Автор Тема: А Залліщуччин брунет не просто так собі хлопчина  (Прочитано 3575 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча


Андрій Дзиндзя
13 год. ·
 
Друзі, впізнаєте? Це Уейн Джордаш. Саме він був помічений зі Світланою Заліщук біля ії квартири та на весіллі Лещенка! Це адвокат, якого грантожери виставляють в якості експерта з прав людини! Тому він долученій до справі Майдану та до групи розслідувань злочинів на непідконтрольних територіях. От тільки насправді цей адвокат спеціалізується виключно на захисті військових злочинців! Цей адвокат... Показати більше...


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Професійні інтереси  :weep:


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46397
  • Never give in!
Обох злити в унітаз... :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Це не дупінський часом? Намазали ваксою, зробили "хімію"... :weep:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549


Андрій Дзиндзя
13 год. ·
 
Друзі, впізнаєте? Це Уейн Джордаш. Саме він був помічений зі Світланою Заліщук біля ії квартири та на весіллі Лещенка! Це адвокат, якого грантожери виставляють в якості експерта з прав людини! Тому він долученій до справі Майдану та до групи розслідувань злочинів на непідконтрольних територіях. От тільки насправді цей адвокат спеціалізується виключно на захисті військових злочинців! Цей адвокат... Показати більше...

Тобто шльондра Заліщучка трахається з цим Ваньою, а в декларації має нахабство розказувати, що квартиру їй швед подарував  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Друзі, впізнаєте? Це Уейн Джордаш. Саме він був помічений зі Світланою Заліщук біля ії квартири та на весіллі Лещенка! Це адвокат, якого грантожери виставляють в якості експерта з прав людини! Тому він долученій до справі Майдану та до групи розслідувань злочинів на непідконтрольних територіях. От тільки насправді цей адвокат спеціалізується виключно на захисті військових злочинців!

Цей адвокат захищав керівників сербських спецслужб, причетних до геноциду хорватів, палачів з Червоних кхмерів, що винищили біля 3,5 млн. власного населення, та іншу погань! Ви тільки не дивуйтесь, коли цей чорнявий поціновувач білявок почне захищати банду Януковича та терористів ДНР...

Шановні перші особи держави України, зверніть увагу, кого ви допускаєте до розслідувань злочинів проти Українців! Нам потрібні прокурори, а не адвокат диявола!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Чорнi вже в Раду пробралися?..
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Чорнi вже в Раду пробралися?..
 :smilie7:

Через отвори Заліщук   :laugh:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Щось удмуртоузбеки сором'язливо мовчать  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Щось удмуртоузбеки сором'язливо мовчать  :smilie5:
Начальство не молчит - оно думает.
 :smilie1:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742


Андрій Дзиндзя
13 год. ·
 
Друзі, впізнаєте? Це Уейн Джордаш. Саме він був помічений зі Світланою Заліщук біля ії квартири та на весіллі Лещенка! Це адвокат, якого грантожери виставляють в якості експерта з прав людини! Тому він долученій до справі Майдану та до групи розслідувань злочинів на непідконтрольних територіях. От тільки насправді цей адвокат спеціалізується виключно на захисті військових злочинців! Цей адвокат... Показати більше...

Тобто шльондра Заліщучка трахається з цим Ваньою, а в декларації має нахабство розказувати, що квартиру їй швед подарував  :lol:
Злий Ви.
А може вона чесна, з усіма трахається.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549


Андрій Дзиндзя
13 год. ·
 
Друзі, впізнаєте? Це Уейн Джордаш. Саме він був помічений зі Світланою Заліщук біля ії квартири та на весіллі Лещенка! Це адвокат, якого грантожери виставляють в якості експерта з прав людини! Тому він долученій до справі Майдану та до групи розслідувань злочинів на непідконтрольних територіях. От тільки насправді цей адвокат спеціалізується виключно на захисті військових злочинців! Цей адвокат... Показати більше...

Тобто шльондра Заліщучка трахається з цим Ваньою, а в декларації має нахабство розказувати, що квартиру їй швед подарував  :lol:
Злий Ви.
А може вона чесна, з усіма трахається.
Я злий та ще й цинічний. І цей цинізм не дозволяє повірити чесній Заліщучці, що їй шикарну квартиру нібито швед подарував.
Та власне й державні органи не повинні бути такі довірливі, а мали би дізнатись, звідки насправді взялись гроші на ту квартиру.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Запад апять устал від України    :fp2


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Таки той чорнявий їй всі мізки хером повідбивав   :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Таки той чорнявий їй всі мізки хером повідбивав   :weep:
Афро-швед?..
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Таки той чорнявий їй всі мізки хером повідбивав   :weep:
Афро-швед?..
 :smilie7:
Той чорнявий - британськопідданий, до Щвеції він ніяким боком.
Швед здається взагалі був вигадкою для податкової  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Той чорнявий - британськопідданий, до Щвеції він ніяким боком.
Швед здається взагалі був вигадкою для податкової  :weep:
Так вiн щей з Британii...
Повний пiсець: Голiвуд може вiдпочiвати.
От, на чому нашi драматурги могли б пiднятися.
 :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Тренує ротові м'язи  popcorn2


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Готуеться до голодiвки?..
 :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Працює вона ротом. У всіх значеннях  :weep: 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Працює вона ротом.
У всіх значеннях  :weep:
Нам воно треба?..
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Працює вона ротом.
У всіх значеннях  :weep:
Нам воно треба?..
 :smilie7:

Тю, бля, хто тебе питає. Це ж твій представник в парламенті країни вже майже 3 роки   :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тю, бля, хто тебе питає.
Це ж твій представник в парламенті країни вже майже 3 роки   :smilie5:
:Sho_za:
Я це лайно туди не обирав.
Навiть за Губашльопа Мера... не голосував.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Тю, бля, хто тебе питає.
Це ж твій представник в парламенті країни вже майже 3 роки   :smilie5:
:Sho_za:
Я це лайно туди не обирав.
Навiть за Губашльопа Мера... не голосував.
 :smilie7:

Це вже не іпьот нікого, хто там за що голосував. Вона тепер займається ... кхе...кхе... для тебе законотворчістю в ВР  :weep: 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це вже не іпьот нікого, хто там за що голосував. Вона тепер займається ... кхе...кхе... для тебе законотворчістю в ВР
Як i iншi триста  Слуг Народу.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Тут за сімейку нашої їбливої любительки афрошведів взялись, а там таке  :fp2

Анатолій Матіос: "Обшуки проходили, проходили, у тому числі, в приміщенні за місцем проживання і прописки батька народного депутата (прим. - Заліщук). Там знайдено достатню кількість дуже цікавих речей. Я їх не хочу зараз коментувати, якщо хтось буде говорити про наш непрофесіоналізм - нам прийдеться отримати дозвіл у прокурора в провадженні, і дати дозвіл на оприлюднення деяких речей, я думаю, що вони будуть досить прикрими. Обшуки були, звичайно, і будуть. Фактично ми знайшли ніби-то знищене серверне обладнання банку "Капітал", який був основним фінансовим інструментом легалізації всіх вкрадених в українського народу коштів представниками злочинної організації підозрюваних Януковича-Клименка. Всі гроші, які забирали з податкових майданчиків транзитних фірм явних конвертаційних центрів, заходили легалізувалися через банк, центральним офісом київським якого керував батько цього народного депутата (прим.- Заліщук).

Може, ті афрошведи не тільки на неземну красоту нашої антикорупціонерки мали види  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Тут за сімейку нашої їбливої любительки афрошведів взялись, а там таке  :fp2

Анатолій Матіос: "Обшуки проходили, проходили, у тому числі, в приміщенні за місцем проживання і прописки батька народного депутата (прим. - Заліщук). Там знайдено достатню кількість дуже цікавих речей. Я їх не хочу зараз коментувати, якщо хтось буде говорити про наш непрофесіоналізм - нам прийдеться отримати дозвіл у прокурора в провадженні, і дати дозвіл на оприлюднення деяких речей, я думаю, що вони будуть досить прикрими. Обшуки були, звичайно, і будуть. Фактично ми знайшли ніби-то знищене серверне обладнання банку "Капітал", який був основним фінансовим інструментом легалізації всіх вкрадених в українського народу коштів представниками злочинної організації підозрюваних Януковича-Клименка. Всі гроші, які забирали з податкових майданчиків транзитних фірм явних конвертаційних центрів, заходили легалізувалися через банк, центральним офісом київським якого керував батько цього народного депутата (прим.- Заліщук).

Може, ті афрошведи не тільки на неземну красоту нашої антикорупціонерки мали види  :weep:
Був колись анекдот приблизно такого змісту.
Приходить новий русскій до старого єврея та каже:
- Папа, дай дєнєг!

В сучасних українських реаліях він зазвучав дуже схоже. Приходить молодий антикорупціонер до старого кадебешника та каже  :weep: ...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Але які епічні обсирони !

Тут навіть Сірожине квартирка скромно посмоктує льодяника в кутку  :weep:

Невже ця тупа пи..а не усвідомлювала, що вона сидить на вагоні з динамітом ?  :smilie11:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Але які епічні обсирони !

Тут навіть Сірожине квартирка скромно посмоктує льодяника в кутку  :weep:

Невже ця тупа пи..а не усвідомлювала, що вона сидить на вагоні з динамітом ?  :smilie11:
Що гебня накаже, те квартирооптимісти й роблять.
Все дуже просто.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
В узбеків щось на цю тему мовчок  :smilie7: