Автор Тема: На 40 телеканалах регiонального мовлення жодноi новоi кiнострiчки  (Прочитано 77 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

• Ветеран форума
Продивився телепрограмму за останнi два тижнi - просто жах - жодного нового кiно.
Новий канал крутить вампирiаду, про яку всi давно забули.
ICTV спромiгся почати лiто з Ганiбала, але далi однiеi "серii" не пiшов - злякався Ганiбала Лектора?
Iнтер обмежуе себе власним кiновиробництвом - як завжди примитивнi мелодрами для тих, кому за 50.
Канал Украiна... почав власне виробництво, але не кiно, а тих самих як на Iнтерi сльозовижималок.
Плюси так само дублюють Iнтер й Канал Украiну - жодноi телепрограми окрiм ТСН.
UA Перший - мiкс на будь який смак - анi гарного кiна, анi музики.
НТН (Група Iнтер) повтори сiчня-квiтня 2017 року - жодного нового кiна вiд 2010 року.
Звернув увагу на телеканал AMC  Америка Мувi Кенал/ - але там, хоч Росiйський дубляж, але драми 50-90 рокiв.
FOX зарився в трьох драмах фантастики й кримiналу.
Може, хто пiдкаже, де й на якому каналi можна знайти гарне кiно (шаную кримiнал та детективи, пригоди та екшени).
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 03, 2017, 09:06:54 21:06 від Бувалий »

Offline Lana4512

• Newbie
  • *
Я раніше кримінал і детективи на НТН дивилась, але тепер вони показують тільки Шерлока і повтори всього, що було раніше та й виключно серіали. Іноді на ТВ-1000 можна натрапити на хороший фільм, але чесно кажучи не вистачає часу, щоб підлаштовуватись, тому здебільшого, якщо хочу подивитись якусь новинку, чи фільм, який вартує часу, витраченого на нього, то перш за все хукаю тут http://www.tvcok.ru/video/kriminal/ в них просто база нормальна в гарній якості, якщо ні, то вже шукаю де інде. Про мене так якщо і новини почати дивитися виключно в інтернеті, то телевізор можна і не вмикати)

Offline Бувалий

• Ветеран форума
Я раніше кримінал і детективи на НТН дивилась, але тепер вони показують тільки Шерлока і повтори всього, що було раніше та й виключно серіали.
Іноді на ТВ-1000 можна натрапити на хороший фільм, але чесно кажучи не вистачає часу, щоб підлаштовуватись, тому здебільшого, якщо хочу подивитись якусь новинку, чи фільм, який вартує часу, витраченого на нього, то перш за все хукаю тут http://www.tvcok.ru/video/kriminal/ в них просто база нормальна в гарній якості, якщо ні, то вже шукаю де інде.
Про мене так якщо і новини почати дивитися виключно в інтернеті, то телевізор можна і не вмикати)
Саме про це й мова.
Але провайдер - www.volia.com - хитрий - за пакет TV 1000 й iншi телеканали - "кiнотеатри"... вимагае додаткову слпату.
Мене це не влаштовуе - сьогоднi я  йому вiддаю 250 гр (ТВ + Iнтернет) + аренда тюнерiв.
Якщо я буду додатково сплачувати пакети кiно-класики... мiй бюджет не потягне й треба буде... взагалi вiдмовитись вiд Волi.
Едине, що рятуе - единий кабель, який поеднуе TV + Iтернет.
Новини... дивлюсь мало - менi FM та Iнтернету висточае.
 :smilie7: