Автор Тема: ФУП и все все все  (Прочитано 103577 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #30 : Липня 18, 2017, 01:36:48 13:36 »
Не бачу того посту, про який Йожа пише (забанених в той розділ не пускають).
Але бан Алекса по п.4.8 може бути ще й особистою помстою багатоликого модера Люкстенебріса-Дмснета-Бчфута, якого Алекс якраз звинувачував в систематичному порушенні 4.8.

Авжеж, і я не бачу. Так а що, отой люкспісторіус - то дмснет? :smilie10:
Саме так.
Мало того, в нього є ще як мінімум один нік - bchfut.  З цим ніком він взагалі кумедно проколовся. Я в одній темі жартома порівняв бляхарів з тими халявщиками, які зайцями на електричках їздять, а блокувальників залізниці назвав новими дмснетами. І дуже здивувався, коли в тему прибіг bchfut з заявою, що він ніколи не писав такого. При цьому ніхто про нього ні слова не писав, жарт стосувався саме Дмснета.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #31 : Липня 18, 2017, 01:41:19 13:41 »
Мало того, в нього є ще як мінімум один нік - bchfut.  З цим ніком він взагалі кумедно проколовся. Я в одній темі жартома порівняв бляхарів з тими халявщиками, які зайцями на електричках їздять, а блокувальників залізниці назвав новими дмснетами. І дуже здивувався, коли в тему прибіг bchfut з заявою, що він ніколи не писав такого. При цьому ніхто про нього ні слова не писав, жарт стосувався саме Дмснета.

 :weep: ото лоханувся

так а там же є заборона на два ніки, чи він сам себе забанити не може?  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #32 : Липня 18, 2017, 05:00:28 17:00 »
:weep: ото лоханувся
так а там же є заборона на два ніки, чи він сам себе забанити не може?  :smilie5:
Буде з iншого IP писати, нi хто не здогадаться.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #33 : Липня 18, 2017, 09:14:27 21:14 »
Масон - смішний такий пацанчік. Нібито й не ідіот, але страждає якоюсь дешевою пацансько-зрадойобською куйнею.

Мабуть, просто хоче розкрутити тернопільського алєгарха на більшу з/п  :smilie5:

Хоча розуму в нього від цього не прибуде, 100%  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #34 : Липня 20, 2017, 10:06:31 10:06 »
Звіада удмурти забанили назавжди за оцей пост:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=973035.msg20072500#msg20072500
Цитувати
Кто убил Павла?
Так вы ж и убили.
Вся вот эта прогнившая насквозь медиатусня, сейчас истерически заламывающая ручонки, после мероприятия разойдется по своим продажным редакциям под патронатом того или иного бандита и займется своей привычной работенкой: штамповать заказухи, обсерать конкурентов, пиарить негодяев, искажать факты, перекручивать, недоговаривать и врать, врать врать...
Четвертая власть - хуле, но себя по затылку журналюхи лупить не торопятся и взять на себя часть вины тоже не хотят.
А ведь медиа имеют огромное влияние: они доносят обществу картину мира и страны в частности.
А когда в кривой стране еще и кривое зеркало - можно безнаказанно воровать, лгать, убивать - все равно правда потонет в очередном пиар-трюке и медиа-шлаке.
Я би сказав, що цим баном удмурти визнають свою співучасть в убивстві Шеремета. Мабуть і з убивством Гонгадзе треба по новій розбиратись. Як би там не було, а ефесбешниця Притула була останньою, хто бачив Георгія живим. І вона отримала найбільший прибуток від його сиерті.
« Останнє редагування: Липня 20, 2017, 10:29:07 10:29 від bоrderlander »
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #35 : Липня 20, 2017, 10:23:02 10:23 »
Звіада удмурти забанили назавжди за оцей пост:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=973035.msg20072500#msg20072500

 :hot:  :smiley24:

ай красота ... ФСБ-ФУП, хай перейменуються.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #36 : Липня 20, 2017, 12:06:07 12:06 »
Цитувати
Re: Рік по вбивству Павла Шеремета: Немає відповідей, немає прогресу
ZVIAD
   cьогодні в 09:56
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Кто убил Павла?
Так вы ж и убили.
Вся вот эта прогнившая насквозь медиатусня, сейчас истерически заламывающая ручонки, после мероприятия разойдется по своим продажным редакциям под патронатом того или иного бандита и займется своей привычной работенкой: штамповать заказухи, обсерать конкурентов, пиарить негодяев, искажать факты, перекручивать, недоговаривать и врать, врать врать...
Четвертая власть - хуле, но себя по затылку журналюхи лупить не торопятся и взять на себя часть вины тоже не хотят.
А ведь медиа имеют огромное влияние: они доносят обществу картину мира и страны в частности.
А когда в кривой стране еще и кривое зеркало - можно безнаказанно воровать, лгать, убивать - все равно правда потонет в очередном пиар-трюке и медиа-шлаке.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #37 : Липня 20, 2017, 03:07:00 15:07 »
Юрій Гудименко
Щойно ·
На сайте "Украинской правды":
- 11 новостей про Шеремета (в том числе две про то, что кто-то написал краской "Кто убил Павла", а кто-то это потом смыл);
- 2 баннера про Шеремета
- 1 публичное обращение про Шеремета
- 1 подробная статья про Шеремета
- 1 сборник цитат Шеремета
- куча всякой мелочи (твиты, анонсы статей, ещё что-то) про Шеремета...
...и это только на главной.
Про погибших за сутки солдат – две новости. Первая: в АТО погибло четверо военных. Вторая: а, не, таки девять.

#мєдіабляді

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #38 : Липня 20, 2017, 06:09:21 18:09 »
Узбеки ( та й решту медіапиздоти) останньо щось явно пливуть.

Мабуть, бізнес а ля Гужьва став достатньо стрьомним, от вони і ліплять з себе гнаних і голодних.

Вся ця масовка по Шеремету - якраз цинічна експлуатація теми.



   

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #39 : Липня 20, 2017, 06:19:53 18:19 »
Узбеки ( та й решту медіапиздоти) останньо щось явно пливуть.

Мабуть, бізнес а ля Гужьва став достатньо стрьомним, от вони і ліплять з себе гнаних і голодних.

Вся ця масовка по Шеремету - якраз цинічна експлуатація теми.

На смерті Гонгадзе вони підняли мільйони баксів, зараз хочуть знову такий самий фокус провернути.

До речі, удмурти забанили втемну юзера Андрей_Одесса ось за цей пост:
Цитувати
Гораздо важней, что сегодня в АТО орки убили 9 наших молодых парней, а не какой-то там Шеремет, которого грохнули год назад.
Ніяких відміток про бан нема, а Свєта погрожує, що забанить кожного, хто буде задавати питання про цей бан  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #40 : Липня 20, 2017, 06:40:18 18:40 »
Ліплять сакральну жертву.

Дивно що ще не вкинули 'інфу', що підривники прийшли прямо з адміністрації Пороха.

Хоча нєкій Горндон вже там щось квакав, підігрівав тему  :moskali:
« Останнє редагування: Липня 20, 2017, 06:44:36 18:44 від RG »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #41 : Липня 20, 2017, 06:54:33 18:54 »
Ліплять сакральну жертву.

Дивно що ще не вкинули 'інфу', що підривники прийшли прямо з адміністрації Пороха.

Хоча нєкій Горндон вже там щось квакав, підігрівав тему  :moskali:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=42738.msg1161582#msg1161582

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #42 : Липня 20, 2017, 08:14:35 20:14 »
Узбеки ( та й решту медіапиздоти) останньо щось явно пливуть.
Мабуть, бізнес а ля Гужьва став достатньо стрьомним, от вони і ліплять з себе гнаних і голодних.
Вся ця масовка по Шеремету - якраз цинічна експлуатація теми.
:smiley24:
Вмiють, падли, робити PR - де треба й не треба.
 :smilie7:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #43 : Липня 20, 2017, 11:23:15 23:23 »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #44 : Липня 20, 2017, 11:26:11 23:26 »
Заглянув на хвуп - там взагалі якийсь пиздець.

На пів екрану баннери - 'хто вбив Павла ?'  :fp2 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #45 : Липня 21, 2017, 09:52:47 09:52 »
Заглянув на хвуп - там взагалі якийсь пиздець.
На пів екрану баннери - 'хто вбив Павла ?:fp2
:smiley24:
Давайте iм у нас вiдповiдь дамо.
ПРИТУЛА
А то вони вже рiк шукають, нiяк знайти не можуть.
Потрясти Оленку (взяти за дупу), трохи налякати... видасть на гора... багато чого цiкавого.
Просто Аваку... цього не треба, а Югiку - тим паче.
Згадайте, хто бiльше всiх кричить "Тримай вора".
 :smilie7: 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #46 : Липня 22, 2017, 12:03:37 12:03 »
Хі-хі (с)

Зайшов після бану, написав пару повідомлень - і знову люксембургські узбеки забанили, до 1 вересня   :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #47 : Липня 22, 2017, 12:29:57 12:29 »
Хі-хі (с)
Зайшов після бану, написав пару повідомлень - і знову люксембургські узбеки забанили, до 1 вересня   :weep:
Обожнюете ходити по граблях?..
Ви не поодинокi в своему горi.
Свого часу на одному Форумi мережi UKOZ..RU. я задав питання однiй "надто вiдомiй в вузьких колах" Мамзель, яка, замiсть вiдповiдi ... подарувала менi... довiчний бан.
Питанння було таке: скiльки коштують скрипти у видавництвi та де можна ознайомитися iз правилами друку.
Найцiкаве було потiм: Мадам, яка з чоловiком шльопае жiночi романи й кiносценарii... вигнала всiх невгодних (було там аж пiвтори калiки) ,пiсля чого... сама србi зробила ще один нiк (Адмiн був першим) та почала... сама  iз собою спiлкуватися.
Шизо-Хренiя.
 :smilie7:
 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #48 : Липня 22, 2017, 02:11:49 14:11 »
Хі-хі (с)

Зайшов після бану, написав пару повідомлень - і знову люксембургські узбеки забанили, до 1 вересня   :weep:
Підозрюю, що удмурти читають СУП і рішення про твій бан було прийнято ще до того, як ти написав ту пару повідомлень.
 :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #49 : Липня 22, 2017, 05:04:42 17:04 »
Хі-хі (с)

Зайшов після бану, написав пару повідомлень - і знову люксембургські узбеки забанили, до 1 вересня   :weep:
Підозрюю, що удмурти читають СУП і рішення про твій бан було прийнято ще до того, як ти написав ту пару повідомлень.
 :laugh:

Можливо і це теж  :smilie7: 

Хоча, я зранку підняв свою стару тему, вже й не пам'ятаю про що, а там була фотка квартирооптимістки Заліщук з негром   :lol:

Тему тут же в смітник, а мене в бан   :weep:

До речі, хто там не забанений, витягніть цю фоту сюди, якщо неважко, в мене доступу немає. Ці фотки вже поприбирали звідусіль, де тільки можна,  а тут таке паливо  :smilie5:

Ну а взагалі, почекаємо, коли ця контора накриється. Грантів цьому кодлу не світить, Квартирний і компанія попалили всю малину. А в  ФСБ теж каси на всіх не вистачить. Так що підуть товаріщі шляхом Гужви  :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 22, 2017, 05:15:45 17:15 від RG »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #50 : Липня 22, 2017, 07:38:38 19:38 »
Ну а взагалі, почекаємо, коли ця контора накриється.
Грантів цьому кодлу не світить,
Квартирний і компанія попалили всю малину.
А в  ФСБ теж каси на всіх не вистачить.
Так що підуть товаріщі шляхом Гужви  :smilie7:
Не так багато грошей треба тому УПу.
Коломою або Григоришину... не завадила дешева трибуна.
Джинси... висточае не лише не компромати, а й на шикарнi оселi.
Тим паче, що квадратнi метри... просто так не дають - треба буде вiдробляти.
I не в лише в лiжку... з Кончiтою та Мусею.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #51 : Липня 22, 2017, 09:21:47 21:21 »

Цю фотку замовляли?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #52 : Липня 22, 2017, 09:43:36 21:43 »
О, саме ця фота, мерсі :smiley15:

Мабуть дєвочка порєшала з УП, щоби це все прибрати, а тут я зовсім не в тему виліз. Хоча я цю тему зовсім не через фотку підняв   :gigi:

Ради експерименту - закиньте хтось її повторно на хвуп, цікава скільки хвилин (чи секунд) вона там провисить  :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #53 : Липня 22, 2017, 10:04:56 22:04 »
О, саме ця фота, мерсі :smiley15:

Мабуть дєвочка порєшала з УП, щоби це все прибрати, а тут я зовсім не в тему виліз. Хоча я цю тему зовсім не через фотку підняв   :gigi:

Ради експерименту - закиньте хтось її повторно на хвуп, цікава скільки хвилин (чи секунд) вона там провисить  :smilie5:
Мені влом авторизовуватись лише для того, щоб знову бан отримувати.
Думаю не помилюсь, якщо запідозрю Полетіса в тому, що він вже надіслав Йожі посилання на цю тему. Я сьогодні на СУПі написав буі лише одне повідомлення - про те, що удмурти читають СУП. І відразу отримав за нього мінус в карму  :lol:. Не важко здогадатись від кого  :shuffle:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #54 : Липня 22, 2017, 10:20:16 22:20 »
О, тримай +, а то я вже якось забив давно на ту карму звертати увагу.

Ти там кандидат на бан 100%, тут сумнівів немає  :smilie5: 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #55 : Липня 22, 2017, 11:29:13 23:29 »
О, тримай +, а то я вже якось забив давно на ту карму звертати увагу.

Ти там кандидат на бан 100%, тут сумнівів немає  :smilie5:
В принципі начхати на їхні бани, трохи шкода втрачати спілкування з деякими приємними людьми на ФУПі, але удмурти цілеспрямовано перетворюють форум на гадюшник, так що все одно доведеться звідти валити рано чи пізно.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #56 : Липня 23, 2017, 01:07:28 01:07 »
О, саме ця фота, мерсі :smiley15:

Мабуть дєвочка порєшала з УП, щоби це все прибрати, а тут я зовсім не в тему виліз. Хоча я цю тему зовсім не через фотку підняв   :gigi:

Ради експерименту - закиньте хтось її повторно на хвуп, цікава скільки хвилин (чи секунд) вона там провисить  :smilie5:
Мені влом авторизовуватись лише для того, щоб знову бан отримувати.
Думаю не помилюсь, якщо запідозрю Полетіса в тому, що він вже надіслав Йожі посилання на цю тему. Я сьогодні на СУПі написав буі лише одне повідомлення - про те, що удмурти читають СУП. І відразу отримав за нього мінус в карму  :lol:. Не важко здогадатись від кого  :shuffle:

Здався ти мені 100років, хлопчику.

А на фУПі я давно забанений Притулою (назавжди).
Ну а суті моєї думки про йожу-удмуртку, ти так і не зрозумів, або видаєш що не зрозумів.
Можу повторити:
Хуйловська 5колона в Украіні (русскіє)   відмовляється (чому?) від їхньої етнічної ідентичності проте при цьому вони продовжують тягнути в Україну язІЬк, рускіх пОпов, усскій мір..  вони тепер із задоволенням  виставляють себе «укрАинцамі».
Називати їх удмуртами, узбеками... дуже велика
для них честь і комплімент.
КАЦАП - це те, на що вони заслуговують і ким вони є фактично.
КАЦАП  - це символ підлості, тупості, наглості, варварства, лицемірства....
КАЦАПИ - вєлікая імпєрская нацЬія століттями вбивали українців і продовжують вбивати зараз.
Це не секрет, весь світ це знає, тому зневажає кацапів.

А що такого поганого зробили удмурти українцям, що могло б хоч би на йоту рівнятися тим бідам які принесли Україні кацапи?
Що ти знаєш про цей маленький  винищений і русифікований кацапами народ?
Тому, ще раз:
-приховуєш справжню ідентичність КАЦАПА - робиш йому комплімент!
КАЦАП - це і є справжнє дно!


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #57 : Липня 23, 2017, 09:45:17 09:45 »
А на хвото... що за шмара - чи не Притула?..
Йоханий Бабай - Коралева красоты.
 :moskali:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #58 : Липня 23, 2017, 10:22:54 10:22 »
А на хвото... що за шмара - чи не Притула?..
Йоханий Бабай - Коралева красоты.
 :moskali:

Нє, це така собі Заліщук з квартирооптимістів, подружка Мусі і Сірожи, теж з медіапиздоти, теж депутанша від БПП по списку, теж нова квартирка з незрозумілими джерелами походження.

До неї колеги завалились типу з інтерв'ю і застукали її з цим чорнявим хловцем. Хоч вона ніби одружена з якимось шведом, який зовсім не чорний  :smilie5: 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #59 : Липня 23, 2017, 10:47:14 10:47 »
А на хвото... що за шмара - чи не Притула?..
Йоханий Бабай - Коралева красоты.
 :moskali:

Нє, це така собі Заліщук з квартирооптимістів, подружка Мусі і Сірожи, теж з медіапиздоти, теж депутанша від БПП по списку, теж нова квартирка з незрозумілими джерелами походження.

До неї колеги завалились типу з інтерв'ю і застукали її з цим чорнявим хловцем. Хоч вона ніби одружена з якимось шведом, який зовсім не чорний  :smilie5:
Вона наче була улюбленою людиною Сірожі Квартирного ще до діджейки.
Квартиру купила ще раніше за Сірожу, причому оформила заднім числом, щоб до електронної декларації про доходи її не записувати. Коли афера розкрилась, вона заявила, що ту квартиру їй подарувала її гражданская жєна, але не Притула, а якийсь швед. Який щоправда і доходів таких не мав, щоб квартири дарувати, та й взагалі в Києві не живе, а наче зараз в Грузії. Коли журналісти захотіли Свєтачку Заліщук докладніше про шведа розпитати, то в її квартирі  наштовхнулись на цього молодого нєгра, який по шведськи ні бельмеса не розумвє  :weep:
Ось такі вони, наші борцуни з корупцією  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?