Автор Тема: ТВ  (Прочитано 2568 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ehoman

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 16
ТВ
« : Вересня 27, 2017, 08:04:53 20:04 »
Ребята, кто нибудь шарит, что из этих программ для закачки фильмов подходит? - https://www.softhome.ru/article/programmy-dlya-prosmotra-televideniya-na-kompyutere
Буду признатален.

Offline Xtresh

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 73
  • Стать: Чоловіча
Re: ТВ
« Reply #1 : Жовтня 07, 2017, 01:50:21 13:50 »
Ти що зовсім сліпий? Там же в таблиці вказано, яка программа підтримує запис фільмів, а яка ні. Але ці функції платні! Взагалі краще телевізор собі купити і підключили цифрове ТВ, чим дивитись с шлакорекламою...

Offline domofon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
  • Стать: Чоловіча
Re: ТВ
« Reply #2 : Жовтня 07, 2017, 01:58:32 13:58 »
Взагалі краще телевізор собі купити і підключили цифрове ТВ, чим дивитись с шлакорекламою...
О, да! Десь місяць тому назад був футбол Україна-Турція, дуже хотілось подивитись, а ТВ немає(( Встановив SopCast і ледь собі мозок не взірвав, через кожні 5хв збої, реклами і інші трабли... А пізніше дізнався, що в Тріолані є программа для перегляду ТВ з компьютера)) Нажаль пізно...

Offline SuperGirl

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 22
  • Стать: Жіноча
  • Хочу на море))
Re: ТВ
« Reply #3 : Жовтня 07, 2017, 02:29:11 14:29 »
А пізніше дізнався, що в Тріолані є программа для перегляду ТВ з компьютера)) Нажаль пізно...
В нашого провайдера (Воля) це як додаткова послуга і вона коштує 80 грн на місяць.
Покупка телевізора в нас вже давно була в планах, вирішили відразу брати зі Смарт ТВ і Wi-Fi, а саме Thomson 55UC6406 https://rozetka.com.ua/all-tv/c80037/producer=thomson/ підключили інтернет і купили підписку на ОЛЛ.ТВ (39 грн/місяць).
Частіше взагалі дивимось онлайн через інтернет-кінотеатри, де включив і насолоджуєшся без реклами. Да і не потрібно чекати наступної серії серіалу))
Чоловік ТВ дивится теж тільки ради футболу.

Offline elenakrasnova

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 65
  • Стать: Жіноча
Re: ТВ
« Reply #4 : Жовтня 09, 2017, 12:31:44 12:31 »
Ребята, кто нибудь шарит, что из этих программ для закачки фильмов подходит?
Про торрент не слышал? А по ссылке, что ты скинул - программы для просмотра ТВ через интернет. Ты что, хочешь с ТВ каналов записывать фильмы на ПК?))

Offline hmic

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 229
Re: ТВ
« Reply #5 : Жовтня 09, 2017, 08:58:19 20:58 »
Я всегда смотрю онлайн

Offline Жека

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Стать: Чоловіча
Re: ТВ
« Reply #6 : Жовтня 18, 2017, 06:00:28 18:00 »
Да,тоже отдаю предпочтение онлайн- просмотру,мне ближе открыть ноут и посмотреть сериал мой любимый. Так как нету смарта нормального

Offline Хомячок

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
  • Все супер!
Re: ТВ
« Reply #7 : Жовтня 18, 2017, 06:06:08 18:06 »
Да,тоже отдаю предпочтение онлайн- просмотру,мне ближе открыть ноут и посмотреть сериал мой любимый. Так как нету смарта нормального
На вашому місці я б вже давно придбав тв зі смартом. Це чудова річ,перед якою можна колихнутисяя на диванчик і дивитися все,що хочеш тільки в такій якості,що аж очі вилазять. Купив собі ще 2 роки тому,це блаженство. Кожний вечір не відірвати від мого улюбленного шоу. Смарт це бомба,лт що скажу.

Offline Collins

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
Re: ТВ
« Reply #8 : Жовтня 18, 2017, 06:31:19 18:31 »
На вашому місці я б вже давно придбав тв зі смартом. Це чудова річ,перед якою можна колихнутисяя на диванчик і дивитися все,що хочеш тільки в такій якості,що аж очі вилазять. Купив собі ще 2 роки тому,це блаженство. Кожний вечір не відірвати від мого улюбленного шоу. Смарт це бомба,лт що скажу.
[/quote]
На счёт этого хочу поделиться. На данный момент практически все телики со смартом делают. Вот у меня появилась малленькая проблемка. Не знаю какой телевизор себе выбрать,в этом деле не очень разбираюсь,всем занимется мой брат. Сказал,что подберёт нормальный на стену нам в зал.Но я согласился,предлагает вот этот Шарп https://rozetka.com.ua/sharp_lc_40cfg6352e/p17284592/ не знаю,вроде цена приличная,Но у меня вопрос - это нормальный телевизор или за такую цену можна и покруче? Деньги-то не маленькие

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ТВ
« Reply #9 : Жовтня 18, 2017, 07:21:25 19:21 »
На счёт этого хочу поделиться. На данный момент практически все телики со смартом делают.
Вот у меня появилась малленькая проблемка.
Не знаю какой телевизор себе выбрать,в этом деле не очень разбираюсь,всем занимется мой брат.
Сказал,что подберёт нормальный на стену нам в зал.Но я согласился,предлагает вот этот Шарп https://rozetka.com.ua/sharp_lc_40cfg6352e/p17284592/ не знаю,вроде цена приличная,Но у меня вопрос - это нормальный телевизор или за такую цену можна и покруче?
Деньги-то не маленькие
По Смарт ТВ - знакомый купил себе 10" планшет Самсунг и на нем смотрит сериалы.
По телевизорам: SAMSUNG - можно смарт или без - отличное качество + гарантия.
Знаю, что ШАРП когда-то ценился - японцы клепали магнитолы и первые ТВ.
Но что-то я не вижу его в продаже.
Может и не стоит рисковать.
Самсунг за 10.000 гр. - куда лучше + сервис и пр. мелочи жизни.
Зайдите на сайт ROZETKI - там большой выбор + доставка по городу - 35 гр.
Хотя, если за 1500 гр.-  может быть, что доставка уже включена в стоимость.
 :smilie7: