Автор Тема: Гарний виступ Марка Солоніна, адресований західним політикам  (Прочитано 613 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Дуже добре сказав.   :smiley24:

If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Солонін - це голова.  :smiley24:

Оцей його "святковий" текст варто прочитати: http://www.solonin.org/article_kto-pobedil-gitlera


Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Росіяни підтримують війну в Україні і багато з них мають бажання воювати в Україні тому що на це у них насправді є причина.
Вони сприймають і себе і українців як рабів, але свій барак (Росію) у цій спільній зоні вони сприймають як привілейований барак.
Отже зникнення з зони українського бараку для них є справжньою загрозою втрати привілейованості.
Тому причина війни з Україною для них - це війна за збереження свого привілейованного статусу, який вони втрачають.
Отже вони воюють за збереження своїх свобод (які надав їм їх привілейований статус).
Війна з Україною для них на рівні підсвідомості - це повернення біглих рабів якими вони вважають українців. І які, як вони бачать, збігли до іншого хазяіна, залишивши їм загрозу втрати статусу привілейованого бараку.
Отже ще раз - у них справді є і причина і бажання воювати. І це для них не війна за "свої землі", не війна за "святую Русь" і не війна за "права рускоязичних". Це війна за повернення втрачених свобод і привілей, які у них були коли в їх системі місце рабів другого сорту (не привілейованих) займали українці і до якого зараз змусять  опуститися їх.

В чому Солонін стовідсотково правий - це дивна позиція Заходу по багатьом питанням.
Я наприклад абсолютно не розумію чому такий як Соловьов має змогу спокійно їздити в Штати. Це повний нонсенс.
Адже його особиста провина у тих масових вбивствах що кояться в останні роки - більша ніж у Путіна і більша ніж у тих хто безпосередньо ці вбивства і терор здійснює. Він і інші такі як він "журналісти" - головні (найбільше з усіх) винні. Наслідки від того що вони робили і роблять - найбільший.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896

В чому Солонін стовідсотково правий - це дивна позиція Заходу по багатьом питанням.
Я наприклад абсолютно не розумію чому такий як Соловьов має змогу спокійно їздити в Штати. Це повний нонсенс.
Адже його особиста провина у тих масових вбивствах що кояться в останні роки - більша ніж у Путіна і більша ніж у тих хто безпосередньо ці вбивства і терор здійснює. Він і інші такі як він "журналісти" - головні (найбільше з усіх) винні. Наслідки від того що вони робили і роблять - найбільший.

Во когда все украинцы пойму что западу абсолютно похер что здесь происходит тогда все начнет изменятся к лучшему. Потому как уйдет лвиная часть претензий к нашим властям, основывающихся на дебильной убеждености в том что они не дают западу помоч Украине

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Солонін - це голова.  :smiley24:

Оцей його "святковий" текст варто прочитати: http://www.solonin.org/article_kto-pobedil-gitlera

Хорошо конечно что такие люди это озвучивают, но ведь это не какоето сверхтайное знание. Да я тут тоже самое постоянно говорю. Толку то
Прикольно как он "дипломатично" говорит "я не понимаю почему", все он понимает думаю. Продажность, вот основная причина всего что происходит. Что у нас, что на западе

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Росія - це не країна, а військова корпорація.
Головний предмет торгівлі Росії - це експорт насилля, та медійні послуги по створенню картин жахів і загроз.
Нажаль весь час на цей продукт і ці послуги на Заході були покупці.

Ось дуже цікава стаття: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8
Читається на одному диханні, захоплює як триллер :) і багато з того що раніше сприймалося як незрозуміла "тяжка доля", стає цілком логічним, неминучим - таким що і не могло бути інакшим.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Я б назвав інакше - військово-кримінальна корпорація якщо брати сучасний стан речей.
До речі, на Заході є кілька солідних академічних праць про режим хуйла саме в цьому напрямку, але західні лідери роблять вигляд, що нічого про це не знають. Так само і медія не приділяють цьому належної уваги.
If you are going through hell, keep going.