Автор Тема: По Інтернету гуляє компроментуюче відео на нову дорожну поліцію  (Прочитано 1326 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Власне, ось стаття з посиланням на відео. І, до речі, це вже не перший випадок. Мені вже розповідали про такі ж дії поліції в іншій області. Схоже, що щось недопрацював Аваков з цією поліцією.

http://world-news.in.ua/?p=5485

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
А словами можна, бо не завжди є час дивитися та можливість.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
А словами можна, бо не завжди є час дивитися та можливість.

Та словами коротко - нічого вони не патрулюють, а по старій схемі стоять і вимагають гроші у водіїв. За незначні або взагалі не існуючі порушення.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А словами можна, бо не завжди є час дивитися та можливість.
Та словами коротко - нічого вони не патрулюють, а по старій схемі стоять і вимагають гроші у водіїв.
За незначні або взагалі не існуючі порушення.
Зараз не 2013 рiк.
Автомайдан може викрити цiх клоунiв.
Був би час та бажання.
Забули, курви, з чого Майдан почався?..
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Зараз не 2013 рiк.
Автомайдан може викрити цiх клоунiв.
Був би час та бажання.
Забули, курви, з чого Майдан почався?..

Бувалий ти тут правий. Зараз 2017 - все в фейсбуці, твітері ітд. Приховати нічого вже неможливо.

Один фараон спалився - звільнять з роботи, іншим буде неповадно.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Власне, ось стаття з посиланням на відео. І, до речі, це вже не перший випадок. Мені вже розповідали про такі ж дії поліції в іншій області. Схоже, що щось недопрацював Аваков з цією поліцією.

http://world-news.in.ua/?p=5485
О бля! А ничего, что в теме про полицаев я таких сто штук выложил. Только там меня хуями кроют, а тут ты герой!
Повторяю - реформы нет и не было!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
О бля! А ничего, что в теме про полицаев я таких сто штук выложил. Только там меня хуями кроют, а тут ты герой!
Повторяю - реформы нет и не было!

Ти упередженно ставишься, а Ліна - ні. От і все пояснення. Бо ти гониш, і конкретно, і вже починаєш обридати, і можливо ти просто колишній мєнт, звідти і вся ненавість до поліції.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Є люди, які підтримують появу дорожної поліції. Мовляв порядку більше буде, а то багато водіїв почувають себе безкарними і "творять чудеса" на дорогах.
Але чомусь ті люди не сприймають аргументи, що на дороги можуть повернутись неатестовані любителі брати хабарі.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
О бля! А ничего, что в теме про полицаев я таких сто штук выложил. Только там меня хуями кроют, а тут ты герой!
Повторяю - реформы нет и не было!

Ти упередженно ставишься, а Ліна - ні. От і все пояснення. Бо ти гониш, і конкретно, і вже починаєш обридати, і можливо ти просто колишній мєнт, звідти і вся ненавість до поліції.
Я за закон!
Это ты так решил, что я предвзято отношусь. А за мента, тут всё просто - иди к херам! Сам ты мусор!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Є люди, які підтримують появу дорожної поліції. Мовляв порядку більше буде, а то багато водіїв почувають себе безкарними і "творять чудеса" на дорогах.
Але чомусь ті люди не сприймають аргументи, що на дороги можуть повернутись неатестовані любителі брати хабарі.

Необходимость в такой структуре и ее качество разные вещи

Патрулировать междугородние трассы таки надо. Но именно патрулировать, а не сидеть в кустах и шибать бабки
В штатах вообще скрытое патрулирование ведут для выявления "летчиков"

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Я за закон!
Это ты так решил, что я предвзято отношусь. А за мента, тут всё просто - иди к херам! Сам ты мусор!

За закон ти писав би при Кучмі, а не зараз. Зараз вже пізно - закон вже є, або буде невдовзі.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Патрулировать междугородние трассы таки надо. Но именно патрулировать, а не сидеть в кустах и шибать бабки
В штатах вообще скрытое патрулирование ведут для выявления "летчиков"

Проти любителів перевищувати швидкість краще застосовувати автоматичні радари, щоб уникнути людського фактору і можливого вирішення питання за хабар.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Патрулировать междугородние трассы таки надо. Но именно патрулировать, а не сидеть в кустах и шибать бабки
В штатах вообще скрытое патрулирование ведут для выявления "летчиков"

Проти любителів перевищувати швидкість краще застосовувати автоматичні радари, щоб уникнути людського фактору і можливого вирішення питання за хабар.

У автоматических радаров таже проблема что и у сидения в кустах - стационарное местоположение

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
У автоматических радаров таже проблема

Проблема зникає із збільшенням кількості пристроїв. Дорого, звичайно, але працює.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У автоматических радаров таже проблема
Проблема зникає із збільшенням кількості пристроїв. Дорого, звичайно, але працює.
А де грошi та прилади..., якi було видiлено на фото-регiстратори?..
Казали, що в Столицi було декiлька "точек", для експерименту.
Далi... будуть робити по всiм трасам.
Таке враження, що дехто... вiдрапортував, бабло попiлили, натомiсть винули з чулана ГАI та швидко "вирiiшили проблему".
 :smilie7:
« Останнє редагування: Червня 22, 2017, 03:27:54 15:27 від Бувалий »

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Власне, ось стаття з посиланням на відео. І, до речі, це вже не перший випадок. Мені вже розповідали про такі ж дії поліції в іншій області. Схоже, що щось недопрацював Аваков з цією поліцією.

http://world-news.in.ua/?p=5485

Не може бути! То все фейк і агенти путіна