Автор Тема: ФУП и все все все  (Прочитано 104431 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1560 : Червня 22, 2018, 09:09:26 21:09 »
Підар-аеліт, а ти знаєш імена хто вбивав небесну сотню? В тебе є прослушка де порох каже їх покривати? Чи це те що тобі сказали камлати на форумі? Давай, сцуко факти. Кенеді теж досі не знають хто вбив досі, і Індіру Ганді, і ще багато кого. Я знаю те що сотню вбив режим януковича. Все. Ти б ще привязав пороха до голоду в сомалі або судані.
Так, не подавай ідей.... :lol:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1561 : Червня 22, 2018, 09:10:22 21:10 »
Аеліт, ти підарасіна написав, що Україна є фейк. Після цього я тебе бачу лише в коліматор. Запамятай, підар і здрисни.

- то може поясниш який держорган петрокорупціонерії виконує свої функції відповідно до конституції?))))))

н Україна є фейк - а петрокорупціонерія є фейк ))) яка не відповідає не дотримується конституції України отже не є державою Україна а є корупційним фейком - що ми й маємо в реалі. і така реальінсть у нас тому - що ти обираєш визнаєш корупціонерів зраднкиів за владу . надаєш їм можливість зраджувати корупціонерити. просер криму через тотальну корупцію тебе нічому не навчим - тому що ти не здатний мислити. ти такий же корупціоенр - просто місця всім корупціонерам біля кормушки не вистачає))

але єдиан причина чому хтось визнає корупціонерів владою і обирає - та що той хтось теж корупціонер - і визнає владою собі подібних. ну як мешканці донбасу визнавали за владу собі подібного інуковича :upa
Ти явно нервуєш... Цікаве в тебе виправдання, виправдання чого ти погодужуєся з корупцією, тиж наводиш свої виправдання.... :smiley15: :smiley15: може краще пиво?

пиво? це всі твої контраргументи?.

потужно потужно

єдиний наш шанс повернути наші території і ізагалі почати розвиватись - виконувтаи наші закони і Конституцію. засудити корупцію як злочин а не мати її як норму доблесть і успіх

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1562 : Червня 22, 2018, 09:12:10 21:12 »

будь яка країна - некорумпована - затримала терориста гіркіна і його подібних при першому візиті в Україну - натомість гіркін був в києві, в інших містах - потім полетів в сімферопіль - де його теж не прийняла сбу - а стала виконувати його накази. ну і гіркіна з колоною пропустили з славянська в донецьк.

якби гіркінда і інших диверсантів затримала сбу - нічого б цього не було. якби знайшлось сотня альфівців відбити луганський і донецький ода - не було б втрат донецьку і луганську  - натомість сбушники місцеві й захоплювали ті ода - ходаковський.
а щоб звільнити зарківську ода теж не знайшлось сбушнкиів - який і є та функція - а спасли харків вінницькі ягуари - вічна їм вдячність

ну звісно немає такого просеру який би порохоботи не назвали б успіхом(
Грикін ?? А дочого він тут ? Він пшик медійно рокручений фрік... де він після того виїзду де командує перемогами?

Версія тодішнього міністра Оборони , більш правдоподібна.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1563 : Червня 22, 2018, 09:14:19 21:14 »

пиво? це всі твої контраргументи?.

потужно потужно

єдиний наш шанс повернути наші території і ізагалі почати розвиватись - виконувтаи наші закони і Конституцію. засудити корупцію як злочин а не мати її як норму доблесть і успіх
Як можуть бути контр аргументи? (Ти ж казки розказуєш) Єдиний наш шанс це вибрати вдалий момент і нанести військові поразку РФ. Все інше боягуство і туфта.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1564 : Червня 22, 2018, 09:14:45 21:14 »
Може все таки пиво ?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1565 : Червня 22, 2018, 09:15:36 21:15 »

будь яка країна - некорумпована - затримала терориста гіркіна і його подібних при першому візиті в Україну - натомість гіркін був в києві, в інших містах - потім полетів в сімферопіль - де його теж не прийняла сбу - а стала виконувати його накази. ну і гіркіна з колоною пропустили з славянська в донецьк.

якби гіркінда і інших диверсантів затримала сбу - нічого б цього не було. якби знайшлось сотня альфівців відбити луганський і донецький ода - не було б втрат донецьку і луганську  - натомість сбушники місцеві й захоплювали ті ода - ходаковський.
а щоб звільнити зарківську ода теж не знайшлось сбушнкиів - який і є та функція - а спасли харків вінницькі ягуари - вічна їм вдячність

ну звісно немає такого просеру який би порохоботи не назвали б успіхом(
Грикін ?? А дочого він тут ? Він пшик медійно рокручений фрік... де він після того виїзду де командує перемогами?

Версія тодішнього міністра Оборони , більш правдоподібна.

гіркін керував і координовував і захоплення і криму і словянську - він же якимось чудом колоною увійшов в донецьк - по кпрострілюваній нами дорозі.

чудеса . корупції

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1566 : Червня 22, 2018, 09:16:33 21:16 »
я не пью. піду куплю квасу.
не буду тикати палкою ваший комфортний порохоботський рай
 все бувайте.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1567 : Червня 22, 2018, 09:18:44 21:18 »

гіркін керував і координовував і захоплення і криму і словянську - він же якимось чудом колоною увійшов в донецьк - по кпрострілюваній нами дорозі.

чудеса . корупції
А чим тебе не влаштовує версія Міністра оборони?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все
« Reply #1568 : Червня 22, 2018, 09:18:46 21:18 »
А що, цього чмошника на упячці банять, що воно сюди приповзло ? 

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1569 : Червня 22, 2018, 09:18:54 21:18 »

пиво? це всі твої контраргументи?.

потужно потужно

єдиний наш шанс повернути наші території і ізагалі почати розвиватись - виконувтаи наші закони і Конституцію. засудити корупцію як злочин а не мати її як норму доблесть і успіх
Як можуть бути контр аргументи? (Ти ж казки розказуєш) Єдиний наш шанс це вибрати вдалий момент і нанести військові поразку РФ. Все інше боягуство і туфта.

якийсь війсчьковий успіх можливий лиш коли нашими військами керуватимуть і плануватимуть операції амеркианські специ - українські дегенерали вже неодноразово довели свою виняткову неокмпетентність корумпованість і продажність. тим більше всі вони - корупціоенри ексрегіонали і симпатики родичі кацапстану.

а найоптимальніше - нашому дипломованому дипломату добитись введенья нафтогазового ембарго парашки - без потоку нафтогазобаксів підарашка розпадетька за кілька років - і тоді ми повернемо окуповані територіх. але порошенку ніколи - він сам з хуйлом торгує аж вишиванка завертається

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1570 : Червня 22, 2018, 09:19:48 21:19 »

гіркін керував і координовував і захоплення і криму і словянську - він же якимось чудом колоною увійшов в донецьк - по кпрострілюваній нами дорозі.

чудеса . корупції
А чим тебе не влаштовує версія Міністра оборони?

українським корупціонерам віри не має. є результати. промовистіші за будь які промиви - тим більш всі вони брехливі

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: ФУП и все все все
« Reply #1571 : Червня 22, 2018, 09:20:10 21:20 »
Аеліт ти підар, згоден? Нормальний українець який пройшов через 2014 НІКОЛИ не назве свою країну фейком. НІКОЛИ, бо це його вистраждана, скровавлена, забита тілами померлих від голоду, вбитих кацапами, німцями і ще хуй знає ким, 350 років очикувана ТАКА як є. Ні одна країна в світі не пережила таких втрат з 1917 року як Україна. Дві світові війни з заходу на схід і назад. Заселена кацапами та совками. Маюча сусідом ядерну кацапію яка проти самого існування Украіни. І не має в світі ідеальної краіни. Всі мають корупцію, всі мають проблеми але всі знают, що валити основи країни ніколи не можна. Ти аеліт лайно і кацап бо камляєш саме за те що хоче хуйло - повалення країни знутрі, руками самих зрадойобів. Тому ти підар і ворог.
А за корупцію і її вплив на країну я тобі написав на фупячці - у кацапів корупція є самою державою і чому ж вони не розвалюються?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1572 : Червня 22, 2018, 09:20:48 21:20 »
я не пью. піду куплю квасу.
не буду тикати палкою ваший комфортний порохоботський рай
 все бувайте.
Нізя так швидко здаватись...

А вдруг я стану сумніваючимся?))) Хоча мене тут якраз і вважають Сумніввающімся...

Хіба не так авто редактор називає на ФУП задойобів?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1573 : Червня 22, 2018, 09:23:12 21:23 »
українським корупціонерам віри не має. є результати. промовистіші за будь які промиви - тим більш всі вони брехливі
Чим тебе не влаштовує пояснення, Гелетей Валерій Вікторовича, тих подій?

Мене вона влаштовує, якраз лягає дуже гарно в твою концепцію тотальної корупції і зради.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1574 : Червня 22, 2018, 09:23:27 21:23 »
я не пью. піду куплю квасу.
не буду тикати палкою ваший комфортний порохоботський рай
 все бувайте.
Нізя так швидко здаватись...

А вдруг я стану сумніваючимся?))) Хоча мене тут якраз і вважають Сумніввающімся...

Хіба не так авто редактор називає на ФУП задойобів?

чи будеш ти зрадофілом чи будеш ти порохоботом - чи буджу я зрадофілом чи порохоботом - на україснкьу реальнітсь то ніяк не вплине. ось оберуть косату - і закінчить вона ато в години - підмахнувши капітуляцію. і українці то сприймуть - бо за суттю своєю корупціонери і зрадники.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1575 : Червня 22, 2018, 09:25:37 21:25 »
українським корупціонерам віри не має. є результати. промовистіші за будь які промиви - тим більш всі вони брехливі
Чим тебе не влаштовує пояснення, Гелетей Валерій Вікторовича, тих подій?

Мене вона влаштовує, якраз лягає дуже гарно в твою концепцію тотальної корупції і зради.

пояснення дегенерата і корупцуіонера гелетея не можуть мати нічого спільного з реальністю. тим більше що ніяких арештів і трибуналів над дегенералами не було. то щоб там не песдів гелетей - то звичайна традиційна брехня

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1576 : Червня 22, 2018, 09:26:23 21:26 »
Аеліт ти підар, згоден? Нормальний українець який пройшов через 2014 НІКОЛИ не назве свою країну фейком. НІКОЛИ, бо це його вистраждана, скровавлена, забита тілами померлих від голоду, вбитих кацапами, німцями і ще хуй знає ким, 350 років очикувана ТАКА як є. Ні одна країна в світі не пережила таких втрат з 1917 року як Україна. Дві світові війни з заходу на схід і назад. Заселена кацапами та совками. Маюча сусідом ядерну кацапію яка проти самого існування Украіни. І не має в світі ідеальної краіни. Всі мають корупцію, всі мають проблеми але всі знают, що валити основи країни ніколи не можна. Ти аеліт лайно і кацап бо камляєш саме за те що хоче хуйло - повалення країни знутрі, руками самих зрадойобів. Тому ти підар і ворог.
А за корупцію і її вплив на країну я тобі написав на фупячці - у кацапів корупція є самою державою і чому ж вони не розвалюються?
:upa :pooh_on_ball: какієто у вас не правільніє пчьоли, оні наверноє дєлають не правільній мєд. Я тучка, тучка, тучка  я вовсе не медєвдь

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все
« Reply #1577 : Червня 22, 2018, 09:27:37 21:27 »
хуеплеты с ВАТНОГО ФУПа...приползли...я аж офигел...от этих "белых, пустых линий"



Итак...мущщины и девчата...



Вот он....

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1008079.0

Як боротись з кацапидлами на фупі
PRom
cьогодні в 19:46
IP/Host: ---.lvivlan.net.ua
Не вступайте з ними в дискусіі!  Кожна ваша відповідь робить вас слабшими, а кацовиблядків сильнішими - вони тут сидять саме для цього.
Просто тисніть доповідь на кожен іхній пост, не важливо який там зміст. В Аміда срака змокне то все розгрібати.

І як вам потрібна аргументація "хто такі кацапи" - пам"ятайте, що це зробили такі самі кацобляді, котрі зараз вільно дятлять на фупі:


РОНИН.

Прет против ватного форума влоб!

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: ФУП и все все все
« Reply #1578 : Червня 22, 2018, 09:28:39 21:28 »
Ти справді дебіл. Невже ти думаєш, що гіркін командував захопленням Криму? Це і є твій рівень аргументів. Лайно ти останнє. Задумайся хоча б про кількість спнів на десантних бригад які висаджувались а Крим і як гіркін ними командував. Чувак ти хворий, реально єбанувшийся на слові корупція але мені тебе не жалко. Здохни, лайно від власної отрути.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1579 : Червня 22, 2018, 09:30:38 21:30 »
питання чому гіркіна не заарештувало сбу в сімфропільському аеропорту. чому сбу не протидіяли захопленню адмін будівель в криму і лугандоні?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1580 : Червня 22, 2018, 09:30:46 21:30 »
я не пью. піду куплю квасу.
не буду тикати палкою ваший комфортний порохоботський рай
 все бувайте.
Нізя так швидко здаватись...

А вдруг я стану сумніваючимся?))) Хоча мене тут якраз і вважають Сумніввающімся...

Хіба не так авто редактор називає на ФУП задойобів?

чи будеш ти зрадофілом чи будеш ти порохоботом - чи буджу я зрадофілом чи порохоботом - на україснкьу реальнітсь то ніяк не вплине. ось оберуть косату - і закінчить вона ато в години - підмахнувши капітуляцію. і українці то сприймуть - бо за суттю своєю корупціонери і зрадники.
Вона не може закінчити в години те , що вже закінчилось, ти хіба не читаєш Президента? АТО закінчилось, тепер інша операція. Тепер Юлі прийдеться починати її знову ))) Або теперішній стан перейменувати в АТО, а потім через годину знову в війну, якщо вона не планує здати Україну РФ.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1581 : Червня 22, 2018, 09:31:25 21:31 »
гео ти жк азав що розмажеш мене по форум))) не бери приклад з порошенка. не бреши як порошенко :Prapor2:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все
« Reply #1582 : Червня 22, 2018, 09:32:24 21:32 »
Аэлит....


Можно тебя культурно, спокойно попросить покинуть форум?

Я не модератор.

Я тут никто....

Просто...

Культурно попросить...


взять штиблеты...левую штиблету одеть на левую ногу...Снизу доверху зашнуровать и завязать бантик.
правую штиблету одеть на правую ногу...Снизу доверху зашнуровать и завязать бантик.

Причесаться.

Посмотреть в зеракло.

Поправить воротничок.

Еще раз порверить пробор на голове.

Прыснуться хорошей туалетной водой...


И ИДТИ НА ХУЙ ОТСЮДА.


Простите за грубость. Был взволнованЪ  :gigi:


 :smilie9:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1583 : Червня 22, 2018, 09:33:56 21:33 »
питання чому гіркіна не заарештувало сбу в сімфропільському аеропорту. чому сбу не протидіяли захопленню адмін будівель в криму і лугандоні?
А чим тебе не влаштовує відповідь про - це Турчинова чи Хорошковського ?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: ФУП и все все все
« Reply #1584 : Червня 22, 2018, 09:35:07 21:35 »
Шановне панство, йдемо до нової гілки. Цю я зачинаю
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #1585 : Липня 31, 2018, 04:34:21 16:34 »
:laugh:  :smiley24:
"президент", тут тебе передали от "президента"


бывайте))

Ты на форуме сейчас? Ух-тыыыы...Как это я просквозил такого человека? Ну-ка...скажи что-нибудь...