Автор Тема: Українка Еліна Світоліна Ми, українці, завжди тримаємося за свою мрію  (Прочитано 322 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Українка Еліна Світоліна після перемоги напередодні на турнірі в Римі суттєво піднялася в рейтингу Жіночої тенісної асоціації, вперше потрапивши в ТОП-6 тенісисток світу.

Ось як прокоментувала свій успіх сама тенісистка у розмові з журналістами про завершенні фінального матчу в Римі: «Ми, українці, завжди тримаємося за свою мрію і ніколи від неї не відступаємо. Ми дуже наполегливі і ніколи не здаємося. Думаю, що і у мене ця якість добре помітна, але я вважаю її національною – адже нам ніколи нічого легко не давалось. Навіть якщо ти гарний у своїй справі, потрібно працювати в кілька разів більше колеги з іншої країни, бо йому все дісталося простіше. А деяким – взагалі задурно. Ми ж змушені викладатися на триста відсотків. Мені подобається такий підхід». 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Лайкнув  :smiley24:

ІМХО, у світі  спортсмени для України роблять значно більше ніж політики, і не тільки своїми перемогами, а ще й отакими інтервью  :Prapor2: