Автор Тема: Ярош на похорон Сашка Білого приїхав на елітній автівці Януковича-молодшого  (Прочитано 9828 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
О срЮльки такі срЮльки, їм тепер українець Ярош пече. Бу-га-га


а Захарченко хіба не українець із Курченком?


По духу вони такі ж українці, як ваша лідерка  :smilie9:






по духу у них із Ярошем більше спільного, зокрема, судячи по цій історії із авто

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
О срЮльки такі срЮльки, їм тепер українець Ярош пече. Бу-га-га




ппц, Добродий, если ты меня помнишь по ФУПу - какой из меня "срЮлек"?  :smilie11:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Сцукко, тут мимоволі попросиш війни на цю землю, хай Бог простить. Бо тільки посеред війни можна цю наволоч помножити на ноль.
о как юльки запели! просют армию РФ навести порядок. почему-то я не удивляюсь  :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Хотелось бы выслушать Дартвейдера, ВасюЭм и прочих любителей "честнейшего" Правого сектора  :smiley16:


а что не так?


почему одним можно ездить на броне, а другим нет?



если бы они попали к Авакову, то он распродал бы их по бросовым ценам мусарским генералам, не?


схема распродажи конфиската между своими была отлажена давным давно  :smiley16:




шикарная аргументация

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
зара прискаче єгорій і ко і скаже що на потреби революції не гріх "грабіть награблєноє"

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Хотелось бы выслушать Дартвейдера, ВасюЭм и прочих любителей "честнейшего" Правого сектора  :smiley16:


а что не так?


почему одним можно ездить на броне, а другим нет?



если бы они попали к Авакову, то он распродал бы их по бросовым ценам мусарским генералам, не?


схема распродажи конфиската между своими была отлажена давным давно  :smiley16:




шикарная аргументация
а чем Арсенборисыч особенный? или Кроль с Пастором? чем они лучше?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Хотелось бы выслушать Дартвейдера, ВасюЭм и прочих любителей "честнейшего" Правого сектора  :smiley16:


а что не так?


почему одним можно ездить на броне, а другим нет?



если бы они попали к Авакову, то он распродал бы их по бросовым ценам мусарским генералам, не?


схема распродажи конфиската между своими была отлажена давным давно  :smiley16:




шикарная аргументация
а чем Арсенборисыч особенный? или Кроль с Пастором? чем они лучше?




це ти ведеш до того, що не треба було Януковича проганяти?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
це ти ведеш до того, що не треба було Януковича проганяти?
блеа! только не говори мне, что Тело прогнали юльки или боевые кроли :lol:


насколько я помню, его прогнал ПС.


а кроль 20 февраля ходил к нему договариваться о досрочных выборах на декабрь, не?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
ппц, Добродий, если ты меня помнишь по ФУПу - какой из меня "срЮлек"?  :smilie11:


В тому то й справа, що ти вже на грані, срЮльковська пропаганда в дії ( Зараз зроблю окрему тему про це... http://ukrpravda.net/index.php?topic=447.0
« Останнє редагування: Березня 27, 2014, 01:46:03 13:46 від Добродій »

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
це ти ведеш до того, що не треба було Януковича проганяти?
блеа! только не говори мне, что Тело прогнали юльки или боевые кроли :lol:


насколько я помню, его прогнал ПС.


а кроль 20 февраля ходил к нему договариваться о досрочных выборах на декабрь, не?




Януковича прогнав Майдан, на якому було десь 150 чоловік із ПС.
і заслуга Кроля і Ко в цьому була теж чимала. Зокрема, вони разом із Європою домовились про угоду, згідно якої Беркут мав бути повернутим у місця дислокації. І коли Янукович залишився без охорони, то йому нічого не лишалось як тікати.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
це ти ведеш до того, що не треба було Януковича проганяти?
блеа! только не говори мне, что Тело прогнали юльки или боевые кроли :lol:


насколько я помню, его прогнал ПС.


а кроль 20 февраля ходил к нему договариваться о досрочных выборах на декабрь, не?

думка людей про кроля...

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Offline Бату Хан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Вважаю, що такий вчинок - ляпас всім. Не гарно, зовсім не гарно....

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460

В тому то й справа, що ти вже на грані, срЮльковська пропаганда в дії ( Зараз зроблю окрему тему про це... http://ukrpravda.net/index.php?topic=447.0




Поясни, плз, какая пропаганда, и на какой именно я грани?  :smilie11:

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Сцукко, тут мимоволі попросиш війни на цю землю, хай Бог простить. Бо тільки посеред війни можна цю наволоч помножити на ноль.
о как юльки запели! просют армию РФ навести порядок. почему-то я не удивляюсь  :lol:
Пардон, нє кіздітє. З мене юльок, як з путєнга християнський демократ. Мені, в цілому, до среці, весь ваш паноптикум. дуже довго не був дома - приїхав. Бачу те, що бачу.
А по сабжу - нема нічого в світі однозначного. Чорно-білого. І, як би не було моторошно казати - війна теж не чорно-біла. Страшна річ, але вона розставляє всі точки над ё. Вона провокує до дії людське і Боже правосуддя. Так зрозуміліше?

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Мда...На перший погляд "нєпріглядно". Адже нам треба ж щоб нова ЧЕСНА-ПРЕЧЕСНА влада продала хряків автопарк а бабло - прямо трудовому народу в руки(тобто у бюджет) а не на офшори. Ні "синку - це фантастика"(с). "Не вірю !"(с). :gigi: Хібя десятину як милостиню...
Ярош (на данний момент) єдиний з політ лідерів кому Дуже реально загрожують. Тому кілька броньованих авто для нього крайня необхідність. Я СПОДІВАЮСЬ ВІН ТИМЧАСОВО ТАКБИ МОВИТИ ОРЕНДУЄ ЇХ. Принаймі їздить відкрито...Бо його смерть зараз - це величезна втрата для України.
« Останнє редагування: Березня 27, 2014, 02:02:57 14:02 від Scipionn »
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Мда...На перший погляд "нєпріглядно". Адже нам треба ж щоб нова ЧЕСНА-ПРЕЧЕСНА влада продала хряків автопарк а бабло - прямо трудовому народу в руки(тобто у бюджет) а не на офшори. Ні "синку - це фантастика"(с). "Не вірю !"(с). :gigi: Хібя десятину як милостиню...
Ярош (на данний момент) єдиний з політ лідерів кому Дуже реально загрожують. Тому кілька броньованих авто для нього крайня необхідність. Я СПОДІВАЮСЬ ВІН ТИМЧАСОВО ТАКБИ МОВИТИ ОРЕНДУЄ ЇХ. Принаймі їздить відкрито...Бо його смерть зараз - це велична втрата для України.


Те, що він їздить відкрито - це взагалі за гранню. Якого куя? Бо за спиною трохи народу з калашами?
Бля, навіває асоціації з коцабами, ті теж у кожній купі лайна знайдуть промінь добра.
Чи не час називати речі своїми іменами?

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Рамзан Кадиров?  наш сукін син

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Вся елітність цього мінівена лише в броні. Може "підкаблучники у владі" легально виділили йому це авто? Чи спеціально роблять масмедійний шум, щоб обеззброїти та сказати: "давай до побачення", йди до Сашка Білого...


https://www.youtube.com/watch?v=2YNBvCE3MlA
« Останнє редагування: Березня 27, 2014, 02:14:19 14:14 від Добродій »

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
<Те, що він їздить відкрито - це взагалі за гранню. Якого куя? Бо за спиною трохи народу з калашами?
Бля, навіває асоціації з коцабами, ті теж у кожній купі лайна знайдуть промінь добра.
Чи не час називати речі своїми іменами?>

"Так час, саме час! Уже те що він живе падло таке - за гранню! Приберемо купи лайна з українських вулиць! Де безстрашний асінізатор Аваков і його сини-соколи!"
Я вірно розвинув думку? :smilie3:
« Останнє редагування: Березня 27, 2014, 02:14:46 14:14 від Scipionn »
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Януковича прогнав Майдан, на якому було десь 150 чоловік із ПС.
ПС начал активную фазу действий майдана 19 января на Грушевского

Цитувати
і заслуга Кроля і Ко в цьому була теж чимала.
Кроль на Грушевского кричал, чтобы люди возвращались на майдан.
то есть сливал активную фазу революции.


Цитувати
Зокрема, вони разом із Європою домовились про угоду, згідно якої Беркут мав бути повернутим у місця дислокації.
важная деталь - после убийства 100 активистов майдана  :smiley14:


Цитувати
І коли Янукович залишився без охорони, то йому нічого не лишалось як тікати.
давай уже начистоту.
Януковичу ДАЛИ УБЕЖАТЬ, а не он убежал. это совсем разные вещи.
почему, например, я скромный парень из Харькова знал уже в 11 утра 21 февраля, что Янукович на след. день 22 февраля уже будет в Харькове?
в то время как юльки якобы об этом не знали?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Darth Vader


1. ПС виступав у ролі провокаторів, це правда. Після чого починалась атака Беркута, і ПС тікав на Майдан, до соплєжуїв, ховатись.


2. кроль кричав щоб повертались на майдан, бо тільки Майдан Янукович не міг знищити. Усі вилазки закінчувались розгромом і смертями.


3. Так, після убивства сотні майданівців, і декількох сотень поранених. Але не після того, як ПС розгромив Беркут і штурмом узяв Межигіря, як ти тут розказував.


4. Давай на чистоту. Коли Янукович тікав, то Майдан не контролював нічого, окрім, власне, майдану у Києві. І коли Янукович їхав у Харків то про це усі знали, бо у Харкові влада була в руках людей Януковича. Як і в Криму, власне, і у Донецьку.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!

Re: Ярош на похорон Музичка приїхав...

rastamanchik
27 Mar 2014 14:26
IP/Host: ---.213.166.adsl.cyfra.net
Треба з тими гандонами вже щось робити


http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214828329
« Останнє редагування: Березня 27, 2014, 02:56:26 14:56 від Добродій »

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Да хватит нам рекетва даже под революцьёнными знамёнами. Не,вправду хватит.Приехал бы он ко мне-я бы стрелял в суку.


Все треба негайно повернути до Межигір'я! Бо там буде жити Йуля.
Бидло має й далі смоктати! Абнаглєлi, панiмаєш!
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
це ти ведеш до того, що не треба було Януковича проганяти?
блеа! только не говори мне, что Тело прогнали юльки или боевые кроли :lol:

насколько я помню, его прогнал ПС.


Його прогнали події ранку 20 лютого. Тіло і його оточення вирішили, що цю атаку організував ПС і тому запросили його на переговори.
Але атака 20-го була організована дядьками і хлопцями, далекими від правосекторних понтів. Яскравий приклад - Парасюк. Оце справжній герой.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Да хватит нам рекетва даже под революцьёнными знамёнами. Не,вправду хватит.Приехал бы он ко мне-я бы стрелял в суку.
Все треба негайно повернути до Межигір'я! Бо там буде жити Йуля.
Бидло має й далі смоктати! Абнаглєлi, панiмаєш!
Ні, треба заселити у Межигіря Яроша, він же зробив можливою перемогу Майдану!  :gigi:
А бидло має й далі смоктати! Абнаглєлi, панiмаєш! :weep:

Offline dmitry_ck

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 378
  • Стать: Чоловіча
Да хватит нам рекетва даже под революцьёнными знамёнами. Не,вправду хватит.Приехал бы он ко мне-я бы стрелял в суку.
Все треба негайно повернути до Межигір'я! Бо там буде жити Йуля.
Бидло має й далі смоктати! Абнаглєлi, панiмаєш!
Ні, треба заселити у Межигіря Яроша, він же зробив можливою перемогу Майдану!  :gigi:
А бидло має й далі смоктати! Абнаглєлi, панiмаєш! :weep:


Да, панимаешь обнаглел ярош до такой степени, что надо убивать и яроша и его сторонииков. Истинный юлькизм.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Здаеться, що Аваков не просто "просив" здати зброю, а почав "зачистку" ПС. Може бути, з Кремлем порадились. Бо менти всюди однаковi - що у нас, що в Росii. Яу що операцiя по знищенню Бiлого була "на прохання" Кремля (СК), то "охота" на Яроша, як би вiн не "бросал перчатку" Авакову, буде такою ж самою. Яроша навiть не врятуе анi охорона (?), анi його статус кандидата в президенти. Бо якщо у МВС будуть факти зброi на руках ПС (див. Шустер-Лвайф 26.03.2014 року), Ярошу треба щось думати... :smilie7:

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
А вообще, конечно, очень не кошерно отжать януковичские быкомобили и рассекать на них. Не хорошо это.

Ну їх тоді продасть Кабмін, і х.з. куди направить ті гроші. А так все прозоро - ПС користується народним добром  :smilie7: