Автор Тема: Цікаве інтерв'ю із Едвардом Лукасом  (Прочитано 273 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Цікаве інтерв'ю із Едвардом Лукасом
« : Березня 27, 2017, 07:50:21 19:50 »
http://ukrainian.voanews.com/a/edward-lucas/3780552.html

Едвард Лукас: Я думаю, Захід пробудило те, що саме зараз Старий світ був атакований. І я думаю, що великі західні країни дійсно «пробудились», коли вони побачили втручання в американські президентські вибори. П’ять років тому я зустрічався із німецькими посадовцями і попередив їх, що вони стануть жертвами інформаційної війни. І вони буквально розсміялись. Вони сказали: «Що ви маєте на увазі? Росія атакуватиме нас інформацією? Припиніть!» Тепер це головний пріоритет головних німецьких служб безпеки – упоратись із цими атаками. Вони очевидно прокинулись. Але це трохи запізно.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Цікаве інтерв'ю із Едвардом Лукасом
« Reply #1 : Березня 27, 2017, 08:10:53 20:10 »
Да , действительно интересное

ЕЛ: Я думаю, ключ до розуміння Путіна – дуже простий. Він хоче посіяти розбрат і недовіру - соціальну, мовну, політичну – будь-яку. Це завжди добре, бо розділена країна, розділений Захід не можуть протистояти Путіну. Також він хоче посіяти розбрат між прошарками суспільства. Між державою та людьми, виборцями і політиками, розбити політичну систему, тому що в таких умовах система не зможе відповісти «путінізму».

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Цікаве інтерв'ю із Едвардом Лукасом
« Reply #2 : Березня 27, 2017, 08:12:12 20:12 »
ЕЛ: Спершу, краще оборонятись. Нам треба більше сил у країнах Балтії. Я дуже підтримую ідею надання допомоги Україні. Треба мати набагато жорсткіші санкції. Зокрема, візові санкції проти п’яти тисяч людей, еліти, що знаходиться на верхівці влади. І не лише проти них, а й проти їхніх дружин і чоловіків, братів і сестер, батьків, дітей. Це вдарить по них дуже сильно. Бо якщо вони пропагують неприйняття Заходу, їхнім дітям не можна дозволяти навчатись на Заході, зберігати й відмивати там гроші, проводити там відпустки, їхнім сім’ям – лікуватись на Заході. Це має бути їхня ціна за ненависть до Заходу. Думаю, це матиме вплив.

 :smiley24:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Цікаве інтерв'ю із Едвардом Лукасом
« Reply #3 : Березня 27, 2017, 08:20:32 20:20 »
Приглядатись до людей, які дають коментарі каналам RT та Sputnik. Це треба розглядати як безчестя, дії, які жодна поважна особа не робитиме. Нам треба заохочувати людей не працювати на ці організації. Казати: це не початок вашої журналістської кар’єри, а її кінець.

Непогано би і в Україні дожити до часу, коли одноразове безчестя перекреслює всю кар'єру...

Для цього треба НЕ ПРОЩАТИ, до чого українці не звикли.