Автор Тема: ФУП и все все все  (Прочитано 103575 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #90 : Липня 30, 2017, 10:19:15 10:19 »
Та підараси вони там просто підкацапні, з цього і треба виходити  :moskali:
Якщо вони збоченцi, чого туди лiзти?...
Вони ж щоразу будуть Вас банити.
Чи ви екстрамал - чекаете, що колись бан пройде й ви знову заскочете в iх болото?..
 :smilie7:
Власне причина реєстрації на ФУПі доволі очевидна - можливість спілкуватись з цікавими людьми, які там поки зо залишаються. З тими ж Гео, Вені-Віді, Стіві Джі, Комриком2008 та багатьма іншими.
Нажаль Йожа зі своїми модерами цілеспрямовано перетворюють ФУП на гадюшик, переповнений кацапськими пропагандонами, з якого йдуть нормальні дописувачі.

Швидше всього, там просто за бабло дають можливість писати різним бригадникам ( в т.ч. кацапським). Гужвівщина-лайт, так би мовити.

Ну не вірю я, що різні вадєгі-валєти, найтлі та прочіє ельгідери просто так там тусуються з їх примітивною писаниною. 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #91 : Липня 30, 2017, 10:21:07 10:21 »
Швидше всього, там просто за бабло дають можливість писати різним бригадникам ( в т.ч. кацапським). Гужвівщина-лайт, так би мовити.
Ну не вірю я, що різні вадєгі-валєти, найтлі та прочіє ельгідери просто так там тусуються з їх примітивною писаниною.
Можливо.
 :bv

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #92 : Липня 30, 2017, 10:24:58 10:24 »
Та підараси вони там просто підкацапні, з цього і треба виходити  :moskali:
Якщо вони збоченцi, чого туди лiзти?...
Вони ж щоразу будуть Вас банити.
Чи ви екстрамал - чекаете, що колись бан пройде й ви знову заскочете в iх болото?..
 :smilie7:
Власне причина реєстрації на ФУПі доволі очевидна - можливість спілкуватись з цікавими людьми, які там поки зо залишаються. З тими ж Гео, Вені-Віді, Стіві Джі, Комриком2008 та багатьма іншими.
Нажаль Йожа зі своїми модерами цілеспрямовано перетворюють ФУП на гадюшик, переповнений кацапськими пропагандонами, з якого йдуть нормальні дописувачі.

Швидше всього, там просто за бабло дають можливість писати різним бригадникам ( в т.ч. кацапським). Гужвівщина-лайт, так би мовити.

Ну не вірю я, що різні вадєгі-валєти, найтлі та прочіє ельгідери просто так там тусуються з їх примітивною писаниною.
Та власне самі модери на Григоришинській правді підробляють платними ботами. Той же великий ойтішник Дмснет зареєстрував купу ніків та видає на гора сотні постів щодня, причому точно за розкладом з 9 ранку до 18 вечора з перервою на обід. Сама Йожа теж не гребувала таким підробітком колись, абсолютно не здивуюсь, якщо дізгаюсь, що кацапка Найтлі - то один з ніків Йожі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #93 : Липня 30, 2017, 02:30:01 14:30 »
Та підараси вони там просто підкацапні, з цього і треба виходити  :moskali:
Якщо вони збоченцi, чого туди лiзти?...
Вони ж щоразу будуть Вас банити.
Чи ви екстрамал - чекаете, що колись бан пройде й ви знову заскочете в iх болото?..
 :smilie7:
Власне причина реєстрації на ФУПі доволі очевидна - можливість спілкуватись з цікавими людьми, які там поки зо залишаються. З тими ж Гео, Вені-Віді, Стіві Джі, Комриком2008 та багатьма іншими.
Нажаль Йожа зі своїми модерами цілеспрямовано перетворюють ФУП на гадюшик, переповнений кацапськими пропагандонами, з якого йдуть нормальні дописувачі.

Швидше всього, там просто за бабло дають можливість писати різним бригадникам ( в т.ч. кацапським). Гужвівщина-лайт, так би мовити.

Ну не вірю я, що різні вадєгі-валєти, найтлі та прочіє ельгідери просто так там тусуються з їх примітивною писаниною.
Та власне самі модери на Григоришинській правді підробляють платними ботами. Той же великий ойтішник Дмснет зареєстрував купу ніків та видає на гора сотні постів щодня, причому точно за розкладом з 9 ранку до 18 вечора з перервою на обід. Сама Йожа теж не гребувала таким підробітком колись, абсолютно не здивуюсь, якщо дізгаюсь, що кацапка Найтлі - то один з ніків Йожі.

Ну, те що ці діячі теж підшивають на стороні, якось навіть не викликає здивування  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #94 : Липня 30, 2017, 04:20:15 16:20 »
Ну, те що ці діячі теж підшивають на стороні, якось навіть не викликає здивування  :smilie5:
Треба ж десь працювати.
На ФУПе... поеднують приемне з корисним.
 :smilie7:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #95 : Серпня 02, 2017, 12:23:39 00:23 »
Dzyndzia Andriy‏ @dzyndzia 2 ч.2 часа назад
Еще
У Спорті заказуху мало замовляють ,так це іншими словами називається

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #96 : Серпня 02, 2017, 07:04:00 07:04 »
Dzyndzia Andriy‏ @dzyndzia 2 ч.2 часа назад
Еще
У Спорті заказуху мало замовляють ,так це іншими словами називається


 :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #97 : Серпня 02, 2017, 11:16:06 11:16 »
Там лише Чемпiона... не висточало.
Питання - звiдки взагалi впало те чудо?..
Хто така Мусаева-Боровiк, та що вона робила до хвупа?..
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #98 : Серпня 02, 2017, 11:19:21 11:19 »
Там лише Чемпiона... не висточало.
Питання - звiдки взагалi впало те чудо?..
Хто така Мусаева-Боровiк, та що вона робила до хвупа?..
 :smilie7:
Та в Росії таких в"юних дарованій чимало, хоча конкретно це здається з Криму приїхало.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #99 : Серпня 02, 2017, 11:20:49 11:20 »
Та в Росії таких в"юних дарованій чимало, хоча конкретно це здається з Криму приїхало.
Така вся сексуальна, куди там Гадi й Притулi.
 :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #100 : Серпня 06, 2017, 09:20:53 21:20 »
На Григоришинській Правді на довічний термін забанили Птаха. Зі знущальним коментарем Йожіхі про те, що він бот.
Ну не знаю, може й справді бот. Свєтачка мабуть в цьому розбирається, бо свого часу відкрито набирала на ЦУЗі бригаду платних ботів (я так підозрюю, що набрані нею тоді кадри зараз і модерують Форум Удмуртської Правди).
Проте смішно, що Йожиха когось банить з формулюванням "бот", в той час як там безперевно "рєзвяться" клони Люксотенебріса, багатоликі вадімовалєти та Сімьон, який в темі про Сірожу Квартирного переплюнув всі рекорди ботизму.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #101 : Серпня 06, 2017, 09:36:53 21:36 »
Птах нормально пише, ніякий він не бот.

Звйшов туди глянути сьогодні - пиздець повний. Топи, ельфи та всілякі валети з рашпілями засрали все до неможливості   :fp2

Це типу як наш Іудушка тут, тільки на Узб Правді їх цілі натовпи  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #102 : Серпня 06, 2017, 09:42:19 21:42 »
Птах нормально пише, ніякий він не бот.

Звйшов туди глянути сьогодні - пиздець повний. Топи, ельфи та всілякі валети з рашпілями засрали все до неможливості   :fp2

Це типу як наш Іудушка тут, тільки на Узб Правді їх цілі натовпи  :weep:
Я зараз глянув статистику Птаха. В середньому 4 повідомлення за день. Якщо це бот, то хто тоді Люкстенебріс та Сімьон, які по кілька сотень повідомлень в день набивають?
Свєтачка Бикова зовсім сором втратила, любосьостра бюторасна  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #103 : Серпня 06, 2017, 09:48:39 21:48 »
Птах нормально пише, ніякий він не бот.

Звйшов туди глянути сьогодні - пиздець повний. Топи, ельфи та всілякі валети з рашпілями засрали все до неможливості   :fp2

Це типу як наш Іудушка тут, тільки на Узб Правді їх цілі натовпи  :weep:
Я зараз глянув статистику Птаха. В середньому 4 повідомлення за день. Якщо це бот, то хто тоді Люкстенебріс та Сімьон, які по кілька сотень повідомлень в день набивають?
Свєтачка Бикова зовсім сором втратила, любосьостра бюторасна  :weep:

Та пішли вони всі нахер зі своїм підкацапним форумом.

Я, до речі, писав там на адміна щоб поставили мені вічний бан, щось не реагують  :weep:

Але так чи інакше, треба з цієї клоаки звалювати.   

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #104 : Серпня 06, 2017, 09:50:10 21:50 »
Треба читати, але писати - йух їм  :smiley14:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #105 : Серпня 06, 2017, 10:06:04 22:06 »
Треба читати, але писати - йух їм  :smiley14:
Там читати можна лише відсотків 10 текстів, а те, що пишуть Йожихіні боти - суцільна гужвістська отрута.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #106 : Серпня 06, 2017, 10:18:22 22:18 »
Треба читати, але писати - йух їм  :smiley14:
Там читати можна лише відсотків 10 текстів, а те, що пишуть Йожихіні боти - суцільна гужвістська отрута.

Та щось і не хочеться колупатись в тому багні, немає стільки часу.

Нормальні дописувачі там є, але їх просто забиває вся ця шваль. Нормальна дискусія там може йти 2-3 пости (я про політтеми), далі набігає всіляка підарасня і засирає все товстим шаром калу :fp2 

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #107 : Серпня 16, 2017, 12:41:27 00:41 »
Шкварки News‏ @ShkvarkiUA 4 ч.4 часа назад
Еще

Как только Йулька в очередной раз вляпывается в говно, УПячка тут же публикует какой-то фуфлыжный соц.опрос, хде ВОНА - лидер �� Не поможет!
Найбільше українців на виборах президента проголосували би за лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко або чинного президента Петра Порошенка. За даними опитування, за президентство Тимошенко готові проголосувати 11,2% респондентів, а за Порошенка - 9,5%.
http://www.pravda.com.ua/news/2017/08/15/7152268/
 :super: :super: :super:
« Останнє редагування: Серпня 16, 2017, 12:45:19 00:45 від DiM »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #108 : Серпня 16, 2017, 07:44:47 07:44 »
Шкварки News‏ @ShkvarkiUA 4 ч.4 часа назад
Еще

Как только Йулька в очередной раз вляпывается в говно, УПячка тут же публикует какой-то фуфлыжный соц.опрос, хде ВОНА - лидер �� Не поможет!
Найбільше українців на виборах президента проголосували би за лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко або чинного президента Петра Порошенка. За даними опитування, за президентство Тимошенко готові проголосувати 11,2% респондентів, а за Порошенка - 9,5%.
http://www.pravda.com.ua/news/2017/08/15/7152268/
 :super: :super: :super:

Григоришинська Правда - повністю ефесбешна канторка, от і рятють агента Макаку, як можуть.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #109 : Серпня 16, 2017, 08:01:36 08:01 »
На фупі ще одна консерва вскрилася  :weep:

ХАБАРОВСЬК [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
15 серпня 2017 23:13:48
IP/Host: ---.sub-70-214-117.myvzw.com
А, що неправильно роблять москалі? Кому потрібні зрадники?
Тут на себе потрібно озирнутись, і задумались: чому організатори і спонсори війни в Україні сидять на Печерських пагорбах?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #110 : Серпня 16, 2017, 09:53:43 09:53 »
На фупі ще одна консерва вскрилася  :weep:

ХАБАРОВСЬК [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
15 серпня 2017 23:13:48
IP/Host: ---.sub-70-214-117.myvzw.com
А, що неправильно роблять москалі? Кому потрібні зрадники?
Тут на себе потрібно озирнутись, і задумались: чому організатори і спонсори війни в Україні сидять на Печерських пагорбах?
Наскільки пригадую, цей Хабаровск наче з себе доволі радикального націоналіста корчив? Чи я помиляюсь?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #111 : Серпня 16, 2017, 11:37:48 11:37 »
До речі, забанили дацька по статті партійний бот :weep:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #112 : Серпня 16, 2017, 11:53:49 11:53 »
До речі, забанили дацька по статті партійний бот :weep:
А що ти очікував від московськопатріархатної Колорадської Йожі, модери якої щодня пишуть, що бажають здохнути в муках Українській державі?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #113 : Серпня 16, 2017, 12:42:35 12:42 »
До речі, забанили дацька по статті партійний бот :weep:
А що ти очікував від московськопатріархатної Колорадської Йожі, модери якої щодня пишуть, що бажають здохнути в муках Українській державі?

Посиланням не побавиш, щодо "здохнути в муках"? :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #114 : Серпня 16, 2017, 01:29:40 13:29 »
До речі, забанили дацька по статті партійний бот :weep:
А що ти очікував від московськопатріархатної Колорадської Йожі, модери якої щодня пишуть, що бажають здохнути в муках Українській державі?

Посиланням не побавиш, щодо "здохнути в муках"? :smilie7:
Вот, пжл, свеженькое:
''    
Re: Трамп, Саакашвили и их афера в Батуми. Статья в Нью-Йоркере
Медведылло
   cьогодні в 09:54
IP/Host: ---.252.55.181.freenet.com.ua
А в том ньюйркере ничего нет про аферы Бойко, Мартыненко, Кононенко? Про Роттердам плюс там ниче, тихо? Про Петины офшоры и липецки тоже ничего? Над проектом СТЕНА там не смеются? А про наших судей, которые строят себе Трамп Тауэрсы каждый на своих многогектарных участках?

Вы, твари порохатые, запомните: можете хоть усраться и тащить сюда разное говнище на всех ваших оппонентов, но это вам не поможет. Вы и рыги — это одно целое, вы это доказали многократно, и на этом будет построена тактика и стратегия вашего полного уничтожения.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976543.0
« Останнє редагування: Серпня 16, 2017, 01:33:13 13:33 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #115 : Серпня 16, 2017, 01:32:15 13:32 »
Воно, це Медведілло, все время талдычит про ''полное уничтожение'' власти, как гос.института.
Не про перевыборы ревет, а про уничтожение.
Почувствуйте разницу.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #116 : Серпня 16, 2017, 01:38:17 13:38 »
А ,если посмотреть, что эта потворка( Медведылло) пишет на форуме, то такое можно администрации терпеть только за деньги

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=5014538

''Re: Привіт, ФУП коханий :)
Медведылло
   14 серпня 2017 08:25:18
IP/Host: ---.252.55.181.freenet.com.ua
Wall.Street.Insider, 14 серпня 2017 08:23:23

    Розгорнути попередні цитати...
    I don't give a shit about what you think. You're nobody... Just a dust. So go and fuck yourself off looser ;)

вот таких как ты я и называю жидами недохолокощеными  :-)o

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976337.msg20152856#msg20152856
......
Ниче, цитата ?
Такое администрация ФУПа может терпеть только за деньги.

       
« Останнє редагування: Серпня 16, 2017, 01:49:24 13:49 від злата »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #117 : Серпня 16, 2017, 01:58:38 13:58 »
Враховуйте, що в інтернеті, як і в житті, є реально психічно хворі люди. В житті їх просто легше вирахувати.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #118 : Серпня 16, 2017, 02:01:23 14:01 »
Враховуйте, що в інтернеті, як і в житті, є реально психічно хворі люди. В житті їх просто легше вирахувати.
Яке воно психічне ?
воно агресивне і ненавидить українців.
Сіє вражду і агресію.
Порівняйте його і Птаха.
Або його і ALEXUA
Так ті уже в ''ніколи ''попали.
А ця потворка на ФУПі смердить.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову узбеки забанили
« Reply #119 : Серпня 16, 2017, 02:02:31 14:02 »
Враховуйте, що в інтернеті, як і в житті, є реально психічно хворі люди.
В житті їх просто легше вирахувати.
:smiley24:
Класiка жанра.
Те, чого не можна дозволити в реальному спiлкуваннi, спрацьовуе в виртуалi, де нi хто... нi кого не бачiть, нi чуе, й знати не хоче.
Думаю, що той таки Fox або Шильдер... поза Iнтернетом... могли б бути iншiх поглядiв, анiж на Форумах.
 :smilie7: