Автор Тема: Голосуйте за ідеологію...  (Прочитано 1123 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Голосуйте за ідеологію...
« : Березня 16, 2017, 12:50:13 00:50 »
Таку тезу в Україні продвигали роками

Нещодавно спілкувався з людиною, каже голосував за Самопоміч тепер жалкує

- Чому голосував?
- Тому що за ідеологію, а не за персоналії

Моя порада - голосуйте за людей, а не за ідеологію, бо написати в програмі можна що завгодно. І коли ваш кандидат буде вас вертіти на прутні ви нічого не зможете зробити.

Голосуйте за тих кого знаєте,  а не за нові обличчя, бо будете голосувати за кота  в мішку.

« Останнє редагування: Березня 16, 2017, 01:46:12 01:46 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33012
  • Стать: Чоловіча
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #1 : Березня 16, 2017, 12:55:37 00:55 »
Яка в Самонемочі ідеологія, хтось може пояснити ? Ну крім постулату, що Андрюша СадОвОй - геній всіх часів і народів  :weep:

Типовий піар проект, заточений на те, щоби привести до корита конкретних людей.   

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #2 : Березня 16, 2017, 02:53:10 02:53 »
bugaga,
Є така ідеологія (ідея) - незалежність України.
Так за кого голосувати - "за персоналії" (с) чи за Україну?
« Останнє редагування: Березня 16, 2017, 02:58:19 02:58 від Декодер »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #3 : Березня 16, 2017, 07:27:36 07:27 »
Яка в Самонемочі ідеологія, хтось може пояснити ?
Ну крім постулату, що Андрюша СадОвОй - геній всіх часів і народів  :weep:
Типовий піар проект, заточений на те, щоби привести до корита конкретних людей.
Дитячий садок якийсь.
Яка ще iдеологiя, коли полiттехноллоги продають Партii, як мясо на ринку.
Прийшов, обрав, що подобаеться, сплатив грошi та йди на вибори.
Всi Партii... як приватнi контори - мають однаковий стандарт.
Всi виступають за одне й теж саме.
Назвiть хоч одну Партiю, в прогр. якоi буде зближення з Рашею, розвал ринковоi системи та продаж землi агресору?..
bugaga,
Є така ідеологія (ідея) - незалежність України.
Так за кого голосувати - "за персоналії" (с) чи за Україну?
Я пригадую 1990 рiк, першi зборри НРУ (Руху) - там була майже та ж сама iдеологiя, що й зараз.
А скiльки тодi Партiй та паралельних Рухiв було - думаете у них була iнша "Антидержавна" iдеологiя?..
 :smilie7:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #4 : Березня 16, 2017, 08:29:27 08:29 »
Идеология это не то что написано  в программе.
Идеология это то в каком русле располагаются все партийные действия.

Например идеологическая партия никогда не будет выступать за "мораторий на продажу с/х" только потому что у нее будет маленький процент на выборах

На самом деле у нас у всех партий левая идеология - все запретить, все зарегулировать, все деньги забрать и самим давать/не давать, где можно не платить установить "халяву".
У нас в конституции такой дебилизм как "право на труд", но нет ограничения госорганам устанавливать "льготы" за чужой счет. Вот и отдуваются часные конторы за депутатские "хотелки"

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #5 : Березня 16, 2017, 09:35:36 09:35 »
bugaga,
Є така ідеологія (ідея) - незалежність України.
Так за кого голосувати - "за персоналії" (с) чи за Україну?
Дійсно є така  ідеологія (ідея), в мене наприклад  :super:

Але на жаль в бюлетенях України бути не може, тож голосувати доводиться таки за персоналії.

І проблема тут в критеріях відбору.
Для мене не має ніякого значення що там хто обіцяє перед виборами чи що там написано в програмі партії.

Також я знаю що політик не може бути чесним та не підкупним, ніде у світі таких нема і бути не може за визначенням.
Політик чи партія можуть бути лише принциповими і то лише відносно.

Тож тільки оцінка минулих дій(не слов) політика(партії) та екстраполяція їх у майбутнє.
Саме тому я дуже скептично ставлюсь до т.з. "нових облич" і ще НІКОЛИ не помилявся.

Що чергове "нове обличча" ака Сміттіпомоч й продемонструвала.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #6 : Березня 16, 2017, 10:23:28 10:23 »
Таку тезу в Україні продвигали роками

Нещодавно спілкувався з людиною, каже голосував за Самопоміч тепер жалкує

- Чому голосував?
- Тому що за ідеологію, а не за персоналії

Моя порада - голосуйте за людей, а не за ідеологію, бо написати в програмі можна що завгодно. І коли ваш кандидат буде вас вертіти на прутні ви нічого не зможете зробити.

Голосуйте за тих кого знаєте,  а не за нові обличчя, бо будете голосувати за кота  в мішку.
Нажаль, нема надійного способу, який дозволяє гарантовано відділяти зерно від політичної полови. Історія з квартирооптимістами Сірожою та Мусьою тому яскраве підтвердження.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #7 : Березня 16, 2017, 02:19:23 14:19 »
bugaga,
Є така ідеологія (ідея) - незалежність України.
Так за кого голосувати - "за персоналії" (с) чи за Україну?
Дійсно є така  ідеологія (ідея), в мене наприклад  :super:

Але на жаль в бюлетенях України бути не може, тож голосувати доводиться таки за персоналії.

Є, в тій чи іншій формі.

І проблема тут в критеріях відбору.
Для мене не має ніякого значення що там хто обіцяє перед виборами чи що там написано в програмі партії.

Також я знаю що політик не може бути чесним та не підкупним, ніде у світі таких нема і бути не може за визначенням.
Політик чи партія можуть бути лише принциповими і то лише відносно.

Тож тільки оцінка минулих дій(не слов) політика(партії) та екстраполяція їх у майбутнє.
Саме тому я дуже скептично ставлюсь до т.з. "нових облич" і ще НІКОЛИ не помилявся.

Що чергове "нове обличча" ака Сміттіпомоч й продемонструвала.

У того хто вірить в персоналії, рано чи пізно виникне ситуація вибору - "персоналія" чи Україна.
Зараз виникає багато ситуацій, коли прихильники "персоналій" змушені цей вибір робити і навіть не помічають як роблять цей вибір на користь "персоналії".

Ідеологія без персоналій не завжди спрацьовує і може буте обманом.
Але персоналії без ідеології - це майже завжди обман і розчарування.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #8 : Березня 16, 2017, 02:32:32 14:32 »
Крім того велика небезпека персоналій в тому, що вони працюють тількі на поточну ситуацію.
На той час коли вони є.

До речі ця небезпека стосується і самих персоналій коли вони замикають на себе особисто речі, які можуть бути важливими для ворогів країни наприклад.

І коли така безідейна "персоналія" раптом гарна і корисна, то це навіть ще небезпечніше чим будь-який обман тих хто просуває ідеології.
Тому що навіть гарні безідейні персоналії стврюють дуже небезпечну ілюзію того що системність (ідеологія) не потрібна, що можна обійтися ручним режимом.
І коли час минає, то тим більш гучний крах, чим більш ефективною була персоналія, створюючи в суспільстві безтурботну ілюзію начебто нормально працюючої безсистемності.
« Останнє редагування: Березня 16, 2017, 02:36:02 14:36 від Декодер »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #9 : Березня 16, 2017, 02:46:07 14:46 »
Крім того велика небезпека персоналій в тому, що вони працюють тількі на поточну ситуацію.
На той час коли вони є.

До речі ця небезпека стосується і самих персоналій коли вони замикають на себе особисто речі, які можуть бути важливими для ворогів країни наприклад.

І коли така безідейна "персоналія" раптом гарна і корисна, то це навіть ще небезпечніше чим будь-який обман тих хто просуває ідеології.
Тому що навіть гарні безідейні персоналії стврюють дуже небезпечну ілюзію того що системність (ідеологія) не потрібна, що можна обійтися ручним режимом.
І коли час минає, то тим більш гучний крах, чим більш ефективною була персоналія, створюючи в суспільстві безтурботну ілюзію начебто нормально працюючої безсистемності.
Я майже в усьому з Вами згідний, хочу лише зазначити, що про "ідейність" наших партій поки що можна говорити з великою натяжкою. Навіть нібито ідейна "Свобода" тести на ідейність провалює з тріском. А про ідейність "Самопомочі", "Громадянської позиції" чи квартирооптимістів і взагалі говорити смішно.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #10 : Березня 16, 2017, 02:57:53 14:57 »
Крім того велика небезпека персоналій в тому, що вони працюють тількі на поточну ситуацію.
На той час коли вони є.

До речі ця небезпека стосується і самих персоналій коли вони замикають на себе особисто речі, які можуть бути важливими для ворогів країни наприклад.

І коли така безідейна "персоналія" раптом гарна і корисна, то це навіть ще небезпечніше чим будь-який обман тих хто просуває ідеології.
Тому що навіть гарні безідейні персоналії стврюють дуже небезпечну ілюзію того що системність (ідеологія) не потрібна, що можна обійтися ручним режимом.
І коли час минає, то тим більш гучний крах, чим більш ефективною була персоналія, створюючи в суспільстві безтурботну ілюзію начебто нормально працюючої безсистемності.
Я майже в усьому з Вами згідний, хочу лише зазначити, що про "ідейність" наших партій поки що можна говорити з великою натяжкою. Навіть нібито ідейна "Свобода" тести на ідейність провалює з тріском. А про ідейність "Самопомочі", "Громадянської позиції" чи квартирооптимістів і взагалі говорити смішно.

Не все так гарно як хотілося, але інший шлях - безсистемні (безідейні) "персоналії" - ще більше хибний.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #11 : Березня 16, 2017, 04:28:26 16:28 »
...
У того хто вірить в персоналії, рано чи пізно виникне ситуація вибору - "персоналія" чи Україна.
Зараз виникає багато ситуацій, коли прихильники "персоналій" змушені цей вибір робити і навіть не помічають як роблять цей вибір на користь "персоналії".
...
Повторюсь, не буває України в бюлетенях.
І тому, як би ми не хотіли віддати їй свій голос, без посередников(персоналій тоб то) не обійтісь ні як. Ну хіба що самому піти балатуватись, але то вже інша справа.

Далі, проблеми вибору постійно виникають, не у того хто вірить не в ті персоналії чи не в ті ідеології. Проблема в тому, що "вірю/не вірю" взагалі не повинне бути критерієм відбору.
Ти можеш помилитись з оцінкою своїх обранців, можеш не вірно уявляти собі реалії в яких їм доведеться працювати після обрання.
Або, в конце концов, твої обранці можуть змінитись та почати діяти не так як раніше.
У будь якому випадку твоєї вини, як виборця, тут майже не буде, а от обманути тебе буде вже важко, на відміну від тих хто просто вірить/не вірить.


Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #12 : Березня 16, 2017, 08:48:13 20:48 »
...
У того хто вірить в персоналії, рано чи пізно виникне ситуація вибору - "персоналія" чи Україна.
Зараз виникає багато ситуацій, коли прихильники "персоналій" змушені цей вибір робити і навіть не помічають як роблять цей вибір на користь "персоналії".
...
Повторюсь, не буває України в бюлетенях.
І тому, як би ми не хотіли віддати їй свій голос, без посередников(персоналій тоб то) не обійтісь ні як. Ну хіба що самому піти балатуватись, але то вже інша справа.

Далі, проблеми вибору постійно виникають, не у того хто вірить не в ті персоналії чи не в ті ідеології. Проблема в тому, що "вірю/не вірю" взагалі не повинне бути критерієм відбору.
Ти можеш помилитись з оцінкою своїх обранців, можеш не вірно уявляти собі реалії в яких їм доведеться працювати після обрання.
Або, в конце концов, твої обранці можуть змінитись та почати діяти не так як раніше.
У будь якому випадку твоєї вини, як виборця, тут майже не буде, а от обманути тебе буде вже важко, на відміну від тих хто просто вірить/не вірить.

Про віру то інша тема.
А стосовно ідеології або персоналій - у разі вибору за ідеологією, є можливість хоча б визначити обман.
У разі вибору "персоналії" - навіть такої змоги зафіксувати обман (пояснити собі з чого він складається) немає.
« Останнє редагування: Березня 16, 2017, 08:51:53 20:51 від Декодер »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #13 : Березня 16, 2017, 08:52:20 20:52 »
ну так юля і ляшко наше все
і по телевізору ми їх бачимо
і говорять правильно
тепер головне за особистісь проголосувати


дауни сер


голосувати треба тільки за ідеологічну партію

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #14 : Березня 16, 2017, 10:18:51 22:18 »
ну так юля і ляшко наше все
і по телевізору ми їх бачимо
і говорять правильно
тепер головне за особистісь проголосувати


дауни сер


голосувати треба тільки за ідеологічну партію

якщо хтось каже що ось у нас ідеологічна партія - значить тебе хочуть розвести як лоха, за таких точно голосувати не варто
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #15 : Березня 17, 2017, 12:05:17 00:05 »
Ідеологія без персоналій не завжди спрацьовує і може буте обманом.
Але персоналії без ідеології - це майже завжди обман і розчарування.

Чому ж це майже завжди обман чи розчарування, якщо орієнтуватися на персоналії можна більш менш адекватно робити вибір, якщо в партії людина яку ти не сприймаєш, відповідно не голосуй за партію.

Або дивитись в якій партії найменше неприємних тобі персон.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #16 : Березня 17, 2017, 12:08:54 00:08 »
Ідеологія наразі має бути проста - заперечення всього кацапського і самої Кацапії.
“Геть від Москви!“, як казав Микола Хвильвий (Фітільов) ще у 1927 році.
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #17 : Березня 17, 2017, 02:22:31 02:22 »
Ідеологія без персоналій не завжди спрацьовує і може буте обманом.
Але персоналії без ідеології - це майже завжди обман і розчарування.

Чому ж це майже завжди обман чи розчарування, якщо орієнтуватися на персоналії можна більш менш адекватно робити вибір, якщо в партії людина яку ти не сприймаєш, відповідно не голосуй за партію.

Або дивитись в якій партії найменше неприємних тобі персон.

А якщо персона мені неприємна, але корисна для України?
А якщо персона мені приємна, але може бути небезпечна для України?
А якщо персона мені приємна і корисна для України зараз, але може бути непередбачувана в майбутньому через свою не системність (не здатність формалізувати свої принципи)?

Ви вважаєте нормальним те що я повинен придивлятися до персони, вивчати її особисте життя і прислуховуватися до своїх відчуттів (приемно мені від того чи не приємно)?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #18 : Березня 17, 2017, 02:27:43 02:27 »

Ви вважаєте нормальним те що я повинен придивлятися до персони, вивчати її особисте життя і прислуховуватися до своїх відчуттів (приемно мені від того чи не приємно)?

Так, бо програму партії я наприклад робив за один вечір (взяв програму Озимого Покоління, замінив назву партії і поміняв деякі тези)
І через місяць вона була зареєстрована в мінюсті.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #19 : Березня 19, 2017, 04:55:02 16:55 »

Ви вважаєте нормальним те що я повинен придивлятися до персони, вивчати її особисте життя і прислуховуватися до своїх відчуттів (приемно мені від того чи не приємно)?

Так, бо програму партії я наприклад робив за один вечір (взяв програму Озимого Покоління, замінив назву партії і поміняв деякі тези)
І через місяць вона була зареєстрована в мінюсті.

Є такий недолік. Але все інше набагато гірше.
Тобто це меньше зло.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #20 : Квітня 12, 2019, 12:41:59 12:41 »
Дуже раджу перечитати цю тему.

А ще хочу додати, що легка за зусиллям і катастрофічна за наслідками (для суспільства, спільноти) атака на "персналію" як виявилося може бути здійснена в суто медійному просторі.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6089
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #21 : Квітня 12, 2019, 12:51:36 12:51 »
Дуже раджу перечитати цю тему.

А ще хочу додати, що легка за зусиллям і катастрофічна за наслідками (для суспільства, спільноти) атака на "персналію" як виявилося може бути здійснена в суто медійному просторі.
Таке враження, ніби на ідеологію не може. Це так само легко.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #22 : Квітня 12, 2019, 01:16:19 13:16 »
Практично безпомилковий тест - тест на руку годуючу.
Але він і затратний.
Потрібно витратити час та втратити ілюзії.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #23 : Квітня 12, 2019, 01:29:08 13:29 »
Таке враження, ніби на ідеологію не може. Це так само легко.
Судячи з історії тоталітарних режимів - не дуже легко.
Спочатку будується ієрархія і створєються вождь. І тільки потім здійснюється ідеологічна атака на все суспільство.

...тест на руку годуючу...
Дуже прошу - поясніть що за тест.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #24 : Квітня 12, 2019, 01:57:58 13:57 »
Дуже прошу - поясніть що за тест.

Хіба тут потрібні пояснення?
Пам'ятаєте вислів: "Хто даму годує, той її й танцює."? З партіями та політиками це правило діє бездоганно, на відміну від дам.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Голосуйте за ідеологію...
« Reply #25 : Квітня 12, 2019, 02:21:49 14:21 »
Хіба тут потрібні пояснення?
Пам'ятаєте вислів: "Хто даму годує, той її й танцює."? З партіями та політиками це правило діє бездоганно, на відміну від дам.

Після Майдану владу (державність) зберігла саме Рада (партії).