Автор Тема: Тетяна Чорновол  (Прочитано 1162 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Тетяна Чорновол
« : Березня 16, 2017, 08:39:59 08:39 »
у Скрипіна

щоб там не було а Тетяна щиро бореться за Україну
може не завжди ефективно
а Скрипін грається у монополію, паперові гроші і глузує з неї :smilie9:

« Останнє редагування: Березня 16, 2017, 09:23:32 09:23 від optimist »

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26905
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #1 : Березня 16, 2017, 09:04:30 09:04 »
Они все борются за Украину
Только вот вместо того чтобы договориться между собой каждый считает себя пупом "борьбы за Украину", а своего опонента "хуже Путина"

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #2 : Березня 16, 2017, 09:14:19 09:14 »
Они все борются за Украину
Только вот вместо того чтобы договориться между собой каждый считает себя пупом "борьбы за Украину", а своего опонента "хуже Путина"

Звучит как ватно-имперский вброс про "два украинца - три гетьмана"©  :smiley23:

А можно пример хотя бы двух политиков, которые реально борятся за Украину и не могут договориться между собой сейчас?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #3 : Березня 16, 2017, 09:24:50 09:24 »
Они все борются за Украину
Только вот вместо того чтобы договориться между собой каждый считает себя пупом "борьбы за Украину", а своего опонента "хуже Путина"

так швидко переглянули 1.5 годинне відео?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26905
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #4 : Березня 16, 2017, 09:26:56 09:26 »
Они все борются за Украину
Только вот вместо того чтобы договориться между собой каждый считает себя пупом "борьбы за Украину", а своего опонента "хуже Путина"

Звучит как ватно-имперский вброс про "два украинца - три гетьмана"©  :smiley23:

А можно пример хотя бы двух политиков, которые реально борятся за Украину и не могут договориться между собой сейчас?

Что значит "реально"? Те чье мнение с твоим совпадает?
Или ты считаешь что ПСовци которые стоят сейчас на этих "редутах" "хуже Путина"?
Не Парасюк с Семенченко их же там не двое и не все остальные за деньги, те что реально считают что делают доброе дело.
Ну от что бы не говорили про Соболева например или Сыроид например я не считаю что они "агенты кремля". Думаю они действительно считают что правы. Но к сожалению совершенно недоговороспособны

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26905
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #5 : Березня 16, 2017, 09:32:13 09:32 »
Они все борются за Украину
Только вот вместо того чтобы договориться между собой каждый считает себя пупом "борьбы за Украину", а своего опонента "хуже Путина"

так швидко переглянули 1.5 годинне відео?

Фраза относилась не к видео, а к посту, конкретно к "щиро бореться" даже без привязки к самой Черновол.
Фраза относилась к моему разговору недавнему с конвексом. К постоянным срачам тут на форуме. Он Дим уже фактически объявил меня "хуже Путина"
А видео смотреть не буду, личность Татьяны Чорновол меня совершенно не интересует

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #6 : Березня 16, 2017, 10:15:52 10:15 »
Они все борются за Украину
Только вот вместо того чтобы договориться между собой каждый считает себя пупом "борьбы за Украину", а своего опонента "хуже Путина"

Звучит как ватно-имперский вброс про "два украинца - три гетьмана"©  :smiley23:

А можно пример хотя бы двух политиков, которые реально борятся за Украину и не могут договориться между собой сейчас?

Что значит "реально"? Те чье мнение с твоим совпадает?
А что значит мнение совпадает или нет?

На "сколько будет дважды два?" тоже могут быть разные мнения, но тем не менее есть только один правильный ответ.

Так и тут,
те кто борется за Украину(действует в ее интересах) друг с другом сейчас не воюют. Это с ними воюют, враги и те у кого особое мнение на "дважды два".
При чем вторые и третьи между собой уже не только не воюют, а и вообще действуют сообща. "Нацианализация" и "блокада" - две части одной операции.

Или ты считаешь что ПСовци которые стоят сейчас на этих "редутах" "хуже Путина"?
Не Парасюк с Семенченко их же там не двое и не все остальные за деньги, те что реально считают что делают доброе дело.
Ну от что бы не говорили про Соболева например или Сыроид например я не считаю что они "агенты кремля". Думаю они действительно считают что правы. Но к сожалению совершенно недоговороспособны
Перечисленные ватные консервы вообще не пример  :smiley23: как и ПС, изначально созданный хрен знает кем, распиаренный ватопропагандой и вовсе не для борьбы за Украину.

Я имел ввиду например Турчинов, Яценюк и Порох, у них было полно разногласий, но они договорились. Беня и даже Ахмет - тоже "края нашли". Непонятки разве что с Пинчуком.

А так недоговороспособными остались только реальные враги - рыги с убютками и всякие "нови обличча", из-за которых уши кремля торчат.  :smiley23:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #7 : Березня 16, 2017, 10:35:40 10:35 »

Или ты считаешь что ПСовци которые стоят сейчас на этих "редутах" "хуже Путина"?
Не Парасюк с Семенченко их же там не двое и не все остальные за деньги, те что реально считают что делают доброе дело.
Ну от что бы не говорили про Соболева например или Сыроид например я не считаю что они "агенты кремля". Думаю они действительно считают что правы. Но к сожалению совершенно недоговороспособны
За Сироєд нічого не скажу, а біографія Зіміна/Соболєва просто волає про те, що це ефесбешна консерва. Не вірю в те, що простий сахалінський мальчік з якогось дива став українським патріотом  :laugh:
З правосєками теж мутна історія виходить. Їм звичайно вдалось залучити до своїх лав певну частину романтично налаштованих патріотів, але не забуваймо, що Карплюка здали в кадебешні катівні саме правосєки, дружбани Яроша.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26905
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #8 : Березня 16, 2017, 10:41:23 10:41 »
Они все борются за Украину
Только вот вместо того чтобы договориться между собой каждый считает себя пупом "борьбы за Украину", а своего опонента "хуже Путина"

Звучит как ватно-имперский вброс про "два украинца - три гетьмана"©  :smiley23:

А можно пример хотя бы двух политиков, которые реально борятся за Украину и не могут договориться между собой сейчас?

Что значит "реально"? Те чье мнение с твоим совпадает?
А что значит мнение совпадает или нет?

На "сколько будет дважды два?" тоже могут быть разные мнения, но тем не менее есть только один правильный ответ.

Так и тут,
те кто борется за Украину(действует в ее интересах) друг с другом сейчас не воюют. Это с ними воюют, враги и те у кого особое мнение на "дважды два".
При чем вторые и третьи между собой уже не только не воюют, а и вообще действуют сообща. "Нацианализация" и "блокада" - две части одной операции.

Или ты считаешь что ПСовци которые стоят сейчас на этих "редутах" "хуже Путина"?
Не Парасюк с Семенченко их же там не двое и не все остальные за деньги, те что реально считают что делают доброе дело.
Ну от что бы не говорили про Соболева например или Сыроид например я не считаю что они "агенты кремля". Думаю они действительно считают что правы. Но к сожалению совершенно недоговороспособны
Перечисленные ватные консервы вообще не пример  :smiley23: как и ПС, изначально созданный хрен знает кем, распиаренный ватопропагандой и вовсе не для борьбы за Украину.

Я имел ввиду например Турчинов, Яценюк и Порох, у них было полно разногласий, но они договорились. Беня и даже Ахмет - тоже "края нашли". Непонятки разве что с Пинчуком.

А так недоговороспособными остались только реальные враги - рыги с убютками и всякие "нови обличча", из-за которых уши кремля торчат.  :smiley23:

Может ты и прав, дай бог. Но мне кажется что ты сильно упрощаешь ситуацию
Чесно говоря сейчас не особо хочется распространяться , может попозже когда будет желание
Но вкратце мне кажется что таких образованиях как Свобода и ПС сильно много юношеского максимализма. В ПС про верхушку ничего не знаю, а в Свободе кроме того она полностью гнилая
А рядовым сомопомичанам так долго говорили что они "глоток воздуа в украинской политике" что они и сами в это поверили. Решили что их путь единственно верен и прут рогом хотя сторонним видно что заперли они в такое болото что обратно уже и не вылезут
Насчет "коалициантов" думаю мы обое понимаем что там отнюдь не все так гладко как хотелось бы, их держит вместе только внешняя угроза

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26905
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #9 : Березня 16, 2017, 10:42:37 10:42 »

Или ты считаешь что ПСовци которые стоят сейчас на этих "редутах" "хуже Путина"?
Не Парасюк с Семенченко их же там не двое и не все остальные за деньги, те что реально считают что делают доброе дело.
Ну от что бы не говорили про Соболева например или Сыроид например я не считаю что они "агенты кремля". Думаю они действительно считают что правы. Но к сожалению совершенно недоговороспособны
За Сироєд нічого не скажу, а біографія Зіміна/Соболєва просто волає про те, що це ефесбешна консерва. Не вірю в те, що простий сахалінський мальчік з якогось дива став українським патріотом  :laugh:
З правосєками теж мутна історія виходить. Їм звичайно вдалось залучити до своїх лав певну частину романтично налаштованих патріотів, але не забуваймо, що Карплюка здали в кадебешні катівні саме правосєки, дружбани Яроша.

Мне это не знакомо, можно гдето прочитать поподробнее?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #10 : Березня 16, 2017, 10:44:16 10:44 »
у Скрипіна

щоб там не було а Тетяна щиро бореться за Україну
може не завжди ефективно
а Скрипін грається у монополію, паперові гроші і глузує з неї :smilie9:


Я всієї передачі не дивився, дуже скептично ставлюсь до аналітичних здібностей пані Тетяни, а після скандалу з Хробацьким - і до "чесного" журналіста Скрипіна. На Фупі дуже глузують з Тетяни, можливо і є для того причини. Але з того, що я побачив, то поведінка ведучих теж ніякої критики не витримує. Парасюки від журналістики  :smilie2:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #11 : Березня 16, 2017, 10:49:21 10:49 »

Я всієї передачі не дивився, дуже скептично ставлюсь до аналітичних здібностей пані Тетяни, а після скандалу з Хробацьким - і до "чесного" журналіста Скрипіна. На Фупі дуже глузують з Тетяни, можливо і є для того причини. Але з того, що я побачив, то поведінка ведучих теж ніякої критики не витримує. Парасюки від журналістики  :smilie2:

майже відсутні. воне це компенсує щирим бажанням допомогти країні
єдине з чим я погоджуюся с ведучими (і не Скрипин це питання а його колега яка наприкинці якось почала симпатизувати Тетяні) що Тетяною можуть маніпулювати. Той жеж Пашинський

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Тетяна Чорновіл
« Reply #12 : Березня 16, 2017, 10:51:34 10:51 »

Мне это не знакомо, можно гдето прочитать поподробнее?
Треба пошукати, я матеріали спеціально не зберігаю. Якщо по пам"яті, то при об"єднанні праворадикальних рухів в Правий Сектор, Карплюк ніяк не вписувався в схему. Він був лідером чи не найбільшої організації і мав заперечення. Тоді друзі Яроша вивезли його на російський кордон і здали ефесбешникам.

От на ФУПі про це писали:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=877840.0
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26905
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #13 : Березня 16, 2017, 10:53:01 10:53 »
Все
Спасибо, уже сам нашел
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1641591802724278&id=100006204226091&pnref=story

Значит в ПС в верхах тоже гнилье что в Свободе. Связь с Наливаем особо радует

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #14 : Березня 16, 2017, 11:28:41 11:28 »
Тут в нас теж правосєк з хвупу вчора забігав, хвалився, як вони скоро все заблокують нахер   :smilie7:   

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #15 : Березня 16, 2017, 11:51:12 11:51 »
Тут в нас теж правосєк з хвупу вчора забігав, хвалився, як вони скоро все заблокують нахер   :smilie7:
Мені завжди було цікаво, чому "ідейні правосєки" ігнорують теми, де про Карплюка згадують? Їх тоді з теми мов вітром здуває.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #16 : Березня 16, 2017, 12:19:52 12:19 »
Тут в нас теж правосєк з хвупу вчора забігав, хвалився, як вони скоро все заблокують нахер   :smilie7:
Мені завжди було цікаво, чому "ідейні правосєки" ігнорують теми, де про Карплюка згадують? Їх тоді з теми мов вітром здуває.

Реакції найпростіших на зовнішні подразнення часто виражаються в зміні напряму руху й звуться таксис. (с)  :smilie7:

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #17 : Березня 16, 2017, 04:19:53 16:19 »
Не смотрел, но дико ржу, Танюха всегда отличалась своим "интеллектом" и манерами.
Истинное лицо майданной власти.  :smilie5: :lol: :weep:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #18 : Березня 16, 2017, 07:46:35 19:46 »
Не смотрел, но дико ржу, Танюха всегда отличалась своим "интеллектом" и манерами.
Истинное лицо майданной власти.  :smilie5: :lol: :weep:
Та у нас еще Савченко есть.
Ото вже оторва...
 :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #19 : Березня 16, 2017, 10:25:19 22:25 »
Не смотрел, но дико ржу, Танюха всегда отличалась своим "интеллектом" и манерами.
Истинное лицо майданной власти.  :smilie5: :lol: :weep:

Люся Янукович твій взірець :gigi:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #20 : Травня 13, 2017, 06:59:46 18:59 »
Організатора замаху на Чорновол 2013 року арештували


Печерський суд Києва у суботу арештував на 60 діб організатора нападу на Тетяну Чорновол 2013 року.
Про це повідомив "Українській правді" речник Нацполіції Ярослав Тракало.
За його словами, Печерський суд задовольнив клопотання Генпрокуратури про взяття підозрюваного під варту на 60 діб. Розслідування кримінального провадження здійснюють слідчі прокуратури.
У січні цього року чоловіка затримали в Мінську. У травні його було екстрадовано до України.
Як зазначив Тракало, чоловіка підозрюють у скоєнні замаху на навмисне вбивство.
"Правоохоронці встановили, що в листопаді 2013 року саме він шляхом підкупу схилив 4 осіб до вчинення навмисного вбивства Чорновол", - сказав речник Нацполіції.
"Наприкінці грудня 2013 року, реалізовуючи всій задум, зловмисники намагалися вчинити умисне вбивство Чорновол, видавши його за ДТП. Наздогнавши автомобіль потерпілої, вони намагалися зіштовхнути його з дороги, а після зупинки авто нанесли їй кілька ударів, після чого зникли", - додав він.
За цим фактом на початку лютого 2014 року відомості були внесені до ЄРДР. Слідчі кваліфікували дії зловмисників за частиною 2 статті 15 (замах на злочин) та п.6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу – як замах на вчинення навмисного вбивства з корисливих мотивів, вчинене на замовлення групою осіб.
Оперативники департаменту карного розшуку встановлювали місцезнаходження 47-річного уродженця міста Дніпродзержинськ Дніпропетровської області з жовтня 2014 року. У жовтні 2014 року його оголосили спочатку в державний, а потім у міжнародний розшук каналами Інтерполу. Стосовно нього була вставлена так звана "червона картка".
Тракало не назвав імені підозрюваного.
Однак у 2015 році начальник департаменту карного розшуку МВС Володимир Остапенко повідомляв, що організатором побиття Тетяни Чорновол був кримінальний авторитет з Дніпродзержинська Олег Нетребко.


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #21 : Травня 13, 2017, 08:36:37 20:36 »
Шкода, звичайно, тодішніх Тетяниних страждань, але до нинішньої процвітаючої подружки смердючого щура Пашинського ця історія з минулого життя має мало стосунку. Як людина легко пояснює собі, що вже заслужила на дрібку гарного життя, а ті, хто цьому перешкоджають - зволочі...

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #22 : Травня 13, 2017, 10:19:23 22:19 »
Шкода, звичайно, тодішніх Тетяниних страждань, але до нинішньої процвітаючої подружки смердючого щура Пашинського ця історія з минулого життя має мало стосунку. Як людина легко пояснює собі, що вже заслужила на дрібку гарного життя, а ті, хто цьому перешкоджають - зволочі...

Хочете сказати що її родина бідувала до 2014, чи шо?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #23 : Травня 13, 2017, 10:41:08 22:41 »
Шкода, звичайно, тодішніх Тетяниних страждань, але до нинішньої процвітаючої подружки смердючого щура Пашинського ця історія з минулого життя має мало стосунку. Як людина легко пояснює собі, що вже заслужила на дрібку гарного життя, а ті, хто цьому перешкоджають - зволочі...

Хочете сказати що її родина бідувала до 2014, чи шо?

Так був же телесюжет про скромне життя сім'ї за колишнього чоловіка.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #24 : Травня 13, 2017, 11:34:21 23:34 »
Шкода, звичайно, тодішніх Тетяниних страждань, але до нинішньої процвітаючої подружки смердючого щура Пашинського ця історія з минулого життя має мало стосунку. Як людина легко пояснює собі, що вже заслужила на дрібку гарного життя, а ті, хто цьому перешкоджають - зволочі...

Хочете сказати що її родина бідувала до 2014, чи шо?

Так був же телесюжет про скромне життя сім'ї за колишнього чоловіка.
Ну телесюжет я не бачив, я пересікався з її майбутнім чоловіком в 2001, не думаю що у них була бідна родина
« Останнє редагування: Травня 13, 2017, 11:41:15 23:41 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8638
  • Стать: Чоловіча
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #25 : Травня 14, 2017, 01:39:37 13:39 »
 було вже чи ше нє?

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Тетяна Чорновол
« Reply #26 : Травня 14, 2017, 01:46:40 13:46 »
Було.
Телеканал "НТВ" (РФ) як раз використав цю "довiдку" для ролика побиття ТЧ, аби всi бачiли, яких "здорових" Слуг Народу обирають в Раду.
 :smilie7: