Автор Тема: Ні, історія з Насіровим таки прикольна  (Прочитано 2239 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Ні, історія з Насіровим таки прикольна
« Reply #30 : Грудня 13, 2018, 11:05:48 11:05 »
Цитувати
Или НАБУ, САП, заодно и ГПУ вытаскивают голову из жопы и начинают всерьез работать. Разбираться с законностью действий, искать эпизоды преступлений, собирать доказательную базу. Понимаю, что непривычно и не пробовали никогда. Но только в этом случае можно будет рассчитывать на обвинительные приговоры, которые не будут потом порваны как грелка Тузиком в ЕСПЧ.


+100500
 І перестають БЛЯЦЬ  піаритись у ЗМІ, створюючі на пустому місці падучу у "кровожерливих" зрадойобів.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Ні, історія з Насіровим таки прикольна
« Reply #31 : Грудня 13, 2018, 12:20:16 12:20 »
Цитувати
Или обвинение научится расследовать и доказывать согласно процессуальных норм преступления, или по закону осудить никого не получится. И не стоит надеяться, что играть будете против дворовой команды. Естественно, каждый раз вы будете в судах рубиться против лучших адвокатов.
+1000000000000000000!!!!!!!!!!!!!!!

еще мнение практикующего юриста, например. то, что власть своими чиновничьими руками умеет только в носу ковыряться, горькая правда, увы... и во все эти прокурору-юрЫсты за бюджетные деньги идут отнюдь не для того, чтоб пахать и землю рыть в состязательности процесса, а чтоб связи, дочка-сын того кого надо в супруги и домик побольше с поршами и каенами (((


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ні, історія з Насіровим таки прикольна
« Reply #32 : Грудня 13, 2018, 05:08:57 17:08 »
На фото - Насiрова термiново заносять... на роботу в ДФС.
 :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: Ні, історія з Насіровим таки прикольна
« Reply #33 : Грудня 28, 2018, 06:06:15 18:06 »

Роман Насіров added 4 new photos.
8 hrs ·
ЗАЯВА

Голови Державної Фіскальної Служби України

Виконуючи рішення суду, я, Насіров Роман Михайлович, вчора приступив до здійснення повноважень Голови Державної Фіскальної Служби України, про що в установленому законом порядку був виданий наказ.

Таким чином, з 27 грудня 2018 року я на законних підставах обіймаю посаду Голови ДФС України.

Конституцією і Законами України встановлено, що рішення суду є обов’язковим до виконання. Рішенням суду я поновлений на посаді Голови ДФС України і виконання рішення в цій частині суд допустив негайне виконання.

Будь які посилання окремих осіб про те, що для поновлення мене на посаді необхідне розпорядження Кабінету Міністрів України є неправомірними. Таке розпорядження необхідне лише при призначенні або звільненні Голови ДФС України.

Я у встановленому порядку надав Кабінету Міністрів України а також ДФС України усі необхідні документи, а саме: рішення суду та виконавчий лист про поновлення мене на посаді. Відповідно до чинного законодавства після отримання і реєстрації встановлений трьох денний строк виконання судового рішення який закінчився 26 грудня 2018 року.

Після закінчення зазначеного строку, я 27 грудня 2018 року у порядку встановленому у Конституції і законах України приступив до здійснення повноважень Голови ДФС України.

Рішенням суду було скасовано незаконне розпорядження Кабінету Міністрів України про звільнення і поновлено мене посаді Голови ДФС України. При цьому суд не зобов’язував ні Кабінет Міністрів України, ні будь який інший державний орган приймати щодо мого поновлення будь які дії, в тому числі приймати розпорядження про моє поновлення, оскільки суд своїм рішенням вже поновив мене на посаді Голови ДФС України .

Конституцією України встановлено що суд є окремою гілкою державної влади.

Таким чином, я був поновлений на посаді Голови ДФС України конституційним органом державної влади, яке у встановленому порядку і було виконано.

Додатково повідомляю що Вчора, 27 грудня 2018 року окремими особами в соцмережах і ЗМІ була поширена недостовірна інформація щодо Голови ДФС України яка не відповідає дійсності і яка навмисно спотворює конституційні підстави поновлення мене на посаді Голови ДФС України.
Крім того, жодні особи не уповноважені Головою ДФС України висловлювати позицію від імені ДФС України.

Роман Насіров
Голова ДФС України

----------------------------------------

Ібо нєх...й!...  :fuck: :snooks:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Ні, історія з Насіровим таки прикольна
« Reply #34 : Грудня 28, 2018, 06:10:15 18:10 »
Цитувати
Виконуючи рішення суду, я, Насіров Роман Михайлович, вчора приступив до здійснення повноважень Голови Державної Фіскальної Служби України, про що в установленому законом порядку був виданий наказ.

Он что, сам себя востановил в должности?  :weep:
Это бест! Зарплату он тоже сам себе платить будет?
Да и ДФС вроде уже не существует в природе

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Ні, історія з Насіровим таки прикольна
« Reply #35 : Грудня 28, 2018, 07:12:40 19:12 »
Це Іудушка накидує зраду   :smilie7:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Ні, історія з Насіровим таки прикольна
« Reply #36 : Грудня 28, 2018, 07:45:18 19:45 »
Це Іудушка накидує зраду   :smilie7:
А може припините коментувати у стилі фупівського дідуся чи асмодєя?
Є чимось заперечити, заперечуйте, аргументуйте...
А то цей Ваш тролинг у стилі п'ятикласника відбиває бажання заходити на цей форум.