Автор Тема: Революція розпочалась, коли побили 100 студентів, сьогодні побили 70 патріотів  (Прочитано 4622 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Юрій Ноєвий

Товариство!
Їдемо до Лікарні БСП на Братиславській, 3 зустріти наших хлопців! Бути треба за дві години.
Кияни, на яких був здійснений напад підрозділами МВС біля Харківської області, їдуть назад.
Вони за дві години приблизно будуть їхати до Лікарні швидкої допомоги на вул. Братиславській, 3.
Кияни дуже побиті.
Я щойно говорив із Сергієм Бондарем, свободівцем, у нього імовірно зламані ребра, бо дуже важко говорить.
У с. Чутово Полтавської області українці, зокрема кияни, були побиті міліцією за те, що їхали на наш мітинг в Харків.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Захарченко той взагалі вбивав, майданівців, а Авков лише наказує бити, і потім навіть відпускає.
Значний прогрес.
Люди ж воювали на Майдані напевно за те що би юлькашня коли прийде до влади била не так сильно, як ублюдки Янека.
Чи той переіменований беркут не дуже розрізняє, чи то Аваков чи то Захарченко, їм би аби свіжої корові напитись?
« Останнє редагування: Квітня 13, 2014, 12:45:11 00:45 від Askold »

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
На фото активіст Сергій Бондар до і після зустрічі з олами Авакова на Харківщині.

Надходить перша інформація від затриманих на під'їздах до Харкова та у самому Харкові активістів.
Зокрема вони повідомили ІНФОРМАТОРу про те, що на під'їздах до області по обидва боки дороги на них уже чекали озброєні автоматами силовики та сепаратисти.
Більшість силовиків були просто міліціонери, проте в затриманні брали участь бійці розформованого спецпідрозділу "Беркут" та бійці "Сокола".
Останні, вибивши прикладами вікна автобуса застрибнули всередину та вивели активістів на дорогу, те поклали їх на асфальт.
Били без причини.
Грабували: у патріотів повідбирали навіть натільні хрестики та іконки. Відбирали громадянські паспорти і закордонні, гроші, телефони, інші документи. У кого були обручки - приставляли ножа до пальця і казали: "Або сам знімай, або зніму разом з пальцем".
З одного активіста двома ударами ножа зрізали бронежилет.
Наразі усі затримані їдуть до Києва, де мають намір знімати побої та скаржитися правозахисникам на дії правоохоронців.
Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що затримувати активістів у Харкові наказували з Києва, а депутат від Батьківщини Олег Медуниця закликав не критикувати міліціянтів, бо "інших у нас нема".

Ганна Сінькова
ІНФОРМАТОРа


Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Банду Авакова-Захарченка під суд!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Ну і де захисники юльки, авакова?
ті, хто кричать про провокаторів?
Головне, щоб кров сепаратистів не пролилась, а патріотів можна бити?
Блін, от що робити? Таке безсилля... :smilie2:

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Захарченко той взагалі вбивав, майданівців, а Авков лише наказує бити, і потім навіть відпускає.

Сашка вбили.

Цитувати
Значний прогрес бо юля вона насправді добра, особливо до ворогів України яких взагалі не трогають, і навіть озброюють.
.

"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Theorist

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Подозреваю, что "патриоты" дали отмашку. Если нет - расследовать и наказать. Если что, патриоты вступили в Нацгвардию - остальные хулиганы.
Еще вопрос: для чего "патриоты" везли в Харьков "молотовы"? Нужно разбираться.
« Останнє редагування: Квітня 13, 2014, 12:51:07 00:51 від Theorist »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Подозреваю, что "патриоты" дали отмашку. Если нет - расследовать и наказать. Если что, патриоты вступили в Нацгвардию - остальные хулиганы.
Еще вопрос: для чего "патриоты" везли в Харьков "молотовы"? Нужно разбираться.

ну ти й мразота. якщо там був склад злочину - хлопці не повинні були вільно повертатись додому. це те саме, що з Музичком, тільки поки без вбивства
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Думаю, что здесь не Аваков, а Кернис. По ходу все менты харьковские ему подчинены.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Подозреваю, что "патриоты" дали отмашку. Если нет - расследовать и наказать. Если что, патриоты вступили в Нацгвардию - остальные хулиганы.
Еще вопрос: для чего "патриоты" везли в Харьков "молотовы"? Нужно разбираться.

