Автор Тема: Так Стець у відставці чи ні?  (Прочитано 428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Так Стець у відставці чи ні?
« : Червня 19, 2017, 04:46:00 16:46 »
Міністерство інформполітики пообіцяло розсекретити список сайтів, рекомендованих до заборони в Україні

Глава Міністерства інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що в оприлюдненому списку будуть сайти, які, на думку експертів міністерства, шкодять Україні більше, ніж "Яндекс".

Міністерство інформаційної політики України 19 червня до 17.00 оприлюднить список сайтів, рекомендованих до заборони в Україні. Про це повідомив глава міністерства Юрій Стець на прес-конференції в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Буде оприлюднено список сайтів, які ми подали у СБУ і РНБО, – сайтів, до яких, як ми вважаємо, має бути закрито доступ в Україні. Там немає ні "Яндекса", ні "ВКонтакте", ні "Одноклассников". Але є "Малороссия", "Новороссия" тощо. Це сайти, які, на нашу думку і думку експертної ради при міністерстві, шкодять Україні більше, ніж "Яндекс", – зазначив він.

Міністр пообіцяв, що із цього списку буде знято гриф "для службового користування", і його оприлюднять на сайті Мінінформполітики.

Стець додав, що голосував за закриття доступу в Україні до російських соцмереж.

"Я як член Ради голосував, оскільки доказів із боку силових структур про необхідність їх закриття було достатньо", – підкреслив він.
15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року про фізичних та юридичних осіб, проти яких уводять антиросійські санкції на строк від одного до трьох років.

У списку санкцій опинилися, зокрема, соцмережі "ВКонтакте" й "Одноклассники", сервіси Mail.Ru і "Яндекс", сайти російських антивірусних компаній "Лаборатория Касперского" і "Доктор Веб".


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Так Стець у відставці чи ні?
« Reply #1 : Червня 19, 2017, 04:46:30 16:46 »
Міністр інформаційної політики України Юрій Стець наголошує, що подав у відставку через стан здоров’я, і вважає, що його на посаді повинна змінити чинний перший заступник Еміне Джаппар.

«Причина моєї відставки – є дійсно стан здоров’я, інших версій немає. У мене чудові стосунки з президентом, прем’єр-міністром, членами уряду», – сказав він.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Так Стець у відставці чи ні?
« Reply #2 : Червня 19, 2017, 04:48:39 16:48 »
Міністр інформаційної політики України Юрій Стець наголошує, що подав у відставку через стан здоров’я, і вважає, що його на посаді повинна змінити чинний перший заступник Еміне Джаппар.
«Причина моєї відставки – є дійсно стан здоров’я, інших версій немає.
У мене чудові стосунки з президентом, прем’єр-міністром, членами уряду», – сказав він.
Чого ж вiн йшов у Мiнiстри, коли такий хворий?..
 :smilie7: