Автор Тема: Форумний наратив  (Прочитано 2641 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Форумний наратив
« : Червня 14, 2017, 01:38:35 01:38 »
Спало на думку, от забанили тимчасово низку користувачів і теми на форумі змінилися.

По факту 2-3 користувача на невеликому форумі можуть визначати теми обговорення. Ну тобто на форумі активно використовують темники. "Ось ця тема актуальна, треба обговорити, або навіть просто  посратися" - це так само додає темі актуальності.

На більших форумах буде достатньо 10-20 осіб.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Форумний наратив
« Reply #1 : Червня 14, 2017, 02:33:28 02:33 »
Так отож.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Форумний наратив
« Reply #2 : Червня 14, 2017, 08:48:36 08:48 »
З іншого боку, навіщо витрачати цінних спеціалістів, для обговорення потрібних тем, там де дуже мало користувачів?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Форумний наратив
« Reply #3 : Червня 14, 2017, 08:58:39 08:58 »
З іншого боку, навіщо витрачати цінних спеціалістів, для обговорення потрібних тем, там де дуже мало користувачів?

Это кто ценный специалист? Фокс чтоли?

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Форумний наратив
« Reply #4 : Червня 14, 2017, 09:05:46 09:05 »
З іншого боку, навіщо витрачати цінних спеціалістів, для обговорення потрібних тем, там де дуже мало користувачів?

Это кто ценный специалист? Фокс чтоли?

Ну хз на скільки сильно він цінний, але форум засирав добряче.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Форумний наратив
« Reply #5 : Червня 14, 2017, 09:11:49 09:11 »
З іншого боку, навіщо витрачати цінних спеціалістів, для обговорення потрібних тем, там де дуже мало користувачів?

Это кто ценный специалист? Фокс чтоли?

Ну хз на скільки сильно він цінний, але форум засирав добряче.

Для того что б гадить много ума не надо. Тем более какихто специальных умений
Я конечно понимаю стремление администрации поддерживать разнообразие мнений на форуме.
Просто хочется заметить что помойка не предполагает разнообразие ландшафтов и подомной политикой "вседозволености" форум превратится не в площадку обмена мнениями, а именно в помойку

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумний наратив
« Reply #6 : Червня 14, 2017, 09:12:28 09:12 »
Спало на думку, от забанили тимчасово низку користувачів і теми на форумі змінилися.
По факту 2-3 користувача на невеликому форумі можуть визначати теми обговорення. Ну тобто на форумі активно використовують темники. "Ось ця тема актуальна, треба обговорити, або навіть просто  посратися" - це так само додає темі актуальності.
На більших форумах буде достатньо 10-20 осіб.
Fox - типовий (класичний) провокатор.
З кожноi теми вiн робить простирадла в стилi Lave-News та створюе гвалт в стилi Радянських пропагандонiв.
Москаль 77 - флудер, якому байдуже де й що шмарити.
Вiн принципово створюе конфл. ситуацiю та втiшаеться тим, як тема набирае оберти.
Шильдер - такий самий провокатор як i Fox, який чипляеться за кожне слово, аби довести, що воно в курсе справ та уважно стежить за всiма, хто в його "орбiте".
Адм. вже не раз просили позбавлятися тролiв та флудерiв раз i назавжди.
Тижневий бан нiчого не дае: Foxa скiльки банили, а воно знову лiзе та починае старi мантри про хунту та хвашистiв.
 :smilie7:
 

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: Форумний наратив
« Reply #7 : Червня 14, 2017, 09:33:53 09:33 »


Для того что б гадить много ума не надо. Тем более какихто специальных умений
Я конечно понимаю стремление администрации поддерживать разнообразие мнений на форуме.
Просто хочется заметить что помойка не предполагает разнообразие ландшафтов и подомной политикой "вседозволености" форум превратится не в площадку обмена мнениями, а именно в помойку

 :smiley24:
В правилах форуму є пункт:
2 Українофобія, та інші різновиди ксенофобії та нетерпимості.
Порушення цього пункту не має розглядатися як «разнообразие мнений на форуме».

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Форумний наратив
« Reply #8 : Червня 14, 2017, 11:00:48 11:00 »
Тижневий бан нiчого не дае: Foxa скiльки банили, а воно знову лiзе та починае старi мантри про хунту та хвашистiв.

Фокс має велике значення - він висвітлює больові точки даунбасянського менталітету. По тих темах, що він підіймає, можна зрозуміти ментальність цих істот, ті пропагандистські методи та теми, які найбільше впливають на свідомість даубасян. Якби СБУ серйозно займалася вивченням дегенеративної психології даунбасу, то такі як Фокс були б незамінним матеріалом для досліджень. Це ідеальні піддослідні кролики.

Подивіться - Шильдер та Москаль суттєво відрізняються від Фокса, бо Фокс живе десь в луганську чи де, в нього дещо інша ментальність ніж у москалів, москалі більш іронічні, а Фокс агресивний. Це все важливо. Хоча вони всі знаходяться по інший бік світосприйняття ніж ми, але там є багато градацій, ступенів дегенерації свідомості...

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Форумний наратив
« Reply #9 : Червня 14, 2017, 01:55:41 13:55 »
Сьогодні пожежа у Лондоні.

Ось британець аналізує поведінку російських ботів в твітері: вони контролюють наратив, вони контролюють поле битви.
Російські боти намагаються розділити суспільство яке вони атакують, зіштовхнути між собою різні групи. Загадайте як тут у нас на форумі чіплялися до мови дописів.


Цитувати
Mr. Smith‏
@GuardianRover
Many people ask me how the Russian trolls influence our politics. Look no further than the #LondonFire taking place this morning. 1/

Mr. Smith‏ @GuardianRover  2h2 hours ago
I have access to a pretty big list of Russian troll/bot accounts. They aren't very hard to spot, and are prevalent on the right & left. 2/


Mr. Smith‏ @GuardianRover  2h2 hours ago
Some of the far-right Russian trolls pushed the "it's probably a Muslim" meme. This brings about a reaction from everyone, esp the left. 3/


Mr. Smith‏ @GuardianRover  2h2 hours ago
More
 In response, Russian lefty trolls began firing up their followers. They paint Trump supporters as horrible people, based on a RW troll. 4/


Mr. Smith‏ @GuardianRover  2h2 hours ago
This is how the Russians take advantage of every opportunity to pit the left and right against each other, on everything! They take 5/

Mr. Smith‏ @GuardianRover  2h2 hours ago
advantage of cracks in our society, and prey upon people's fears. This creates a hyper-tribal-effect where people defend their tribe. 6/

Mr. Smith‏ @GuardianRover  2h2 hours ago
More
The Russians want to break apart the United States, just like NATO. They want the US to look inward, and for us to fight each other. 7/

 Mr. Smith‏ @GuardianRover  2h2 hours ago
 Russia is using far-right and far-left trolls - as well as far-right and far-left media - to play keep-away from sanity.  8/

 Mr. Smith‏ @GuardianRover  2h2 hours ago
Via this strategy, they control the narrative. In reality, they control the battlefield. It's all about reactionary politics, no debate. 9/

 Mr. Smith‏ @GuardianRover  2h2 hours ago
 If you read a story, watch a YouTube video, or see a tweet that brings about an emotional response - be skeptical. 10/

 Mr. Smith‏ @GuardianRover  1h1 hour ago
 If you think all conservatives or all liberals are the enemy, you should do some soul searching. So before you demonize those whom 11/

 Mr. Smith‏ @GuardianRover  1h1 hour ago
 you disagree with - ask yourself why they may feel that way or if it could simply be a troll. We have to stop this blood feud. 12/
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: Форумний наратив
« Reply #10 : Червня 14, 2017, 02:50:51 14:50 »
От мені цікаво.
А на британському форумі тицяють цитати українською, чи може німецькою?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Форумний наратив
« Reply #11 : Червня 14, 2017, 03:14:11 15:14 »
От мені цікаво.
А на британському форумі тицяють цитати українською, чи може німецькою?

Ну цитаты по определению прводятся на языке оригинала.
В данном случае кроме цитаты ТС привел пояснение, так что ноупроблем

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: Форумний наратив
« Reply #12 : Червня 14, 2017, 03:52:29 15:52 »
От мені цікаво.
А на британському форумі тицяють цитати українською, чи може німецькою?

Ну цитаты по определению прводятся на языке оригинала.
В данном случае кроме цитаты ТС привел пояснение, так что ноупроблем

Пан зв’язав між собою поведінку російських ботів і чіпляння до мови дописів.
От мені і цікаво: Я вже бот, чи ще ні?
З британцями я на форумах не спілкуюсь, але дуже сумніваюсь, щоб вони використовували якусь іншу мову ніж англійська.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Форумний наратив
« Reply #13 : Червня 14, 2017, 04:02:45 16:02 »
От мені цікаво.
А на британському форумі тицяють цитати українською, чи може німецькою?

Ну цитаты по определению прводятся на языке оригинала.
В данном случае кроме цитаты ТС привел пояснение, так что ноупроблем

Пан зв’язав між собою поведінку російських ботів і чіпляння до мови дописів.
От мені і цікаво: Я вже бот, чи ще ні?
З британцями я на форумах не спілкуюсь, але дуже сумніваюсь, щоб вони використовували якусь іншу мову ніж англійська.

яка різниця до якої ознаки чіпляються? сенс той самий.

Цитувати
От мені і цікаво: Я вже бот, чи ще ні?

Дуже хороше питання.

В цитатах що я кинув там розписано.


У темі про  пожежу троль під виглядом ультра-правого пише
- а "чи не підпалили ваші улюблені мусліми"
- в цю ж тему приходить троль під виглядом ультралівого і який чмирить фашистів, націоналістів та капіталістів.

у результаті читачі чи учасники дискусії в тій чи інші мірі приймають сторону певного "трайбу".
І крім тролів в срач залучаються ображені випадкові учасники.

Я відповів на запитання?
« Останнє редагування: Червня 14, 2017, 04:08:55 16:08 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумний наратив
« Reply #14 : Червня 14, 2017, 08:56:19 20:56 »
От мені цікаво.
А на британському форумі тицяють цитати українською, чи може німецькою?

Мови, блять, вивчай і не пизди дохрена  :smilie7:

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: Форумний наратив
« Reply #15 : Червня 15, 2017, 08:34:22 08:34 »
Пан RG постійно постить один і той самий текст:  «You are ignoring this user»

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Форумний наратив
« Reply #16 : Червня 15, 2017, 12:08:16 12:08 »
Мені цікаво, як оцей Москаль проліз на форум. Адже у них в Росії доступ до укроресурсів давно заблокований.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Форумний наратив
« Reply #17 : Червня 15, 2017, 12:37:18 12:37 »
Мені цікаво, як оцей Москаль проліз на форум. Адже у них в Росії доступ до укроресурсів давно заблокований.

Ну не можуть же вони забанити всі форуми інтернету.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Форумний наратив
« Reply #18 : Червня 15, 2017, 01:15:56 13:15 »
Мені цікаво, як оцей Москаль проліз на форум. Адже у них в Росії доступ до укроресурсів давно заблокований.

Ну не можуть же вони забанити всі форуми інтернету.

Треба поскаржитися в Роскомнадзор на фашистський форум СУП!

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4106
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Форумний наратив
« Reply #19 : Червня 15, 2017, 01:55:32 13:55 »

Треба поскаржитися в Роскомнадзор на фашистський форум СУП!

СУП вже є в переліку заблокованих на раші
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Форумний наратив
« Reply #20 : Червня 15, 2017, 02:19:22 14:19 »

Треба поскаржитися в Роскомнадзор на фашистський форум СУП!

СУП вже є в переліку заблокованих на раші

То мацкалі лізуть через VPN і анонімайзери  :smilie9:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумний наратив
« Reply #21 : Червня 15, 2017, 08:38:58 20:38 »

Треба поскаржитися в Роскомнадзор на фашистський форум СУП!
СУП вже є в переліку заблокованих на раші
То мацкалі лізуть через VPN і анонімайзери  :smilie9:
При цьому... на Форум можна лише зайти, а не писати.
Для писанiя... треба зарегитися - засвiтити власну IP адресу, яку бачiть лише Адм. СУПу.
Тобто, Москаль... не вата, а якась таемна криса, яка косить пiд москаля.
 :moskali:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Форумний наратив
« Reply #22 : Червня 15, 2017, 08:50:17 20:50 »
Я певен, що ФСБ наклепало десятки доступних для кацап'я VPN'ів з українськими айпішниками, тому спокійно можна з Ольгіна прикидатися киянином чи дніпрянином - єзиг то адін. Це Шильдерові важче, бо лізуть кінці комп'ютерного перекладача з російської на українську з ручним допилюванням, що досить неприродно виглядає. Єдине, у чому я певний - що Фокс таки лугандон, бо такого матьорого смороду червоних портянок із серпом і молотом імітувати неможливо. 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумний наратив
« Reply #23 : Червня 15, 2017, 09:06:27 21:06 »
Я певен, що ФСБ наклепало десятки доступних для кацап'я VPN'ів з українськими айпішниками, тому спокійно можна з Ольгіна прикидатися киянином чи дніпрянином - єзиг то адін.
Це Шильдерові важче, бо лізуть кінці комп'ютерного перекладача з російської на українську з ручним допилюванням, що досить неприродно виглядає.
Єдине, у чому я певний - що Фокс таки лугандон, бо такого матьорого смороду червоних портянок із серпом і молотом імітувати неможливо.
Fox - це партiйний чувак, який лише намагаеться повернутися в 70-80 роки, в часи УССР, коли все було зашибiсь.
Москаль - скорiш за все не з Раши строче, вiн типова вата - або Харкiв, або Днiпро, чи навiть... зi Львова.
Таких клоунiв висточае, бо е %, котрим байдуже де й що писати, аби лише до себе увагу привернути.
Таких Москалiв не лякають бани - вони бiгають де хочуть, строчать всяку муть...
От Кота - жаль...
Непоганий чувак, хоч i не молодий, але який трохи з головою не дружить.
Тасий собi вiртуальний радiкал - типу Ляшко.
 :smilie1:   

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Форумний наратив
« Reply #24 : Червня 15, 2017, 09:19:51 21:19 »
Москаль - скорiш за все не з Раши строче, вiн типова вата - або Харкiв, або Днiпро, чи навiть... зi Львова.
Таких клоунiв висточае, бо е %, котрим байдуже де й що писати, аби лише до себе увагу привернути.
Таких Москалiв не лякають бани - вони бiгають де хочуть, строчать всяку муть...
Нещодавно по форумах бігав такий собі Алєксандр, тицяв цитати про те, що давні українці разговарівалі на руском, що доводить словник язичія часів галицького москвофільства, розповідав казки з короткого курсу руской історіі для політруків, щось там п*здів про сортири в Європі і зіпсованих Польщею галичан - словом, стандарт озлобленого ватана. Здається, той Алєксандр був з Закарпаття - видно, дєть асвабадітєлєй, який ненавидів непокірних аборигенів.

Щось мені наш Мацкаль дуже нагадує того Алєксандра.

Цитувати
От Кота - жаль...
Непоганий чувак, хоч i не молодий, але який трохи з головою не дружить.
Тасий собi вiртуальний радiкал - типу Ляшко.
 :smilie1:
Нормальний хлоп, це просто наші любителі позитивного мислення дратуються, коли хтось виходить зі строю. Звинувачувати Кота у роботі на Хуйла може тільки платний штабний підарас, бо Кіт явно таки українець. А раз так, то має право на свою думку.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Форумний наратив
« Reply #25 : Червня 15, 2017, 10:29:13 22:29 »
Нещодавно по форумах бігав такий собі Алєксандр, тицяв цитати про те, що давні українці разговарівалі на руском, що доводить словник язичія часів галицького москвофільства, розповідав казки з короткого курсу руской історіі для політруків, щось там п*здів про сортири в Європі і зіпсованих Польщею галичан - словом, стандарт озлобленого ватана. Здається, той Алєксандр був з Закарпаття - видно, дєть асвабадітєлєй, який ненавидів непокірних аборигенів.

Щось мені наш Мацкаль дуже нагадує того Алєксандра.

Алєксандра не бачив, але від хуйкаля-77 явно тхне реінкарнацію "раставчаніна" а.к.а "пузатого". Він навіть на якомусь іншому форумі вигулькував під паганялом "пузатий-77".  :moskali:

Offline Москаль77

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумний наратив
« Reply #26 : Червня 16, 2017, 10:32:30 22:32 »
Мені цікаво, як оцей Москаль проліз на форум. Адже у них в Росії доступ до укроресурсів давно заблокований.
Линочка, конфеточка моя. Я приполз к границе с Великой европейской и пишу с калькулятора через безвизовый wi-fi.
Москаль - скорiш за все не з Раши строче, вiн типова вата - або Харкiв, або Днiпро, чи навiть... зi Львова.
Таких клоунiв висточае, бо е %, котрим байдуже де й що писати, аби лише до себе увагу привернути.
Таких Москалiв не лякають бани - вони бiгають де хочуть, строчать всяку муть...
Из Раши, с Масквы
Алєксандра не бачив, але від хуйкаля-77 явно тхне реінкарнацію "раставчаніна" а.к.а "пузатого". Він навіть на якомусь іншому форумі вигулькував під паганялом "пузатий-77".  :moskali:
Поносыч, смотрю заскучал по мне) Да вернулся я, не переживай. Я смотрю с тобой тут никто не разговаривает, сразу посылают какашечку. Теперь все будет хорошо.
Нещодавно по форумах бігав такий собі Алєксандр, тицяв цитати про те, що давні українці разговарівалі на руском, що доводить словник язичія часів галицького москвофільства, розповідав казки з короткого курсу руской історіі для політруків, щось там п*здів про сортири в Європі і зіпсованих Польщею галичан - словом, стандарт озлобленого ватана. Здається, той Алєксандр був з Закарпаття - видно, дєть асвабадітєлєй, який ненавидів непокірних аборигенів.
Щось мені наш Мацкаль дуже нагадує того Алєксандра.
Цитувати
Не нагадує

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумний наратив
« Reply #27 : Червня 16, 2017, 10:45:38 22:45 »
Що, вже тиждень пройшов ?

Це ж і коти з фоксами повилазять  :fp2

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумний наратив
« Reply #28 : Червня 16, 2017, 10:47:06 22:47 »
Міже їм ще на тиждень всім продовжити бан ? В порядкє поощрєнія, так би мовити  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Форумний наратив
« Reply #29 : Червня 17, 2017, 09:54:38 09:54 »
Що, вже тиждень пройшов ?
Це ж і коти з фоксами повилазять  :fp2
Адм. не може вiчно банити.
Треба дати народу висловитись.
Дiарея Москаля 77 буде вiчною.
Тому... знову нагадаемо Адм., що Правила СУПа однаковi для всiх.
Міже їм ще на тиждень всім продовжити бан ?
В порядкє поощрєнія, так би мовити  :weep:
Та вже почалося...
Остапа несе, аж гай шумить.
 :smilie7: