Автор Тема: І знову наш народ - Міла Куніс в Чернівцях  (Прочитано 511 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Завжди людину тягне до місця народження. І ось маємо

http://ua.interfax.com.ua/news/general/440714.html

Голлівудська актриса Міла Куніс, відома також тим, що народилася в українських Чернівцях, разом з чоловіком Ештоном Кутчером відвідала рідне місто. Зоряна пара, зайнята в кінозйомках в Будапешті, викроїла кілька годин, щоб відвідати Україну. Екскурсію містом акторам провів режисер Сергій Скобун, який написав на своїй сторінці в Фейсбук: "Міла Куніс і Ештон Катчер в гостях!! Українське кіно і Голлівуд- буде !!" Скобун зазначив, що голлівудським акторам сподобалося все побачене, окрім якості доріг. "У Міли є бажання знятися в українському фільмі. Вона побачила зйомки, які ми проводили. Сподобалися локації і костюми. Вона сказала:"Я б із задоволенням знялася в якомусь українському фільмі", - розповів режисер.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: І знову наш народ - Міла Куніс в Чернівцях
« Reply #1 : Серпня 07, 2017, 02:11:20 14:11 »
Завжди людину тягне до місця народження. І ось маємо
http://ua.interfax.com.ua/news/general/440714.html
Голлівудська актриса Міла Куніс, відома також тим, що народилася в українських Чернівцях, разом з чоловіком Ештоном Кутчером відвідала рідне місто. Зоряна пара, зайнята в кінозйомках в Будапешті, викроїла кілька годин, щоб відвідати Україну. Екскурсію містом акторам провів режисер Сергій Скобун, який написав на своїй сторінці в Фейсбук: "Міла Куніс і Ештон Катчер в гостях!! Українське кіно і Голлівуд- буде !!"
Скобун зазначив, що голлівудським акторам сподобалося все побачене, окрім якості доріг. "У Міли є бажання знятися в українському фільмі. Вона побачила зйомки, які ми проводили.
Сподобалися локації і костюми. Вона сказала:"Я б із задоволенням знялася в якомусь українському фільмі", - розповів режисер.
Голiвудськi зiрки з радiстю зимаються в европейскому малобюджетi.
Байдуже, хто дае грошi - Голлiвуд чи Украiна.
Вiдкрию таемницю - половина амерських стрiчок зимаеться в Канадi та Европi.
Причина банальна - бюджет мелодрами не тягне Голлiвудський розмах.
Тому й шукать де дешевше.
В Украiнi... чудова Природа та локацii - Одеса, Каменець-Подiльский (Фортеця), Карпати, Полiсся, навiть в Чорнобiлi зимали кiно...
 :smilie7: 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: І знову наш народ - Міла Куніс в Чернівцях
« Reply #2 : Серпня 07, 2017, 03:50:38 15:50 »
Це та сучара, яка на всю Америку брехала як іі тяжко в дитинстві переслідували і знущалися над нею антисеміти-українці. :smiley23:

Ну ясно, що таки ваша людина.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: І знову наш народ - Міла Куніс в Чернівцях
« Reply #3 : Серпня 07, 2017, 04:58:01 16:58 »
"Нокаут-2011", американська акторка з Чернівців Міла Куніс дитиною в Україні мусила приховувати, що вона єврейка. А стіни її школи у рідному місті були пописані антисемітськими графіті.
  :lol: :lol:

Про це подружка Ештона Катчера, обличчя Christian Dior та зірка оскароносного фільму "Чорний лебідь" розповіла в інтерв‘ю таблоїду "The Sun".

28-річна Міла Куніс, яка народилася в Україні, у дитинстві мусила приховувати, що вона єврейка, аби уникнути переслідувань.   :gigi:

"Усій моїй родині довелося пройти через Голокост. Мої дідусі та бабусі уникнули (смерті), але багато хто не вижив. Після Голокосту в Росії не дозволялося бути релігійним. Але мої батьки ростили мене так, щоб я знала, що я – єврейка. Всередині ти знаєш, хто ти", - пояснила Мілена Марківна Куніс.

За словами Міли, у її школі в Чернівцях пахло антисемітизмом.

"Коли я вчилася в школі, можна було побачити антисемітські знаки… Одна з моїх подруг, що виросла в Росії, була в другому класі. Одного дня вона прийшла додому з плачем. Її мати запитала, чому, а вона розказала, що на спинці її стільця була свастика… Це країна, яка відкрито тебе не бажає", - розповіла актриса.
   

 :fp2 :fp2

У віці 7 років Куніс із батьками та братом перебралася до Сполучених Штатів. Її тато, інженер-механік, став водієм таксі, а мама, учителька фізики, пішла працювати до аптеки.
http://tabloid.pravda.com.ua/person/4fa8f552e8b78/





« Останнє редагування: Серпня 07, 2017, 05:24:04 17:24 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: І знову наш народ - Міла Куніс в Чернівцях
« Reply #4 : Серпня 07, 2017, 07:49:02 19:49 »
Що їй батьки нашептали, те вона й повторювала. Інакше, як би вони отримали статус політичних біженців?
Правда, нині Міла вже подорослішала й могла би вже не говорити тих дурниць. Мабуть, ще не порозумнішала.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.