Юльок ПНХ. Лижи дупу Авакову й далі.

Патріоти їхали без зброї. Ми сьогодні проводили марщ єдності в Харкові.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Подозреваю, что "патриоты" дали отмашку. Если нет - расследовать и наказать. Если что, патриоты вступили в Нацгвардию - остальные хулиганы.
Еще вопрос: для чего "патриоты" везли в Харьков "молотовы"? Нужно разбираться.

ну ти й мразота. якщо там був склад злочину - хлопці не повинні були вільно повертатись додому. це те саме, що з Музичком, тільки поки без вбивства

Переглянув його пости.
Схожий на бригадного, але працює не в лоб,  а так, втихаря підгаджує.
А може ще за сумісництвом юлок, там українофобів так само вистачає.

Offline Theorist

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Я знаю одно наши самообъявленные "патриоты" очень брехливые. Пример - Руморская, где они убеждали всех "мы безоружны", а сами из обрезов шмаляли. Еще вопрос: почему "патриоты" воевали в Приднестровье за рашку? Не тогда ли были заложены основы всего сегодняшнего сепаратизма?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Думаю, что здесь не Аваков, а Кернис. По ходу все менты харьковские ему подчинены.

Авакову це не вигідно, ага.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Аваковці вішайтесь!
-------------------------------

Сегодня около 16:40, как журналист газеты "Полтавская думка-2000", я выехал с товарищем границу Полтавской и Харьковской областей. По информации с интернете было известно, что на Чутовском посту ГАИ кто-то задерживает направляющихся в Харьков. На выезде из Чутово мы увидели десяток разбитых легковых машин и маршруток, и около 100-150 сотрудников милиции с нашивками Беркута и Сокола. Беркут был с автоматами, а Сокол был вооружён снайперскими винтовками СВД. Меня с товарищем попросили выйти из машины и предъявить водительское удостоверение. Когда я это сделал они заметили на моей руке золотые часы (подарок моих сотрудников на 30-летие) и это видимо стало для них решающим аргументом. Я получил несколько ударов в лицо прикладом автомата, меня повалили на землю и начали бить ногами. Их было человек 15-20. Потом сняли золотые часы и обручальное кольцо. Товарища тоже жестоко избили. Я слышал как он стонал. К этому моменту они уже разбили стёкла в машине и повели нас на штрафплощадку за постом ГАИ. Там нас положили на землю и связали пластмассовыми стяжками. Через некоторое время ко мне подошёл народный депутат Юрий Бублик, который узнал меня и попросил ментов прекратить всё это. Менты к тому времени уже изучили мои удостоверения и поняли, что я журналист и обычный предприниматель (в машине они нашли много правоустанавливающих документов на моё предприятие). Тогда меня повели и посадили в автозак. В него набили ещё несколько полтавчан, которых высадили из маршрутки и тоже достаточно сильно избили. Менты хотели нас везти на Харьков, а Бублик настаивал, что нас надо везти в Полтаву. Я так понял что на этом импровизированном блокпосту две трети харьковских ментов и одна треть полтавских. В конце концов над отвезли в Полтаву, где и выпустили на трассе в районе "Автогриль-Мыслывец". Без денег, без документов, с пустыми карманами. Разбитая машина осталась в Чутово. Я поехал в 1-ю горбольницу и снял все побои (на фото вам всё станет ясно), потом поехал домой.
А теперь подумайте вот над чем - на моём месте мог быть каждый из ВАС.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Я знаю одно наши самообъявленные "патриоты" очень брехливые. Пример - Руморская, где они убеждали всех "мы безоружны", а сами из обрезов шмаляли. Еще вопрос: почему "патриоты" воевали в Приднестровье за рашку? Не тогда ли были заложены основы всего сегодняшнего сепаратизма?

Не набридло дурні вапроси задавати?
Уже тошнить від них.

Offline Theorist

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Ответь хоть на один - попустит. Нет ответа - значит ни какие это не "патриоты". Я такая-же шушера на службе у Путина как и сепаратисты. С 90-х годов на верной службе "отечества". Начиная с Преднестровья.
« Останнє редагування: Квітня 13, 2014, 01:07:22 01:07 від Theorist »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
І хтось ще сумнівається що юлькашня зливає Україну, і працює на окупантів?

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Какой-то пиздец происходит.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Я знаю одно наши самообъявленные "патриоты" очень брехливые. Пример - Руморская, где они убеждали всех "мы безоружны", а сами из обрезов шмаляли. Еще вопрос: почему "патриоты" воевали в Приднестровье за рашку? Не тогда ли были заложены основы всего сегодняшнего сепаратизма?

Руморская - це де? Чи ти назви вулиць поплутав, чи методичку неправильно написали?  :smilie7:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Величезне прохання до колег які це будуть репостити до своїх видань - вказувати посилання informator.su.
На фото активіст Сергій Бондар до і після зустрічі з орлами Авакова на Харківщині.

Надходить перша інформація від затриманих на під'їздах до Харкова та у самому Харкові активістів.
Зокрема вони повідомили ІНФОРМАТОРу про те, що на під'їздах до області по обидва боки дороги на них уже чекали озброєні автоматами силовики та сепаратисти.
Більшість силовиків були просто міліціонери, проте в затриманні брали участь бійці розформованого спецпідрозділу "Беркут" та бійці "Сокола".
Останні, вибивши прикладами вікна автобуса застрибнули всередину та вивели активістів на дорогу, те поклали їх на асфальт.
Били без причини.
Грабували: у патріотів повідбирали навіть натільні хрестики та іконки. Відбирали громадянські паспорти і закордонні, гроші, телефони, інші документи. У кого були обручки - приставляли ножа до пальця і казали: "Або сам знімай, або зніму разом з пальцем".
З одного активіста двома ударами ножа зрізали бронежилет.
Наразі усі затримані їдуть до Києва, де мають намір знімати побої та скаржитися правозахисникам на дії правоохоронців.
Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що затримувати активістів у Харкові наказували з Києва, а депутат від Батьківщини Олег Медуниця закликав не критикувати міліціянтів, бо "інших у нас нема".


Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча

Руморская - це де? Чи ти назви вулиць поплутав, чи методичку неправильно написали?  :smilie7:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

То  він  Римарську   мав  на увазі, але  методичку кацапи  писали, сам  розумієш, вони
 і  "паляниця"  правильно сказати не  можуть, не те що  Римарська!

За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я знаю одно наши самообъявленные "патриоты" очень брехливые. Пример - Руморская, где они убеждали всех "мы безоружны", а сами из обрезов шмаляли. Еще вопрос: почему "патриоты" воевали в Приднестровье за рашку? Не тогда ли были заложены основы всего сегодняшнего сепаратизма?

 :Dopovid: Askoldе в бан дурня, за беззмістовний спам
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Я знаю одно наши самообъявленные "патриоты" очень брехливые. Пример - Руморская, где они убеждали всех "мы безоружны", а сами из обрезов шмаляли. Еще вопрос: почему "патриоты" воевали в Приднестровье за рашку? Не тогда ли были заложены основы всего сегодняшнего сепаратизма?

 :Dopovid: Askoldе в бан дурня, за беззмістовний спам

Приєднуюсь!
І так нерви нікудишні, а це незрозуміле лише капає.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Схоже що це бригадник.
Переглянув його пости.
Маскується під такого собі нейтрального незаангажованого, але всі пости якось так в строчку в нього получаються.
Те що він українофоб то це однозначно.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
з ФБ:

часть пс к нам прорвалась. гопников было мало: все были переброшены вместе с ментами ловить пс под полтаву! гопники-сепаратисты и мвд-разом! Аваков постоянно врет. смотрела на митинг колорадов: без гопоты и ментов стояли смирно, оцепления у них не было, в отличие от майдановцев. ДУМАЙТЕ И СОПОСТАВЛЯЙТЕ САМИ!
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Аваковці вішайтесь!
-------------------------------

. Через некоторое время ко мне подошёл народный депутат Юрий Бублик, который узнал меня и попросил ментов прекратить всё это.

http://bublyk.info/ :smilie10: :smilie10: :smilie10:

он оказывается ещё и свободовец!

я уже ни чего не понимаю что происходит

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Уважаймые!
я если честно уже нифига не понимаю...что реально происходит...

зачем менты побили людей которые ехали поддержать украинское государство ....или менты харькова уже не подчиняются мвд или как?
если подчиняются-на каком основании они у людей позабирали золото ..деньги и паспорта?

если не подчиняются...то почему тогда не вводят черезвычайное положение и армию ......

я уже нихуя не понимаю...просто нихуя.....извините.