Автор Тема: Знайшовся хоч один позитивний і розумний єврей...  (Прочитано 1487 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
"...З якого дива я  українець, повинен зранку до вечора слухати заїзжих Кісєльових, Ганопольських, Шустерів, які є для мене ментально іншим чужорідним тілом, які нав’язують мені свої погляди на життя! Чому на ключових посадах в моїй країні мають бути інородці, які не поважають і не сприймають моєї мови і культури? Хіба їх інтелектуальний рівень дозволяє їм займати ці посади, якщо вони не здатні вивчити українську мову? Як недорозвинені інородці або недорозвинені українці,
можуть керувати моєю країною? В будь-якій цивілізованій країні вони б навіть посуд на кухні не мили, не володіючи мовою! В Іспанії щоб просто стати громадянином потрібно здавати серйозний екзамен не тільки на мову, а і на граматику! Якщо ми не зрозуміємо цих простих речей, то завтра ми будемо працювати на своїй землі на російського Івана, причому російськомовні українці будуть працювати так само як україномовні! Я за повну заборону російської мови в публічній сфері! Росіянин - це ворог, значить все російське - це вороже і шкідливе!"


Анатолій Говорадло

Народний артист

http://glavcom.ua/columns/govoradlo/v-bud-yakiy-civilizovaniy-krajini-voni-b-navit-posud-ne-mili-ne-volodiyuchi-movoyu-440712.html


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Знайшовся хоч один позитивний і розумний єврей...
А як же Макака?! Вона хіба не розумна  :weep:?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Ти по суті пиши.
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ти по суті пиши.
Суть така, що в Бума в голові вавка. Типу ненавидить євреїв, але обожнює Макаку  :weep:.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ти по суті пиши.
Суть така, що в Бума в голові вавка.
Типу ненавидить євреїв, але обожнює Макаку
:weep:.
З корнями - напiв-еврейку.
Вiдкрили Америку: у Бума давно пунктик на евреях: Це суто Па-Рашний вiрус, який сто рокiв тому почався та й доci сидить в недрах Кремля: Бей жидов - спасай Россию.
 :moskali:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Не всі ж євреї однакові.

Наприклад, 95 квартал і Дизель-шоу не повинні ні жити, ні існувати ні навіть просто дихати повітрям.

Та й більшість "українських" музично-пісенних і гумористичних виконавців право на атмосферне повітря теж мати не повинні.
Хоча серед них не мало й етнічних чистих українців.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не всі ж євреї однакові.
Наприклад, 95 квартал і Дизель-шоу не повинні ні жити, ні існувати ні навіть просто дихати повітрям.
Та й більшість "українських" музично-пісенних і гумористичних виконавців право на атмосферне повітря теж мати не повинні.
Хоча серед них не мало й етнічних чистих українців.
Що натомiсть - М. М. Поплавський з його убожеством "Я люблю Украiну"?..
Може, у тебе е рецепт, що можна зробити та показати на Укр ТБ?..
Слава Богу, що таких "Критикiв" обмаль: При софке... вся Преса й ТБ... вимушенi були робити те, що навязувало ЦК Партii.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Щось хлопа заковбасило останньо нє по дєццкі   :love:

Бабцефіл, ми зараз хуяримось з кацапами. Всі інші, допоки вони не топлять явно за Кацапстан є або союзниками, або умовно нейтральними, поки вони однозначно не вписались за кацапскій мір.

Тому всі, хто зараз тут нагнітає істерії з пошуками всіляких зловорожих жидомасонів - підараси і мудаки.

 

       


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Це ти, гамадриле, ...уяришся з кацапами?  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Це ти, гамадриле, ...уяришся з кацапами?  :lol: :lol: :lol:

Що, відсмоктувач кадировських залуп, маєш якісь запитання ?   :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це ти, гамадриле, ...уяришся з кацапами?  :lol: :lol: :lol:
Що, відсмоктувач кадировських залуп, маєш якісь запитання ?   :smilie7:
Може, ну якого нах., того Кота?..
Давайте все ж таки дамо Адм. нагоду виперти Кота  в окремий пiдфорум - хай там собi строчить щозавгодно.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Не всі ж євреї однакові.
Наприклад, 95 квартал і Дизель-шоу не повинні ні жити, ні існувати ні навіть просто дихати повітрям.
Та й більшість "українських" музично-пісенних і гумористичних виконавців право на атмосферне повітря теж мати не повинні.
Хоча серед них не мало й етнічних чистих українців.
Що натомiсть - М. М. Поплавський з його убожеством "Я люблю Украiну"?..
Може, у тебе е рецепт, що можна зробити та показати на Укр ТБ?..
Слава Богу, що таких "Критикiв" обмаль: При софке... вся Преса й ТБ... вимушенi були робити те, що навязувало ЦК Партii.
 :smilie7:

Звичайно ж Поплавський то убожество й примітивізм. Свого часу українські радянські письменники й поети були теж, так би мовити, убожествами і примітивізмами.
Тичина, Сосюра, Рильський, Бажан, Корнійчук, Довженко... ну та й багато інших.
Вони писали вірші й романи повністю прорадянські й повністю "ідеологічно-правильні". З тих віршів інколи навіть сміялися.
Але треба пам"ятати , що жили вони й творили в часи сталінської окупації і тематика їхніх творів і не могла бути іншою.

Але.
Завдяки тому, що їхня творчість була повністю україномовна, вони хоча б зберегли нормальну українську мову в українській літературі. Змінилися часи й епохи і з"явилися інші поети й прозаїки, тематика творів їх теж істотно змінилася.

Але.
Ці всі вищеназвані автори, хоч і створювали "високопартійну" прорадянську літературу, прослвляли Сталіна, але вони, однак не робили профанацію української мови, української літератури і профанацію української ментальності. Вони писали свої твори, принаймні, без глузливих понтів і виїбонів, без використання дурнуватого суржика і без спроб суржикізації.
.............
А що ж сьогодні ?
Профанація української мови, профанація всього українського, це те - що здійснює "95 квартал"(фінансований Коломойським) і те що здійснює "БЗдизель-шоу"(фінансоване Пінчуком).
Крім профанації всього українського, крім відвертого глузування з України як з незалежної держави і з українців як з екремого етносу, в усій їхній творчості нема нічого іншого взагалі, та й не було нічого ніколи ншого.
Та, врешті-решт, всі оці шоу-мішпухи для того й створювались, для того й існують.
.................
А тепер дуже важливе твоє запитання, чим запонювати ефір укр. телеканалів.
Бувалий, я не скажу чим його заповнювати, я не телевізійник і не медійник. Але я впевнений на 100%, що якщо ввести жорсткі мовні квоти і найголовніше вимагати чіткий синхронний переклад іномовних або з присутністю суржика телепередпач українською нормальною мовою, то поступоволо телефір заповниться якісним україномовним телепродуктом.
Так як зараз заповнюється поступово радіоефір україномовними піснями.
......
Коли було започатковано україномовну кінофікацію, то кіношники з різних кутків кичали "Ето нє вазможно!" Зрітєль нє пайдьот!"
І нічого, все в порядку з україномовною кінофікацією.
Зробити так само жорстко з недомущенням суржика й російської мови в телеканали, пройде декілька місяців і якісних україномовних телепередаач вистачатиме.
......
Причина вся в тому, що пінчуки й коломойські смертельно не хочуть українізації України, бо не уявляють свого життя без Росії, бо за допомогою російської мови можна заробляти значно більші гроші, а не все інше крім грошей їм начхати.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Ти по суті пиши.
Суть така, що в Бума в голові вавка. Типу ненавидить євреїв, але обожнює Макаку  :weep:.

Ти здатен розрізняти, що
1. ставлення до політика, до бізнес-партнера, до друга, до товариша, до знайомого, до артиста, до письменника, до спортсмена, до журналіста і т.д., це щось одне
2. а ставлення до члени родини, чи до родича, чи до людини яка претендує на місце серед членів сім"ї чи серед родичів - це кардинально щось інше.

Ти це розумієш ? Ти це здатен відрізняти?  :smilie11:

Якщо ні - то вавка в голові не в мене, а в тебе.
.....................
Я на цю тему вже колись казав.
Так, в мене до ЮВТ ставлення майже повнісю позитивне і давно незмінне.
Але якби, наприклад, мій син схотів раптом оженитися на її доньці ( хоч він і значно молодший за неї, але це не має значення), то в мене з сином був би майже розрив. Хіба що здоровкались при зустрічах би і більш нічого.
Тому що дочка ЮВТ як і сама ЮВТ теж є носієм єврейської крові і єврейських генів.

Так- зрозуміло ? :smilie11:

Але ставлення до самої ЮВТ, як до політика, навіть після такого, в мене залишилось би незмінним.
( І на всіх виборах голосував би за не ї не роздумуючи, як і завжди).

Так - зрозуміло ? :smilie11:

Номальна людина(і якщо в неї нема вавки в голові), якщо ця людина не єврей і не носій єврейської крові, ніколи не буде вступати в кровні родинні зв"язки з тим, хто є носієм єврейської крові.

Тепер зрозуміло?
Хоча політичні симпатії, чи життєво-ділові інші симпатії можуть бути які завгодно.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ладнро, Бум, ти у нас як завжди прав, всi iншi - дурбеликi й iдiоти.
Згiдно останнiх даних по FM радiо. план по наповенню ентера Укр. мовним контентом перевиконано на 15%.
Тобто, як би ти не склиглив, що все погано, FM видають на гора... 115 % укр. мовного продукту.
Я вже мову про те, який мовний контент, особливо - музичний, але план по валу на радiсть Нац. радi по ТБ... вони виконують.
 :smilie7:   

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Ладнро, Бум, ти у нас як завжди прав, всi iншi - дурбеликi й iдiоти.
Згiдно останнiх даних по FM радiо. план по наповенню ентера Укр. мовним контентом перевиконано на 15%.
Тобто, як би ти не склиглив, що все погано, FM видають на гора... 115 % укр. мовного продукту.
Я вже мову про те, який мовний контент, особливо - музичний, але план по валу на радiсть Нац. радi по ТБ... вони виконують.
 :smilie7:

Дурбеликами й ідіотами я всіх підряд ніколи не називав, взагалі-то.

Але те що на радіо дають україно-мовний вал - то це ж позитив  :smilie5:

А от далі все буде за класичними філософськими законами: перехід кількості в якість. :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Дурбеликами й ідіотами я всіх підряд ніколи не називав, взагалі-то.
Але те що на радіо дають україно-мовний вал - то це ж позитив  :smilie5:
А от далі все буде за класичними філософськими законами: перехід кількості в якість. :smilie5:
Подивимось.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Навіщо їм вчити мову, якщо корінні українці її не вчать і не розуміють, що розмовляючи різними мовами вони не чують один одного!

Коли я задаю собі питання: «Чому люди, які приїхали в Україну, стали її громадянами, багато років працюють на центральних телевізійних каналах, очолюють певні ключові відомства не володіють і не намагаються володіти українською мовою? При цьому вся Україна повинна підлаштовуватися під них, а не навпаки! Чи можливо подібне, наприклад, в «інтернаціональній» Росії? При тому, що ці люди не є повними дебілами і іноді володіють декількоми мовами, окрім української?»

І даю собі відповідь! По перше, вони глибоко не поважають все українське, окрім сала, борщу і пісні «Рідна мати моя...», по друге, вони відносяться до нас, до наших традицій і культури, як до недорозвинених тубільців, які маючи все, за кілограм гречки, чи за бусинки готові продати в рабство себе і своїх внуків, яким нема чим гордитися окрім Зелєнського в ролі президента і Полякової в кокошніку! Зато прикольно! А чим займається вся Україна? Да х** його знає!

У нас новини в основному кримінальні - воює, вбиває один одного, гине на пожежах, в дорожніх аваріях, спостерігає мордобої у Раді і отримує гуманітарну допомогу від Ахметова! То нах*єна їм вчити мову, якщо корінні українці її не вчать і не розуміють, що розмовляючи різними мовами вони не чують один одного!


Анатолій Говорадло

Народний артист
Сьогодні, 17:39

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Все чудово, але де відповідний законопроект від "блоку макаки"?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Все чудово, але де відповідний законопроект від "блоку макаки"?

Хуйло не дозволяє, тому приходиться 'флотам дружить'   :love:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Все чудово, але де відповідний законопроект від "блоку макаки"?
Хуйло не дозволяє, тому приходиться 'флотам дружить'   :love:
Замiсть того, щоб народжувати та впроваджувати важливi Законопроекти, Мамця щоразу грае роль якоiсь примари, яка шукае пригод на свою сраку.
Якого хрiна вона витратила час на Сукашвiлi,  коли це Попандопуло... взагалi нiчого не вартий?..
З такими понтами, рейтинг Мамцi не просто падае, а стае взагалi  :smiley23:
На наступних виборах... ii вже нiчого не врятуе.
Якщо Вовка знову не дасть грошей.
А вiн iх не дасть, бо Флотам дружiть... не вийшло.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Адам Жоржович RG Бувалий

кому що, а курці просо

(точніше курям)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Адам Жоржович RG Бувалий
кому що, а курці просо.
(точніше курям)
Та менi якось пох...
Можеш ще бiльшитй шрифт дати, коли е проблеми.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Адам Жоржович RG Бувалий
кому що, а курці просо.
(точніше курям)
Та менi якось пох...
Можеш ще бiльшитй шрифт дати, коли е проблеми.
 :smilie7:

то є така народна приказка, про людину, яка на чомусь дуже зациклена і на здатна бачити й помічати будь-що інше.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
то є така народна приказка, про людину, яка на чомусь дуже зациклена і на здатна бачити й помічати будь-що інше.
Поважаю самокритику.
Бо давно бачу, що саме ти повiвся на Евреях, якi тобi, як i Feralu, щодня в борщ серуть.
Продовжуй в тому ж дусi.
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960

кому що, а курці просо


Звичайно. Тому тебе про твоє улюблене просо і питають постійно.  :love:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
то є така народна приказка, про людину, яка на чомусь дуже зациклена і на здатна бачити й помічати будь-що інше.
Поважаю самокритику.
Бо давно бачу, що саме ти повiвся на Евреях, якi тобi, як i Feralu, щодня в борщ серуть.
Продовжуй в тому ж дусi.
 :smilie7:

Мені євреї (українською правильно казати - жиди) нецікаві. Я їх розумнішими за мене ніколи не вважав не вважаю.   :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мені євреї (українською правильно казати - жиди) нецікаві.
Я їх розумнішими за мене ніколи не вважав не вважаю.   :smilie3:
:Sho_za:
Йоперний театр - то ти у нас ще й полiглот?..
Взагалi то, аби ти знав - по Укр. - евреi, то ЙУДЕI, а не ЖИДИ.
Бо останне - це, перевжано, польский варiант, який прихопили фашисти, вiiдправляючi "Всех жидов города Киева" в Бабин Яр.
 :smilie7: