Автор Тема: Україна дуже багата країна і не потребує фінансової допомоги Заходу  (Прочитано 439 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Дружина генпрокурора купила «мерседес» за 2,4 мільйони

Замголови парламентської фракції БПП Ірина Луценко задекларувала покупку автомобіля Mercedes Benz GLS 350D вартістю 2,43 млн грн. Дані оприлюднено у Держреєстрі декларацій.

Дружина генпрокурора придбала автомобіль 2017 року випуску у Артема Миколайовича Кучеренка за суму, еквівалентну близько $95 тис, що відповідає ринковим розцінкам на «мерседеси» такої марки.

У березні Ірина Луценко також задекларувала продаж якихся цінних паперів на 1,89 млн грн. Олександру Миколайовичу Наумику.

У декларації про доходи за 2016 рік Ірина Луценко вказувала, що має 3782 грн. доходу у вигляді бонусів від СП ТОВ «Автомобільний дім Україна-Мерс».

Також у неї був задекларований у власності автомобіль  Mercedes-Benz GL 500 2014 р.в. вартістю 1,67 млн грн.

Toyota Camry 2012 р.в. Ірина Луценко орендувала у ТОВ «Бізнес центр Лотос», що належить її сину Олександру Луценко.

У свою чергу Олександр Луценко має BMW X5 2014 р.в. ціною 1,38 млн грн.

Генпрокурор Юрій Луценко безоплатно користується Toyota Camry 2012 р.в., що належить вищезгаданій фірми «Бізнес лотос центр» його сина.

Згідно декларації за 2016 рік, Ірина Луценко мала 193 тис грн. доходу за здавання в оренду нерохомого майна іноземному громадянину Пейеті Удей Бхаскар. Ще 286 тис грн. за оренду нерухомості вона мала від іноземної юрособи «Dinesh Chandra Kandwal» і 90 тис грн. від  ТОВ «Бел фам».

Річний дохід від парламентської діяльності Ірини Луценко склав 452 тис грн. У банках депутатка тримала 2,4 млн грн. Ще близько 10 млн грн. у різних валютах дружина генпрокурора тримала у готівці.

Нагадаємо, подружжя Луценків живе у селі Стоянка під Києвом. Їх сусідами є одногрупник екс-голови АП Сергія Льовочкіна та співвласник «Росукренерго» Іван Фурсін та низка інших впливових політиків та бізнесменів.

http://nashigroshi.org/2017/05/15/druzhyna-henprokurora-kupyla-mersedes-za-24-miljony/
If you are going through hell, keep going.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Видишь,Fox, она таки купила себе то, что хотела.
А тебе... Захарченко и Плотницкий... гнилой картошки не дадут.
Так вот...
 :smilie1:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Видишь,Fox, она таки купила себе то, что хотела.
А тебе... Захарченко и Плотницкий... гнилой картошки не дадут.
Так вот...
 :smilie1:

А що, Fox генпрокурор Донбасу?

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Видишь,Fox, она таки купила себе то, что хотела.
А тебе... Захарченко и Плотницкий... гнилой картошки не дадут.
Так вот...
 :smilie1:

Дело в том, что я в отличии от тебя, не скакал на майдане за "европейску" Украину, за честну владу, без олигархов, за гиднисть, еврореформы и т.д.
Я не расхреначивал свою страну ради сказок для дебилов.
И вот теперь ты жрешь гнилую картошку, а новая майданная влада купается в роскоши.
Такова участь идиотов.  :smiley14:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Участь ідіотів - жити в русском мірє.
Українці не хочуть жити в русском мірє. Бо вони все ж у більшоссті не ідіоти.  :laugh:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Дело в том, что я в отличии от тебя, не скакал на майдане за "европейску" Украину, за честну владу, без олигархов, за гиднисть, еврореформы и т.д.
Я не расхреначивал свою страну ради сказок для дебилов.
И вот теперь ты жрешь гнилую картошку, а новая майданная влада купается в роскоши.
Такова участь идиотов.  :smiley14:
Когда это ты видел, что я скакал на Майдане?..
Или у тебя такие же белочки, как у Захарченко?..
Нет у меня гнилой картошки - всегда свежая и недорогая.
И авто у меня нет, потому что люблю пешеходить.
И все у нас хорошо.
 :smilie1:
А що, Fox генпрокурор Донбасу?
Генеральный.
Захарченко назначил.
С бодуна.
Сон ему был - проснулся и назначил.
 :moskali:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Видишь,Fox, она таки купила себе то, что хотела.
А тебе... Захарченко и Плотницкий... гнилой картошки не дадут.
Так вот...
 :smilie1:

Дело в том, что я в отличии от тебя, не скакал на майдане за "европейску" Украину, за честну владу, без олигархов, за гиднисть, еврореформы и т.д.
Я не расхреначивал свою страну ради сказок для дебилов.
И вот теперь ты жрешь гнилую картошку, а новая майданная влада купается в роскоши.
Такова участь идиотов.  :smiley14:

Ну ти, може, й не хреначив, а Янукович разом зі своєю бандою так хреначив, що мало взагалі країну не втратили. Думали, що вони самі розумні. Але, як завжди недооцінили інших. От і вилетіли в трубу.
Нова влада прийшла до керівництва країною бувши зовсім не бідною. Їм що тепер, стати бідняками, щоб тобі сподобатися?
А чого це весь рузький мір ковбасить від того, що взимку, в холод, люди скакали на майдані? Могли би ще й побігати, щоби зігрітися, та місця було мало.