Автор Тема: саакашвили и его ''рух новых сил''  (Прочитано 228 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
саакашвили и его ''рух новых сил''
« : Травня 09, 2017, 03:45:21 15:45 »
.Максим Іваніщев член партії Міхеіла Саакашвілі "Рух нових сил", веде бізнес в Криму та підтримує зв'язок з Аксьоновим.
« Останнє редагування: Травня 09, 2017, 03:51:23 15:51 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: саакашвили и его ''рух новых сил''
« Reply #1 : Травня 09, 2017, 03:53:33 15:53 »
Vasyl Krutchak добавил 5 новых фото — с Василем Крутчаком.
23 ч ·

Позавчора переписувався з громадським активістом та членом партії "Рух Нових Сил" Максим Иванищев запрошував сьогодні через Скайп дати коментар відносно судового процесу над Насіровим.
Максим під-час переписки задавав дуже багато запитань на які я відповідав, потім Максим взагалі перестав писати.
Пізніше я домовився з David Sakvarelidze, що він вийде на включення через Скайп. Але пізніше Давид перестав відповідати на мої дзвінки.
Якщо з Давидом мені й так все зрозуміло, то з Максимом я не міг зрозуміти чим саме викликана така його поведінка?
А тому вирішив промоніторити його діяльність і зрозуміти хто він такий?
Виходить, що під виглядом активіста-патріота та борця з корупцією приховується такий собі Остап Бендер.
Максим часто в своїх постах звинувачує Порошенка в тому, що він веде бізнес з Росією.
При тому, що сам Максим Іваніщев станом на сьогоднішній день має декілька діючих товариств на території Криму, зокрема:
- ТОВ "Рубікон-Юг".
- ТОВ "Дюна".
- ТОВ "Ривьера".
- Рбслуговуючий кооператив "Садівникький "Сакура"
- ТОВ "Альянс Нафторесурс", співзасновником даного товариства є Савватєєа Денис Сергійович, який ще у 2010 році разом з Аксьоновим балотувався в депутати Верховної ради АР Крим по партійному списку від партії "Русское единство".
А після анексії Криму Дениса Савватєєва було призначено на посаду директора "Кримтелеком".
Отже, Максим Іваніщев мало того, що веде бізнес діяльність на окупованій тернторії так він опосередковано може контактувати з Аксьоновим, з людиною яка напряму причетна до анексії Криму.
P.S. А ви Давид, уважно придивіться хто під виглядом патріота прибився до вашої політичної сили!

#ШколаКорупції

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: саакашвили и его ''рух новых сил''
« Reply #2 : Травня 09, 2017, 03:55:12 15:55 »

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: саакашвили и его ''рух новых сил''
« Reply #3 : Травня 09, 2017, 04:22:19 16:22 »
.Максим Іваніщев член партії Міхеіла Саакашвілі "Рух нових сил", веде бізнес в Криму та підтримує зв'язок з Аксьоновим.


Хотелось бы услышать членов организации "свидетелей липецкой фабрики"