Автор Тема: Вітаю всіх!!! Оживити форум і наповнити новим змістом!!!  (Прочитано 2511 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Мої найпалкіші вітання дорогим форумчанам і найперше - працівникам адміністрації !!!

Дякую за святкову амністію, на честь безввізу !!! :smiley15:

Життя йде, не зупиняється, і кожна людина час від часу робить переоцінку подій і людей навколо себе.

Заглядаючи час від часу на улюблений форум, я, чесно кажучи, мало не плакав від безсилля. :smilie10:


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
...Відразу ж почало згадуватись 25 лютого 2010 року, день інаугурації Януковича, коли в той день в Києві відбувався наче відьомський шабаш. ( Мене відправили в довготривалий бан майже в той самий день, 9 лютого, і в цьому було було щось символічне  :smilie8:)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Я сам ,персонально, ходив в той день до площі перед ВР, щоб побачити як то воно все це буде. Біля ВР крутилися лаврські "рясоносці", також крутилися жіночки пенсійного віку з навіть не київською вимовою і інтонацією, хоча й не як в Москві, але відчувалась явно не київська розтяжисть мови ( тобто, це були всі ті, хто чекали цього дня, буквально з 1 грудня 1991 року).,в їх мові  було щось схоже на відоме всім нам козло-масковське "а-а-акання".
Ті жіночки були вдовами або, певно, мали відношення навіть і самі персонально  до радянських КПРСівських номенклатурників. Їхня лафа закінчилася 25 грудня 1991 року, коли в Москві, з кремлівського флагштоку,був  спущений Державний прапор СРСР.

І от нарешті в них в у всіх пробудився дух :laugh:, - нарешті, вибрали того, хто посприяє відродженню( за допомогою Хуйла) на території України для них, навіть не СРСР, а майже "Російську імперію".  :smilie10:

Чуючи розмови між ними, я ввічливо запитав, а чи ви не знаєте, куди далі поїде кортеж з Хамом після його офіційної короновки в ВР ( звичайно ж, добираючи ввічливі слова), і я почув відповідь : " На Царскую площадь, гдє бивший Музєй Лєніна, там будет празнованіє!"

Тобто, вони вже Європейську площу (колишню Ленінського Комсомолу) називали так, щоб спробувати нав"язати назву як до 1917 року.  :laugh:
В той же день, на офіційному сайті Президента України була видалена сторінка про Голодомор.

В місті відчувалася якась явно занепадницька атмосфера, якась така, наче перед окупацією. Київ принишк, затаївся... :smilie8:

Крім цього, сталася знакова символічна і в той же час зловісна подія: з пам"ятника легендарним засновникам Києва впали дві ( з чотирього) скульптури... :smilie10:
« Останнє редагування: Червня 12, 2017, 01:41:35 13:41 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
До чого я так довго все це розповідаю?

 А до того, що як я був відправлений в тривалий бан, то на форумі скоро встановилася така ж само нездорова, гнітюча атмосфера, як і в День інаугурації Януковича.
..........................
Що я хотів сказати.
Я сам є великим критиком Петра Порошенка, хай він і робив і робить багато шкідливого, але ж деякі важливі необхідні речі, робляться завдяки його президентській присутності.
Мається на увазі декомунізація і десовєтизація.

А що робити? :smilie11: Жити так і далі як живе пришелепкувата Білорусія? Коли ж вже було позбуватися цієї совєцької ідеологічної спадщини ??? :smilie11: Скільки ж можна чекати?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
...В мою відсутність підняли свої голови всілякі Фокси й Москалі, звинувачують сьогоднішню Україну в "Бандеризації"  :smilie10: :smilie10: :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Пояснюю.

Очищення від всього совєцького( а фактично - від російського) було й буде, і якщо це робиться при Петі - то тоді він залишить за собою хоч якийсь позитивний історичний слід в історії України. І не ваше свиняче діло, до всього того яке ідеологічне наповнення матиме українська Україна, наші економічні проблеми - це наші проблеми, якщо Президент наш нас не влащтовує - то ми його самі й замінимо, вас це не стосується.

Все що ви тут що робите - ви тут тільки розносите антиукраїнський сморід на весь форум.
Ви ж не Петіні реформи критикуєте, а вам не подобається, що відбувається ідеологічний і культурний відрив України від "руського міра" Вас це плющить, наче чортів від ладана.
Ще раз повторюю: критика Петіних і Гройсманових реформ це щось одне, а критика очишення України від всього російського, це щось інше.
Ваше щастя,що не я тут адмін, я вас ганяв би по форуму,як сидоривих кіз, ви в мене б самі в бан просилися б.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Але сьогодні - всім мої вітання, всіх дико плюсую.  :smilie5:

Вище голову, друзі, Земля крутиться і вірю, що ми зараз перебуваємо перед початком важливих доленосних подій! ))))))  :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Але сьогодні - всім мої вітання, всіх дико плюсую.  :smilie5:

Вище голову, друзі, Земля крутиться і вірю, що ми зараз перебуваємо перед початком важливих доленосних подій! ))))))  :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:
Знаем мы твои ''важливі доленосні події''.
Что там ?
Беня с ЖУльей замутили ?
Подружились?
Рэволюционеры олигархические, мутанты рэволюции.
 :smilie5:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

''Сягай, куд зір не сяга! Ламай, що розум не зломить! РЕВОЛЮЦіЄ !!! Орлина твоя снага, Плечі твої мов громи!''
( песнь √ 150000  Жульи - миллиардерки).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Злато  !!!
Сьогодні свято!
Я тебе лублу і дико плюсую ! :smilie5:  :smilie3:

Про все інше - потім.  :gigi:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Бумми ! Это твоя новая икона.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Але сьогодні - всім мої вітання, всіх дико плюсую.  :smilie5:

Вище голову, друзі, Земля крутиться і вірю, що ми зараз перебуваємо перед початком важливих доленосних подій! ))))))  :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:
Свого часу я казав Адм., аби дав Буму окремий роздiл, тому як Бум... все ж таки потрiбний СУПу, аде в якостi "експерта" по деяким питанням.
Те, що Адм. на тиждень викинув в бан Рашен-ботiв не означае, що iх тут не буде.
Тому не варто нiжитися думками, що все стало чудово.
Вiтаю з поверненям.
 :Razom:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Злато  !!!
Сьогодні свято!
Я тебе лублу і дико плюсую ! :smilie5:  :smilie3:

Про все інше - потім.  :gigi:
Бумми, надеюсь, что не московское свято ( робко надеюсь ) ?????????

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Але сьогодні - всім мої вітання, всіх дико плюсую.  :smilie5:

Вище голову, друзі, Земля крутиться і вірю, що ми зараз перебуваємо перед початком важливих доленосних подій! ))))))  :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:
Свого часу я казав Адм., аби дав Буму окремий роздiл, тому як Бум... все ж таки потрiбний СУПу, аде в якостi "експерта" по деяким питанням.
Те, що Адм. на тиждень викинув в бан Рашен-ботiв не означае, що iх тут не буде.
Тому не варто нiжитися думками, що все стало чудово.
Вiтаю з поверненям.
 :Razom:

Бувалий, і тебе я теж вітаю зі своїм власним розбаненням!  :smilie5:

Звичайно ж, форум потребує експетних оцінок і грунтовних пояснень і роз"яснень  :smilie5:

...Бо тут повно зеленої молоді, вони плутають Гоголя з Гегелем, а Бабеля з Бебелем.
Іншими словами кажучи, вони не здатні  дати кваліфіковану різносторонню оцінку Джоджу Бушу - старшому, колишньому президенту США  і главі ЦРУ, організації, яка як ніяка інша, десятиліттями працювала на ліквідацію СРСР, що й було успішно здійснено в 1991 році, якраз в часи  президенства того самого Буша.
А ця недалека молодь починає тепер говорити всіляку хуєту, що Д. Буш-старший, мовляв, "не такий", бо він,  якраз напередодні розвалу СРСР ( серпень 1991) в Верховній Раді УРСР з місцевими нардепами "хіхікав".

Добре, що в Бумеранга міцні нерви  :smilie5:

Бо політик оцінюється по результатах. Ліквідація СРСР - це був результат. А хіхікання - то просто хуйня.
Так само як і видалення Фірташа й Росукренерго з газових схем -  то був результат, а хіхікання - то хуйня.

« Останнє редагування: Червня 12, 2017, 02:09:40 14:09 від Бумеранг »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А коли це Бувалий був забанений?..
Здаеться, за 4 роки... анi разу.
Тому що... не проводить агiтацii нi за яку партiю та поважае думку культурних людей.
Тому... давай, Бум, не бум цапатися та не доводити справу до нового бану.
Всiм гарного настрою.
Златi - особливо.
 :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
А коли це Бувалий був забанений?..
Здаеться, за 4 роки... анi разу.
Тому що... не проводить агiтацii нi за яку партiю та поважае думку культурних людей.
Тому... давай, Бум, не бум цапатися та не доводити справу до нового бану.
Всiм гарного настрою.
Златi - особливо.
 :smilie1:

Бувалий!

Прочитай уважніше!
Я привітав тебе ( і всіх) не з твоїм, а з своїм розбаненням!
Ну хіба я не міг би привітати саме зі своїм виходом не волю?
ну хто ж мене привітав би, якби не я сам ?  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
 Бумеранга з розбаненням привітав навіть відомий  українофоб, земляк колишньої модераторші :smilie7: :

https://censor.net.ua/news/443683/v_odesse_umer_televeduschiyiukrainofob_i_separatist_grigoriyi_kvasnyuk

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Блядь.  :fp

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Блядь.  :fp

Нашо його з дурки випустили?
Хоча сре тільки в одну дірку, значить лікування діє

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Блядь.  :fp

Хто? Кваснюк? Чи його землячка ?
Не можна так, то гріх, Кваснюк вже бере інтерв"ю в Гіві й Мотороли ( земне життя плавно перейшло в загробне, не змінивши сутність).

Але за твоє привітання я вдячний, тому плюсую.  :smiley24:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Блядь.  :fp

Нашо його з дурки випустили?
Хоча сре тільки в одну дірку, значить лікування діє

Не вдаючись в подробиці; якщо ти тут, то на плюс  :smiley24:заслужив, як я й обіцяв  :smilie5:

Стосовно всього іншого, то тобі ще є куди вдосконалюватись, при потребі я допоможу  :smilie5:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Бумеранг, будемо сподіватися що ти висновки зробив і будеш себе вести в межах здорового глузду  :shuffle:

При всій твоїй особистій неповазі конкретно до Порошенка не треба висловлювати неповагу до держави, плюндрувати державні символи, зокрема прапор, закликати до вбивств державних діячів, бо то різні речі, і за таке тебе знову можуть забанити.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33002
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, ну здоровенькі були  :smilie1:

Тут тебе на трьох махрових кацапів виміняли, ще й з котом на додаток  :weep:

Так що ти давай, ведись пристойно. А то якось одну з партійного списку відомої політсили ( навіть першим номером там була) Україна виміняла, а потім всі не знали, куди від сорому лице подіти  :fp 

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Хе-хе, ну здоровенькі були  :smilie1:

Тут тебе на трьох махрових кацапів виміняли, ще й з котом на додаток  :weep:

 :gigi: Це точно, Бум має оцінити обмін - один до чотирьох  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, ну здоровенькі були  :smilie1:

Тут тебе на трьох махрових кацапів виміняли, ще й з котом на додаток  :weep:

Так що ти давай, ведись пристойно. А то якось одну з партійного списку відомої політсили ( навіть першим номером там була) Україна виміняла, а потім всі не знали, куди від сорому лице подіти  :fp

Ну Добрий вечір!  :smilie5:
Вечір в хату!   :gigi:
( як кажуть серед людей "авторитетних" :smilie1:).

Я тут більше не збираюся нікого повчати й пояснювати комусь відомі істини, згадуючи для пояснень  історичні аналогії, свіжі приклади і т.п.
Ми тут один одного всі добре давно знаємо і в кожного вже усталений політичний світогляд.
Ніхто нікого ні в чому не переконає.
В мене теж політичний світогляд залишився той самий, який і був за багато років до сворення СУПу.

Але я його нікому нав"язувати не збираюсь.
Принаймні, аналізувати Вітю й Юлю, в кого з них більше плюсів, а в кого більше мінусів вже бажання не маю.

Значно цікавіше для аналізу загальна політична обстановка в країні, які тренди й до чого вони призведуть.
Хоча й щодо цього нав"язувати свої думки теж нікому не буду.
Земля крутиться й скоро побачите самі, хід подальших подій (і прізвище Президента України вже не матиме ніякого значення).

Але за привітання мене з розбаненням звичайно ж  :smiley24:  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ти не надто радiй.
Через тиждень прийдуть новi "друзяки".
Вони просто чекають, з ким би ще "культурно поговорить за жизнь".
Головне - тримати себе в руках.
А для Адм... ну ти розумiеш, не твое "дякую", а якась допомога Форуму.
 :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг, будемо сподіватися що ти висновки зробив і будеш себе вести в межах здорового глузду  :shuffle:

При всій твоїй особистій неповазі конкретно до Порошенка не треба висловлювати неповагу до держави, плюндрувати державні символи, зокрема прапор, закликати до вбивств державних діячів, бо то різні речі, і за таке тебе знову можуть забанити.

 :smiley24: Дякую за привітання ! :smilie5:

Мій попередній пост всіх форумчан стосується.

Хочу сказати, що  рівень моєї неповаги до Порошенка став помітно менший.
Хоча якщо сказати точніше, то він (рівень неповаги) поступово майже переріс в неагресивну байдужість.

Більш того: моє ставлення до українців в цілому, якщо раніше воно було критичне й емоційно - задиристе, та зараз поступово стало таке само байдуже без агресивності.

І ще одне уточнення:  яка б в мене не була б колись неповага до Порошенка,але щоб я колись закликав плюндрувати державні символи - то я такого за собою не паи"ятаю  :smilie11: (образно кажучи)

Заклики до вбивства держ. діячів України - так, таке було і не раз. Хай там було сказане на емоціях, але тим не менше. Дійсно, я їх всіх п"ятьох  дуже не поважаю й сьогодні. ( найбільше - Ющенка, на другому місці Янукович, від цих своїх слів я не відмовляюсь).

Але сьогодні обговорювати тих п"ятьох мені вже не цікаво.
 Не цікаво аналізувати їх плюси й мінуси. Я раніше думав, що колись я зможу переконати людей зі світоглядом, що схожий на мій( маю на увазі не ставлення до конкретних політиків).

Але не так все просто  :smilie2:

На ФУПі я б подібне завдання ніколи б собі не поставив.
На ФУПі більшість форумчан такі, що заслуговують тільки, щоб їх щодня посилати нахуй і нічого не давати на взамін  :laugh:
..............
Тим не менше, я вдячний за розбанення і привітання  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Ти не надто радiй.
Через тиждень прийдуть новi "друзяки".
Вони просто чекають, з ким би ще "культурно поговорить за жизнь".
Головне - тримати себе в руках.
А для Адм... ну ти розумiеш, не твое "дякую", а якась допомога Форуму.
 :smilie1:

Бувалий, а які тут в мене "друзяки"  :smilie11:
Ти мав на увазі отих чотирьох що зараз паряться в сауні?
... Ну так керівник однієї з сусідніх країн їм "друзяка"!  :laugh:
Їм - мається на увазі, всім,  крім Ферал Кета.

Хоча Ферал Кіт з ними нічого спільного не має, але, тим не менше, 100%-но моїм однодумцем він теж не є.
Очевидно в нас з ним різний життєвий досвід і тому ми з ним розходимося в оцінці деяких сьогоднішніх і вчорашніх українських політиків.
Хоча у всьому іншому, весь політичний світогляд Ферал Кета я розділяю повністю.
....
Так чи інакше, повністю мого політичного однодумця тут нема жодного.
.
Знаю що такі є на ФУПі, але їх вкрай мало.
Решта - то там справжній антиукраїнський (проросійський і промасонський ) звіринець.
Я б там не втримався б, нерви ж не залізні  :smilie5:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33002
  • Стать: Чоловіча
Ти не надто радiй.
Через тиждень прийдуть новi "друзяки".
Вони просто чекають, з ким би ще "культурно поговорить за жизнь".
Головне - тримати себе в руках.
А для Адм... ну ти розумiеш, не твое "дякую", а якась допомога Форуму.
 :smilie1:

Бувалий, а які тут в мене "друзяки"  :smilie11:
Ти мав на увазі отих чотирьох що зараз паряться в сауні?
... Ну так керівник однієї з сусідніх країн їм "друзяка"!  :laugh:
Їм - мається на увазі, всім,  крім Ферал Кета.

Хоча Ферал Кіт з ними нічого спільного не має, але, тим не менше, 100%-но моїм однодумцем він теж не є.
Очевидно в нас з ним різний життєвий досвід і тому ми з ним розходимося в оцінці деяких сьогоднішніх і вчорашніх українських політиків.
Хоча у всьому іншому, весь політичний світогляд Ферал Кета я розділяю повністю.
....
Так чи інакше, повністю мого політичного однодумця тут нема жодного.
.
Знаю що такі є на ФУПі, але їх вкрай мало.
Решта - то там справжній антиукраїнський (проросійський і промасонський ) звіринець.
Я б там не втримався б, нерви ж не залізні  :smilie5:

Та 'ваших' там багатенько, не треба прибіднятись.

Один тільки дідус з колекцією картин чого вартує  :smilie5: 

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Ти не надто радiй.
Через тиждень прийдуть новi "друзяки".
Вони просто чекають, з ким би ще "культурно поговорить за жизнь".
Головне - тримати себе в руках.
А для Адм... ну ти розумiеш, не твое "дякую", а якась допомога Форуму.
 :smilie1:

Бувалий, а які тут в мене "друзяки"  :smilie11:
Ти мав на увазі отих чотирьох що зараз паряться в сауні?
... Ну так керівник однієї з сусідніх країн їм "друзяка"!  :laugh:
Їм - мається на увазі, всім,  крім Ферал Кета.

Хоча Ферал Кіт з ними нічого спільного не має, але, тим не менше, 100%-но моїм однодумцем він теж не є.
Очевидно в нас з ним різний життєвий досвід і тому ми з ним розходимося в оцінці деяких сьогоднішніх і вчорашніх українських політиків.
Хоча у всьому іншому, весь політичний світогляд Ферал Кета я розділяю повністю.
....
Так чи інакше, повністю мого політичного однодумця тут нема жодного.
.
Знаю що такі є на ФУПі, але їх вкрай мало.
Решта - то там справжній антиукраїнський (проросійський і промасонський ) звіринець.
Я б там не втримався б, нерви ж не залізні  :smilie5:

Та 'ваших' там багатенько, не треба прибіднятись.

Один тільки дідус з колекцією картин чого вартує  :smilie5:

Я взагалі то не є постійний читач ФУПу ретельно і докладно.
І там дозволяють триматися тільки в рамках. Крок вліво чи вправо - бан назавжди, не так як тут.
Дідус давній ветеран то його ще терплять, хоча й в бан відправляють частенько.
А от асмодея забанили повністю.

Ну це так, приблизно.

Але прихильники ЮВТ прихильниками ПОП не бувають. А на ФУпі частенько проводять всякі рейтинги, опитування. голосування І там щоразу видно,  кого там скільки.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33002
  • Стать: Чоловіча
Ну, за забанення таких діячів як асмодей чи дідус штаб Жульї ще й подяку узбекам повинен винести, а то вони взагалі її рейтинг в мінус заженуть  :weep: