Автор Тема: е-декларування ГО  (Прочитано 1920 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: е-декларування ГО
« Reply #30 : Березня 28, 2017, 08:04:50 20:04 »
А у чому проблема?
Аникорупційна риторика (діяльність) повинна надавати особливі матеріальні пільги?

А можна відповісти на запитання не по єврейськи - запитанням, а "згоден" або "не згоден"?

Можна. Але спочатку хотілось би почути Ваше ставлення до сабжу

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #31 : Березня 28, 2017, 08:11:48 20:11 »
А у чому проблема?
Аникорупційна риторика (діяльність) повинна надавати особливі матеріальні пільги?

А можна відповісти на запитання не по єврейськи - запитанням, а "згоден" або "не згоден"?

Можна. Але спочатку хотілось би почути Ваше ставлення до сабжу

Моє ставлення викладене десь у десятку постів у гілці http://ukrpravda.net/index.php?topic=42211.0

Наприклад, http://ukrpravda.net/index.php?topic=42211.msg1156857#msg1156857

А Ваша відповідь?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: е-декларування ГО
« Reply #32 : Березня 28, 2017, 08:18:35 20:18 »
так, я погоджуюсь
Тут Конвекс Вас підловив (як він вважає), бо цитата належить Путлєру.
Насправді в цитаті є пересмикування, бо кришталево чистих людей в природі майже не залишилось.
З Путлєром можна погодитись в тому, що злодіями антикорупціонери бути не повинні.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: е-декларування ГО
« Reply #33 : Березня 28, 2017, 08:20:43 20:20 »
А у чому проблема?
Аникорупційна риторика (діяльність) повинна надавати особливі матеріальні пільги?

А можна відповісти на запитання не по єврейськи - запитанням, а "згоден" або "не згоден"?

Можна. Але спочатку хотілось би почути Ваше ставлення до сабжу

Моє ставлення викладене десь у десятку постів у гілці http://ukrpravda.net/index.php?topic=42211.0

Наприклад, http://ukrpravda.net/index.php?topic=42211.msg1156857#msg1156857

А Ваша відповідь?
А конкретно самому відповісти, як Ви від інших дописувачів в цій темі вимагаєте, православіє головного мозку заважає?  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #34 : Березня 28, 2017, 08:28:10 20:28 »
так, я погоджуюсь
Тут Конвекс Вас підловив (як він вважає), бо цитата належить Путлєру.
Суть не тільки у особі Путлєра, а експлуатації совкових рефлексів мислення і Хуйлом, і авторами закону Чорновол.

Цитувати
Насправді в цитаті є пересмикування, бо кришталево чистих людей в природі майже не залишилось.
Пересмикування є у висловлюваннях Хуйла (як і у тезах прихильників виключної кришталевої чистоти антикорупціонерів), а цитата дослівна - 100% точна.

Цитувати
З Путлєром можна погодитись в тому, що злодіями антикорупціонери бути не повинні.
Злодієм не повинен бути ніхто. Такі ж аргументи можна застосувати до лікарів, священиків, вчителів, митців, телеведучих - до кого завгодно (точніше, до кого потрібно). Це явна маніпуляція.

ОК, тепер, коли відомо, що автор - Хуйло, може, хтось скаже, чому НЕ згоден з цитатою, яка практично збігається з аргументацією захисників е-декларування антикорупціонерів? Чи таки згоден?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #35 : Березня 28, 2017, 08:31:21 20:31 »
Моє ставлення викладене десь у десятку постів у гілці http://ukrpravda.net/index.php?topic=42211.0

Наприклад, http://ukrpravda.net/index.php?topic=42211.msg1156857#msg1156857

А Ваша відповідь?
А конкретно самому відповісти, як Ви від інших дописувачів в цій темі вимагаєте, православіє головного мозку заважає?  :weep:

А порохолюбіє головного мозку заважає один раз клацнути мишкою на останньому посиланні і прочитати

Нет, не понимаю я такой логики.
У меня логика другая - если ты позиционируешь себя как выявлятель воров и казнокрадов так будь добр предостявь доказательства что ты не такой же. В чем проблема?
Проблема у тому, що якщо ти не намагаєшся виявляти злодіїв і казнокрадів, то не ризикуєш отримати неприємності, бо не задекларував мотоцикл або помилився на 0,2 кв.м. у площі квартири. У тебе все ОК і спокійне життя, бо ти не напрягаєш чиновників.

Далі, маючи дані від членів антикорупційних ГО, реальна можливість зібрати про них інформацію і знайти суперечності є у людей біля влади - звичайним громадянам це складніше. Отже, ідея - додатково узалежнити активних громадян від влади, що однозначно зле.

Чиновницьке бандво явно хоче створити негативний стимул для тих, у кого забагато питань.

Цитувати
Ну вот например начальник бюро по борьбе с корупцией должен предоставлять свои декларации как госчиновник. А начальник общественной организации по борьбе с корупцией почемуто не должен. Почему?
А тому, що ми всі з нашої кишені дали гроші цьому бюро, плюс його легітимність спирається на легітимність влади і на нас як на джерело влади, а громадська організація у нас грошей не брала і ми не є її виборцями.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: е-декларування ГО
« Reply #36 : Березня 28, 2017, 08:35:42 20:35 »
Навіть якщо сам Вельзевул, з рогами на макітрі, скаже : Красти - погано (С)....Я з ним у цій тезі буду згідний.

Вичерпно відповів?


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #37 : Березня 28, 2017, 08:44:07 20:44 »
Навіть якщо сам Вельзевул, з рогами на макітрі, скаже : Красти - погано (С)....Я з ним у цій тезі буду згідний.

Вичерпно відповів?

Ні, бо відповів тільки на вигідну для себе частину. Хуйло не просто каже, що красти погано, він каже, що тих, хто хоче зловити злодія, треба особливо перевіряти, чи вони самі чогось не вкрали раніше.

Оскільки, як казав месія, хто без гріха, хай перший кине камінь, а безгрішність теж не завжди легко довести, то злодія не ловитиме ніхто.

У цьому суть і призначення закону Чорновол, і "западенці", які ловлять злодіїв вже століттями, легко відчувають, де "розвод".

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: е-декларування ГО
« Reply #38 : Березня 28, 2017, 09:16:51 21:16 »
Навіть якщо сам Вельзевул, з рогами на макітрі, скаже : Красти - погано (С)....Я з ним у цій тезі буду згідний.

Вичерпно відповів?

Ні, бо відповів тільки на вигідну для себе частину. Хуйло не просто каже, що красти погано, він каже, що тих, хто хоче зловити злодія, треба особливо перевіряти, чи вони самі чогось не вкрали раніше.

Оскільки, як казав месія, хто без гріха, хай перший кине камінь, а безгрішність теж не завжди легко довести, то злодія не ловитиме ніхто.

У цьому суть і призначення закону Чорновол, і "западенці", які ловлять злодіїв вже століттями, легко відчувають, де "розвод".
Дурня, ніякого месіанства не вимагається від квартирооптимістів.
Всього навсього чесно електронну декларацію заповнити.
До речі, я би ще й журнашлюх зобов"язав це робити. Бо вони в нас, як не крути, але влада, хоча й четверта.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #39 : Березня 28, 2017, 10:10:05 22:10 »
Навіть якщо сам Вельзевул, з рогами на макітрі, скаже : Красти - погано (С)....Я з ним у цій тезі буду згідний.

Вичерпно відповів?

Ні, бо відповів тільки на вигідну для себе частину. Хуйло не просто каже, що красти погано, він каже, що тих, хто хоче зловити злодія, треба особливо перевіряти, чи вони самі чогось не вкрали раніше.

Оскільки, як казав месія, хто без гріха, хай перший кине камінь, а безгрішність теж не завжди легко довести, то злодія не ловитиме ніхто.

У цьому суть і призначення закону Чорновол, і "западенці", які ловлять злодіїв вже століттями, легко відчувають, де "розвод".
Дурня, ніякого месіанства не вимагається від квартирооптимістів.
Всього навсього чесно електронну декларацію заповнити.
До речі, я би ще й журнашлюх зобов"язав це робити. Бо вони в нас, як не крути, але влада, хоча й четверта.
А дописувачів форумів не хочеш зобов'язати? Вони ж теж публікують інформацію, ану ж беруть за це гроші від корупціонерів?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: е-декларування ГО
« Reply #40 : Березня 28, 2017, 10:13:57 22:13 »
 :weep:

Один з членів НАЗК, заступник міністра юстиції Руслан Рябошапка заявив, що Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) зупинило співпрацю з Національним агентством з питань запобігання корупції.

Найбільший американський грантодавець зупинив співпрацю з НАЗК

Той Рябошапка штовхає припущення, що це через декларації для борцунів з корупцією. Очевидна причина, що це тому, що вони нікуя не роблять, якось не приходить йому до голови  :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #41 : Березня 28, 2017, 10:25:30 22:25 »
Прикольно, однако...

Громадський активіст береться ловити корупціонерів, не маючи жодних владних повноважень, тільки відкриті джерела і власну допитливість, не беручи на це ні копійки державних грошей. Тому держава наполягає на повній відкритості його кишень і сумління для публіки. ОК.

Підприємець винаймає цьому активісту приміщення, забезпечує ремонт і прибирання, постачає оргтехніку і канцтовари. Гроші за це платить активіст, тому держава хоче зазирнути і у кишеню підприємця. Ну добре.

Кожен сраний мєнт уповноважений суспільством ловити корупціонерів, щомісяця отримує з наших податків зарплатню, а до того, цілком вірогідно, докладає добровільні внески удостоєних його уваги громадян. Але про прибутки і статки цього мєнта, його родини публіці знати не положено, хоча владні повноваження і можливості для корупції у нього незмірно більші, і годуємо його ми.

 :Sho_za:  :smilie9:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: е-декларування ГО
« Reply #42 : Березня 28, 2017, 10:29:17 22:29 »
Навіть якщо сам Вельзевул, з рогами на макітрі, скаже : Красти - погано (С)....Я з ним у цій тезі буду згідний.

Вичерпно відповів?

Ні, бо відповів тільки на вигідну для себе частину. Хуйло не просто каже, що красти погано, він каже, що тих, хто хоче зловити злодія, треба особливо перевіряти, чи вони самі чогось не вкрали раніше.

Оскільки, як казав месія, хто без гріха, хай перший кине камінь, а безгрішність теж не завжди легко довести, то злодія не ловитиме ніхто.

У цьому суть і призначення закону Чорновол, і "западенці", які ловлять злодіїв вже століттями, легко відчувають, де "розвод".
Дурня, ніякого месіанства не вимагається від квартирооптимістів.
Всього навсього чесно електронну декларацію заповнити.
До речі, я би ще й журнашлюх зобов"язав це робити. Бо вони в нас, як не крути, але влада, хоча й четверта.
А дописувачів форумів не хочеш зобов'язати? Вони ж теж публікують інформацію, ану ж беруть за це гроші від корупціонерів?
В принципі мабуть до загального електронного декларування варто прагнути дійти.
Хоча це не відміняє того факту, що пан Конвекс знову вдався до звичного ольгінського маніпулювання: я йому про корумпованість четвертої влади, а він мені про дописувачів форуму  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: е-декларування ГО
« Reply #43 : Березня 28, 2017, 10:35:46 22:35 »
Прикольно, однако...

Громадський активіст береться ловити корупціонерів, не маючи жодних владних повноважень, тільки відкриті джерела і власну допитливість, не беручи на це ні копійки державних грошей. Тому держава наполягає на повній відкритості його кишень і сумління для публіки. ОК.

Підприємець винаймає цьому активісту приміщення, забезпечує ремонт і прибирання, постачає оргтехніку і канцтовари. Гроші за це платить активіст, тому держава хоче зазирнути і у кишеню підприємця. Ну добре.

Кожен сраний мєнт уповноважений суспільством ловити корупціонерів, щомісяця отримує з наших податків зарплатню, а до того, цілком вірогідно, докладає добровільні внески удостоєних його уваги громадян. Але про прибутки і статки цього мєнта, його родини публіці знати не положено, хоча владні повноваження і можливості для корупції у нього незмірно більші, і годуємо його ми.

 :Sho_za:  :smilie9:
Та нікого ви, квартирооптимісти не годуєте, не треба триндіти. Ви за копійку вдавитесь, не лише податків не платите, але й народні пожертви розкрадаєте. Доведено Хробацьким телебаченням.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: е-декларування ГО
« Reply #44 : Березня 28, 2017, 10:38:19 22:38 »
Судячи по тому, як місцевий хуйлоп рве пукан за Квартирного&Co, таки цю кацапську хуєту беруть за дупи   :weep:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #45 : Березня 28, 2017, 10:40:20 22:40 »
Навіть якщо сам Вельзевул, з рогами на макітрі, скаже : Красти - погано (С)....Я з ним у цій тезі буду згідний.

Вичерпно відповів?

Ні, бо відповів тільки на вигідну для себе частину. Хуйло не просто каже, що красти погано, він каже, що тих, хто хоче зловити злодія, треба особливо перевіряти, чи вони самі чогось не вкрали раніше.

Оскільки, як казав месія, хто без гріха, хай перший кине камінь, а безгрішність теж не завжди легко довести, то злодія не ловитиме ніхто.

У цьому суть і призначення закону Чорновол, і "западенці", які ловлять злодіїв вже століттями, легко відчувають, де "розвод".
Дурня, ніякого месіанства не вимагається від квартирооптимістів.
Всього навсього чесно електронну декларацію заповнити.
До речі, я би ще й журнашлюх зобов"язав це робити. Бо вони в нас, як не крути, але влада, хоча й четверта.
А дописувачів форумів не хочеш зобов'язати? Вони ж теж публікують інформацію, ану ж беруть за це гроші від корупціонерів?
В принципі мабуть до загального електронного декларування варто прагнути дійти.
Хоча це не відміняє того факту, що пан Конвекс знову вдався до звичного ольгінського маніпулювання: я йому про корумпованість четвертої влади, а він мені про дописувачів форуму  :lol:
Воно зрозуміло, що тобі приємніше говорити про корумпованість четвертої влади і антикорупціонерів, яких хочеться називати квартирооптимістами (хоча Сірожа такий один, але ж яка нагода!). Це звичне мінстецівське маніпулювання.  :gigi:

Навіть якби антикорупціонери, журналісти і дописувачі форумів були СТОПРОЦЕНТНО КОРУМПОВАНІ, влада не має ЖОДНОГО ПРАВА переводити на них стрілки, мовляв, давайте спершу очистимо їх. На Заході звинувачений у корупції політик намагається виправдатися по суті, а не копирсається у брудній білизні журналістів і політичних опонентів, які, скорше всього, теж є нівроку собі худобою. Якби він таке зробив, то поставив би на собі негайний хрест. Політика, державного службовця мають право ловити злодії, брехуни, алкоголіки, повії - хто завгодно, бо він сам погодився на це, пішовши у владу. Інакше є тільки у диких деспотіях типу совка, Кацапстану або Північної Кореї. Ясно, що нашій срані теж так хотілося б, але Захід не дасть  :smiley14:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: е-декларування ГО
« Reply #46 : Березня 28, 2017, 10:44:33 22:44 »
Навіть якщо сам Вельзевул, з рогами на макітрі, скаже : Красти - погано (С)....Я з ним у цій тезі буду згідний.

Вичерпно відповів?

Ні, бо відповів тільки на вигідну для себе частину. Хуйло не просто каже, що красти погано, він каже, що тих, хто хоче зловити злодія, треба особливо перевіряти, чи вони самі чогось не вкрали раніше.

Оскільки, як казав месія, хто без гріха, хай перший кине камінь, а безгрішність теж не завжди легко довести, то злодія не ловитиме ніхто.

У цьому суть і призначення закону Чорновол, і "западенці", які ловлять злодіїв вже століттями, легко відчувають, де "розвод".
Дурня, ніякого месіанства не вимагається від квартирооптимістів.
Всього навсього чесно електронну декларацію заповнити.
До речі, я би ще й журнашлюх зобов"язав це робити. Бо вони в нас, як не крути, але влада, хоча й четверта.
А дописувачів форумів не хочеш зобов'язати? Вони ж теж публікують інформацію, ану ж беруть за це гроші від корупціонерів?
В принципі мабуть до загального електронного декларування варто прагнути дійти.
Хоча це не відміняє того факту, що пан Конвекс знову вдався до звичного ольгінського маніпулювання: я йому про корумпованість четвертої влади, а він мені про дописувачів форуму  :lol:
Воно зрозуміло, що тобі приємніше говорити про корумпованість четвертої влади і антикорупціонерів, яких хочеться називати квартирооптимістами (хоча Сірожа такий один, але ж яка нагода!). Це звичне мінстецівське маніпулювання.  :gigi:

Навіть якби антикорупціонери, журналісти і дописувачі форумів були СТОПРОЦЕНТНО КОРУМПОВАНІ, влада не має ЖОДНОГО ПРАВА переводити на них стрілки, мовляв, давайте спершу очистимо їх. На Заході звинувачений у корупції політик намагається виправдатися по суті, а не копирсається у брудній білизні журналістів і політичних опонентів, які, скорше всього, теж є нівроку собі худобою. Якби він таке зробив, то поставив би на собі негайний хрест. Політика, державного службовця мають право ловити злодії, брехуни, алкоголіки, повії - хто завгодно, бо він сам погодився на це, пішовши у владу. Інакше є тільки у диких деспотіях типу совка, Кацапстану або Північної Кореї. Ясно, що нашій срані теж так хотілося б, але Захід не дасть  :smiley14:
Не триндіть та не істеріть, куме, ніхто ніяких стрілок не переводить.
Треба всього навсього чесно заповнити декларацію про доходи  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #47 : Березня 28, 2017, 10:47:28 22:47 »
Прикольно, однако...

Громадський активіст береться ловити корупціонерів, не маючи жодних владних повноважень, тільки відкриті джерела і власну допитливість, не беручи на це ні копійки державних грошей. Тому держава наполягає на повній відкритості його кишень і сумління для публіки. ОК.

Підприємець винаймає цьому активісту приміщення, забезпечує ремонт і прибирання, постачає оргтехніку і канцтовари. Гроші за це платить активіст, тому держава хоче зазирнути і у кишеню підприємця. Ну добре.

Кожен сраний мєнт уповноважений суспільством ловити корупціонерів, щомісяця отримує з наших податків зарплатню, а до того, цілком вірогідно, докладає добровільні внески удостоєних його уваги громадян. Але про прибутки і статки цього мєнта, його родини публіці знати не положено, хоча владні повноваження і можливості для корупції у нього незмірно більші, і годуємо його ми.

 :Sho_za:  :smilie9:
Та нікого ви, квартирооптимісти не годуєте, не треба триндіти. Ви за копійку вдавитесь, не лише податків не платите, але й народні пожертви розкрадаєте. Доведено Хробацьким телебаченням.

Груба спроба перевести стрілки з мєнтів і іншої обслуги влади, котрі чомусь не мусять е-декларуватися. То чому? Ми щиро впевнені у іхній безгрішності чи вони не можуть нашкодити?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #48 : Березня 28, 2017, 10:57:52 22:57 »
Не триндіть та не істеріть, куме, ніхто ніяких стрілок не переводить.
Треба всього навсього чесно заповнити декларацію про доходи  :weep:

Не надувайте, пане, щоки, бо ваше Порося вже переср..ло і включило задню, мовляв, створить робочу групу і виправить недогляд  :laugh:

І вся порохня раптом візьметься пояснювати, що нє очєнь то і нужно било, і вопше це Танюха Чорновол сама щось там з голосу впихнула   popcorn2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46417
  • Never give in!
Re: е-декларування ГО
« Reply #49 : Березня 28, 2017, 10:58:25 22:58 »
Михайло Свистович
45 mins ·
Здається, ця влада стомилася і хоче піти, якщо вже найапатичніші люди хочуть, аби відбулось повстання проти неї.
Постійно чув від віруючої знайомої, яка співає у церковному хорі, що політика - брудна справа, що треба просто нести добро, постійні згадки про Бога і пов"язані з ним позитивні речі (в межах норми, без фанатизму), ледь не що влада від Бога (нинішньої влади це теж стосувалося).
А оце прийшов і чую від цієї культурної віруючої людини "Суки" і "На хуй". Ну це майже те саме, що від мене почути вегетаріанську пропаганду.


Виявляється, ця хороша людина вже тиждень не може здати електронну декларацію. І не тому, що не може її заповнити. Вона має з деклараціями справу, бо займається приватною практикою, тож здає їх регулярно. Але ще трохи працює в державній установі, бо "треба ж щоб і там хтось працював" і "бо 40 років стажу, вже якось звикла і до мене звикли". Ця державна робота приносить їй лише збитки, бо в цей час вона не займається приватною практикою, яка приносить їй більше доходу, ніж державна зарплата, але вона її не кидає, бо на її місце не рвуться, незручно перед колективом тощо.
Потім до неї зайшла подруга з тими самими проблемами, і теж каже "На хуй", і що піде на пенсію, стаж уже є. А молода особа (донька?) каже: "Ну я ж казала, що нема чого йти на державну роботу на ті гроші. Щоб мати оцей геморой і нерви собі тріпати? Нафіг (при старших казати "на хуй" посоромилась, мабуть) така стабільність (мабуть так її агітували піти після вишу і на державну роботу частково".
Вона показала мені свої ключі, їх підтвердження і відповіді, які їй тиждень надходять при спробах зайти у систему. Всі відповіді різні та дуже якісь абстрактні. На телефон для консультацій вона додзвонитись не може, постійно каже, що всі лінії зайняті, на імейл у відповідь на лист з усіма скрінами відповідей системи та аудіофайлами з "відповідями" автовідповідача після "натисніть один, натисніть два" була приблизно такою: "Вітаємо Вас, що Ви є клієнтом нашої системи".
І ось зараз вона вже заговорила про повстання. Мовляв, ці знущання з людей - агонія влади, якій недовго лишилось так що можна заспокоїтись і не перейматись (до цього вона переймалася, що доведеться платити штраф у 40 тис. грн. за неподання е-декларації).


Можна сто разів казати, що варто починати з себе, у США всі подають декларації, от тільки в результаті народ реагуватиме все одно по-старому: повстання не буде, буде просто відмова від співпраці - нормальні чесні люди не йтимуть на пов"язані з державою роботи. А великі корупціонери за вкрадені гроші наймуть людей, які подадуть за них будь-які декларації. Ну ще йтимуть і ті, хто не може знайти іншої роботи і на роботі працює так, що має достатньо часу й натхнення, аби займатися декларацією, йтимуть також. Або просто пофігісти, яким і покарання пофіг (до часу його застосування щодо них).

Фетиш декларування як панацеї стане одним з цвяхів у труну цієї влади. Поряд з іншими цвяхами. І якщо тарифний цвях можна пояснити необхідністю та навіть жертовністю, коли відкидається популізм заради майбутнього держави, то бюрократизація (а саме цим для більшості декларантів є декларування) чи податки з неприбутків (сплячі ФОПи) - це на шару гівна наїстися, з чим я нашу владу і вітаю, купуючи поп-корн, бо допомогти впертим самогубцям неможливо.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: е-декларування ГО
« Reply #50 : Березня 28, 2017, 11:15:01 23:15 »
Який тупий пистіж притягнув Іудушка  :weep:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: е-декларування ГО
« Reply #51 : Березня 29, 2017, 06:26:45 18:26 »
так, я погоджуюсь
Тут Конвекс Вас підловив (як він вважає), бо цитата належить Путлєру.
Насправді в цитаті є пересмикування, бо кришталево чистих людей в природі майже не залишилось.
З Путлєром можна погодитись в тому, що злодіями антикорупціонери бути не повинні.

1 - Ну если Питин скажет что Солнце встает на востоке то я с ним соглашусь хоть он и останется хуйлом.
2 - С собственно цитатой во всем согласиться нельзя
3 - В принятом законе действительно много говна, впрочем как и во всех остальных законах
4 - Как теперь оказалось и в законе про Едекларации тоже полно говна и ситема таки так и не работает

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46417
  • Never give in!
Re: е-декларування ГО
« Reply #52 : Березня 29, 2017, 06:42:26 18:42 »
Декларації майнового і фінансового стану мають бути надані фіскальним органам. До них можуть мати службовий доступ антикорупційні органи типу НАБУ.

Вивішування подібних декларацій всіх і вся на публічних огорожах (інтернет і преса) - це ідіотизм ніде не бачений. Це вивішування трусів нікому не потрібне.
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: е-декларування ГО
« Reply #53 : Травня 05, 2017, 10:14:56 22:14 »
Не триндіть та не істеріть, куме, ніхто ніяких стрілок не переводить.
Треба всього навсього чесно заповнити декларацію про доходи  :weep:

Не надувайте, пане, щоки, бо ваше Порося вже переср..ло і включило задню, мовляв, створить робочу групу і виправить недогляд  :laugh:

І вся порохня раптом візьметься пояснювати, що нє очєнь то і нужно било, і вопше це Танюха Чорновол сама щось там з голосу впихнула   popcorn2

Місяць Порося чекало, може, затихне, і  тут єврогеї перестали бавитися у делікатність:

Цитувати
Єврокомісія закликає негайно скасувати е-декларування для ГО
П'ятниця, 05 травня 2017, 19:54

Єврокомісія розраховує, що українська влада скасує одне з положень антикорупційного законодавства, яке зобов'язує представників громадських організацій та їхніх підрядників декларувати власні статки.

Про це у прес-службі Єврокомісії повідомили Deutsche Welle.

Зазначається, що Брюссель уже порушував у контактах з Києвом це питання і продовжує це робити.

Єврокомісія закликала "невідкладно" переглянути законодавчу норму про декларування доходів представниками неурядових організацій.

"Від будь-якого заходу, який ставатиме на заваді суттєвій ролі громадянського суспільства, слід утриматися", - йдеться у коментарі Єврокомісії.

У Єврокомісії наголосили, що саме громадські організації мали першорядне значення в боротьбі з корупцією в Україні, тоді як е-декларації для них стали "кроком назад".

Раніше у п'ятницю було оприлюднено лист за підписом 20 євродепутатів з неформальної групи "Друзі України", в якому йдеться зокрема про ці поправки до закону про е-декларування. Євродепутати закликали українську владу скасувати електронне декларування для громадських активістів, які займаються протидією корупції.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Порося вже очолило блокаду Лугандону, пора очолювати скасування е-декларацій для ГО  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: е-декларування ГО
« Reply #54 : Травня 05, 2017, 10:43:25 22:43 »
Квартирний може посмоктати в Григоришина  :weep: