Автор Тема: Як Україна подарувала Криму безвіз до Шенгену  (Прочитано 874 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
http://www.bbc.com/ukrainian/features-40192210

“Я б не сказала, що я відчуваю себе громадянкою України, але в той же час і громадянкою Росії якось не особливо... Мені здається, багато людей [які проживають у Криму] опинилися в якомусь проміжному стані, коли ми ніби як вже не українці, але й росіянами себе багато хто не відчуває", - говорить ВВС 24-річна мешканка Севастополя Оксана.

У березні 2014-го вона, як і всі її знайомі й родичі, голосувала на невизнаному світовою спільнотою референдумі за приєднання Криму до Росії.


Однак, на відміну від деяких кримчан, демонстративно знищувати свій паспорт громадянки України не стала: "Було б нелогічно відмовлятися від українського громадянства, бо ніколи не знаєш, коли воно може знадобитися".

Вже незабаром після "референдуму" виявилося, що одна зі сфер, де може знадобитися український паспорт, - це поїздки кримчан за кордон - зокрема, до західних країн.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ми ще побачимо, як кримчаки будуть iздити по Безвiзу в ЕС.
Казати можна будь що, а от як Емiгр. служба почне ловити... ото вже буде свято.
 :smilie1:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Кіт..перекручуєш . Безвіз для громадян України.
Якщо ти  признаєш якесь інше фількіне громадянство кримчан....То ти друже мабуть з тагіла. :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Кіт..перекручуєш . Безвіз для громадян України.
Якщо ти  признаєш якесь інше фількіне громадянство кримчан....То ти друже мабуть з тагіла. :smilie5:

Питання в тому, що вся та наволоч, яка бігала із кацапськими прапорами і отримала кацапські паспорти тепер буде користуваттися здобуткаму українців.
Прочитай джерело.
If you are going through hell, keep going.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
та наволоч, яка бігала із кацапськими прапорами і отримала кацапські паспорти тепер буде

Закон України про громадянство, стаття 19:

"Стаття 19. Підстави для втрати громадянства України

     Підставами для втрати громадянства України є:

     1) добровільне  набуття  громадянином  України   громадянства
іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття. <...> "

На адмінстративному кордоні з Кримом задавати запитання, коли набув громадянство Росії. Прийняти закон, за яким на підставі відповіді із датою тут же на місці позбавляти громадянства України, і відправляти назад. Деталі можно додумати.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
та наволоч, яка бігала із кацапськими прапорами і отримала кацапські паспорти тепер буде

Закон України про громадянство, стаття 19:

"Стаття 19. Підстави для втрати громадянства України

     Підставами для втрати громадянства України є:

     1) добровільне  набуття  громадянином  України   громадянства
іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття. <...> "

На адмінстративному кордоні з Кримом задавати запитання, коли набув громадянство Росії. Прийняти закон, за яким на підставі відповіді із датою тут же на місці позбавляти громадянства України, і відправляти назад. Деталі можно додумати.



Так тих баранів же ж Змусили.  Чи не так?

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Угу. Ну то хай дадуть відповідь на кілька питань і здадуть коротенький екзамен на знання історії. Українською мовою. І все стане зрозуміло. Я ж кажу, деталі можна додумати. Це не рішення, я шлях до нього.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Угу. Ну то хай дадуть відповідь на кілька питань і здадуть коротенький екзамен на знання історії. Українською мовою. І все стане зрозуміло. Я ж кажу, деталі можна додумати. Це не рішення, я шлях до нього.

За той Загран вони ще Повстанських пісень заспівають...не те шо кілька питань.

З точки зору Державних інтересів треба давати їм паспорти...хоча і в рило закатати було б варто.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.