Автор Тема: Bitcoin в Україні поза законом  (Прочитано 60270 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #420 : Січня 29, 2018, 01:12:32 13:12 »
Дивно, тобто ви вважаєте увесь світовий IT-бомонд якимись дебілами типу Пшонки, що колекціонував золоті унітази  :smilie11:
Усіх IT-науковців, програмістів, інвесторів, розробників апаратури, хто був причетний до виникнення та потім використання криптовалют... усіх продавців і покупців, хто проводить угоди в криптовалютах... нда, це вже цікаво.

Ні, вони не дибіли
Дебіли ті, хто купляє кріпту за такі гроші.
Самая ідея кріпти - шикарна
Але нереально, що б доллар так швидко обезцінювався, що б якась кріпта так швидко росла по ціні до нього


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #421 : Січня 29, 2018, 01:13:46 13:13 »
їх цінність полягає виключно у суб'єктивному бажанні володіти ними - і як тільки це , загалом, дивне бажання пропаде, цінність криптовалют стане відповідати їхньому об'єктивному забезпеченню

Дивно, тобто ви вважаєте увесь світовий IT-бомонд якимись дебілами типу Пшонки, що колекціонував золоті унітази  :smilie11:
Усіх IT-науковців, програмістів, інвесторів, розробників апаратури, хто був причетний до виникнення та потім використання криптовалют... усіх продавців і покупців, хто проводить угоди в криптовалютах... нда, це вже цікаво.

Щодо пропаде бажання - такого бажання ніколи й не було, але те що не пропаде тенденція на використання нефіатних грошей - це вам скажуть навіть біткоїн-песімісти.

А чем этот бомонд разумней? Он так же подвержен моде и кампанейщине как и любой другой, так же жаден. В связи с относительно молодым возрастом еще и слишком увлекающийся. Полный комплект для сетевого маркетинга
В этом отношении очень показательны статьи по поддержке разнородных "новаций" в языках, типа "мы разработали новую функцию, теперь ею всем надо воспользоваться". В подавляющем большинстве этих текстов 90% воды состоящей из восхвалений авторов разработки и 1% описания возможностей и улучшений в самой функции.
Вообще ум айтишников сильно преувеличен на том основании что они много зарабатывают. Но зарабатывают они больше других не по причине своей разумности , а потому что они работают "там". Такая же ситуация с моряками например, но никто не считает моряков светочами интеллекта, странно

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #422 : Січня 29, 2018, 03:14:36 15:14 »
їх цінність полягає виключно у суб'єктивному бажанні володіти ними - і як тільки це , загалом, дивне бажання пропаде, цінність криптовалют стане відповідати їхньому об'єктивному забезпеченню

Дивно, тобто ви вважаєте увесь світовий IT-бомонд якимись дебілами типу Пшонки, що колекціонував золоті унітази  :smilie11:
Усіх IT-науковців, програмістів, інвесторів, розробників апаратури, хто був причетний до виникнення та потім використання криптовалют... усіх продавців і покупців, хто проводить угоди в криптовалютах... нда, це вже цікаво.

Щодо пропаде бажання - такого бажання ніколи й не було, але те що не пропаде тенденція на використання нефіатних грошей - це вам скажуть навіть біткоїн-песимісти.

звідки Ви маєте інформацію, що "увесь світовий IT-бомонд" купує біткойн по 15 тис долл ?

може "увесь світовий IT-бомонд" заробляє на оленях, які купують бікойн по 15 тис долл ?

і що таке "нефіатні гроші"- якщо не складно в кількох словах

а, як тут вже частково зауважили- бажання швидкої наживи притаманне всім людям
« Останнє редагування: Січня 29, 2018, 03:25:15 15:25 від WestNik »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #423 : Січня 29, 2018, 03:22:39 15:22 »
Дивно, тобто ви вважаєте увесь світовий IT-бомонд якимись дебілами типу Пшонки, що колекціонував золоті унітази  :smilie11:
Усіх IT-науковців, програмістів, інвесторів, розробників апаратури, хто був причетний до виникнення та потім використання криптовалют... усіх продавців і покупців, хто проводить угоди в криптовалютах... нда, це вже цікаво.

Ні, вони не дибіли
Дебіли ті, хто купляє кріпту за такі гроші.
Самая ідея кріпти - шикарна
Але нереально, що б доллар так швидко обезцінювався, що б якась кріпта так швидко росла по ціні до нього

"криптовалюта", блокчейн - це просто технологія, яка, очевидно, має свою вартість

але, оскільки ноу- хау в ній немає, і вона загальнодоступна, то і ліквідна вартість цієї технології низька

а "криптовалюти", як частковий наслідок цієї технології не можуть самі по собі набути якусь вартість- це так, ніби збивати воду супурбуперміксером, і продавати її

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #424 : Січня 29, 2018, 03:23:32 15:23 »
їх цінність полягає виключно у суб'єктивному бажанні володіти ними - і як тільки це , загалом, дивне бажання пропаде, цінність криптовалют стане відповідати їхньому об'єктивному забезпеченню

Дивно, тобто ви вважаєте увесь світовий IT-бомонд якимись дебілами типу Пшонки, що колекціонував золоті унітази  :smilie11:
Усіх IT-науковців, програмістів, інвесторів, розробників апаратури, хто був причетний до виникнення та потім використання криптовалют... усіх продавців і покупців, хто проводить угоди в криптовалютах... нда, це вже цікаво.

Щодо пропаде бажання - такого бажання ніколи й не було, але те що не пропаде тенденція на використання нефіатних грошей - це вам скажуть навіть біткоїн-песімісти.

А чем этот бомонд разумней? Он так же подвержен моде и кампанейщине как и любой другой, так же жаден. В связи с относительно молодым возрастом еще и слишком увлекающийся. Полный комплект для сетевого маркетинга
В этом отношении очень показательны статьи по поддержке разнородных "новаций" в языках, типа "мы разработали новую функцию, теперь ею всем надо воспользоваться". В подавляющем большинстве этих текстов 90% воды состоящей из восхвалений авторов разработки и 1% описания возможностей и улучшений в самой функции.
Вообще ум айтишников сильно преувеличен на том основании что они много зарабатывают. Но зарабатывают они больше других не по причине своей разумности , а потому что они работают "там". Такая же ситуация с моряками например, но никто не считает моряков светочами интеллекта, странно

хайп- девіз нового бізнесу

все в тумані

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #425 : Січня 29, 2018, 04:15:06 16:15 »
Ні, вони не дибіли
Дебіли ті, хто купляє кріпту за такі гроші.
Самая ідея кріпти - шикарна
Але нереально, що б доллар так швидко обезцінювався, що б якась кріпта так швидко росла по ціні до нього

Ну то хай скупляють, вони нас не мають турбувати, ті дебіли. Я от не скупляю - бо нема за що, та й ціна...  :smilie10: хотів встановити хоча б гаманець, так йому треба 170 гігабайт :smilie10:

Якщо питання полягає лише в тому, чому так багато дебілів, і чи дебіли вони, а не ми, і хто роздуває цю бульбашку, то це лише одне з питань щодо біткоїну.

Але всі ці проблеми не мають стосунку до майбутнього криптовалют, вони увійшли у життя людства і вже не вийдуть з нього.

Хтось хоче бачити у цьому лише питання вартості, грошей, наживи, ідіотизму, втрат і так далі - а хтось бачить технологію майбутньої економіки. Я відношуся до других, хтось до перших.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #426 : Січня 29, 2018, 04:45:34 16:45 »


Спочатку здалося цікавим, прочитав статтю до кінця - ідіоти.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #427 : Січня 29, 2018, 05:05:09 17:05 »

Спочатку здалося цікавим, прочитав статтю до кінця - ідіоти.

Почему идиоты? Вполне логично. Не, ну можно и дальше сидеть в позиции "и хочется и колется" конечно

Просто если легализировать данную "валюту", то государство берет на себя какието обязательства видимо, я там не сильно в курсе
А есть государство по какимто причинам не хочет брать такие обязательства то вполне логично официально запретить ее оборот
Дабы четко и ясно дать понять местным оленям - " все ваши действия это ваши риски". Бо у нас народ такой что накупит биткойнов, а потом будет бегать перед нацбанком с плакатом "верните курс 1:20"

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #428 : Січня 30, 2018, 01:31:04 13:31 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #429 : Січня 30, 2018, 01:50:17 13:50 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

Ну значить не піраміда.

Чекаємо коли тебе вестнік запитає нащо ти оплачував біткоїнами ітд.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #430 : Січня 30, 2018, 01:52:05 13:52 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

30% комиссии? Нехило

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #431 : Січня 30, 2018, 02:25:38 14:25 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

Ну значить не піраміда.

Чекаємо коли тебе вестнік запитає нащо ти оплачував біткоїнами ітд.
тому що
1) забув  пароль на perfect money, відновити вимагає підтвердити айдентіті
2) закинув 15$ на скріл, після чого отримав повідомлення що акаунт заблоковано у них змінилися правила, треба підтвердити адресу
інших варіантів оплати не знайшов
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #432 : Січня 30, 2018, 02:27:38 14:27 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

30% комиссии? Нехило

Корочє там декілька комісій було
оплатити $15
платіжний гейтвей виставив $20 до оплати(зауважу що там тільки з калькулятором треба сидіти і рахувати, бо ціни в біткойнах вже на цьому етапі)
потім була комісія за купівлю біткойна
потім була комісія переказу з мого гаманця на гаманець гейтвея

Комісія залежить як довго хочете чекати перевод грошей, дешевше буде тиждень. Якщо біткойн буде дорожчати - комісія буде ще більше


Ось детальне пояснення
Цитувати

Вопрос: Я совершил перевод биткоинов в/из btcBank. Почему он так долго в статусе "Платеж в BTC-сети... (ож. вкл. в 3й блок)"?
Ответ:
Биткоин платежи проходят следующим образом: транзакция отправляется в Биткоин-сеть, после чего майнеры включают ее в генерируемые Биткоин-блоки. После того как транзакция попадает в 3-й блок, btcBank считает ее прошедшей. Эта процедура обычно занимает от 20 минут до нескольких часов.

В некоторых случаях, а именно: при низкой комисси транзакции (менее 0.0001 BTC, а с февраля 2017 года менее 0.0005) ИЛИ при высокой нагрузке на Биткоин-сеть [1], время включения транзации в первый блок может значительно увеличиваться. И доходить до нескольких дней или недель.

С января 2017 года во время нового абсолютного обновления цены биткоина (предыдущий был в 2013 году), средняя комиссия транзакции стала часто превышать 0.0005 BTC и в некоторых случаях доходить до 0.001-0.002 BTC. Это связано с повышенным спросом на биткоин и как следствие повышенной конкуренцией транзакций между собой за включение в блок. Важно понимать, что майнеры в первую очередь включают в блоки транзакции с самыми высокими комиссиями.

Описанное выше касается всех пользователей Биткоин-кошельков, не только тех кто обслуживается в btcBank.

Для наиболее быстрой обработки Ваших транзакций мы рекомендуем совершать переводы более крупными суммами и сопровождать их комиссией как минимум в 0.0001 BTC (а с 2017 года от 0.001 BTC)

В какое количество блоков включена транзакция пользователя можно увидеть на сайте blockchain.info, перейдя на него по ссылке с адреса-получателя в п.м. "Перевод BTC" в Личном Кабинете btcBank.

[1] Определить текущую нагрузку на Биткоин-сеть можно по количеству транзакций, которые находятся в очереди на включение в первый блок. Эта очередь называется Mempool и за ее текущим состоянием можно наблюдать к примеру на сайте tradeblock.com (см. график Recent Mempool в левом нижнем углу);
« Останнє редагування: Січня 30, 2018, 02:41:27 14:41 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #433 : Січня 30, 2018, 03:39:55 15:39 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

Ну значить не піраміда.

Чекаємо коли тебе вестнік запитає нащо ти оплачував біткоїнами ітд.

так, запитаю, але через Ви, якщо Ви не заперечуєте :

- навіщо Ви оплачували біткойнами


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #434 : Січня 30, 2018, 04:37:56 16:37 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

Ну значить не піраміда.

Чекаємо коли тебе вестнік запитає нащо ти оплачував біткоїнами ітд.

так, запитаю, але через Ви, якщо Ви не заперечуєте :

- навіщо Ви оплачували біткойнами
я відповів - інші платіжні системи: я або забув пароль і вимагали паспорт, або акаунт заблокували і вимагали паспорт
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #435 : Січня 30, 2018, 04:41:36 16:41 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

Ну значить не піраміда.

Чекаємо коли тебе вестнік запитає нащо ти оплачував біткоїнами ітд.

так, запитаю, але через Ви, якщо Ви не заперечуєте :

- навіщо Ви оплачували біткойнами
я відповів - інші платіжні системи: я або забув пароль і вимагали паспорт, або акаунт заблокували і вимагали паспорт

тобто у Вас не було кращої та простішої можливості оплатити 400, чи скільки там грн ?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #436 : Січня 30, 2018, 04:47:03 16:47 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

Ну значить не піраміда.

Чекаємо коли тебе вестнік запитає нащо ти оплачував біткоїнами ітд.

так, запитаю, але через Ви, якщо Ви не заперечуєте :

- навіщо Ви оплачували біткойнами
я відповів - інші платіжні системи: я або забув пароль і вимагали паспорт, або акаунт заблокували і вимагали паспорт

тобто у Вас не було кращої та простішої можливості оплатити 400, чи скільки там грн ?
так не було
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #437 : Січня 30, 2018, 05:20:38 17:20 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

Ну значить не піраміда.

Чекаємо коли тебе вестнік запитає нащо ти оплачував біткоїнами ітд.

так, запитаю, але через Ви, якщо Ви не заперечуєте :

- навіщо Ви оплачували біткойнами
я відповів - інші платіжні системи: я або забув пароль і вимагали паспорт, або акаунт заблокували і вимагали паспорт

тобто у Вас не було кращої та простішої можливості оплатити 400, чи скільки там грн ?
так не було

боюся уявити, як Ви вирішуєте інші прості життєві питання

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #438 : Січня 30, 2018, 05:33:00 17:33 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

Ну значить не піраміда.

Чекаємо коли тебе вестнік запитає нащо ти оплачував біткоїнами ітд.

так, запитаю, але через Ви, якщо Ви не заперечуєте :

- навіщо Ви оплачували біткойнами
я відповів - інші платіжні системи: я або забув пароль і вимагали паспорт, або акаунт заблокували і вимагали паспорт

тобто у Вас не було кращої та простішої можливості оплатити 400, чи скільки там грн ?
так не було

боюся уявити, як Ви вирішуєте інші прості життєві питання
а що я зробив неправильно в даній ситуації?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #439 : Січня 30, 2018, 05:39:10 17:39 »
ось приклад іншої життєвої ситуації з оплатою

людина оплатила собі преміум акаунт в американській онлайн грі по акції за третину ціни
платила через яндекс-гроші, при оплаті увімкнула VPN
оплата пройшла
ігровий акаунт виявився заблокованим
в суппорті запропонували дзвонити в московський офіс
дозвонилася на гарячу лінію, запропонували почекати 40хв
людина вирішила, що влетіть в копійчину, поповнила рахунок Скайп
Дозвонилася на гарячу лінію. 40хв+20хв по скайпу
Там сказали що гроші повернулися назад на рахунок а заблокували акаунт бо оплачено з країни яка відмінна від записаної в акаунті. Акаунт розблокували. Акція закінчилася.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #440 : Січня 30, 2018, 06:35:31 18:35 »
Щодо того чи є біткойн пірамідою
Ось я оплачував треба було оплатити 420 грн через біткойн
З комісіями вийшло 600 грн
Різниця пішла майнерам

Ну значить не піраміда.

Чекаємо коли тебе вестнік запитає нащо ти оплачував біткоїнами ітд.

так, запитаю, але через Ви, якщо Ви не заперечуєте :

- навіщо Ви оплачували біткойнами
я відповів - інші платіжні системи: я або забув пароль і вимагали паспорт, або акаунт заблокували і вимагали паспорт

тобто у Вас не було кращої та простішої можливості оплатити 400, чи скільки там грн ?
так не було

боюся уявити, як Ви вирішуєте інші прості життєві питання
а що я зробив неправильно в даній ситуації?

Хоча б комісія 30%

Або процедура

Або час очікування

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #441 : Січня 30, 2018, 07:50:00 19:50 »
Що тут, ще про той розводняк мусолите ?  :weep:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #442 : Січня 30, 2018, 08:01:00 20:01 »
Цитувати
Хоча б комісія 30%

Або процедура

Або час очікування
що не так з процедурою чи часом не зрозумів до кінця
якби була і 100% комісія я б оплатив і був би в плюсі.
я більше за годину заробляю, якщо мені піти робити скан паспорта навіть - це вже втрати, бо годину мінімум витрачу


ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #443 : Січня 30, 2018, 08:03:27 20:03 »
До речі мінімальна сума з якої можна купити біткойн - 5000, 10000, 15000 грн, це на обмінках де добрий курс
Бачив лише на одному сайті мінімум 1000 грн від якої можна придбати і загубив лінк
В тому числі може це одна з причин моєї комісії великої бо брав біткойни на суму <1000 грн
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #444 : Січня 30, 2018, 10:12:48 22:12 »
Цитувати
Хоча б комісія 30%

Або процедура

Або час очікування
що не так з процедурою чи часом не зрозумів до кінця
якби була і 100% комісія я б оплатив і був би в плюсі.
я більше за годину заробляю, якщо мені піти робити скан паспорта навіть - це вже втрати, бо годину мінімум витрачу

ну якщо за годину, то питань більше не маю

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #445 : Січня 31, 2018, 11:14:01 11:14 »
Чиновники, що задекларували біткоїни

(click to show/hide)
« Останнє редагування: Лютого 01, 2018, 06:44:33 06:44 від svit »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #446 : Січня 31, 2018, 11:16:41 11:16 »
У Голубова 4376 * хай там $12 000 = $52.512.000

 ???

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #447 : Січня 31, 2018, 11:41:52 23:41 »
Чиновники, що задекларували біткоїни

Галімий пиздьож для прикриття лівих статків.  :al На кшталт "бабуся несподіванно залишила жирний спадок трьома тонами срібних ложечек".

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #448 : Лютого 01, 2018, 07:58:40 07:58 »
Майнеры бегут из Украины: доля страны в мировом майнинге упала с 60% до 3%  :smilie10:

До Революции Достоинства в Украине было сосредоточено 60% мирового майнинга, но на сегодняшний день эта доля сократилась в 20 раз и составляет всего 3%. Такие данные на встрече министра экономразвития и торговли Степана Кубива с представителями украинского IT-рынка озвучил Глава парламентского комитета по вопросам информатизации и связи Александр Данченко, пишет Интерфакс-Украина.

По его мнению, причиной такого резкого сокращения является эмиграция украинских майнеров, вызванная давлением со стороны силовых структур, «тогда как Канада создает оптимальные для майнинга условия, наши ребята едут туда и инвестируют туда деньги».

«Разделите майнинг и криптовалюты, так как майнинг — это вычисления», — призвал Данченко.

Кубив отметил, что проблему можно будет решить в рамках разработки соответствующего законопроекта.

Кроме того, Данченко отдельно подтвердил, что ошибки в озвученных цифрах нет.

«Данные верны и оцениваются по 2014 году. Мы были одними из лидеров, но потом многие майнеры уехали в Россию, Беларусь, дальнее зарубежье, кого-то обвиняли в сепаратизме. Майнинга было немного, и он был разным, мы сосредоточили у себя в стране большие ресурсы», — отметил Данченко.

По его словам, официальной статистики по этому поводу нет, «потому что о майнинге тогда знали немногие», и данные могут быть неточными в пределах 10-15%, «но данные правдивы, и получены из наших внутренних источников».

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Bitcoin в Україні поза законом
« Reply #449 : Лютого 01, 2018, 08:13:53 08:13 »
Така тема, новини щодня.

Samsung поможет добывать биткоины  :idea:

Сегодня представители Samsung Electronics заявили, что приступили к серийному производству ASIC-чипов, использующихся для майнинга биткоина и сродненных криптовалют.

Процесс разработки собственного ASIC-чипа завершен еще в прошлом году. Южнокорейская компания решила не ограничиваться выпуском дисплеев, памяти и прочих комплектующих для электроники, и планирует активно заняться выпуском собственного оборудования для майнинга.

Несмотря на весьма предвзятое отношение правительства Китая к криптовалютному рынку и майнингу как таковому, приоритетной страной сбыта Samsung выбрала именно Поднебесную.

Производимые ASIC-чипы получили максимальную оптимизацию для добычи биткоинов. О потенциальной мощности «асика» представители бренда не сообщают. В планах компании и выпуск чипов для майнинга других криптовалют.

Учитывая, что активной разработкой чипов собственного производства занимается и Apple, кто знает, может американская компания рано или поздно тоже посмотрит в сторону криптовалютной сферы.



Це що означає? Якщо такі технологічні гранди як Самсунг починають серійне виробництво спеціалізованих чипів, то це не може свідчити про закат криптовалют, а навпаки.