Автор Тема: Спортзал чи косметологія?  (Прочитано 130 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline manul

• Jr. Member
  • **
  • Стать: Чоловіча
Спортзал чи косметологія?
« : Серпня 03, 2017, 01:09:37 13:09 »
Ходжу до спортзалу регулярно, жінка ходить в спа і всякі модні процедури. Виглядає вона ліпше, хоч і старша мене. Я оце задумався чи і собі не перейняти її досвід, легенько прийти в кондиціоноване приміщення і залягти в кремах і масажах на весь день, а не потіти на тренажерах, естетичніше ж! Але щось ніяково, чоловіки, браття ви таке практикуєте, чи то надто ... кгм.. по європейські?
У людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя лише одне.

Offline Бувалий

• Ветеран форума
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #1 : Серпня 03, 2017, 04:17:30 16:17 »
Ходжу до спортзалу регулярно, жінка ходить в спа і всякі модні процедури.
Виглядає вона ліпше, хоч і старша мене.
Я оце задумався чи і собі не перейняти її досвід, легенько прийти в кондиціоноване приміщення і залягти в кремах і масажах на весь день, а не потіти на тренажерах, естетичніше ж! Але щось ніяково, чоловіки, браття ви таке практикуєте, чи то надто ... кгм.. по європейські?
На вiдмiну вiд жiнок, у чоловiкiв iнша шкiра, як i догляд за ней.
Чоловiкам властиво щодня голитися та мати гарну зачiску.
Розумiете рiзницю мiж жiночiм та чоловiчiм?..
Едине, що додае сил та енергii - не стiльки спа-салони, як басейн та тренажерний зал.
 :smilie7:

Offline Stri4ka

• Newbie
  • *
  • Стать: Жіноча
« Reply #2 : Серпня 04, 2017, 06:56:43 18:56 »
Як сестра хочу зазначити, що чимало косметичних процедур доступні і рекомендовані чоловікам. Ви ж хочете аби ваша квіточка мала біля себе красеня і справжнього чоловіка, нє? Мусите і в зал і в спа. Той самий манікюр і педикюр додає плюс сто до карми. Не бійтеся спробувати щось нове, заходьте до майстринь з http://dellarossa.com.ua/, непомітно пробіжить час, і можуть налити чогось міцнішого, якщо відважитесь на депіляцію.
Одна така на всю планету...

Offline Машарік

• Jr. Member
  • **
« Reply #3 : Серпня 08, 2017, 02:01:37 14:01 »
всі процедури чи заняття вимагають індивідуального підходу, не можна усіх гребти під одну гребінку)

Offline LollyPop

• Newbie
  • *
  • Стать: Жіноча
« Reply #4 : Серпня 10, 2017, 12:22:57 00:22 »
Ходжу до спортзалу регулярно, жінка ходить в спа і всякі модні процедури. Виглядає вона ліпше, хоч і старша мене. Я оце задумався чи і собі не перейняти її досвід, легенько прийти в кондиціоноване приміщення і залягти в кремах і масажах на весь день, а не потіти на тренажерах, естетичніше ж! Але щось ніяково, чоловіки, браття ви таке практикуєте, чи то надто ... кгм.. по європейські?
желательно, как по мне, вообще совмещать приятное с полезным))
Вы чё, поверили в себя?

Offline Тамара33

• Newbie
  • *
« Reply #5 : Серпня 10, 2017, 03:26:34 15:26 »
спортзал конечно))нечего лениться))

Offline KarabaSS

• Newbie
  • *
« Reply #6 : Вересня 11, 2017, 07:43:37 19:43 »
Всё должно быть на балансе, тренажерный зал не поможет вам в замедлении старости и поддержании кожи в тонусе. А помогает в этом криотерапия локальная Аппарат для данной процедуры можно приобрести на данном интернет ресурсе http://massage-systems.com.ua/apparaty-dlya-krioterapii/. Цена доступные, а польза феноменальная.

Offline Mark_

• Newbie
  • *
« Reply #7 : Вересня 19, 2017, 07:46:49 07:46 »
ясное дело спортзал)

Offline Panas

• Newbie
  • *
  • Стать: Чоловіча
« Reply #8 : Вересня 21, 2017, 04:24:31 16:24 »
Все должно быть в меру. Я считаю, что организму нужно давать разную нагрузку. Тогда тело сможет быстро привыкнуть и тренировки будут приносить большую пользу, чем простоя занятие в спортзале. Я знаю один хороший вариант как позволить себе заниматься каждый день в разных видах спорта. Такую возможность предоставляет абонемент Gofit. С помощью него можно каждый день посещать разные спортклубы, солярии, секции бокса и восточных единоборств. Стоимость такого абонемента в месяц 499 гривен, НО вы не привязаны к одному типу спорта, а тем более к адресу и времени. Вы сам выбираете себе график и место. Более подробно можно посмотреть на сайте http://gofit.com.ua/

Offline Kris321

• Newbie
  • *
« Reply #9 : Жовтня 17, 2017, 11:54:48 11:54 »
Доречі ви знаєте що косметологія і спортивні зали це золота жила, бізнес зазвичай успішний, наприклад мій знайомий купив комерційну нерухомість на сайті https://ub-commercial.com.ua/ і відкрив свій власний спортивній зал, за допомогою спонсора, це дуже успішний початок для власного бізнесу.