Автор Тема: [en] Недружнє небо у більш недружній країні  (Прочитано 372 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
http://www.bostonglobe.com/opinion/2017/04/11/unfriendly-skies-increasingly-coarse-country/tdAXH3YWZDPXTz7XKn4fII/story.html

1) В англомовній статті розписано, що великі корпорації забивають на своїх клієнтів, і клієнти особливо нічого і не можуть змінити
2) Вказується, що внаслідок виборів (риторики Трампа) та президентсва Трампа - суспільство Сполучених Штатів деградує.


Unfriendly skies in an increasingly coarse country

United Airlines CEO Oscar Munoz said he was committed to “fix what’s broken so this [type of incident] never happens again.”

By Michael A. Cohen   APRIL 11, 2017
EVERY ONCE in a while there is a national story that captures so much of what is wrong about American society today. The shocking video of a United Airlines customer being forcibly dragged off a plane in Chicago this weekend is precisely that story.

Even at a time when smartphone cameras and omnipresent social media ensure that there’s practically a viral outrage a day in America, this one is different.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: [en] Недружнє небо у більш недружній країні
« Reply #1 : Квітня 12, 2017, 05:13:10 17:13 »
Я раз так летів.
Мій літак запізнився, і я відповідно також запізнився на рейс до міста призначення.
Сиджу в O'Hare і намагаюся отримати місце на підсадці. Але без особливого успіху.
Поряд зі мною сидить великий такий дядько і теж намагається отримати м,ісце на наступний літак до того ж міста. Але позаяк він вище мене по алфавіту, то шанси у нього кращі. Підходить час останнього рейсу і він реєструється на нього, а я - ні. Йому явно підфортило! Щасливчик посміхаючись на весь писок побажав мені приємної ночі в готелі.

Робити нічого, отримую талон на номер в Sheraton Hotel,  закидаю на плече свій кейс і чимчикую до виходу.
Коли це чую позаду відчайдушні крики із матюками і погрозами на адресу American Airlines. Оглядаюся - мого подорожнього “щасливчика“ на останній рейс ведуть попід білі рученьки. Виявилося - зважили літак і він десь на сотню фунтів перевищив норму. Тому зайву вагу випхали до того ж таки готелю.   :gigi: :gigi: :gigi:
« Останнє редагування: Квітня 12, 2017, 05:21:15 17:21 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.