Автор Тема: Як в Кучургані (Одещина) на третьокласників одягли “ґімнастьорки“  (Прочитано 681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46433
  • Never give in!
Олена Блажиєва
19 hrs ·
Працюю в школі вже 40 років. І всі ці роки 9 травня ходила до пам'ятників Воїнам. Та ніколи так важко не було на серці,як останні роки,коли маємо нову війну,не АТО. Мені здається,що люди подуріли. До 2014-го я дітям в щоденники писала нагадування про День Перемоги,батьків на зборах просила,щоб із дітками йшли на мітинг...Людей завжди було мало й стрічок георгіївських я не бачила. Що з нами сталось останні три роки? Маю на увазі своє село,де працюю в школі 36 років. В 14 році наш голова сільради,всі депутати,батюшка,директор школи,вчителі й діти наділи стрічки георгіївські! Був парад,був концерт,було гуляння на стадіоні. Минулого року стрічок було мало,але був автопробіг із радянськими прапорами,прапорами місцевого значення,які дуже вже нагадують російський,на авто напис - "На Берлін".

Цього року знову щось готують. А в школі вчителька третього класу разом із батьками одягли учнів у гімнастьорки,пілотки радянського зразка й був концерт. Все добре,але жодного слова про війну,яка щодня забирає життя наших воїнів. ЧОМУ ТАК ? Адже завдяки нашим Воїнам ми маємо змогу вчитись,працювати,святкувати Сумно й гірко. То чи вперед йдемо ми ?
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
Іудушка, на хера ти ліпиш сюди цю херню незрозумілого походження  :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Іудушка, на хера ти ліпиш сюди цю херню незрозумілого походження  :fp2
- У тебя учет в рублях, а у меня - в сутках.
(с) "Операция Ы"
А у Кота... треба план по валу робити.
Iнакше Хуйло... грошей не дасть.
Дивиться, як його 08.05. ковбасить.
Наче хтось горячого скiпiдару в сраку залив.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46433
  • Never give in!
Закрий іпало.
Жінка написала те, що є насправді у провінції. І ваш скацаплений Київ нічим не кращий.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Закрий іпало.
Жінка написала те, що є насправді у провінції.
І ваш скацаплений Київ нічим не кращий.
Ти ще не на дробинi?..
Нагайно вiшатися!
НЕГАЙНО!
 >:(

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46433
  • Never give in!
Де посилання?

Це з Facebook.

Автор: вичтелька Кучурганської школи Олена Блажиєва. С. Кучурган (колишній Стасбург), Роздільнянський район.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008146300193&hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

-------------------------
Витягніть нарешті голови з піску і перестаньте жерти шоколад президента.   :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Цього посту там нема.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46433
  • Never give in!
Цього посту там нема.

На ще раз.
Олена Блажиєва
Yesterday at 22:24 ·
Працюю в школі вже 40 років. І всі ці роки 9 травня ходила до пам'ятників Воїнам. Та ніколи так важко не було на серці,як останні роки,коли маємо нову війну,не АТО. Мені здається,що люди подуріли. До 2014-го я дітям в щоденники писала нагадування про День Перемоги,батьків на зборах просила,щоб із дітками йшли на мітинг...Людей завжди було мало й стрічок георгіївських я не бачила. Що з нами сталось останні три роки? Маю на увазі своє село,де працюю в школі 36 років. В 14 році наш голова сільради,всі депутати,батюшка,директор школи,вчителі й діти наділи стрічки георгіївські! Був парад,був концерт,було гуляння на стадіоні. Минулого року стрічок було мало,але був автопробіг із радянськими прапорами,прапорами місцевого значення,які дуже вже нагадують російський,на авто напис - "На Берлін". Цього року знову щось готують. А в школі вчителька третього класу разом із батьками одягли учнів у гімнастьорки,пілотки радянського зразка й був концерт. Все добре,але жодного слова про війну,яка щодня забирає життя наших воїнів. ЧОМУ ТАК ? Адже завдяки нашим Воїнам ми маємо змогу вчитись,працювати,святкувати Сумно й гірко. То чи вперед йдемо ми?

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008146300193&fref=nf&pnref=story
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Справа в тому, що Роздільнянський район - один з найватніших. Кучурган - то взагалі повний ...здець!
Андрій Карпенко там протримався всього рік на чолі райдміністрації. Кацапи і жиди його зжерли, і він змушеній був піти. Бо один у полі не воїн.


« Останнє редагування: Травня 09, 2017, 12:25:50 00:25 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46433
  • Never give in!
Продовження історії:

Олена Блажиєва
1 hr ·
Друзі-українці ! Мушу звернутись до вас за допомогою. Щабаш в селі продовжується. До мого двору о 14годині 30 хв. під'їхали 4 важкі мотоцикли із п'яними "героями" й почали мені погрожувати. Серед цих дєдиваєвалі були ті,хто тричі вивішував в селі прапор ворожої росії й не поніс ніякого покарання. Як пройде ніч,не знаю. Визвала поліцію,вони написали на бумазі покази,а що буде далі ???

LikeShow More ReactionsCommentShare
16 16
4 shares
Comments
3 of 12
View previous comments
Ганна Путова

Ганна Путова А Ви можете зробити пост відкритим? Щоб перепостити.
LikeShow More Reactions · Reply · 1 · 18 mins
Олена Блажиєва

Олена Блажиєва я не знаю,як його робити відкритим Дякую за підтримку. Для мене це важливо. Рік назад збирали в селі підпис,аби вигнати мене зі школи,налітали на тих батьків,що записали дітей до мене в клас,щоб забрали свої заяви,бо я бандерівка. Я довго мовчала. Це все за мою проукраїнську позицію. Маємо щось робити,бо будемо мати новоросію
LikeShow More Reactions · Reply · 13 mins
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46433
  • Never give in!
Дебіли закінчені в Кучургані. І так скрізь. Окрім Галичини.  :smilie2: :smilie2:
Це вам одеське Придністров“я. Й...бані злидні!... :smilie9: :smilie9:


If you are going through hell, keep going.