Автор Тема: Сироїдиха кричить, що українська армія діє на сході України неконституційно  (Прочитано 5214 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Андрійцьо в березні 2014 року: пропало всьо  :fp2


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Андрійцьо в березні 2014 року: пропало всьо  :fp2



Якось він дивно промовляє, немов гівна в рота набрав :weep:
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Дурнувата бабера далі своє торочить. Сьогодні по Еспрессо десь понад півгодини тому якісь мужички в студії обговорюють теми АТО, ну і позвонили Сироєдовій. А те коровище далі несе, що не можна армію всередині країни використовувати, бо це ж Пєця може і якісь майдани армією розганяти  :fp2

Воно, бля, хоч і тупе створіння по типу 'йуристка' , але тут, думаю, вже неприкрита підкацапна пропаганда від самонемічних іде. Інших пояснень я особисто не бачу.     

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Буду поганим пророком, але за таки дii Сироiжку й грохнути можуть.
На кого вона працюе  - на Кремль?..
От жеж курва.
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
:fp2



Політична хвойда. Як і вся Самопоміч. Тепер це вже очевидно- ті ж самі путиноїди, як і Попоблок з Матківщиною, тільки з галицькою специфікою та галицьким лохторатом

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
...

Політична хвойда. Як і вся Самопоміч. Тепер це вже очевидно- ті ж самі путиноїди, як і Попоблок з Матківщиною, тільки з галицькою специфікою та галицьким лохторатом

Ну чого ти, багато всіляких маргіналів типу хвупівських вольтерів на них ще й тепер завзято надрочують. Може і по якійсь рознарядці це роблять, цього не знаю  :weep: 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Миротворці теж Самонемочі не підходять  :fp2

Психіатор Березюк: "Миротворець гарно звучить, але коли ти починаєш дивитися в суть цього процесу - будь-який чужий вояка на території країни пацифікує і знецінює армію України"

Мабуть, тільки кацапські іхтамнєти для самонемічних знаходяться по ділу на Дамбасі  :smilie7: