Автор Тема: Спортзал чи косметологія?  (Прочитано 3343 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline manul

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Спортзал чи косметологія?
« : Серпня 03, 2017, 01:09:37 13:09 »
Ходжу до спортзалу регулярно, жінка ходить в спа і всякі модні процедури. Виглядає вона ліпше, хоч і старша мене. Я оце задумався чи і собі не перейняти її досвід, легенько прийти в кондиціоноване приміщення і залягти в кремах і масажах на весь день, а не потіти на тренажерах, естетичніше ж! Але щось ніяково, чоловіки, браття ви таке практикуєте, чи то надто ... кгм.. по європейські?
У людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя лише одне.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #1 : Серпня 03, 2017, 04:17:30 16:17 »
Ходжу до спортзалу регулярно, жінка ходить в спа і всякі модні процедури.
Виглядає вона ліпше, хоч і старша мене.
Я оце задумався чи і собі не перейняти її досвід, легенько прийти в кондиціоноване приміщення і залягти в кремах і масажах на весь день, а не потіти на тренажерах, естетичніше ж! Але щось ніяково, чоловіки, браття ви таке практикуєте, чи то надто ... кгм.. по європейські?
На вiдмiну вiд жiнок, у чоловiкiв iнша шкiра, як i догляд за ней.
Чоловiкам властиво щодня голитися та мати гарну зачiску.
Розумiете рiзницю мiж жiночiм та чоловiчiм?..
Едине, що додае сил та енергii - не стiльки спа-салони, як басейн та тренажерний зал.
 :smilie7:

Offline Stri4ka

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Стать: Жіноча
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #2 : Серпня 04, 2017, 06:56:43 18:56 »
Як сестра хочу зазначити, що чимало косметичних процедур доступні і рекомендовані чоловікам. Ви ж хочете аби ваша квіточка мала біля себе красеня і справжнього чоловіка, нє? Мусите і в зал і в спа. Той самий манікюр і педикюр додає плюс сто до карми. Не бійтеся спробувати щось нове, заходьте до майстринь з http://dellarossa.com.ua/, непомітно пробіжить час, і можуть налити чогось міцнішого, якщо відважитесь на депіляцію.
Одна така на всю планету...

Offline Машарік

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 55
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #3 : Серпня 08, 2017, 02:01:37 14:01 »
всі процедури чи заняття вимагають індивідуального підходу, не можна усіх гребти під одну гребінку)

Offline LollyPop

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Стать: Жіноча
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #4 : Серпня 10, 2017, 12:22:57 00:22 »
Ходжу до спортзалу регулярно, жінка ходить в спа і всякі модні процедури. Виглядає вона ліпше, хоч і старша мене. Я оце задумався чи і собі не перейняти її досвід, легенько прийти в кондиціоноване приміщення і залягти в кремах і масажах на весь день, а не потіти на тренажерах, естетичніше ж! Але щось ніяково, чоловіки, браття ви таке практикуєте, чи то надто ... кгм.. по європейські?
желательно, как по мне, вообще совмещать приятное с полезным))
Вы чё, поверили в себя?

Offline Тамара33

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 49
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #5 : Серпня 10, 2017, 03:26:34 15:26 »
спортзал конечно))нечего лениться))

Offline KarabaSS

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 36
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #6 : Вересня 11, 2017, 07:43:37 19:43 »
Всё должно быть на балансе, тренажерный зал не поможет вам в замедлении старости и поддержании кожи в тонусе. А помогает в этом криотерапия локальная Аппарат для данной процедуры можно приобрести на данном интернет ресурсе http://massage-systems.com.ua/apparaty-dlya-krioterapii/. Цена доступные, а польза феноменальная.

Offline Mark_

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 53
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #7 : Вересня 19, 2017, 07:46:49 07:46 »
ясное дело спортзал)

Offline Panas

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 41
  • Стать: Чоловіча
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #8 : Вересня 21, 2017, 04:24:31 16:24 »
Все должно быть в меру. Я считаю, что организму нужно давать разную нагрузку. Тогда тело сможет быстро привыкнуть и тренировки будут приносить большую пользу, чем простоя занятие в спортзале. Я знаю один хороший вариант как позволить себе заниматься каждый день в разных видах спорта. Такую возможность предоставляет абонемент Gofit. С помощью него можно каждый день посещать разные спортклубы, солярии, секции бокса и восточных единоборств. Стоимость такого абонемента в месяц 499 гривен, НО вы не привязаны к одному типу спорта, а тем более к адресу и времени. Вы сам выбираете себе график и место. Более подробно можно посмотреть на сайте http://gofit.com.ua/
Шукаю роботу копірайтера та фриланс проекти - моє резюме.

Offline Kris321

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 20
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #9 : Жовтня 17, 2017, 11:54:48 11:54 »
Доречі ви знаєте що косметологія і спортивні зали це золота жила, бізнес зазвичай успішний, наприклад мій знайомий купив комерційну нерухомість на сайті https://ub-commercial.com.ua/ і відкрив свій власний спортивній зал, за допомогою спонсора, це дуже успішний початок для власного бізнесу.

Offline Kom

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 17
  • Стать: Чоловіча
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #10 : Січня 13, 2018, 12:55:10 12:55 »
В спортзал, а потом можно на массаж сходить. Я читал на Plastichno, что есть такая процедура -липофилинг ягодиц. Так называется пластическая операция, которая проводится для увеличения размера и придания объёма ягодицам при помощи биологического материала – собственного жира из тела человека. Очень удобно, не надо месяцами ходить в зал и утруждать себя, а просто для трансплантации берут лишнюю жировую ткань – с области живота, бедер и пр.

Offline Morkovka

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #11 : Березня 02, 2018, 01:07:46 13:07 »
я наприклад усіма руками "за" доглянутих чоловіків! на мужланів я надивилась по юності, поки жила в СМТ, в містах хочу бачити охайних і приємних на вигляд людей. комусь допоможе косметика, комусь - тренажерний зал. он у мого хлопця підвищений артеріальний тиск і, згідно статті https://healthday.in.ua/zakhvoryuvannya/pidvishchenij-arterial-nij-tisk, йому протипоказані фізичні навантаження, але нормальному харчуванню і лайт-фізкультурі  це не заважає.

Offline Светлана78

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #12 : Березня 07, 2018, 04:38:22 16:38 »
И то и другое! Все равно после занятий спортом, требуется питать и увлажнять нашу кожу,  для того чтобы она была в тонусе. Я обязательно после тренировок пользуюсь средствами по уходу за собой. Заказываю их на сайте http://massage-systems.com.ua/ мне нравиться, что там хороший выбор профессиональной косметики для тела по умеренным ценам.

Offline Stri4ka

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Стать: Жіноча
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #13 : Листопада 14, 2018, 08:28:33 20:28 »
В любом случае рано или поздно вы обратитесь к контурной пластике, если не в 40 лет, то в 45 точно.  К сожалению, время не щадит никого, никого из нас.
Одна така на всю планету...

Offline amaksimova

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 39
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #14 : Червня 08, 2019, 10:35:35 10:35 »
Звичайно косметологія може врятувати ваше тіло, зараз дуже багато процедур, якій і шкіру відновлюють і навіть фігуру корегують, недавно читала про апарат в салоні Діас https://dias.style/ На Городоцькій який корегує фігуру, талію, руки, ноги. Кажуть круто, сама не пробувала. Як на мене краще всього спортзал з косметологією в комплексі, тоді й організм добре працює, і вигляд красивий.

Offline hmic

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 229
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #15 : Червня 08, 2019, 12:15:16 12:15 »
Спортом потрібно займатись, щоб бути здоровим!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #16 : Червня 08, 2019, 02:31:34 14:31 »
Спортом потрібно займатись, щоб бути здоровим!
:smiley24: Все правильно - нi якi лiкарi та дiети не зможуть зробити те, що робить спорт...

Offline EzeVika

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 73
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #17 : Червня 27, 2019, 02:07:31 14:07 »
Одно не исключает второе)

Offline Meloun

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 747
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #18 : Серпня 07, 2019, 02:27:21 14:27 »
Ну, для начала кушать надо поменьше, тогда не будет лишнего жирка на теле. А так спорт дело тоже хорошее. И как-то не уверен, что во всех салонах красоты мужчин принимают. Да и сам бы я не пошел. Я стараюсь питаться правильно и тоже спортом занимаюсь. А вот супруга моя не любит себя спортом так же насиловать. Сама посещает центр косметологии https://estet.pl.ua, где ей помогают убрать лишнее, что появляется в её теле. В общем на процедуры аппаратной косметологии ходит. Ей так больше нравится поддерживать красоту своего тела.

Offline Moly

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #19 : Вересня 26, 2019, 08:02:48 20:02 »
Одно не исключает второе)
Согласна! Эффективность выше!

Offline annabella

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 36
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #20 : Вересня 27, 2019, 09:55:35 09:55 »
Спортом нужно обязательно заниматься, тогда будет и здоровье и красивое тело.

Offline lemm

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • Стать: Чоловіча
Re: Спортзал чи косметологія?
« Reply #21 : Жовтня 15, 2019, 10:06:11 10:06 »
спортзал конечно - я за спортивный образ жизни)