Автор Тема: СБУ: ФСБ планує вбивства державних діячів України  (Прочитано 222 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46417
  • Never give in!
Служба безпеки України за останній місяць виявила три диверсійні групи, які готували теракти в Україні. Про це повідомив на брифінгу голова СБУ Василь Грицак.

Він уточнив, що головними цілями таких дій були об'єкти життєзабезпечення.

"Зокрема у Харкові 17 липня ми затримали керівника та головного виконавця-організатора такої групи, яку підготувало Головне управління Генштабу ЗС РФ, вони отримали завдання вчинити вбивство кількох громадських і державних діячів України. Прізвища я не можу називати" , - сказав глава СБУ.

Інша група диверсантів, про яку розповів пан Грицак, начебто планувала підірвати об'єкт підрозділу Національної гвардії в Маріуполі.

"Членів групи якраз було затримано під час закладення протипіхотної міни біля цього підрозділу, - заявив він і додав, що міна, яку планували використати, російського виробництва.
Учасники АТО - для прикриття

Пан Грицак також розповів, що спецслужби Росії використовують учасників АТО без їх відома для прикриття своїх операцій.

"Ми отримали інформацію, що ФСБ через підконтрольну структуру в Росії - федеральний інформаційний центр "Аналітика і безпека" - готує чергову провокацію проти України", - сказав він.

Василь Грицак зазначив, що керівники цього центру підбирали з-поміж колишніх воїнів АТО - українських громадян для нібито заробітків в Росії. У якості посередників залучили двох громадян України.

"Трьом колишнім учасникам АТО, а саме Бондарю Юрію, Морозову Сергію і Юркевичу Станіславу, жителям Дніпропетровської області посередники запропонували виїхати в Москву, здійснити там незначні будівельні роботи, за це отримати гарну винагороду... Саме на цих колишніх військовослужбовців планували повісити власноруч підготовлені, як ми вважаємо, диверсії або теракти в Москві і не тільки", - сказав Грицак.

"Я хочу звернутися до тих, хто свідомо чи несвідомо їздить на заробітки до Росії: "Люди. Перестаньте це робити! Ви можете просто не повернутися", - додав Василь Грицак.
« Останнє редагування: Серпня 17, 2017, 06:33:47 18:33 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.