Автор Тема: Про сепаратизм на Закарпатті. Цікаве інтерв“ю.  (Прочитано 680 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!

Із Оксаною Забужко ми зустрілися в Ужгороді, пані Оксана привезла на Закарпаття у рамках місцевого літературного фестивалю кілька публічних виступів. Один із них – за виданням своєї публіцистики «І знов я влізаю в танк». Позаяк заявлена тема стосувалася суспільних проблем, які стоять перед українцями наразі, говорили ми з письменницею теж про них, про її бачення наших викликів, про те, як гідно їх зустрічати та як перемагати. І почали розмову, власне, про проблеми Закарпаття – адже останнім часом надто часто продукується маса стереотипів – щодо «сепаратизму», особливого регіону…

БАБЛО ВИПИСАНЕ, СЕПАРАТИСТСЬКА МАШИНА НА ЗАКАРПАТТІ КРУТИТЬСЯ

- Пані Оксано, як вам Закарпаття – у сенсі, що про наш край останнім часом надто вже часто згадують, як про якийсь «окремий» регіон, чи не щотижня заяви про «сепаратистські настрої» на Закарпатті, чи то з боку русинів, чи то від угорців… Із того, що ви тут побачили за ці дні – наскільки цей регіон справді виглядає окремим – серед інших у країні?

- Більше чи менше, але про кожен регіон можна сказати, що він – окремий з-поміж інших в Україні. Скрізь є свої локальні особливості. Цього я цілком свідома, але я також свідома того, про що говорила ще в 2015-му році, що Закарпаття так само готували під Орбана, як Донбас під Путіна, і що це робилося не один рік.

Далі тут:
https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2205200-oksana-zabuzko-pismennica.html
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
- Одне слово, мадяри - голота, - закінчив старий сапер Водічка, на що Швейк зауважив:
- Інший мадяр і не винен, що він мадяр.
- Як це не винен? - схвилювався Водічка. - Кожен винен, дурне говориш.
(с)Гашек

 :smilie5:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Цього я цілком свідома, але я також свідома того, про що говорила ще в 2015-му році, що Закарпаття так само готували під Орбана, як Донбас під Путіна, і що це робилося не один рік.

Орбан хоч і підкацапник, але не настільки йолоп щоб нагло повертати частину території Закарпаття.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Цього я цілком свідома, але я також свідома того, про що говорила ще в 2015-му році, що Закарпаття так само готували під Орбана, як Донбас під Путіна, і що це робилося не один рік.

Орбан хоч і підкацапник, але не настільки йолоп щоб нагло повертати частину території Закарпаття.

Чим повертати? Хуєм? Припустимо в захисті за нього НАТО грає, але ж в нападі йому самому доведеться.... ЗСУ йобиків з лайном перемішає.  :smilie8:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!


Кабінет міністрів України встановив безкоштовне оформлення довгострокових віз для в'їзду в Україну громадянам Угорщини.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з розпорядженням №226 від 5 квітня, Кабмін доручив Міністерству закордонних справ забезпечити оформлення на умовах взаємності довгострокових віз для в'їзду в Україну громадянам Угорщини за нульовою тарифною ставкою консульського збору.

У повідомленні, яке додається до розпорядження, зазначається, що таке рішення стало результатом українсько-угорських домовленостей про лібералізацію взаємних поїздок громадян, а також відповіддю української сторони на введення з 24 листопада 2016 року безоплатного оформлення громадянам України угорських довгострокових віз, які дають право на в'їзд в Угорщину з метою подальшого оформлення документів на перебування або проживання на території цієї держави понад 90 днів.

Реалізація розпорядження сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів в соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд Угорщини прийняв рішення скасувати плату за національні візи для громадян України.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
У нас же вроде для граждан ЕС вообще безвиз, Венгры ж в ЕС уже. Ничего не понял

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
У нас же вроде для граждан ЕС вообще безвиз, Венгры ж в ЕС уже. Ничего не понял

Це Іудушці помилково скинули якийсь темник  з фуфлом для житєлєй Урала, Сібірі і Дальнєво Востока  :weep: