Автор Тема: Блокада Катару  (Прочитано 431 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Блокада Катару
« : Червня 11, 2017, 03:46:54 15:46 »
Який тиждень кажуть, що Катару, за його позицiю на Близькому Сходi... брати-мульмани сусiднiх краiн почали повну блокаду всього, що тiльки можна.
Нам до Катара делеко, але... хотiлося зрозумiти, що саме там дiеться та до чого призведе повна блокада невеликоi арабськоi краiни Близького Сходу.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Блокада Катару
« Reply #1 : Червня 11, 2017, 03:54:47 15:54 »
Слышал что Катар выплатил громадный выкуп за похищенного члена королевской семьи.
За это его обвинили в финансировании терроризма и заблокировали границы
ПРивести может к голоду бо в Катаре, как я понял, продовольствие практически не производится

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Блокада Катару
« Reply #2 : Червня 11, 2017, 04:18:08 16:18 »
Думаю, що там шейхи просто знайшли зрадників в своїх рядах і почали їх чмирити по своїх правилах, щоб не вийобувались  :smilie7:

Сделка, в рамках которой консорциум суверенного фонда Катара (QIA) и нефтетрейдер Glencore приобрели 19,5% «Роснефти» у «Роснефтегаза» за €10,2 млрд, предусматривает опцию обратного выкупа как минимум части пакета QIA, пишет Wall Street Journal со ссылкой неназванные источники. Включение в сделку этого условия обсуждалось с участием президента России Владимира Путина и эмира Катара Тамима бен Хамада Аль Тани, утверждают источники WSJ. Срок действия соглашения об обратном выкупе акций — до десяти лет.

В Катар и обратно: часть госпакета «Роснефти» может вернуться в Россию

Мабуть, Хуйло просто не спішить закінчити зворотній викуп, ось шейхи й прискорюють процес  :smilie1:   

Оба участника консорциума не подтверждают факт негласного соглашения об обратном выкупе.  :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Блокада Катару
« Reply #3 : Червня 11, 2017, 08:12:03 20:12 »
Я в темі не розбирався, але якщо США доклали зусиль, то мабуть все буде добре. Бо саудіти завжди діють зі згоди США (можу помилятися)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Блокада Катару
« Reply #4 : Червня 11, 2017, 09:50:39 21:50 »
Я в темі не розбирався, але якщо США доклали зусиль, то мабуть все буде добре.
Бо саудіти завжди діють зі згоди США (можу помилятися)
То що - Катару хана?..
Брати мусульмани... його просто поховають.
I нi який Хуйло зi своiм "Газпромом" не допоможуть.
 :smilie1:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Блокада Катару
« Reply #5 : Червня 11, 2017, 10:18:57 22:18 »
Спілкувався з одним челом на цю тему - каже що америкоси хочуть поширити сферу впливу на близькому Сході. У Персидській затоці є величезне газове родовище, яке належить як Катару, так і Ірану. І є чутки, що катарському королю пропонують це родовище оголосити повністю своїм (= оголосити війну Ірану) і за це нададуть військову підтримку. Або може не нададуть, а навпаки втягнуть у конфлікт ще більше країн, щоб утворився такий собі "ІДІЛ 2.0". Коли араби між собою навоюються, америкоси проведуть зачистку і приведудть до влади повністю підконтрольних шейхів.

Я не знаю, наскільки такий розвиток подій реальний, але якщо її буде реалізовано - ціни на енергоносії можуть різко зрости, і відповідно хтось від цього сильно виграє.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Блокада Катару
« Reply #6 : Червня 12, 2017, 10:59:50 10:59 »
Спілкувався з одним челом на цю тему - каже що америкоси хочуть поширити сферу впливу на близькому Сході.
\У Персидській затоці є величезне газове родовище, яке належить як Катару, так і Ірану.
І є чутки, що катарському королю пропонують це родовище оголосити повністю своїм (= оголосити війну Ірану) і за це нададуть військову підтримку. Або може не нададуть, а навпаки втягнуть у конфлікт ще більше країн, щоб утворився такий собі "ІДІЛ 2.0".
Коли араби між собою навоюються, америкоси проведуть зачистку і приведудть до влади повністю підконтрольних шейхів.
Я не знаю, наскільки такий розвиток подій реальний, але якщо її буде реалізовано - ціни на енергоносії можуть різко зрости, і відповідно хтось від цього сильно виграє.
:smiley24:
Все може бути - апетити США... можуть змусити будь кого на БС робити те, що треба саме дядьку Сему.
Або вони влаштують не стiльки IГIЛ, як нову "Бурю в пустелi".
 :smilie7: