Автор Тема: У Раді почалися сутички через закон про реінтеграцію Донбасу  (Прочитано 1305 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
 Під час розгляду президентських законопроектів у парламенті фракція "Самопомочі" та депутати від "Свободи" заблокували роботи президії

Про це повідомляє Еспресо.TV.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

БОрзая, однако.
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
(click to show/hide)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Volodymyr Ariev
34 мин. ·

Самопоміч з позафракційними праворадикалами зривають ухвалення закону про визнання РФ агресором, ламають майно Верховної Ради, дехто навіть погрожує головуючій Iryna Gerashchenko. Обгрунтовують відвертою брехнею про «капітуляцію». Дикі танці політичних шахраїв на інтересах України. Вчергове.
Показать перевод

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Mason Lemberg
1 мин. ·

Я довго тримався.
Довго не хотів вирити, що самопоміч працює на кремль, звалював все на шизофренію, жагу влади, амбіції, ідіотизм.
Але ні.

Сьогодні вже немає сенсу заперечувати очевидне.
Показать перевод

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Якщо єбют самонеміч та свобода блокують закон файний!
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
От мені цікаво - а який сенс у цій гризні і бійках?

Адже очевидно лише одне - чи приймуть той закон, чи не приймуть його - реально це не матиме жодного позитивного чи негативного наслідку.

Адже є маса законів, на які насерення і державні органи абсолютно забили болт. І нічого - ніхто від того не страждає.

http://www.pravda.com.ua/columns/2017/10/5/7157432/


Але нічого кардинально цей закон не змінює.

Тобто, не скоро ще будуть деокуповані окремі райони Донецької та Луганської областей.

А про звільнення Криму у законопроекті не йдеться.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
А какже пиар?

А по сути я тоже против упоминания Минских в нашем законодательстве.
Но это можно было сделать и тихо, через поправки

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Я думаю, депутаты работают против имиджа  дядьки Петра, как евроинтегратора.
Вместе с НФ.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
А какже пиар?

А по сути я тоже против упоминания Минских в нашем законодательстве.
Но это можно было сделать и тихо, через поправки

ИМХО Минские в этом законе - это пена на поверхности. Там что-то более глобальное под этой пеной прикопано.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
От мені цікаво - а який сенс у цій гризні і бійках?
....

Це публічний аналог твого підкацапного дристання в інтернетах  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
От мені цікаво - а який сенс у цій гризні і бійках?
....

Це публічний аналог твого підкацапного дристання в інтернетах  :smilie7:

Ти знов за своє... :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
От мені цікаво - а який сенс у цій гризні і бійках?
....

Це публічний аналог твого підкацапного дристання в інтернетах  :smilie7:

Ти знов за своє... :weep:

Я завжди за своє, це ти за кацапське  :moskali:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
У тебе свого нічого нема - все крадене або ж позичене.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Загалом, відібрати загарбані кацапами території можна лише одним способом - силою. Це всі чудово розуміють.

Інші варіанти лише для самозаспокоєння та обдурювання самих себе.



If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ребус.

''Богдан Карпенко
1 ч ·

Білецький, який нонстоп декларує більшовистсько-кремлівські гасла, прикриваючи їх вишиванкою, і якого у соцмережах чітко пов'язують з Аваковим - це Національний корпус. Аваков - це Народний фронт. Народний фронт Авакова декларує підтримку законам реінтеграції Донбасу, а Національний корпус Білецького збирається під Радою з вимогами ці закони не приймати. Питання: то Білецький не має відношення до Авакова, чи Аваков не має відношення до Народного фронту, чи Національний корпус не має відношення до Білецького? Ви щось розумієте? Бо у результаті дій, у тому числі і тих, хто істерив під Радою, ми реінтеграцію сьогодні не прийняли, і це вже дуже втомлює

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Загалом, відібрати загарбані кацапами території можна лише одним способом - силою. Це всі чудово розуміють.

Інші варіанти лише для самозаспокоєння та обдурювання самих себе.

Ти вже вишкіл пройшов, на військовому обліку стоїш ?  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Не знаю.
Я навряд чи вже коли й завітаю в Україну.

Просто вся ця мишача гризня втомлює і викликає відразу.

Адже всі прекрасно розуміють істину, про яку я щойно нагадав. Який сенс гризти один одному горлянки, коли можна про все домовитися і нарешті робити щось корисне для країни, яку всі на словах так палко люблять? Адже ідеологічних розбіжностей окрім як із RиGами там практично немає.
« Останнє редагування: Жовтня 05, 2017, 09:22:44 21:22 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Ребус.

''Богдан Карпенко
1 ч ·

Білецький, який нонстоп декларує більшовистсько-кремлівські гасла, прикриваючи їх вишиванкою, і якого у соцмережах чітко пов'язують з Аваковим - це Національний корпус. Аваков - це Народний фронт. Народний фронт Авакова декларує підтримку законам реінтеграції Донбасу, а Національний корпус Білецького збирається під Радою з вимогами ці закони не приймати. Питання: то Білецький не має відношення до Авакова, чи Аваков не має відношення до Народного фронту, чи Національний корпус не має відношення до Білецького? Ви щось розумієте? Бо у результаті дій, у тому числі і тих, хто істерив під Радою, ми реінтеграцію сьогодні не прийняли, і це вже дуже втомлює

&feature=youtu.be
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Піділлю і я масла у вогонь.

https://ua.censor.net.ua/news/458193/rosiyiska_agentura_yaka_pratsyuye_v_parlamenti_zirvala_golosuvannya_za_vyznannya_rf_agresorom_blokuvannya

Російська агентура, яка працює в парламенті, зірвала голосування за визнання РФ агресором. Блокування було свідомою провокацією, - Турчинов
Блокування роботи Верховної Ради депутатами, які виступають проти прийняття законопроекту Президента про забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донбасу, є свідомою провокацією
Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов на брифінгу у Верховній Раді, повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"На превеликий жаль, російська агентура, яка працює в парламенті фактично спровокувала блокування, без будь-яких причин, без будь-якої аргументації, президії Верховної Ради, що призвело до зриву засідання, і Верховна Рада не змогла прийняти закон, який визначав Росію країною-агресором" , - заявив він.

Турчинов підкреслив, що даний законопроект має на меті забезпечити пріоритетність питань безпеки при переговорах про врегулювання ситуації на Донбасі, оскільки на переговорах у Мінську і в "нормандському" форматі Росія постійно зловживає тим, що політичні питання повинні вирішуватися без припинення окупації.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Спікер Парубій закрив засідання Ради. Законопроект про реінтеграцію Донбасу пообіцяв розглянути завтра. ВІДЕО

"І саме цей закон вимагав, що пріоритет - у питаннях безпеки, а саме: припинення вогню, виведення російських військ, роззброєння терористичних угруповань і незаконних збройних формувань, відновлення контролю України над кордоном. І тільки після цього можна переходити до якихось інших рішень", - зазначив він.

"Блокування трибуни було свідомою провокацією. Ніякі аргументи, в тому числі посилання на першу частину статті 7 не працювали, тому що погодили зняти це питання. Тому я вважаю, що немає ніяких виправдань сьогоднішнього блокування трибуни і зриву голосування за визнання Росії агресором", - підкреслив Турчинов.

Раніше голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про закриття пленарного засідання в четвер увечері, в зв'язку з блокуванням трибуни парламенту депутатами кількох політсил.

Сьогодні парламент не зміг прийняти президентський законопроект щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями.

Також читайте: Законопроект про деокупацію Донбасу має стратегічне значення для України, - Турчинов

Нагадаємо, вчора в Раді були зареєстровані два законопроекти авторства Президента України Петра Порошенка, які були визначені як невідкладні: щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163) та "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей) (№7164), а також альтернативний президентському законопроект №7163-1 "Проект Закону про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями".

Профільний комітет сьогодні вранці рекомендував відправити на доопрацювання перший варіант законопроекту. Після цього документ був відкликаний і поданий у доопрацьованому варіанті: уточнили, що особливий порядок самоврядування в ОРДЛО почне діяти, тільки коли РФ виведе зі сходу України війська й техніку.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Не знаю.
Я навряд чи вже коли й завітаю в Україну.


Просто вся ця мишача гризня втомлює і викликає відразу.

Адже всі прекрасно розуміють істину, про яку я щойно нагадав. Який сенс гризти один одному горлянки, коли можна про все домовитися і нарешті робити щось корисне для країни, яку всі на словах так палко люблять? Адже ідеологічних розбіжностей окрім як із RиGами там практично немає.

Ну тоді накуй проходь і не мороч нікому яйця.   

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Читай уважно...
 :gigi:
(click to show/hide)
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!


Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов висловив сподівання, що Парламент найближчим часом ухвалить у першому читанні законопроект «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях».

«Переконаний, що здорові патріотичні сили парламенту займуть чітку позицію і на законодавчому рівні ухвалять рішення, яке визнає Росію країною-агресором. І я не раджу заважати у прийнятті цього рішення», - сказав О. Турчинов в ефірі програми «Право на владу» у четвер.

Секретар РНБО України піддав критиці аргументи народних депутатів, які виступили проти ухвалення законопроекту. О. Турчинов заявив, що «сьогодні стався злочин проти власної країни, який вчинили ті, хто заблокував трибуну і не дав прийняти закон, яким Російська Федерація визначалася як країна-агресор, надавався статус окремим районам Донецької і Луганської областей як окупованим районам, який чітко говорив, що на окупованій території діє окупаційна адміністрація Російської Федерації».

«Головне – закон дає конкретний механізм деокупаціїДонбасу, створює для нас дуже важливі правові позиції у міжнародних судах, на міжнародних переговорах, і головне, перекреслює можливості Російської Федерації приховувати свою агресію під виглядом миротворчої операції», - сказав він.
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
на що схоже?



Natasha Vlaschenko
Стежити · 7 год ·
 
Как по мне- это чистое Возрождение
Придумать такое невозможно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Наташа Влащенко - відома прокацапська повія, але сцена не заслуговує пензля Леонардо. Тому ця дешева б...дюла може продовжувати смоктати свого медведчука.

Але Рубенс чи Рєпін тут би підійшли.  :smilie1:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Я не знаю що це за чоловік, але, на мою думку, він задає цілком слушні питання  :smilie11:

Re: що такого збуджуючого у законі про реінтеграцю Донбасу?
pyav
   cьогодні в 16:53
IP/Host: 87.76.242.---
там есть про ущерб нанесенный действиями рф населению и государству?

Малоуважаемые боты, скажу про себя.

Я краматорчанин. В 14м году, когда местная власть вместе с ментами и эсбэушниками по сговору сдали город горстке русских бандюков, в городе начался откровенный шабаш быдла. Это помнят все. Из города начали выезжать люди, в городе становилось опасно, была откровенная перспектива столкнуться с откровенным пиздецом, когда в магазинах нет жратвы, в кранах и параше нет воды, дороги на большую землю перекрыты, инета нет, связи нет, все роют окопы, кто пиздит - подвал и расстрел, добро прецеденты уже были. Вывоз семьи из этого пиздеца и баландание по стране аж до магического "освобождения" Краматорска, встало мне в определенную сумму денег. Спуститься до уровня бомжа и содержать семью по ночлежкам я позволить себе не мог, поэтому обеспечивал уровень жизни не ниже домашнего, к этому были определенные основания, беременность жены, инвалидность ребенка, требующая определенных условий быта и питания.

В результате так называемой дезынтеграции донбасса я попал на некоторые бабки, которые было бы неплохо вернуть с того, кто был виновен в этой всей поебени в краматорске.

Хотелось бы получить определенное моральное удовлетворение от посадок пидаров-мусоров-сепаров, которые своим штатом в 400 ебал сдали город 30 человекам.

Порох провел политику примирения, это когда проштрафившиеся мусора не несут ответственность за предательство, мало того продолжают "служить".
Бытовые сепора-чиновники-начальники, которые требовали от меня вернуть жену на работу, ибо её отпуска кончились, и иначе ей прямо в условиях днр влепят в трудовую статью о нарушениях трудовой дисциплины, на что я естесственно тоже отвечал, что я, суки, вернусь, Украина вернется, и вам пизда, ответите за всё. Я вернулся, а они уёбки, одели вышиванки и заспивалы писэнь. Сейчас они все сраку рвут за пороха, тот приезжает, больнички открывает, с этим петушьём в дёсна лижется, идилия и шоколад.

И вот закон об интеграции, и прямой вопрос у меня в пустоту - шо цэ буо в 14м году? Кто ответит, с кого бабло спрашивать? А есть люди которые попали на громадные деньги, суммарно там десятки миллиардов, и все это помнят, мало кто хочет просто простить, не при гройсмановских достижениях в экономике.
Короче согласно нового закона, кто выплатит мне и таким как я репарацию?

И про моральную сторону. Как относитьмя к той пидорской сепорне, которая стала ебаными патриотами? Мусорня, чинушня, прочая мразота и херня, ловко заскочившая под крыто БПП, Солидарности, нашего края и прочей пропетровской хуеты?
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Вот и надо туда внести подобные правки во второе чтение, а не блокировать все что попало хрен знает зачем