Автор Тема: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)  (Прочитано 1038 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Сегодня, 17 августа, на улице Харьковской участник АТО ударил ножом в шею водителя маршрутки №740.

АТОшник признался, что пьян, но когда зашел в маршрутку, вел себя спокойно.  Участник АТО спросил, как зовут маршрутчика, когда тот отказал ему в проезде. Водитель не представился, и тогда мужчина ударил его ножом.

АТОшник:



Водій:



Читати тут

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
С хрестиком.. типова "сука православная"  :smilie9:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Льготы - ЗЛО!

Я его понимаю, но теперь он сядет,  и кому от этого будет хорошо?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Льготы - ЗЛО!

Я его понимаю, но теперь он сядет,  и кому от этого будет хорошо?

А вмирати за тих хто сидить вдома і дивится ТБ і пише в фейсбуках і форумах і гуляє і веселиться - ДОБРО?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Льготы - ЗЛО!

Я его понимаю, но теперь он сядет,  и кому от этого будет хорошо?

А вмирати за тих хто сидить вдома і дивится ТБ і пише в фейсбуках і форумах і гуляє і веселиться - ДОБРО?

А за что по твоему надо умирать, за то что бы все в трауре ходили?
Умирать стоит за нормальную жизнь в тылу
А льготы зло, все.
Хотите сделать комуто бесплатный проезд выдавайте им проездные за госсчет

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Льготи видавати грошима.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Льготи видавати грошима.

Хай так. Але поки що є такий закон який є, і таких водіїв треба лупцювати.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Льготи видавати грошима.

Хай так. Але поки що є такий закон який є, і таких водіїв треба лупцювати.

Визначення божевілля : продвжувати робити те саме але очікувати іншого результату.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Льготи видавати грошима.

Хай так. Але поки що є такий закон який є, і таких водіїв треба лупцювати.

Визначення божевілля : продвжувати робити те саме але очікувати іншого результату.

Шел 26й год, Украина продолжала бегать по кругу

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Я от не знаю, чи проходять ті, що прийшли з війни психологічну реабілітацію.
Ця проблема з неадекватною поведінкою людей, що побували на війні, особливо на лінії активних воєнних дій, давно відома.
У них загостренні різні відчуття, що не зовсім добре для мирного життя. І це закінчується, як правило, різними порушеннями і аж до самогубств. Їм важко пристосовуватись до іншого життя.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #10 : Серпня 18, 2017, 08:19:07 20:19 »
Я от не знаю, чи проходять ті, що прийшли з війни психологічну реабілітацію.
Ця проблема з неадекватною поведінкою людей, що побували на війні, особливо на лінії активних воєнних дій, давно відома.
У них загостренні різні відчуття, що не зовсім добре для мирного життя. І це закінчується, як правило, різними порушеннями і аж до самогубств. Їм важко пристосовуватись до іншого життя.

Проходять, але лише важко травмовані, та й то мабуть не усі. А я вважаю, треба розробити велику комплексну програму для реабілітації та підтримки усіх, хто пішов на смерть заради України. Інших Героїв в нас вже не буде, якщо цих зрадимо.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #11 : Серпня 18, 2017, 08:23:01 20:23 »
Льготи видавати грошима.

Хай так. Але поки що є такий закон який є, і таких водіїв треба лупцювати.

Визначення божевілля : продвжувати робити те саме але очікувати іншого результату.

Шел 26й год, Украина продолжала бегать по кругу

Хапання за рудименти совку до добра не доводять. Всі ці "безкоштовні проїзди", "мораторії на землю", трьохрічні "декрети" і "дешеву комуналку" треба було упиздонити ще у 91му. Слава богу хоч з комуналкою щось посунулося.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #12 : Серпня 18, 2017, 08:25:36 20:25 »
Хапання за рудименти совку до добра не доводять. Всі ці "безкоштовні проїзди", "мораторії на землю", трьохрічні "декрети" і "дешеву комуналку" треба було упиздонити ще у 91му. Слава богу хоч з комуналкою щось посунулося.

+ у Грузії легалізували. Навіть вирощування. Дійсно, совок в нас  :smilie9:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #13 : Серпня 18, 2017, 08:51:31 20:51 »
Льготи видавати грошима.

Хай так. Але поки що є такий закон який є, і таких водіїв треба лупцювати.

Визначення божевілля : продвжувати робити те саме але очікувати іншого результату.

Шел 26й год, Украина продолжала бегать по кругу

Хапання за рудименти совку до добра не доводять. Всі ці "безкоштовні проїзди", "мораторії на землю", трьохрічні "декрети" і "дешеву комуналку" треба було упиздонити ще у 91му. Слава богу хоч з комуналкою щось посунулося.

 :smiley24:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #14 : Серпня 19, 2017, 12:49:17 00:49 »
Льготи видавати грошима.

Грошей на монетизацію пільг в бюджеті нема - це раз. Були плани запровадити це на Львівщині, в якості пілотного проекту, з 1 липня, але до діла не дійшло.
Другий момент - кожен пільговик повинен мати спеціальний рахунок для зарахувань цих коштів. Пенсіонерам робиться доплата на існуючий рахунок, а учасникам АТО потрібно буде йти в банк і потім повідомити номер рахунку в соцслужбу.
Ну і найголовніший момент - кому скільки грошей нараховувати? Буде багато незадоволених.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #15 : Серпня 19, 2017, 12:59:38 00:59 »
Льготи видавати грошима.

Грошей на монетизацію пільг в бюджеті нема - це раз

... і тому держава посилає ветеранів вибивати їх самотужки у приватних перевізників? Натурою. Чим це відрізняється від оподаткування (крім того, що робиться через сраку)?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #16 : Серпня 19, 2017, 01:05:05 01:05 »
... і тому держава посилає ветеранів вибивати їх самотужки у приватних перевізників? Натурою. Чим це відрізняється від оподаткування (крім того, що робиться через сраку)?

Тут ще є такий момент, що можливо директор автопарку і отримує якісь незначні компенсації з бюджету за пільговиків, але водіям з цього нічого не перепадає. Влада гарно самоусунулась від вирішення проблеми, відсунувши її на рівень пасажир-водій.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #17 : Серпня 19, 2017, 01:13:09 01:13 »
... і тому держава посилає ветеранів вибивати їх самотужки у приватних перевізників? Натурою. Чим це відрізняється від оподаткування (крім того, що робиться через сраку)?

Тут ще є такий момент, що можливо директор автопарку і отримує якісь незначні компенсації з бюджету за пільговиків, але водіям з цього нічого не перепадає. Влада гарно самоусунулась від вирішення проблеми, відсунувши її на рівень пасажир-водій.

Тобто гроші є? Ну значить їх треба роздати напряму замість оцієї хуйні що зараз відбувається.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #18 : Серпня 19, 2017, 01:36:59 01:36 »
Тобто гроші є? Ну значить їх треба роздати напряму замість оцієї хуйні що зараз відбувається.

Погуглив по темі. Монетизація на Львівщині не відбулась, бо уряд в Києві не прийняв рішення.

Існуючі компенсації мізерні - лінк.

Цитувати
«У Львові виділено 20 млн грн з міського бюджету у цьому році на компенсацію перевізникам. Звичайно цього недостатньо. Потрібно 130-140 млн грн» – заявив  Іван Велійка.

Отже, 20 млн. грн. рік на 196 тис. тільки пенсіонерів. К-ть пенсіонерів взято звідси.

Рахуємо скільки це в місяць на 1 особу:
20 000 000 / 12 / 196 000 = 8.5 грн

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #19 : Серпня 19, 2017, 03:37:32 03:37 »
Тобто гроші є? Ну значить їх треба роздати напряму замість оцієї хуйні що зараз відбувається.

Погуглив по темі. Монетизація на Львівщині не відбулась, бо уряд в Києві не прийняв рішення.

Існуючі компенсації мізерні - лінк.

Цитувати
«У Львові виділено 20 млн грн з міського бюджету у цьому році на компенсацію перевізникам. Звичайно цього недостатньо. Потрібно 130-140 млн грн» – заявив  Іван Велійка.

Отже, 20 млн. грн. рік на 196 тис. тільки пенсіонерів. К-ть пенсіонерів взято звідси.

Рахуємо скільки це в місяць на 1 особу:
20 000 000 / 12 / 196 000 = 8.5 грн

Так яка пропозиція в результаті? Нехай і далі АТОшники вибивают той "податок натурою" у приватних перевізників? Сказали "А" (хочемо надавати безкоштовний проїзд ветеранам) - скажіть і "Б" (погоджуємось на збільшення податків). Нічого з нічого не береться.

PS. І взагалі, чи дійсно настільки важливо надавати саме цю пільгу? Є якийсь аргумент на користь цього крім "так було у совку, а у совку все було дуже правильно"?

