Автор Тема: Київський госпіталь переповнений  (Прочитано 425 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Київський госпіталь переповнений
« : Березня 28, 2017, 09:44:43 21:44 »
У київський військовий госпіталь доставили українських військовослужбовців, які отримали поранення у зоні проведення антитерористичної операції, і вони потребують допомоги.

Про це в Facebook повідомила волонтер Наталя Юсупова.

"Війна триває і до нас сьогодні прибули нові поранені. Госпіталь переповнений і немає цьому кінця... Дякую велике всім, хто нам ще не втомився допомагати, самим охопити такий потік поранених нереально!" - наголосила Юсупова.

За її словами, волонтери змогли забезпечити всіх бійців одягом, однак пораненим військовослужбовцям також потрібні медпрепарати, знеболюючі, йогурти, соки, кава, чаї та інше.

Всіх бажаючих допомогти українським бійцям Юсупова закликає відправляти кошти на карту "ПриватБанку" волонтера Наталі Ветвицької. Номер карти - 4176 4900 0330 0459.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Київський госпіталь переповнений
« Reply #1 : Березня 28, 2017, 10:16:31 22:16 »
Іудушка, ти скільки грошей кинув на той рахунок ?

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Київський госпіталь переповнений
« Reply #2 : Березня 28, 2017, 10:19:40 22:19 »
Цю "свєтскую львіцу" юсупову  вже навіть обозреватель цітувати припинив, але іудушка все одно десь знайшов її черговий піар-плач  :smiley23:

Цікаво, ольгінець цю тему створив, щоб пораненим допомогти, чи просто "інформує спільноту" про чергову зраду те що київський шпиталь(а не госпіталь, як йому гугл-перекладач видає  :smilie1: ) переповнений?
« Останнє редагування: Березня 29, 2017, 01:44:49 01:44 від DiM »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Київський госпіталь переповнений
« Reply #3 : Березня 28, 2017, 10:22:52 22:22 »
Цю "свєтскую львіцу" юсупову  вже навіть обозреватель цітувати припинив, але іудушка все одно десь знайшов її черговий піар-плач  :smiley23:

Цікаво, ольгінець цю тему створив, щоб пораненим допомогти, чи просто "інформує спільноту" про чергову зраду те що київський шпиталь(а не госпіталь, як гугл-перекладач видає  :smilie1: ) переповнений?

Зраду штовхає, в нього 9/10 тем такі  :moskali:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Київський госпіталь переповнений
« Reply #4 : Березня 28, 2017, 10:43:05 22:43 »
Цю "свєтскую львіцу" юсупову  вже навіть обозреватель цітувати припинив, але іудушка все одно десь знайшов її черговий піар-плач  :smiley23:

Цікаво, ольгінець цю тему створив, щоб пораненим допомогти, чи просто "інформує спільноту" про чергову зраду те що київський шпиталь(а не госпіталь, як гугл-перекладач видає  :smilie1: ) переповнений?

Зраду штовхає, в нього 9/10 тем такі  :moskali:

і тому досить дивно, звідки в нього така позитивна карма на цьому форумі, а наприклад у цілком проукраїнської злати навпаки

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Київський госпіталь переповнений
« Reply #5 : Березня 28, 2017, 10:47:31 22:47 »
Карма позитивна бо я - людина позитивна.  :gigi:
І не зрадофіл, і не педробот. А просто сам по собі. Як і більшість нормальних українців. Жодній владі дупу не лизав, на відміну від вас, убогих.
А щодо України, де б я не жив, то я завжди буду відчувати і вважати себе частинкою українського степу і українського моря, незалежно від того чи буде мене вважати Україна своїм чи ні.

Вам, вертухаям, цього зрозуміти не дано, бо ви із вертухаїв вийшли і ними залишитеся.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Київський госпіталь переповнений
« Reply #6 : Березня 28, 2017, 10:52:00 22:52 »
Цю "свєтскую львіцу" юсупову  вже навіть обозреватель цітувати припинив, але іудушка все одно десь знайшов її черговий піар-плач  :smiley23:

Цікаво, ольгінець цю тему створив, щоб пораненим допомогти, чи просто "інформує спільноту" про чергову зраду те що київський шпиталь(а не госпіталь, як гугл-перекладач видає  :smilie1: ) переповнений?

Зраду штовхає, в нього 9/10 тем такі  :moskali:

і тому досить дивно, звідки в нього така позитивна карма на цьому форумі, а наприклад у цілком проукраїнської злати навпаки

Тут є підараси, які займаються кармодрочерством - медвєдка, наприклад. Колись мені хер знає скільки часу тулив мінуси, ще й хвалився своєю мудакуватістю  :weep:

Ну а підкацапнику, напевне, ті ж підараси плюсують  :smilie7:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Київський госпіталь переповнений
« Reply #7 : Березня 28, 2017, 11:06:14 23:06 »
Карма позитивна бо я - людина позитивна.  :gigi:
...
Таневже?
І ця гілка також  мабуть нієбацца який позитив, шизофреніку?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Київський госпіталь переповнений
« Reply #8 : Березня 28, 2017, 11:10:46 23:10 »
Карма позитивна бо я - людина позитивна.  :gigi:
І не зрадофіл, і не педробот. А просто сам по собі. Як і більшість нормальних українців. Жодній владі дупу не лизав, на відміну від вас, убогих.
А щодо України, де б я не жив, то я завжди буду відчувати і вважати себе частинкою українського степу і українського моря, незалежно від того чи буде мене вважати Україна своїм чи ні.

Вам, вертухаям, цього зрозуміти не дано, бо ви із вертухаїв вийшли і ними залишитеся.  :smilie2:

Для тебе позитивним виходом може бути лише

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Київський госпіталь переповнений
« Reply #9 : Березня 28, 2017, 11:11:17 23:11 »
Ця гілка про реалні проблеми українців, які ані вас, ані вашого х...ла не іпуть.
Піди, наверни шмурдяка і крикни Слава Расіі - може легше стане, вертухаю. 
If you are going through hell, keep going.