Автор Тема: Назаров. если помните такого  (Прочитано 369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Назаров. если помните такого
« : Березня 27, 2017, 05:38:30 17:38 »
http://censor.net.ua/news/433688/generala_nazarova_priznali_vinovnym_i_prigovorili_k_7_godam_lisheniya_svobody

Генерала Назарова признали виновным и приговорили к 7 годам лишения свободы

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33012
  • Стать: Чоловіча
Re: Назаров. если помните такого
« Reply #1 : Березня 27, 2017, 05:40:57 17:40 »
Зрада тотальна(с)   :smilie7:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Назаров. если помните такого
« Reply #2 : Березня 28, 2017, 04:00:36 04:00 »
Коментар:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Назаров. если помните такого
« Reply #3 : Березня 28, 2017, 05:30:31 05:30 »
Kvant
У цій історії мене цікавить за якою статтею він осуджений?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Назаров. если помните такого
« Reply #4 : Березня 28, 2017, 09:18:37 09:18 »
не знаю що там нашкрябав цензор,
але з Назаровим вийшов досить небеспечний прецендент  :smiley23:

тим більше що серед військових він був визнаним фахівцем та авторитетом  :smilie9:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Назаров. если помните такого
« Reply #5 : Березня 28, 2017, 02:46:24 14:46 »
''Важке рішення генерала Назарова кардинально змінило планований Москвою хід конфлікту - Росія не змогла задіяти авіацію, яка наприклад, забезпечила успіх російської агресії в Грузії.''

(click to show/hide)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Назаров. если помните такого
« Reply #6 : Березня 28, 2017, 09:33:41 21:33 »
Петро Порошенко
55 мин.

Насамперед як Верховний головнокомандувач – не можу мовчати після вироку одного з цивільних судів, який засудив бойового генерала до ув’язнення на 7 років.

Наші військові виконують свій обов’язок захищати Україну. Інколи ціною власного життя.

Розумію горе родин. Але по-справжньому винним у загибелі наших героїв є ворог, який віроломно вдерся на нашу землю. Єдиним виправданням цим смертям є наближення ними невідворотної перемоги.

За останні три роки ми виховали нове покоління ініціативних, сміливих, а часом і відчайдушних командирів, які забезпечують захист нашої України. Стриножити їх судовими рішеннями було б нерозумно з точки зору гарантування обороноздатності та безпеки.

Саме тому я планую запропонувати відновлення спеціальних військових судів відповідно до існуючих міжнародних практик. Оцінювати дії командирів у бойовій обстановці повинні військові спеціалісти, військові експерти і військові судді, а не цивільні. Принаймні зараз, поки триває ця жахлива підступна гібридна війна.

Справедливість безумовно повинна бути досягнута в суді, але рішення військових судів не будуть ставитися під сумнів нашими воїнами (https://youtu.be/zsqNeSlSsqg, https://youtu.be/cg58SYpJRB4).

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Назаров. если помните такого
« Reply #7 : Березня 28, 2017, 09:44:09 21:44 »
Саме тому я планую запропонувати відновлення спеціальних військових судів відповідно до існуючих міжнародних практик.
Оцінювати дії командирів у бойовій обстановці повинні військові спеціалісти, військові експерти і військові судді, а не цивільні. Принаймні зараз, поки триває ця жахлива підступна гібридна війна.
:smiley24: