Автор Тема: Андрухович як у воду дивився  (Прочитано 2301 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46447
  • Never give in!
Андрухович як у воду дивився
« : Квітня 13, 2014, 02:11:48 02:11 »
А чим Крим і Донбас, на вашу думку, заважають Україні розвиватися?

Скажемо так, політично це інша нація. Я вже зараз етнічних моментів не чіпаю, лише політичні. Так от – політично це частина російської нації. Я не хочу сказати, що всі поголовно там такі, але тій українській меншині, яка там є, простіше запропонувати еміграцію сюди, бо вони й так там загнані в кут, постійно переслідувані, не можуть реалізувати жодного проекту. У Донецьку не проходить навіть така річ, як надання університету імені їхнього земляка Василя Стуса. Тобто там апріорі агресивно заблокований будь-який український рух. Він заблокований не внаслідок якихось репресій, а тому що справді цього не хоче тамтешнє населення. Воно чуже Україні. Україна йому чужа й нецікава, щонайменше байдужа.

Написи в маршрутках на зразок «Нету денег – плати гривной» зайве свідчать, що там концентрація ментального несприйняття всього, що пов’язане з українською незалежністю.

Працювати над цим Київ намагався, починаючи з 1991 року. Це принесло тільки погіршення. А остаточне погіршення принесли останні п’ять років правління Ющенка.

Як на мене, ми постійно тішимо себе якоюсь ілюзією територіальної цілісності, якої і так немає. Вона існує сьогодні тільки завдяки тому, що їхній хлопець сидить у Києві на престолі. Тобто одна сьома України робить свій вирішальний внесок у те, як жити країні в цілому. Тому я б не відмовлявся від такого проекту і не робив би взагалі цю кляту цілісність якоюсь догмою. Тобто чого впиратися в те, що насправді нищить нас і губить?

Можливо, ці регіони просто неправильно українізовували, чи їх апріорі не можливо українізувати?

Що значить «правильно», «неправильно»?.. Жодного разу там не було, скажімо, якихось репресій, тиску. Навпаки – усе, що намагалися застосувати в цих регіонах, робилося через позитив. Але якщо в людей викликає відчуття насильництва, наприклад, український дубляж в кіно… Не те, що їх силоміць заганяють у концтабір і змушують учити українську мову, а просто запрошують у кіно подивитися фільм і заодно помалесеньку навчитися розуміти її. А це викликає в них бажання повстати… Як на мене, правильнішої українізації, ніж через кіно й телебачення, бути не може.

Зрештою, тепер і це все зупинено, завдяки їхнім людям у владі і тій політиці, яку вони проводять.

Узагалі є відчуття, що найкомпроміснішою постаттю в історії незалежності був Ющенко. Це і був проект на об’єднання Західної і Східної України. Бо він східняк, без радикалізму, насправді людина радянська, але водночас не чужа українськості, за природою україномовний. Та в результаті політичної боротьби з нього зробили націоналістичного монстра, а для донецьких він узагалі став якимось фашистом, нациком. Тобто навіть настільки компромісний, об’єднавчий варіант не спрацював.

А Тимошенко могла б бути таким компромісним варіантом? Вона вишиванку носить, косу – теж.

Могла б. Але ось програла.

Та тут кого не візьми, якщо він провадитиме українську політику, буде перетворений російською пропагандою на фашиста. А взагалі-то, повертаючись до теми від’єднання: я переконую в необхідності чогось цілком неможливого, ніби втратив будь-яке відчуття реальності, правда ж?

Я знаю багато людей з аналогічною точкою зору. Кажуть, якби не ці два регіони, ми були б у ЄС і жили краще...

Абсолютно! Ці регіони беруть дуже вагому частку в кожному нашому голосуванні. Дві донбаські області надзвичайно густо заселені. Та справа не лише в тому, що вони густо заселені, а й у тому, що вони по-радянському одностайні в голосуванні.

Наприклад, у Галичині плюралізм, голоси розкидані між трьома-чотирма політичними силами.

Приблизно та сама історія в Криму, що й на Донбасі, тільки ще додаються прямі російські провокації. Ну, і присутність ЧФ до всього – його тамтешній народ дуже любить, значно більше, ніж українських моряків.

Я ніколи не підраховував спеціально, але, як кажуть, на око – наш проукраїнський політикум без цих двох регіонів на кожних виборах мав би десь понад сімдесят відсотків. Тобто була б така стійка проукраїнська більшість у парламенті, стійка проукраїнська влада і західний вектор був би поза дискусіями.

Ми взагалі зараз дивно виглядаємо у світі. Наприклад, ще рік тому я приблизно два-три рази на місяць отримував замовлення з газет, переважно німецькомовних про те, що тут відбувається. Та починаючи з лютого цього року як відрізало. Таке враження, що всім усе стало зрозуміло і більше нічого нікого не цікавить.

Поляки цього року здивували мене… Я мав багато виступів з «Карбідо», часом це були ще літературні вечори. Я багато говорив про політику, нашу ситуацію. І вони були всі шоковані, а я був шокований тим, що вони шоковані, бо нічого не знають і уявляють собі, що в нас усе планомірно розвивається так, як розвивалося. Мабуть, це великий успіх на міжнародній арені сьогоднішньої влади. Вони добилися цілковитої втрати інтересу до України за кордоном. Ніхто не цікавиться і особливо ніхто не дивиться в наш бік.

Як це сумно…

Це сумно, а також це показник того, у яку погану часову смугу ми вступили. Тут не тільки Янукович як чинник, їх багато: протистояння Росія – США, на якому Росія за всіма статтями переграє цього ідіотичного Обаму. Слово «ідіот» я тут вживаю не як лайку, а швидше як діагноз. Звісно, і сам ЄС, який є зразком подвійних стандартів, нерішучості, лицемірства. Головне прагнення європейського політикуму – нічого не змінювати, законсервувати ситуацію такою, як вона є, тому що вона є непоганою, а може стати гіршою. Тому вони роблять усе, аби нічого не змінювалося.

ТАБАЧНИКУ ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ ЗАЇХАТИ В МАРМИЗУ

Далі тут http://www.unian.ua/politics/382762-andruhovich-yakscho-peremojut-pomaranchevi-to-krimu-y-donbasu-treba-dati-mojlivist-vidokremitisya.html

If you are going through hell, keep going.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #1 : Квітня 13, 2014, 02:22:50 02:22 »
ого, це ще 2010 рік.
Kremlin delenda est.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #2 : Квітня 13, 2014, 02:50:36 02:50 »
от з таких, як він засранців усе і починалось...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #3 : Квітня 13, 2014, 03:06:08 03:06 »
от з таких, як він засранців усе і починалось...

Да-да-да! Ни в коем случаэ не позволим хирургу ампутировать ногу, поражённую гангреной! "Целостная" тушка будет выглядеть на похоронах куда круче, чем выздоровевший одноногий калека на костылях! В любом случае, нужно или активно бороться за Восток, или немедленно начинать процесс его "ампутации".

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #4 : Квітня 13, 2014, 03:12:55 03:12 »
Якраз недавно згадував про його ідею відпустити зх і пд у вільне плавання. Але по мойму ідея все ж туфта

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #5 : Квітня 13, 2014, 03:13:07 03:13 »
от з таких, як він засранців усе і починалось...

Да-да-да! Ни в коем случаэ не позволим хирургу ампутировать ногу, поражённую гангреной! "Целостная" тушка будет выглядеть на похоронах куда круче, чем выздоровевший одноногий калека на костылях! В любом случае, нужно или активно бороться за Восток, или немедленно начинать процесс его "ампутации".

Путін ампутує, не переживайте, без наркозу, по саму шию
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #6 : Квітня 13, 2014, 03:16:26 03:16 »
от з таких, як він засранців усе і починалось...

Да-да-да! Ни в коем случаэ не позволим хирургу ампутировать ногу, поражённую гангреной! "Целостная" тушка будет выглядеть на похоронах куда круче, чем выздоровевший одноногий калека на костылях! В любом случае, нужно или активно бороться за Восток, или немедленно начинать процесс его "ампутации".

Путін ампутує, не переживайте, без наркозу, по саму шию

Та схоже що так і буде..

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #7 : Квітня 13, 2014, 03:26:24 03:26 »
от з таких, як він засранців усе і починалось...

Да-да-да! Ни в коем случаэ не позволим хирургу ампутировать ногу, поражённую гангреной! "Целостная" тушка будет выглядеть на похоронах куда круче, чем выздоровевший одноногий калека на костылях! В любом случае, нужно или активно бороться за Восток, или немедленно начинать процесс его "ампутации".

Путін ампутує, не переживайте, без наркозу, по саму шию

А Ви що пропонуєте? Боротися з сепаратистами із зброєю в руках не можна, бо це все провокації і Путін отримає потрібну йому "телекартинку"! Силою відокремити уражені "гангреною" регіони на вигідних для нас умовах також не можна, бо нам потрібна єдина Україна! Будемо співати, танцювати гопапака й чекати доки само все розсмокчеться? Тоді чекайте на Путіна у Києво-Печерській лаврі. Він невдовзі приїде на молебен, присячений воз'єднанню України з Росією.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #8 : Квітня 13, 2014, 03:29:45 03:29 »
от з таких, як він засранців усе і починалось...

Да-да-да! Ни в коем случаэ не позволим хирургу ампутировать ногу, поражённую гангреной! "Целостная" тушка будет выглядеть на похоронах куда круче, чем выздоровевший одноногий калека на костылях! В любом случае, нужно или активно бороться за Восток, или немедленно начинать процесс его "ампутации".

Путін ампутує, не переживайте, без наркозу, по саму шию

А Ви що пропонуєте? Боротися з сепаратистами із зброєю в руках не можна, бо це все провокації і Путін отримає потрібну йому "телекартинку"! Силою відокремити уражені "гангреною" регіони на вигідних для нас умовах також не можна, бо нам потрібна єдина Україна! Будемо співати, танцювати гопапака й чекати доки само все розсмокчеться? Тоді чекайте на Путіна у Києво-Печерській лаврі. Він невдовзі приїде на молебен, присячений воз'єднанню України з Росією.

Я про пропоную боротись за Україну, а не за телекартинку.
Бо якщо вже писати "Україна понад усе" то так потрібно і діяти.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #9 : Квітня 13, 2014, 03:59:34 03:59 »
от з таких, як він засранців усе і починалось...

Да-да-да! Ни в коем случаэ не позволим хирургу ампутировать ногу, поражённую гангреной! "Целостная" тушка будет выглядеть на похоронах куда круче, чем выздоровевший одноногий калека на костылях! В любом случае, нужно или активно бороться за Восток, или немедленно начинать процесс его "ампутации".

Путін ампутує, не переживайте, без наркозу, по саму шию

А Ви що пропонуєте? Боротися з сепаратистами із зброєю в руках не можна, бо це все провокації і Путін отримає потрібну йому "телекартинку"! Силою відокремити уражені "гангреною" регіони на вигідних для нас умовах також не можна, бо нам потрібна єдина Україна! Будемо співати, танцювати гопапака й чекати доки само все розсмокчеться? Тоді чекайте на Путіна у Києво-Печерській лаврі. Він невдовзі приїде на молебен, присячений воз'єднанню України з Росією.

Я про пропоную боротись за Україну, а не за телекартинку.
Бо якщо вже писати "Україна понад усе" то так потрібно і діяти.

Ви дуже нагадуєте ЮВТ. Вона також закликає боротись за все добре і проти всього поганого.

Ще раз. ЯК САМЕ Ви пропонуєте боротись з сепаратизмом? Не піддаватись на провокації? Федералізм? Ухвалити запропоновану москалями конституцію? Повернутись до умов угоди, підписаної 21 лютого? Зберегти "цілісність" України шляхом приєднання до РФ?  :rotate: :rotate: :rotate:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #10 : Квітня 13, 2014, 04:06:40 04:06 »
Я пропоную боротися з сепаратистами із зброєю в руках не зважаючи яку Путін отримає потрібну йому "телекартинку"
бо не для телекартинки.
У вас, як я зрозумів є якийсь альтернативний план, який ви приховуєте, бо що не можна я прочитав, а що треба не зустрів.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #11 : Квітня 13, 2014, 04:34:46 04:34 »
Я пропоную боротися з сепаратистами із зброєю в руках не зважаючи яку Путін отримає потрібну йому "телекартинку"
бо не для телекартинки.
У вас, як я зрозумів є якийсь альтернативний план, який ви приховуєте, бо що не можна я прочитав, а що треба не зустрів.


Я вважаю, що МВС має діяти згідно з чинним законодавством, а збройні сили мають виконувати вимоги своїх статутів. Якби це було так, сепаратисти вже були би у фільтраційних таборах, де серед них швидко б виявили іноземців. Я би широко залучив до антитерористичних операцій Самооборону Майдану. Та з цією владою про це можна лише мріяти.

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #12 : Квітня 13, 2014, 08:42:11 08:42 »
А я стосовно "відділяти-не відділяти" міркую таким чином.
Якщо влада знала (чи знає), що ресурсу для силового придушення сепаратизму наразі не має, то треба було погоджуватись на референдум.
Тут зразу виникала б купа питань, які не вирішуються впродовж тижнів, а -- місяців чи років.

Але це позбавило б аргументів так званих сепаратистів. Пишу "так званих", бо насправді ніякі вони не сепаратисти, а просто кримінальні злочинці, які намагаються уникнути в"язниці.

А за цей час і силові структури стали б іншими і економічна ситуація в країні також.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #13 : Квітня 13, 2014, 09:23:38 09:23 »
А я стосовно "відділяти-не відділяти" міркую таким чином.
Якщо влада знала (чи знає), що ресурсу для силового придушення сепаратизму наразі не має, то треба було погоджуватись на референдум.
Тут зразу виникала б купа питань, які не вирішуються впродовж тижнів, а -- місяців чи років.

Але це позбавило б аргументів так званих сепаратистів. Пишу "так званих", бо насправді ніякі вони не сепаратисти, а просто кримінальні злочинці, які намагаються уникнути в"язниці.

А за цей час і силові структури стали б іншими і економічна ситуація в країні також.

угу, лохи сепаратисти будуть роками вирішувати питання референдуму,
трясця, які ми хитрі
 :an
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Андрухович як у воду дивився
« Reply #14 : Квітня 13, 2014, 10:20:02 10:20 »

"...Написи в маршрутках на зразок «Нету денег – плати гривной» зайве свідчать, що там концентрація ментального несприйняття всього, що пов’язане з українською незалежністю.
Працювати над цим Київ намагався, починаючи з 1991 року.


Не намагався. Була тільки адміністративна українізація шкіл. Але в цей час, всі інші сфери життя: СМІ, бізнес, спорт, газети, телеканали або русифікувались, або твердо тримали російськомовність ще законсервовану з СССР ( як в спорті)

Це принесло тільки погіршення. А остаточне погіршення принесли останні п’ять років правління Ющенка.

Не погіршення, а втрачений шанс, через те, що Ющенко виявився фантастично дурним
[/i]
Можливо, ці регіони просто неправильно українізовували, чи їх апріорі не можливо українізувати?

всерйоз цього ніхто й не намагався робити, бо в Україні і владоможцям і громадянам як правило , якщо дощ за комір не капає, то все решта глибоко похуй. Аж доки взад не припече. А як припече - то виходять на Майдан, потім, так як часто було в історії: війни, смерті, голодомори і т.п. Думати й співставляти факти українці, як правило, не здатні.

Зрештою, тепер і це все зупинено, завдяки їхнім людям у владі і тій політиці, яку вони проводять.

Зупинено(слабеньку українізацію хоча б в галузі освіти) було з приходом Януковича. Коли в уряді Азарава об"явили що Міносвіти - Табачник - то фракція НУНС чуть на сраку не сіла. Їм же Ющенко обіцяв "українського прем"єра" ( маючи на увазі себе), а потім їх "розвели як котенят". А Кириленко- пінгвін бачив в МІносвіти , мабуть, себе. Тому то НУНСи так завзято допомагали Януку на виборах, сподіваючись на спільний в майбутньому дерибан всього що є разом з ригами, нейтралізувавши кляту юльку.
Але сталось не так як гадалось: Янукович почав нейтралізовувати все українське, а також всі силові структури наповнювати ФСБешними кацапами.

Узагалі є відчуття, що найкомпроміснішою постаттю в історії незалежності був Ющенко.
 
Ага, найкомпроміснішою для Ахметова й ригів. Навіть при Кучмі їм не було такої малини.

Це і був проект на об’єднання Західної і Східної України.

Чим об"єднаня? Дурнуватим мистецько-арсеналівським пустослів"ям та Балогівськими тьорками й договорнякамии з ригами?

Бо він східняк, без радикалізму, насправді людина радянська, але водночас не чужа українськості, за природою україномовний.[/u]

Не зовсім. А рідний синок Андрюшкка на випуску в Академії цвенькав кацапською без стида й совісті, прямо на очах в батька Президента, навіть не соромляючись.

Та в результаті політичної боротьби з нього зробили націоналістичного монстра, а для донецьких він узагалі став якимось фашистом, нациком. Тобто навіть настільки компромісний, об’єднавчий варіант не спрацював.

Зробили монстра, бо він себе поводив як ідіот, а з Ахметовим - наче як його особистий холуй. То хто ж його поважав би?

А Тимошенко могла б бути таким компромісним варіантом? Вона вишиванку носить, косу – теж.

Могла б. Але ось програла.


Ага, звичайно ж програла. При дієвому сприянні Ющенка і НУНСів. І при поблажливому  противсіхстувавнні самого Андруховича і бідьшості нац.-дем. інтелігенції.
Тимошенко, звичайно ж не ідеал, вона теж немало помилок робила, часто її заносило в її емоціях і обіцянках, це правда. Але той хто поставив знак рівності між нею і Януковичем, то хай тепер не жаліється на життя. Мирний час в Україні закінчився, все, баста. Тепер кожен хай чекаї в своїй квартирі зелених чоловічків.
Вийшло так: що Юля з її емоційними заносами для протвсіхів стала одним і тим самим, що й Янукович: початковий етап втрати суверенітету , принаймні над частиною території.


Я знаю багато людей з аналогічною точкою зору. Кажуть, якби не ці два регіони, ми були б у ЄС і жили краще...

Якби не було б цих двох регіонів - то ФСБ за період з 1991-го року створило б з інших регіонів аналогічні "донбаси". Для цього були б всілякі  "Киевские ведомості - газета для чітающих па-рускі", всілякі Гаріки Кричевські, Філіпи Кіркорови, та інша жидокацапська срань.

Абсолютно! Ці регіони беруть дуже вагому частку в кожному нашому голосуванні. Дві донбаські області надзвичайно густо заселені. Та справа не лише в тому, що вони густо заселені, а й у тому, що вони по-радянському одностайні в голосуванні.

А ще справа в тому, що дурнуваті хохли дивились на здобуту державність так собі, мовляв: ну є так і є, бо ж наче й не заважає. І при цьому" А яка там різниці на якій мові малі діти балакають? Головне - економіка".
Не всі, але мало не половина.

Це сумно, а також це показник того, у яку погану часову смугу ми вступили. Тут не тільки Янукович як чинник, їх багато: протистояння Росія – США, на якому Росія за всіма статтями переграє цього ідіотичного Обаму. Слово «ідіот» я тут вживаю не як лайку, а швидше як діагноз. Звісно, і сам ЄС, який є зразком подвійних стандартів, нерішучості, лицемірства. Головне прагнення європейського політикуму – нічого не змінювати, законсервувати ситуацію такою, як вона є, тому що вона є непоганою, а може стати гіршою. Тому вони роблять усе, аби нічого не змінювалося.

Оце єдине, що правильно сказав Андрухович. Але треба чекати не допомоги з-за кордону,а й самому щось робити й вирішувати.

ТАБАЧНИКУ ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ ЗАЇХАТИ В МАРМИЗУ

Щодо останнього: той хто явно чи неявно сприяв приходу Януковича до влади (сподіваючись на "українського прем"єра" в особі Ющенка і обмеженого в повноваженнях Януковича), той Табачника тепер може тільки в сраку поцілувати, більше вже нічого.
І одного й другого: і Діму і Яна.



Далі тут http://www.unian.ua/politics/382762-andruhovich-yakscho-peremojut-pomaranchevi-to-krimu-y-donbasu-treba-dati-mojlivist-vidokremitisya.html

Прохання до Модератора: не видаляйте, будь-ласка цей пост, адже матюків там не багато. І зараз вже робиться таке, що емоції стримати не просто.

ПС.Зараз вже не має значення нічого. Зараз має значення, чи  знайдеться той, хто сьогодні на Майдані почне формувати ральну армію, ополчення і головне, зуміє організувати повноцінні бойові порядки. Жарти вже закінчились, Сперичатись хто кращий Петя чи Юля вже немає сенсу. Хто стане полководцем - той і стане керівником країни. Причому в тих межах, які Українська Армія зможе відстояти й утримати.
Нічого іншого вже не буде, ні Байден, ні Фюле вже не допоможуть.
« Останнє редагування: Квітня 13, 2014, 11:24:01 11:24 від Бумеранг »