Автор Тема: Вирішив трохи потролити СУПчиків. Що може бути "джерелом змін" в Україні?  (Прочитано 4605 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Наразі жодна українська державна інституція не зацікавлена у змінах. І не робить змін.
Народ очікує змін і народу інколи "кидають кістку, щоб не гавкав".
Партії не прагнуть змін так само.
Відсутність очікуваних змін дає можливість плодитись і розростатись різного роду шахраям.

Так як має виглядати це "джерело змін", що то, або хто то має бути?

Ану, покажіть себе УПчики, утріть носа  деградантам з ФУПу.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
я б не був настільки песимистичним :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46433
  • Never give in!
Нагайка Дядька Сема....  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Наразі жодна українська державна інституція не зацікавлена у змінах. І не робить змін.


Потролю Гражданина :gigi:

Президент і премьєр зацікавлені у змінах.
А от Рада (Переважна більшість депутатів) ні.
А без ради нові законі не приймаються.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4192
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
джерелом змін буде Ґосдєп після входження України в США окремим штатом ;)
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
джерелом змін буде Ґосдєп після входження України в США окремим штатом ;)
:smiley24:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
про які зміни мова? "Жити по-новому" набридло?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Повинен змінитися суспільний договір між "хижаками" і "звичайними".

"Хижаки" повинні стати рабами причинної (тобто не ритуалізованої, а зрозумілої) системи.
Хай навіть звично вважаючи це новою ілюзією для розвода "лохів".

А якщо конкретно, то вплинути радикально на ситуацію може тільки той хто дає "хижакам" можливості безпечно себе почувати - Захід.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча

А якщо конкретно, то вплинути радикально на ситуацію може тільки той хто дає "хижакам" можливості безпечно себе почувати - Захід.
:smiley24: где-то так.
Достаточно заинтересовать наши институты власти что бы ничего не делалось а страна пребывала в процессе стогнации. Просто что бы обеспечить работой своё население отнимается работа у соседей, отсюда деление на страны трёх сортов и потоки рабов (беженцев). Нужно валить Клюб восьми, другого выхода нет, одна надежда на штаты и слава богу что Трамп их всех на бую вертит.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Майбутнє "джерело змін" якраз приїхало сьогодні до Криму, дихає морським повітрям  :laugh:

Ось невдовзі він проковтне пришелепкувату Білорусію, а тоді впритул візьметься й за теж не надто розумну Україну.

(Війська в Білорусію звозяться вже сотніми ешелонів, навчання 10-14 вересня ц.р.)

...От він і підштовхне українців "до Європи" ще дужче.




Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...

А якщо конкретно, то вплинути радикально на ситуацію може тільки той хто дає "хижакам" можливості безпечно себе почувати - Захід.
:smiley24: где-то так.
Достаточно заинтересовать наши институты власти что бы ничего не делалось а страна пребывала в процессе стогнации. Просто что бы обеспечить работой своё население отнимается работа у соседей, отсюда деление на страны трёх сортов и потоки рабов (беженцев). Нужно валить Клюб восьми, другого выхода нет, одна надежда на штаты и слава богу что Трамп их всех на бую вертит.

Я мав на увазі наших "хижаків", українських, які досі тримаються як є тільки завдяки зовнішнім можливостям.
Західні перейшли на нову формулу ієрархії приоритетів ще з часів французської революції:
1. Нація
2. Закон
3. Король.
У наших навіть після Майдану останні два пункти поміняні місцями.
І це причина зростання поточного напруження.

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Нагайка Дядька Сема....  :gigi:

Так це головний чинник тих змін які відбуваються. Але Дядько Сем  дивиться на нас і хоче зрозуміти що саме ми хочемо. І дуже дивується, коли бачить що ми хочемо красти.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
У меня есть план.
но этим планом могут воспользоваться как друзья, так и враги.
Поэтому, я помолчу.
 :smilie7:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
Я, канєшно ізвіняюсь, встряючи в такий мудрий концептуальний дискурс, але хотілось би уточнити, в яку сторону ТС хоче змін ?

Бо в нас тих змінювачів трохи є - Жулья, наприклад, вже скільки років рветься міняти, тепер ось грузін в нас об'явився, радикальний що піздєц, все нараз поміняє, ще там пациків різних докуя скаче і про зміни репетує.

Куди міняти хочемо ? Вектор, так би мовити, треба намалювати нам, сірим :smilie7: 

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Я, канєшно ізвіняюсь, встряючи в такий мудрий концептуальний дискурс, але хотілось би уточнити, в яку сторону ТС хоче змін ?

Бо в нас тих змінювачів трохи є - Жулья, наприклад, вже скільки років рветься міняти, тепер ось грузін в нас об'явився, радикальний що піздєц, все нараз поміняє, ще там пациків різних докуя скаче і про зміни репетує.

Куди міняти хочемо ? Вектор, так би мовити, треба намалювати нам, сірим :smilie7:

З ким ти балакаєш. Це ж один із трійці уєбанів - масонів - танунахів :weep:
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
Я, канєшно ізвіняюсь, встряючи в такий мудрий концептуальний дискурс, але хотілось би уточнити, в яку сторону ТС хоче змін ?

Бо в нас тих змінювачів трохи є - Жулья, наприклад, вже скільки років рветься міняти, тепер ось грузін в нас об'явився, радикальний що піздєц, все нараз поміняє, ще там пациків різних докуя скаче і про зміни репетує.

Куди міняти хочемо ? Вектор, так би мовити, треба намалювати нам, сірим :smilie7:

З ким ти балакаєш. Це ж один із трійці уєбанів - масонів - танунахів :weep:

Та хз, якийсь там гражданін ніби реальним хлопом був, в тілівізор попадав  :smilie11:

Але нехай щось скаже, а ми вже розберемось, куди його далі направити  :smilie5:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Я, канєшно ізвіняюсь, встряючи в такий мудрий концептуальний дискурс, але хотілось би уточнити, в яку сторону ТС хоче змін ?

Бо в нас тих змінювачів трохи є - Жулья, наприклад, вже скільки років рветься міняти, тепер ось грузін в нас об'явився, радикальний що піздєц, все нараз поміняє, ще там пациків різних докуя скаче і про зміни репетує.

Куди міняти хочемо ? Вектор, так би мовити, треба намалювати нам, сірим :smilie7:

З ким ти балакаєш. Це ж один із трійці уєбанів - масонів - танунахів :weep:

Та хз, якийсь там гражданін ніби реальним хлопом був, в тілівізор попадав  :smilie11:

Але нехай щось скаже, а ми вже розберемось, куди його далі направити  :smilie5:

Туди ----------}
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
'А пагаваріть ?' (c)  :smilie5:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
'А пагаваріть ?' (c)  :smilie5:

Про що можна базарити з нудним закомплексованим ментом? :weep:
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
'А пагаваріть ?' (c)  :smilie5:

Про що можна базарити з нудним закомплексованим ментом? :weep:

Та нам не шкода пару слів. Все ж краще, ніж пики бити  :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
'А пагаваріть ?' (c)  :smilie5:

Про що можна базарити з нудним закомплексованим ментом? :weep:

Кабс, я трохи здивований. Михайло - це, мабуть, найосвіченіша людина на фупі (ну оскільки всі ми звідти, тому й кажу про фуп).

Десь була передачка, там дмснет, YL та Гражданин. От треба знайти, там бачно різницю між масонами. Вони також різні бувають.

Я зараз не знайду, хай Михайло сам дасть, якщо забажає.

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Я, канєшно ізвіняюсь, встряючи в такий мудрий концептуальний дискурс, але хотілось би уточнити, в яку сторону ТС хоче змін ?

Бо в нас тих змінювачів трохи є - Жулья, наприклад, вже скільки років рветься міняти, тепер ось грузін в нас об'явився, радикальний що піздєц, все нараз поміняє, ще там пациків різних докуя скаче і про зміни репетує.

Куди міняти хочемо ? Вектор, так би мовити, треба намалювати нам, сірим :smilie7:

Вектор прямий як шпага масона - Загальна Декларація Прав Людини, прийнята у грудні 1948 року в ООН - по факту ідеологія цивілізованого світу.

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
'А пагаваріть ?' (c)  :smilie5:

Про що можна базарити з нудним закомплексованим ментом? :weep:

Кабс, я трохи здивований. Михайло - це, мабуть, найосвіченіша людина на фупі (ну оскільки всі ми звідти, тому й кажу про фуп).

Десь була передачка, там дмснет, YL та Гражданин. От треба знайти, там бачно різницю між масонами. Вони також різні бувають.

Я зараз не знайду, хай Михайло сам дасть, якщо забажає.

Прошу.  Але зауважте, що я з тих пір трохи еволюціонував та постарів.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Вектор прямий як шпага масона - Загальна Декларація Прав Людини, прийнята у грудні 1948 року в ООН - по факту ідеологія цивілізованого світу.

Вона також не забезпечує ВСІХ прав людини. Я спеціально її прочитав, хоч і важко було, бо було питання по одній темі... відповіді в Декларації я не знайшов. Тобто, вона не заперечує можливості якихось обмежень, вона не досконала.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
Я, канєшно ізвіняюсь, встряючи в такий мудрий концептуальний дискурс, але хотілось би уточнити, в яку сторону ТС хоче змін ?

Бо в нас тих змінювачів трохи є - Жулья, наприклад, вже скільки років рветься міняти, тепер ось грузін в нас об'явився, радикальний що піздєц, все нараз поміняє, ще там пациків різних докуя скаче і про зміни репетує.

Куди міняти хочемо ? Вектор, так би мовити, треба намалювати нам, сірим :smilie7:

Вектор прямий як шпага масона - Загальна Декларація Прав Людини, прийнята у грудні 1948 року в ООН - по факту ідеологія цивілізованого світу.

Та це красива декоративна херня, положень якої навіть ніхто і не знає  :smilie5:

Нам би про економіку, добрі заробітки та дешеві товари для ширнармас щось :smilie7:

Ну і в національному плані щоб все рухалось, куди треба. Але тут нібито процес йде більш-менш нормально.

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394


О, оце я й мав на увазі! Правда, в іншій темі, ти там прочитав?

Хто не знає  - дмснет - Дмитро Мостів  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33039
  • Стать: Чоловіча
А люксембургський там хто ? Мабуть, той що зліва в тєлєвізорє, якийсь в нього погляд йобнутої людини  :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
А люксембургський там хто ? Мабуть, той що зліва в тєлєвізорє, якийсь в нього погляд йобнутої людини  :weep:

Зліва - Юрій Лепетан, YL. По центру - Гражданін, праворуч - люксембурзьких пітух дмснет  :weep:

Подивіться, реально цікаве відео, ну може не дуже, але. YL - то відомий гений, здається це він автор теорії ахтунгів та танунахів, колись вона в Україні була дуже модняча  :smilie5:

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Вектор прямий як шпага масона - Загальна Декларація Прав Людини, прийнята у грудні 1948 року в ООН - по факту ідеологія цивілізованого світу.

Вона також не забезпечує ВСІХ прав людини. Я спеціально її прочитав, хоч і важко було, бо було питання по одній темі... відповіді в Декларації я не знайшов. Тобто, вона не заперечує можливості якихось обмежень, вона не досконала.

Що саме шукав, можу пояснити
Її вже удосконалили, на її підгрунті зроблено ще декілька документів і систем, які де факто бажані до виконання свідомо. Або будуть виконуватись майже примусово
« Останнє редагування: Серпня 18, 2017, 08:44:51 20:44 від Гражданин »