PPS. Американські ветерани, скажімо, ніяких льгот "на безкоштовний проїзд у тролейбусі" не отримують. Вони отримують фіндопомогу на навчання у внз (не нескінченну, а обмежену якоюсь максимальною сумою), і бізнес-кредити із зниженою ставкою. І не вічно, а тільки на протязі 10 років після демобілізаціі.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #20 : Серпня 19, 2017, 08:31:54 08:31 »
Короче. Я понимаю что не все в курсе. Но, безотносительно этого случая объясняю ситуацию с перевозками.
Я в свое время много ездил пригородом и познакомился с массой водил, поэтому знаю ситуацию.
Есть разные схемы взаимодействия с хозяином по топливу. Изредка хозяин заправляет автобусы сам, очень редко, зачастую заправка идет полностью за счет водительского налика. В большинстве случаев есть договора с заправками на скидку или даже официальные талоны на соляру, они всеравно "скидочные", тоесть полностью за ьезнал залить бак не получится.
Теперь льготы. Компенсация проводится безналом естественно и что самое главное когда рак на горе свиснет. Может в следующем месяце, а может и в следующем квартале. Поэтому в большинстве случаев получается что водила заправляет машину, хотябы частично, за свой счет.
Не знаю как сейчас ситуация с льготниками, но раньше был ужас. Льготников на самом деле море. И не только пенсов, а масса других категорий - инвалиды разного вида и качества, участники разных боевых действий, менты, прокурорские и прочая чиновничья братия неизвестного происхождения, сироты, многодетные семьи и пр и  пр и пр
Поэтому очень часто на пригороде бывает до трети автобуса "нулевиков" как они говорят. А пару раз я лично знаю случаи когда из 23 мест в автобусе 20 были бесплатными.
А водиле, как вы помните, надо будет заправиться за нал. Поэтому они льготников просто ненавидят. Льготники по факту просто уменьшают их зарплату

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #21 : Серпня 19, 2017, 08:39:25 08:39 »
Маршруточники  - це уродці як клас, їх завжди треба пистити  :smilie7:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #22 : Серпня 19, 2017, 02:16:53 14:16 »
Так яка пропозиція в результаті? Нехай і далі АТОшники вибивают той "податок натурою" у приватних перевізників? Сказали "А" (хочемо надавати безкоштовний проїзд ветеранам) - скажіть і "Б" (погоджуємось на збільшення податків). Нічого з нічого не береться.

PS. І взагалі, чи дійсно настільки важливо надавати саме цю пільгу? Є якийсь аргумент на користь цього крім "так було у совку, а у совку все було дуже правильно"?

"хочемо надавати безкоштовний проїзд ветеранам" - громадян власне ніхто не питає. Просте підвищення податків погоди не зробить.

При совку весь транспорт був державний, водій працював за зарплату і питання пільговиків його не обходило. Після 1991 року безплатний проїзд мало того що не ліквідували (це викликало б хвилю обурення пільговиків - вони типу "заслужили"), а ще й поширили на приватний транспорт. Найбільше зло - безкоштовний проїзд у приміському транспорті.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: З цим треба починати щось робити (АТО і водії)
« Reply #23 : Серпня 19, 2017, 02:23:19 14:23 »
Не знаю как сейчас ситуация с льготниками, но раньше был ужас. Льготников на самом деле море. И не только пенсов, а масса других категорий - инвалиды разного вида и качества, участники разных боевых действий, менты, прокурорские и прочая чиновничья братия неизвестного происхождения, сироты, многодетные семьи и пр и  пр и пр
Поэтому очень часто на пригороде бывает до трети автобуса "нулевиков" как они говорят. А пару раз я лично знаю случаи когда из 23 мест в автобусе 20 были бесплатными.
А водиле, как вы помните, надо будет заправиться за нал. Поэтому они льготников просто ненавидят. Льготники по факту просто уменьшают их зарплату

Кількість пільгових категорій суттєво не зменшилась, можливо ментам, суддям і прокурорам скасували, але ж вони в більшості випадків і не їздять громадським транспортом.
Зато за 4 роки війни зросла кількість посвідчень УБД. І мені здається, що маючи зв'язки у військоматі, можна не тільки відкосити від мобілізації, але й при цьому за додаткову таксу отримати посвідчення УБД. А з ним, окрім безкоштовного проїзду, ще знижка на комуналку (50% чи 75%).