Автор Тема: Червоненко і Бандера...  (Прочитано 565 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46433
  • Never give in!
Червоненко і Бандера...
« : Квітня 07, 2017, 04:41:54 16:41 »
Євген Юрійович Рибчинський
19 hrs ·
Сьогодні на дні народження у Ірини Білик я неочікувано зустрів колишньго міністра транспорта і за сумісництвом гонщика Євгена Червоненка. На запитання, чому він знає, але не говорить українською, Червоненко почервонів і нервово промовив: "Я вам, бандерам, не дам себе примусити говорити мовою, якою я не хочу. Хочу і говоритиму російською." Ну добре, кажу, хоч головою об стіну бийся, тільки не психуй, говори хоч китайською! І тут у розмову вступає Юрий Рыбчинский, і питає, що такого поганого Євгену Альфредовичу зробив Степан Бандера. Той на чистому оці каже: "він сотні євреїв закатував." Бісер закінчився, розмову було припинено і Євген, син Альфреда, вже вдогонку нам прокричав: "Дивіться мене на Інтері, у мене тепер там своя авторська програма..."
І от тепер я думаю, як я був правий, коли писав, що росія не на Донбасі і не в Криму, а у Києві, Львові, Одесі і Дніпрі... Адже допоки українці думають російською, Росія скрізь.
А Червоненко це ніщо інше, як смертний вирок інформаційній політиці держави, влада якої весь час хоче бути "рідною" і для своїх і для чужих.

 :weep: :weep: :weep: :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
Re: Червоненко і Бандера...
« Reply #1 : Квітня 07, 2017, 04:54:11 16:54 »
Ти, Іудушка, якби на державу не погнав якусь ліву куйню, то мабуть, не заробив би своїх срібняків  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46433
  • Never give in!
Re: Червоненко і Бандера...
« Reply #2 : Квітня 07, 2017, 04:58:10 16:58 »
Червоненко - це українська держава?!  :Sho_za:

А шо, в цьому щось таки є...  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
Re: Червоненко і Бандера...
« Reply #3 : Квітня 07, 2017, 05:15:34 17:15 »
Червоненко - це українська держава?!  :Sho_za:

А шо, в цьому щось таки є...  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Підхуйловець, ти останнє речення своє прочитай   :moskali:

Те що Чєрвонєц - примітивний поц, тут вже 20 років знають, твої висери нахер нікому не потрібні   :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Червоненко і Бандера...
« Reply #4 : Квітня 07, 2017, 06:43:39 18:43 »
Ця гидка блядюга ЧєрвОнєнка ще після першого Майдану викликала у мене сумніви, що Ющ, Порох і вся та команда дійсно працюватимуть на українську Україну. Так воно і вийшло.

На жаль, у нинішній ситуації саме жид ЧєрвОнєнка і жид Гройсман, а не єврей Мойсей Фішбейн уособлюють правлячий клас української держави.