Автор Тема: Варіанти політико-цивілізаційної інтеграції України  (Прочитано 654 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
25 років українців примушували обирати між інтеграцією до узкого міру та ЄС. Причому останній під тиском РФ цій інтеграції опирався не менше за проросійську еліту в Україні
Проте це не єдині варіанти. Існують приклади інкорпорації країн, що входили до інших колоніальних систем ( португальської: Мозамбік та іспанської: Пуерто-Ріко ) до світу англосаксонського. Мозамбік зараз є єдиною країною в світі, що входить до Британської співдружності Націй, але історично не був колонією корони. Пуерто-Ріко формально є "Приєднаною Державою" до Сполучених Штатів Америки, це іспаномовна країна, що ревно слідкує за чистотою своєї мови... Але цього разу населення країни вперше прийняло участь у виборах Президента США...

Гадаю, для України оптимальним варіантом було б приєднання або до Британської Співдружності, або до США на правах "приєднаної держави"... В решті решт, можна приєднатись до обох політичних утворень- в рамках Конституції України

Буду вдячний, якщо хтось вкаже мені, в чому я помиляють

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гадаю, для України оптимальним варіантом було б приєднання або до Британської Співдружності, або до США на правах "приєднаної держави"... В решті решт, можна приєднатись до обох політичних утворень- в рамках Конституції України
Якщо порахувати, скiльки разiв за три роки... Петро Ляксеiч iздив в США та спiлкувався з Байденом... то ми б давно могли б стати... 52 штатом США.
Для геополiтики, як гумор, звiсно, для США б було вигiдно мати власну терiторiю та ще з такими черноземами та металургiею.
Тим паче, е вихiд в Европу та Середню Азiю, поруч Турки та й з Кримом, думаю, не довго чирикалися.
Але... все це лише хвантазii.
США вистачае того, що у них е.
 :smilie1:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Гадаю, для України оптимальним варіантом було б приєднання або до Британської Співдружності, або до США на правах "приєднаної держави"... В решті решт, можна приєднатись до обох політичних утворень- в рамках Конституції України
Якщо порахувати, скiльки разiв за три роки... Петро Ляксеiч iздив в США та спiлкувався з Байденом... то ми б давно могли б стати... 52 штатом США.
Для геополiтики, як гумор, звiсно, для США було вигiдно мати власну терiторiю та ще з такими черноземами та металургiею.
Тим паче, е вихiд в Европу та Середню Азiю, поруч Турки та й з Кримом, думаю, не довго чирикалися.
Але... все це лише хвантазii.
США вистачае того, що у них е.
 :smilie1:

Ну тут я не можу відповісти за США. В решті решт, Мозамбік для Об'єднаного Королівства теж не ближній світ

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну тут я не можу відповісти за США. В решті решт, Мозамбік для Об'єднаного Королівства теж не ближній світ
То коли було...
Скiльки рокiв минуло...
Вважаете, що передiл Свiту не закiнчився?..
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ну тут я не можу відповісти за США. В решті решт, Мозамбік для Об'єднаного Королівства теж не ближній світ
То коли було...
Скiльки рокiв минуло...
Вважаете, що передiл Свiту не закiнчився?..
 :smilie7:
Мозамбік і Руанда були прийняті зовсім недавно: в 1995 та 2009 відповідно... Друга була колонією, здається, Німеччини та Бельгії
Цитувати
Впервые правило о наличии связей с Великобританией у принимаемой страны было нарушено в отношении Мозамбика, бывшей колонии Португалии, она была принята в Содружество в 1995 году после триумфального восстановления членства ЮАР и проведения в Мозамбике первых демократических выборов. За Мозамбик попросили его соседи, все из которых входили в Содружество и желали помочь Мозамбику в преодолении ущерба, нанесённого экономике этой страны в связи с её противостоянием режимам белого меньшинства в Южной Родезии (теперь Зимбабве) и ЮАР. В 1997 году главы государств Содружества всё же приняли решение о том, что вопрос Мозамбика следует рассматривать как особый случай, не создающий прецедента на будущее.

Однако 29 ноября 2009 года африканское государство Руанда стало 54-м членом Содружества наций. О принятии Руанды было объявлено на саммите стран Содружества в Тринидаде и Тобаго. Бывшая колония Германии и Бельгии, Руанда стала вторым государством в Содружестве наций, не имеющим колониальных или конституционных связей с Великобританией

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
На самом деле интеграция в ЕС является безальтернативной, хоть я и не сторонник полного вступления. Все остальное фантазии.
Но до того как это произойдет надо построить собственую страну. Никто не будет интегрировать в себя кусок советского союза

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
На самом деле интеграция в ЕС является безальтернативной, хоть я и не сторонник полного вступления. Все остальное фантазии.
Но до того как это произойдет надо построить собственую страну. Никто не будет интегрировать в себя кусок советского союза
Через валюту? Потреба в суверенному друкарському верстаті?

Насправді мене тут більше цікавив військово-політичний союз, побудований в єдиному цивілізаційному просторі. ЄС такий союз з Україною не цікавить, поки існує РФ. А як РФ зникне, то зникне й необхідність такого союзу для України
Такий от парадокс

Війна з РФ та подальше гібридне протистояння з нею для України може закінчитись лише одним виходом з таких варіантів:
1) російська імперія буде знищена разом з більшою частиною носії гену російського імперіалізму
2) російській імперії буде завдано разючого удару, після якого їй буде потрібний великий час на регенерацію
3)знищена буде й сама  Україна разом з Росією
4)  знищена буде сама  Україна без РФ, але потім у беззаконні зникне весь світ разом із Росією

Другий варіант дає певний шанс на стабільне існування України лише за рахунок її інтеграції до іншої імперської системи- тільки це може втримати росіян від подальшої експансії в Україну. Це не означатиме, що вони відмовляться від України- це означатиме лише, що росіянам прийдеться зачекати в надії, що інша імперська система розпадеться, як розпалась Австро-Угорщина.

Мене особисто влаштовує саме перший варіант. Але другий варіант дає менші людські втрати при тому, що він не виключає перший, і тому теж є прийнятним

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
імперський менталітет росіян відкидає можливість існування України поза рамками якоїсь імперської системи

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
На самом деле интеграция в ЕС является безальтернативной, хоть я и не сторонник полного вступления. Все остальное фантазии.
Но до того как это произойдет надо построить собственую страну. Никто не будет интегрировать в себя кусок советского союза
Через валюту? Потреба в суверенному друкарському верстаті?

Насправді мене тут більше цікавив військово-політичний союз, побудований в єдиному цивілізаційному просторі. ЄС такий союз з Україною не цікавить, поки існує РФ. А як РФ зникне, то зникне й необхідність такого союзу для України
Такий от парадокс


Военно политический союз такой это НАТО. Другой врядли будет потому как импотентное евротоварищество просто неспособно его родить.
И в него Украина вступить вполне может. Но только в том случае если это будет не с "протянутой рукой". Мы не Литва или Молдова чтоб НАТО могло нас "под крылышко" взять.

А насчет полного вступления так это малореально во первых. а во вторых - неужели то что мы сейчас видим в ЕС никому не показывает что эта тяжеловесная и забюрократизированая структура абсолютно инертна и малодееспособна? Мы хотим что бы голандцы готовые даже после боинга целовать Россию в зад указывали нам что нам делать? Думаете англичане дураки что так и не вступили в ЕС? Этож не просто так. Деятельность ОБСЕ на Донбассе еще у когото вызыввет сомнение в "дееспособности" евроинститутов?
Да, национальный печатный станок это очень весомая причина. И все эти последние проблемы ЕС с грециями кипрами и пр. связаны как раз с дурацким введением евро. Введение которое пропагандировалось как сокращающее издержки производства, а вылилось по итогу в трилионные дотации в банковскую сферу

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ви не врахували маленької дрібнички- вступ до НАТО ( ПДЧ ) України саме ці євробюрократи ( євроімпотенти ) й заблокували у Бухаресті-2008. І можуть блокувати й далі- бо в НАТО приймають консенсусом всіх членів, в тому числі й голландців, французів, італійців, німців... Англосакси, якщо цю структуру не реформують, тут нічого не зможуть зробити. В той час як вступ України до утворень самих англосаксів євроімпотентів не стосується   

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Ви не врахували маленької дрібнички- вступ до НАТО ( ПДЧ ) України саме ці євробюрократи ( євроімпотенти ) й заблокували у Бухаресті-2008. І можуть блокувати й далі- бо в НАТО приймають консенсусом всіх членів, в тому числі й голландців, французів, італійців, німців... Англосакси, якщо цю структуру не реформують, тут нічого не зможуть зробити. В той час як вступ України до утворень самих англосаксів євроімпотентів не стосується

Я про это прекрасно помню. Но думаю что теже штаты были совсем не против подобного блокирования. Я уже молчу про участие в процессе такого блокирования такой фигуры в украинском политикуме как целый премьер
Также думаю что в случае создания у нас дееспособной армии и ВПК вцелом пылу у блокировщиков сильно поуменьшится

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ви не врахували маленької дрібнички- вступ до НАТО ( ПДЧ ) України саме ці євробюрократи ( євроімпотенти ) й заблокували у Бухаресті-2008. І можуть блокувати й далі- бо в НАТО приймають консенсусом всіх членів, в тому числі й голландців, французів, італійців, німців... Англосакси, якщо цю структуру не реформують, тут нічого не зможуть зробити. В той час як вступ України до утворень самих англосаксів євроімпотентів не стосується

Я про это прекрасно помню. Но думаю что теже штаты были совсем не против подобного блокирования. Я уже молчу про участие в процессе такого блокирования такой фигуры в украинском политикуме как целый премьер
Также думаю что в случае создания у нас дееспособной армии и ВПК вцелом пылу у блокировщиков сильно поуменьшится

ну тут серед всього іншого є й вина Ющенка. Не треба було виконувати обіцянку вивести ЗСУ з Іраку. Дехто з амерів розцінив це як зраду