Автор Тема: Будматеріали  (Прочитано 4817 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Joker

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 271
  • Стать: Чоловіча
Будматеріали
« : Вересня 27, 2017, 03:56:15 15:56 »
Тут таке діло: треба щоб через декілька днів підвезли будматеріали типу штукатурки,церезіту і тому подібному в квартиру по Києву, порадьте хто б міг таке зробити не дорого?

Offline Cawko

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Стать: Чоловіча
Re: Будматеріали
« Reply #1 : Вересня 28, 2017, 03:24:50 15:24 »
Коли от нам наприклад була потрібна гіпсова штукатурка кнауф, то ми замовляли разом з гіпсокартоном,піском на пінопластом через Київську фірму wikibud,яка займається продажем та доставкою будматеріалів
Не красота вызывает любовь, а любовь заставляет нас видеть красоту.

Offline Wedenov

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 88
Re: Будматеріали
« Reply #2 : Жовтня 01, 2017, 11:22:10 23:22 »
Мы когда планировали строить дом, закупили материала, а потом столкнулись с необходимостью получения разрешения на постройку. Услуги юриста по недвижимости оказались очень дорогими по городу, поэтому мы обратились к специалистам из https://kkprioritet.kiev.ua/. Проблема была оперативно решена и в разы дешевле

Offline LubaLubo4ka

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 98
  • Стать: Жіноча
Re: Будматеріали
« Reply #3 : Жовтня 12, 2017, 01:14:10 13:14 »
У любого хорошего строительного магазина есть доставка.

Offline Enanne

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Будматеріали
« Reply #4 : Жовтня 12, 2017, 02:50:02 14:50 »
Тут таке діло: треба щоб через декілька днів підвезли будматеріали типу штукатурки,церезіту і тому подібному в квартиру по Києву, порадьте хто б міг таке зробити не дорого?
Ми замовляли додому в Kievstroy керамзитобетонні блоки, цемент, пісок та щебінь, напротязі дня нам його підвезли додому, до квартири я думаю теж доставка є. Можна як варіант замовити вантажне таксі, доставить груз до під"їзду. А самий дешевий варіант буде попросити когось із знайомих.

Offline olenka12

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 30
Re: Будматеріали
« Reply #5 : Листопада 03, 2017, 02:03:42 14:03 »
У любого хорошего строительного магазина есть доставка.

Да, согласна с Вами.

Offline olenka12

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 30
Re: Будматеріали
« Reply #6 : Листопада 03, 2017, 02:07:16 14:07 »
Тут таке діло: треба щоб через декілька днів підвезли будматеріали типу штукатурки,церезіту і тому подібному в квартиру по Києву, порадьте хто б міг таке зробити не дорого?

Эти материалы можно купить в любом строительном магазине.
Вы из Киева? Могу Вам в личку написать адрес хорошего магазина на Позняках.
И кстати, уверена, что Вам во время ремонта еще нужны будут разные приборы, наподобие вискозиметра speranza-ua.com/kontrol-pokrytij/viskozimetry/ их можно купить на сайте компании "Сперанца". Мой муж у них заказывал - остался очень доволен.

Offline Cera

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Re: Будматеріали
« Reply #7 : Січня 25, 2018, 05:16:23 17:16 »
Як варіант фінішна шпаклівка досить непоганої якості продається у фірмі БУДмаркет ,тут і ціни хороші і доставка присутня і взагалі сервіс дуже якісний в порівнянні з іншими Київськими будмагазинами,ну мене вони у всьому влаштовують

Offline ViktorPalovich

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Стать: Чоловіча
Re: Будматеріали
« Reply #8 : Січня 29, 2018, 01:15:02 13:15 »
А если нужны будут элементы стройматериалов для оформления фасада...например стоки для дождевой воды или дождеприёмники...то на личном опыте могу посоветовать этот магазин https://331.com.ua/dozhdepriemniki-i-reshetki! Потом выложу фотку, какие я себе приобрел для дачного домика!
Ямайка - это наша Палка!

Offline Слайд

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 74
  • Стать: Чоловіча
Re: Будматеріали
« Reply #9 : Березня 22, 2018, 02:23:11 02:23 »
А самому в лом? ))

Offline Stri4ka

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Стать: Жіноча
Re: Будматеріали
« Reply #10 : Квітня 12, 2018, 04:43:44 16:43 »
Я на будсторе всё беру, начиная от монтажной пены https://budstore.com.ua/cat/foams и заканчивая пееркрытиями, кровлей, гипсокартоном и прочим. У них довольно лояльные цены, удобный функционал заказа и оперативная доставка – всего пару дней.
Одна така на всю планету...

Offline Volodia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 102
Re: Будматеріали
« Reply #11 : Квітня 13, 2018, 01:13:04 13:13 »
Если покупать стройматериалы самостоятельно, то можно хорошенько сэкономить на самом строительстве. Хочу посоветовать вам магазин где можно купить металлопрокат, я тут покупал стальную ленту http://www.metallosnab.com.ua/lenta-65g для строительства

Offline Kom

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 17
  • Стать: Чоловіча
Re: Будматеріали
« Reply #12 : Квітня 20, 2018, 08:13:31 20:13 »
Volodia, согласен даже в крупных строительных гипермаркетах цены уж слишком взвинчены. Проще по узнавать по заводам изготовителям или поискать официальных поставщиков, кто сможет мелким оптом или вообще в розницу продать стройматериалы. Далеко не новость, что каждое предприятие старается реализовать свой товар любыми способы, поэтому интернет-магазины от производителя или официально дилера. На своем примеру расскажу, что когда перекрывал крышу на гараже, понадобилась в качестве кровли нержавеющий лист https://metal.laris.ua/nerzhaveyuschiy-list/ , переплачивать не хотелось. Поэтому оббил порог не одного магазина, пока случайно не узнал кто занимается поставками изделий из металлопроката в эти же магазины стройматериалов. Поставщиком была TM Laris, у них как раз был и официальный сайт где я сделал свой небольшой заказ, вышел практически по цене производителя и доставка бесплатная оказалась.

Offline Meloun

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 747
Re: Будматеріали
« Reply #13 : Жовтня 01, 2020, 11:17:48 23:17 »
Если покупать стройматериалы самостоятельно, то можно хорошенько сэкономить на самом строительстве. Хочу посоветовать вам магазин где можно купить металлопрокат, я тут покупал стальную ленту  для строительства

С чем, с чем, а с производителями металлопроката у нас в стране проблем нет. Благо и заводы у нас металлургические есть, и поставщики металлопроката. Нам вот необходимо было найти стальные круги - заготовки под выточку деталей. Так мы тут https://metinvest-smc.com/ua/articles/krug-stalnoy-izgotovlenie-kharakteristiki-primenenie/ без проблем смогли их найти. Цены доступные, доставка присутствует. Чего ещё желать?!

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Re: Будматеріали
« Reply #14 : Січня 14, 2024, 08:03:50 20:03 »
Я думаю для багатьох зрозуміло, що основою будь-якої будівлі є фундамент, а ось який саме він має бути, з яких компонентів складатись і тд це вже питання. Вирішив почати будівництво свого власного дому, тому хочу з вами порадитись на рахунок того, який він має бути цей "правильний"
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline burda

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 282
Re: Будматеріали
« Reply #15 : Січня 14, 2024, 08:05:25 20:05 »
При виборі цементу для фундаменту важливо звертати увагу на клас бетону, який планується використовувати. Рекомендується обирати цемент з маркою не менше М400, щоб забезпечити високу міцність конструкції. Також важливо враховувати умови будівництва: для робіт в агресивному середовищі слід вибирати цемент з додатками або спеціальним захистом. Перед покупкою перевірте дату виробництва та зберігання, оскільки свіжий цемент має кращі властивості. Ось тут можете дізнатися як обрати цемент для фундаменту https://stroyfibra.com.ua/cement-dlya-fundamentu/ на що варто звернути увагу. Не забувайте слідкувати за умовами зберігання: цемент має бути сухим та захищеним від атмосферних впливів. Вибираючи цемент для фундаменту, краще довіряйте відомим виробникам та консультуйтеся з фахівцями, щоб забезпечити надійність та тривалість вашої будівлі.

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Стать: Чоловіча
Re: Будматеріали
« Reply #16 : Лютого 19, 2024, 08:10:57 20:10 »
Подскажите, где купить выгодно материалы на потолок.

Offline Lora

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
Re: Будматеріали
« Reply #17 : Лютого 21, 2024, 05:54:41 17:54 »
Я замовляла плити для підвісної стелі Armstrong https://vist.ua/sistemy-podvesnyh-potolkov-ua/plity-dlya-podvesnogo-potolka-ua/plyty-armstrong у магазині Віст. Подивіться тут. Вибір матеріалів великий, приємні ціни. Тут завжди допоможуть та зорієнтують в плані того, що і скільки всього потрібно купити, щоб виконати ремонт.

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Стать: Чоловіча
Re: Будматеріали
« Reply #18 : Березня 19, 2024, 11:10:20 11:10 »
Дякую, варіант дійсно по усім параметрам мені підходить

Online das

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 146
Re: Будматеріали
« Reply #19 : Березня 21, 2024, 09:52:46 09:52 »
Друзі, хочу із вами поділитись корисним посиланням https://utbk.kiev.ua/ на київську компанію, де можна орендувати за вигідною ціною будь-яку будівельну техніку. Гадаю, що ця послуга точно знадобиться тим, хто планує або ж вже розпочав будівництво. Також через УТБК можна замовляти щебінь та доставлення піску.