Автор Тема: Чи використовуєте ви народну медицину?  (Прочитано 1418 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лейтенант

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
  • Стать: Чоловіча
Чи використовуєте ви народну медицину?
« : Вересня 14, 2017, 08:03:48 20:03 »
Власне питання сформульовано в назві теми. Давайте ділитись цікавими засобами народної медицини.
І як можна вилікувати алкоголізм?
« Останнє редагування: Вересня 14, 2017, 08:26:57 20:26 від Лейтенант »

Offline Говорун

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Стать: Чоловіча
Re: Як вилікувати алкоголізм?
« Reply #1 : Вересня 14, 2017, 08:18:03 20:18 »
У нас очень много разных трав собрано в сезон. И сейчас вот собираем. Делаем настойки, завариваем.
« Останнє редагування: Вересня 14, 2017, 08:23:39 20:23 від Говорун »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як вилікувати алкоголізм?
« Reply #2 : Вересня 14, 2017, 08:18:43 20:18 »
Доброго часу доби всім! Підкажіть будь ласка дієві способи лікування від алкоголізму!
Брат спився, вже не знаю що й робити.
Розмови у нас не виходить, він зовсім не хоче на цю тему спілкуватися.
Можливо є в Києві заклади, які надають послуги з лікування алкогольної залежності?
Звiсно, брата треба лiкувати, оскiльки чiм далi хвороба, тим бiльше проблем.
Свого часу в Киiвi на Гарматнiй в Полiклiнiцi щонедiлi приймав родич вiдомого психотерапевта О.Р. Довженка.
Там вся родина - лiкарi, якi вiдомi не лише в Украiнi.
Не знаю, як вони зараз працюють, але можна по Гуглку знайти "Лiкування алкголiзму".
Ще приймае лiкар Сорока. (обое беруть плату за кодування)
Спершу треба прийти до лiкаря-нароколога та викласти повну iсторiю вашого брата.
Треба знати причини, з чого все почалося та як далi вiн буде триматися.
Зауважу, що сеанс лiкування (кодування) проходить лише iз згоди вашго брата.
Вiн повинен сам прийняти рiшення про лiкування, а далi - справа лiкарiв-нарокологiв.
Нi якого примусу, нi яких понтiв - ми його звяжемо та будемо лупцювати поки не зрозумiе...
Так вiн ще бiльше буде пиячити.
Рятуйте брата, поки не пiзно.
Шукайте по тегах Гуглу - Лiкування алкоголiзму в Киiвi (Метод Довженко) або iнiш лiкарi.
Памятайте, що не варто займатися самолiкуванням, аби не робити бiльшоi бiди.
 :smilie7:

Offline IvannaBishop

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 144
Re: Чи використовуєте ви народну медицину?
« Reply #3 : Січня 26, 2019, 09:21:47 09:21 »
Ні, виключно ліки. Останні два роки багато хворіла на різні простудні захворювання - народна медицина не допомагає. Навіть препарати не всі мають гарну дію. Через слабкий імунітет мені важко одужати та легко захворіти. Мій нинішній лікар порадив у якості профілактики засіб для зміцнення імунітету http://proteflazid.com.ua/preparation/ протефлазід у краплях. Приймаю його вже протягом півроку, з початку осені - до нині маю чудове самопочуття.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи використовуєте ви народну медицину?
« Reply #4 : Січня 26, 2019, 09:31:53 09:31 »
Ні, виключно ліки. Останні два роки багато хворіла на різні простудні захворювання - народна медицина не допомагає.
Навіть препарати не всі мають гарну дію. Через слабкий імунітет мені важко одужати та легко захворіти.
Мій нинішній лікар порадив у якості профілактики засіб для зміцнення імунітету http://proteflazid.com.ua/preparation/ протефлазід у краплях.
Приймаю його вже протягом півроку, з початку осені - до нині маю чудове самопочуття.
На краплях... далеко не виiдиш - все це дiе якийсь час, а потiм... знову почiнаються проблеми.
Ми, як завжди, "лiкуемо" наслiдки, замiсть того, аби шукати причiну.
А почiнати треба... з режиму харчування, фiзкультури, свiжого повiтря та власноi гiгiени.
Коли на це будемо закривати очi... повiрте, нiякi пiлулки, фiто-терапiя, народна чи оф. медицина... не допоможуть.
 :smilie7:

Offline Meloun

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 747
Re: Чи використовуєте ви народну медицину?
« Reply #5 : Жовтня 24, 2019, 05:05:36 05:05 »
Понятное дело, что во времена наших бабушек и прабабушек, а так же в давние времена медицина были на нуле, то приходилось лечиться травками, да кореньями. Ну и умирали люди в достаточно раннем возрасте. А сейчас, всё-таки, медицина шагнула на несколько шагов вперед. Поэтому в народной медицине смысла нет. У меня если есть проблемы со здоровьем, то сразу в  медцентр в Житомире на анализы, которые показывают, что со мной не так, потом к врачу, а тот уже назначает лечение нормальными, действующими препаратами. Никакой народной медицины.
« Останнє редагування: Жовтня 24, 2019, 05:21:51 05:21 від Meloun »