Автор Тема: Це головне, що вам треба знати про сучасну Україну  (Прочитано 613 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Це все що вам треба знати про сучасну Україну:smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

У Дніпрі багатодітну вдову кіборга побили в магазині за українську мову


Жінка намагалася придбати червоні та чорні стрічки.

Багатодітну вдову кіборга побили в магазині у Дніпрі за українську мову та вирвали з вуха сережку з тризубом, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Овдовіла мати п'ятьох дітей Ганна Счасна прийшла до магазину по червоні та чорні стрічки - з них родина робить обереги солдатам. Проте придбати їх не вдалося. Продавчині не сподобалася мова, якою Ганна до неї звернулася.

"Вона бере ці стрічечки, згрібає з прилавка і ховає їх на стелажі. І каже: йдіть звідси! Я дістаю телефон, кажу: ви хочете сказати, що ви не будете мені продавати товар, тому що я розмовляю українською? Так! Пішла геть звідси", - розповідає Счасна.

Магазин одразу зачинили, не зважаючи на робочий час. Власниця сусіднього ательє розповідає, що Ганну за косу витягли з магазину, розбили телефон.

"Люди не розуміють української мови, не хочуть спілкуватись українською мовою, тому жінка відстоювала, і сталась на цьому фоні бійка", - каже власниця сусіднього ательє Олена Шульга.

Ганна викликала правоохоронців, розбиратися на місце приїхав російськомовний наряд поліції.

"Вони зауважили, що за законом мають право говорити "тією мовою, якою зручно". А далі пішла процедура складання протоколів. Вони зі мною спілкувались, а ця жінка тим часом пішла, вони навіть не знали ані ім'я, ані прізвища її", - пригадує вдова. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/u-dnipri-bagatoditnu-vdovu-kiborga-pobili-v-magazini-za-ukrayinsku-movu-903355.html
« Останнє редагування: Березня 27, 2017, 06:50:42 18:50 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!


Почепи себе, дегенерате хуйловський. Напевне ж радієш, що жінку образили і принизили, вишкребку вертухайський.  :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Це пропозиція для тебе, Іудушка.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
А що ти ще можеш запропонувати за правду, вертухаю?   :laugh:
Тактика твоя тут давно всім відома - засирати всі змістовні гілки, які кажуть правду про тобі подібних.   :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Йди за шнурком і не писти, гній кацапський  :moskali:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Feral, годi тобi вiдбирати хлiб у Foxa.
Я розумiю, що у нього суто негативне ставлення до всього нашого.
Ти чого шукаеш собi пригод?.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Feral, годi тобi вiдбирати хлiб у Foxa.
Я розумiю, що у нього суто негативне ставлення до всього нашого.
Ти чого шукаеш собi пригод?.
 :smilie7:

У мене з Foxом нічого спільного нема, так само як із його братом RG.

На тобі трохи правди про СПРАВЖНЮ ПРОБЛЕМУ:

Пише людина з Одеси:

 Ант13
   cьогодні в 20:01
IP/Host: ---.broadband.tenet.odessa.ua
Paul, cьогодні в 19:18

    Тут надо конкретно разбираться. Вряд ли продавец бросается на людей, тем более женщина. Может быть покупательница общалась матом или оскорбляла продавщицу?


Та что ти гавариш казлогаврящий...
Я живу серед казлоговорящих, вони просто ненавидять україномовних, може не всі але відсотків 90 точно...
У країні яка веде війну із московщиною , знущаються із україномовних, це повний пісец, тільки уї..ни цього небачуть.
Знаєш скільки у мене випадків було, коли я розмовлв Українською і мені за це хамили , ти навіть собі не уявляєш, скільки разів прийшлось у бубан давати бо іншого виходу не було.
Україномовні в Україні , там де казлячоговорящі , почувають себе приниженими , і це факт і це наша проблема, тому ця війна буде ще довго в Україні і хто зна чим це все закінчеться...
Я багато спілкуюсь із іноземцями і фактично всі в ах..ї від того, що в Україні так багато розмовляють на кацапському і просто дивуються, як ми хочемо перемогти ворога, коли не поважаємо своєї мови, більше того багато хто її просто неспреймає ( культурно скзано)...
Це велика проблема у середині держави, на яку стараються закрити очі, закривали всі 20 років і вона нам вилізла кримом, даунбасом, луганськом і я думаю це не кінець... расейська, кацапська а вірніше казлячий язик повин в Україні бути поставлений нище "плінтуса", держава повинна все робити, щоб ним все меньше людей хотіли розмовляти, щоб він став язиком дикунів, дебілів( фактично те що і є), по іншомму ми знову про..мо Україну.
Якщо хтось не згодний поговоримо про це через 5-10 років, але тоді буде уже пізно...
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
От цій людині я вірю.

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Роман М. Коваль повідомив, що магазин, в якому скоїли напад на Анну Гарус, зачинився:
"Оскільки українці Дніпра виявили згуртованість, магазин Фурнітура, де образили дружину Андрія Сім'янина, вчора ввечері закрився. Товар вивезли." (fb.com/139585833237303)
Поїхав перевірити, чи це так, і дійсно, цей магазин не працює, в той час як усі інші магазини поруч відкриті.
Евгений Перетятько додає:
"Сьогодня в Дніпрі, о 16-00 ветерани та представники громадських організацій передали лист-звернення генералу поліції Решепко Ігорю Володимировичу (особисто, з реєстрацією через чергову частину), почули що відкрито кримінальне впровадження, на завтра заплановано прес-конференцію. Чекаємо на закінчення роботи слідчим." (fb.com/1823663701230079)
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Елементарне хуліганство, безвідносно до мови. Навіть нема сенсу це так роздмухувати, просто подати заяву до поліції, знайти свідків - ну а далі як суд вирішить.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Ну, Іудушці ж треба зраду роздути, йому за це копійка капає   :smilie7: