Автор Тема: Депутат від ВОС Левченко, або ошібка рєзідєнта  (Прочитано 2768 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Ошибка резидента
 09.10.2017  ЕВГЕНИЙ


Дуже цікаву інформацію знайшов Дзиндзя про одного з «штурмовиків» ВР, який разом з Грішиним кидав димовуху і погрожував спалити Верховну Раду, розказуючи про зраду національних інтересів.

Ось тут пости Дзиндзі:



Цікава та інформація тим, що дійсно, на моє превелике здивування великий патріот України член найррррреволюційнішої партії Шводоба має проблеми з біографією, а саме:

1) По інформації, яку він вказав в анкетах і яка представлена в Вікіпедії народився Юрій Левченко в Вінниці в 1984. Хоча в базах даних, які наводить Дзиндзя, Левченко народився в москві.

В москві то в москві, що мало людей, які є патріотами України народилося в москві чи росії? А скільки українських військових скиталося по всьому СССР? В тому нема ніякої проблеми, тільки навіщо це приховувати? І тут вже закрадаються підозри…

У відповідь на підозри Левченко постить свідоцтво про народження, але чомусь тільки 1-шу сторінку. Я не уявляю як можна було сфоткати тільки одну сторінку розгорнутого свідоцтва.

Тобто, навіщо приховувати іншу сторінку?… Може тому, щоб ми не побачили дату видачі українського паспорта, яка може бути пізнішою ніж 2001 рік. Якщо дата видачі українського паспорта Левченка пізніше 2001 року, то підозри ще посилюються…

2) Підозри посилюються тому, що з біографії Левченка випадає відразу 21 рік. Не вказана ні українська школа, ні український ВУЗ… нічого цього немає. Відразу Лондонський Університет, який він закінчує в 2005 році. Тобто, в 2001 році, закінчивши українську школу, Левченко мав би, маючи на руках закордонний український паспорт, відправитись вчитись в Лондон.

І тут вже знову виникає багато запитань. А чи багато шкіл у Вінниці можуть дати відповідний рівень знань (не зараз, тоді в 2000), щоб їхній випускник міг вступити в Лондонський університет?

І, відповідно, питання до вінничан, які закінчили школи в 2000-2001 році, ви знаєте Юрія Левченка?

Виникає також інше запитання: а чим таким займалися батьки Юрія, щоб той зміг вчитися в Лондонському університеті? Це дуже багато бабла… Для середньостатистичного підприємця початку 2000 — це не підйомні суми.

3) Чого питаю… Бо далі знову суперечність… Юрій після закінчення європейських ВУЗів «повертається» в Україну в 2007 році, в 2008 році відразу вступає в Свободу і судячи з його декларації за 2011 рік, яку він подавав перед виборами у ВР 2012 року — він голий-босий…

http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP033?PT001F01=900&pf7331=223

Більше того, в нього в декларації не вказані ні мама, ні тато…

4) Зате він, мама і тато вказані в базі даних жителів Москви… Може, звичайно, бути таке, що це не він, але щоб в 2-х різних сімей в Україні і росії співпадали прізвища, імена, дати народження — це шанс 1 з 100000000000000. Тим паче, що про українську біографію Юрія до 2008 року нічого не відомо… Та й в принципі, у Москві, навідміну від Вінниці, можна було здобути і відповідну освіту для вступу в Лондонський університет і гроші для цього.

Я не стверджую, що це так було… просто версія, що Юрій до 2001 року жив в Москві дуже правдоподібна, в тому числі з освітньої і фінансової точок зору.

5) Є ще один цікавий момент. Якщо Юрій отримував український паспорт пізніше 2001 року, я думаю, це не проблема вияснити, то як Юрій, ймовірно з російським паспортом, потрапив в найпатріотичнішу партію всіх часів і народів? Його не перевіряли хто він, звідки він? Чому цього хлопчака на перших же виборах, відразу проштовхували в Парламент?

Погодьтесь, це дуже цікаві запитання…

Особливо на фоні діяльності Юрія у Верховній Раді.

До речі, я би хотів помилятися. Хотів би думати, що Юрій закінчив школу в Вінниці, вступив з неї в Лондонський університет, закінчив його з відзнакою, після чого з патріотичних міркувань повернувся до Києва, отримуючи зарплату менше 400 фунтів в місяць, витрачаючи половину з них на оренду житла.

Але я не можу закривати очі на очевидні речі і хотів би зрозуміти хто насправді Юрій Левченко і про «зраду національних інтересів» якої країни говорить Левченко?

***
П.С. До речі, з дуже подібною біографією зайшов в Україну Саша Боровик. «Народився у Львові, закінчив Кембрідж».. А потім виявилось, що народився у Львові в сім’ї КГБшніка прикомандированого у Львів, вчився в Москві…

УПД 1. Nataliya Musgrave ·
Стало цікаво — як він туди поступив? Вступні вимоги в вищих навчальних закладах Великобританії не включають атестат українських шкіл)) точно знаю, поступала.

УПД 2. TerrasJuriev‏ @Reznikus
Мій 7-й Ліцей Вінниці надає таку освіту. Однокласниця навчалась потім в Франції. Але я випускник 2000р і таких Левченків в Вінниці не знаю.

УПД 3. Nataliya Musgrave
В Англії з атестатом України — хіба що summer school. Диплом унівеститета України можна акредитувати, плюс тест з англійської. А тут пацан вліпив в вікі alma mater — LSE. Com’on )))

УПД 4. Мої читачі підозрюють, що свідоцтво про народження Левченка трохи не таке, адже воно написане російською мовою. Кажуть, що в Вінниці в ті роки свідоцтва про народження писали українською.

УПД 5. Вікторія Шевченко
В тій вищій школі економіки у Великобританії навчався мій троюрідний брат. І, окрім дохєріща грошей за навчання, там є ще одна вимога: студент повинет мати базову вищу освіту, тобто бути бакалавром із суміжних спеціальностей. Отже крім школи (звісно у Вінниці) він ще мав би провщитись 4 роки у якомусь МГУ (теж у Вінниці)

УПД 6. Natalia Polinnyk
Я чемно запитала дупотата де він здобув середню освіту. Коментар видалив. А чому?

УПД 7. Тамара Давыдова
Мій син у 2000 році вступив у London Business School. Перед тим закінчив МФТІ. Потім 3 роки працював у різних іноземних фірмах у Москві, копив гроші. Щоб вступити в іноземний ВУЗ, у Москві уже після МФТІ закінчив, здається, американські курси, вони називалися «Джамат», склавши іспити в яких, можна було розсилати документи по іноземних вузах. На оплату навчання гроші дав у безпроцентний кредит якийсь американський фонд. Гроші на проживання на 2 роки навчання треба було мати 20000$. Грошей на проживання в Лондоні не хватало, тому хлопці, яких прийняли у Лондонську Школу, пішли на хитрість. Їх було, здається, п»ятеро. Склалися вскладчину і однесли потрібну суму в банк на прізвище одного з них. На другий день взяли у банку довідку для Лондона, а гроші переклали на іншого. І так 5 разів. Казав син, хвилювався страшенно, бо кожний міг забрати вклад і злинять. Але ніхто не підвів. Отак воно було поступити в Лондонську школу Економіки.

Mason Lemberg

Як казав Порох — у деяких з під вишиванки, косоворотку видно.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Навіть на тихому СУПі це вже боянчик, було вже про цього героя  :smilie7:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=44288.msg1179724#msg1179724

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Хто такий Дзиндзя? І для чого ти притягнув сюди цю інфу, якщо вже давно є спростування, що Левченко народився у Вінниці, де й до цього часу проживають його батьки?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Хто такий Дзиндзя? І для чого ти притягнув сюди цю інфу, якщо вже давно є спростування, що Левченко народився у Вінниці, де й до цього часу проживають його батьки?

Де є спростування ?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Хто такий Дзиндзя? І для чого ти притягнув сюди цю інфу, якщо вже давно є спростування, що Левченко народився у Вінниці, де й до цього часу проживають його батьки?

Дзиндзя - якийсь дядько який викладає час від часу дуже цікаву інфу.

Я не бачив спростування
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
А коля лєвчєнка із данєцка чи не його брателло?
Чи той просто дебіл?
А цей - хитрозроблений...  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Той Дзиндзя виклав в свій час інфу про квартирку Сірожі Кончітоса.

Пригадую, на початку цієї історії було багато криків про неправду і наклепи на чесних єврооптимістів та борців з корупцією  :smilie5:

А тепер Сірожа в нас має друге, цілком заслужене прізвище - Квартирний   :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Левченко, як вся Швободiвська шобла давно й вперто просувае радикальнi понти, хоча, для свого Округу - жодного доброго дiла.
Його справа - само PR итися, де тiльки можна.
А то завтра Хуйло грошей не дасть, а хто ж в Раду буде шашки тягати?..
Тому воно й робить з себе щось особливе.
Не важно, де воно народилися, та хто його батьки та родина.
Важливо те, нащо це лайно пре в Раду?..
Тягнибакс дав команду чи Мамця пальчiком поманила?..
Щось там якась хитра Теорiя Заговору.
Але цей iдiот ще вiдвертий - нащо шашка, треба Раду взагалi пiдiрвати.
А це вже тягне на Карний злочин чи довiчну камеру в Дурцi.
Друге - бажано.
Бо якщо завтра в Раду придуть Тягнибакси... то пiслязавтра... туди прийде Хуйловське  лайно, яке й штовхае дурбеликiв на радикальнi дii.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Жовтня 11, 2017, 09:29:10 09:29 від Бувалий »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Хто такий Дзиндзя? І для чого ти притягнув сюди цю інфу, якщо вже давно є спростування, що Левченко народився у Вінниці, де й до цього часу проживають його батьки?
Навіть якщо він народився в Вінниці - це нічого не спростовує, бо запитань по біографії пана Левченка дуже багато.
Не знаю, може аналогічний скандал з біографією Фаріонші заставляє мене скептично дивитись на незграбні самовиправдовування свободівців, але поки що схильний вірити швидше Дзиндзі, а не тягнибаксам.
Тут ще справа в тому, що слова Дзинлдзі, якщо вони є брехнею, дуже легко спростувати. Достатньо просто висвітлити прогалини в біографії, повідомивши громадськості, наприклад, коли і в якій школі навчався, звідки взялись в родині гроші на навчання в Лондоні. Проте тягнибакси цього не роблять.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Навіть на тихому СУПі це вже боянчик, було вже про цього героя  :smilie7:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=44288.msg1179724#msg1179724
Мені здається, що такий скандал заслуговує окремої теми, так що краще подякуємо пану Бугага за пророблену роботу.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, резидент таки признав, що приймав кацапське громадянство, але робив це з великою огидою  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Хе-хе, резидент таки признав, що приймав кацапське громадянство, але робив це з великою огидою  :weep:
Цікава все таки компанія "патріотиків" в Верховній Раді зібралась:
- російський мажор Левченко,
- сахалінський пустобріх Єгорка Зімін,
- кримський авнтюрист артист-недоучка Грішин...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Хе-хе, резидент таки признав, що приймав кацапське громадянство, але робив це з великою огидою  :weep:

 :lol:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Дідусь в московського свободівця теж підкачав трохи   :smilie7:


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Дідусь в московського свободівця теж підкачав трохи   :smilie7:


Дідусь то таке, там біографія тата вся просякнута як мінімум співпрацею з КДБ.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14478
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Дідусь в московського свободівця теж підкачав трохи   :smilie7:



Мій дід теж є на тому кацапосайті. Але там тільки бойові нагороди.
Mocsia delenda est

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
 Автор прагнув звернути увагу на додатковиу обтяжуючу оставину, а не на бойові нагороди.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Автор прагнув звернути увагу на додатковиу обтяжуючу оставину, а не на бойові нагороди.
Насправді то ніяка не обставина, але лише підстава для троллінгу схиблених на антисемітизмі свободівців  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Автор прагнув звернути увагу на додатковиу обтяжуючу оставину, а не на бойові нагороди.

Для Свободи - 100% обтяжуюча. Там всі від полян і древлян родоводи ведуть, а тут якийсь Моісєєвіч затесався :smilie5: 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Автор прагнув звернути увагу на додатковиу обтяжуючу оставину, а не на бойові нагороди.

Для Свободи - 100% обтяжуюча. Там всі від полян і древлян родоводи ведуть, а тут якийсь Моісєєвіч затесався :smilie5:
А може цей Моісейович - хорват? Білий?
 :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Автор прагнув звернути увагу на додатковиу обтяжуючу оставину, а не на бойові нагороди.
Для Свободи - 100% обтяжуюча.
Там всі від полян і древлян родоводи ведуть, а тут якийсь Моісєєвіч затесався :smilie5:
А я думаю, чого це Левченко так коГтавiт, коли спiлкуеться за бабусями на Ринку...
 :smilie7:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
Насправді то ніяка не обставина

Я не дуже полюбляю смайлики, що іноді доречні.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Я заметила.
Чаще всего из ''Свободы'' и ''Батькивщигы'' ненавидят евреев особи,которые имеют в роду еврейские корни.
Поэтому.
''Бумеранг - Дидусь'' - ненавидит в том числе и своих еврейских предков.
и Вия с ФУПа тоже еврейка .
( Я читала ее посты про евреев. )
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я заметила.
Чаще всего из ''Свободы'' и ''Батькивщигы'' ненавидят евреев особи,которые имеют в роду еврейские корни.
Поэтому.
''Бумеранг - Дидусь'' - ненавидит в том числе и своих еврейских предков.
и Вия с ФУПа тоже еврейка .
( Я читала ее посты про евреев. )
 :smilie7:
:smiley24:
Плетете Теорию Заговора?..
Бум Вам этого не простит.
P.S. Я думаю, там другое.
Юлечка - не святая а на половину еврейка.
А ведь так не хочется ворошить прошлое и раскрывать все карты.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Вже й мацкальський пачпорт пацана в фейсбуку виплив   :smilie7:

Журналист обнародовал данные российского паспорта нардепа Левченко

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Вже й мацкальський пачпорт пацана в фейсбуку виплив   :smilie7:

Журналист обнародовал данные российского паспорта нардепа Левченко

Ну от кому в нашій політиці можна вірити?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Вже й мацкальський пачпорт пацана в фейсбуку виплив   :smilie7:

Журналист обнародовал данные российского паспорта нардепа Левченко

Ну от кому в нашій політиці можна вірити?
Нема нічого нового в цьому світі. Бо написано в Єванглії: "По плодам ви впізнаєте їх"
Нажаль Свободівські плоди надто часто виявляються отруйними. То гранати в українців жбурляють, то дезертирів з "Прикарпаття" вигороджують, то сепаратистські гасла на Західній Україні виголошують, то російських провокаторів народними депутатами роблять.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Вже й мацкальський пачпорт пацана в фейсбуку виплив   :smilie7:

Журналист обнародовал данные российского паспорта нардепа Левченко

Ну от кому в нашій політиці можна вірити?

А ти тут шуміла: хто такий Дзиндзя ?

Справа ж то не в Дзиндзі, а в фактах. Які, на жаль, мають місце  :smilie2: 

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Вже й мацкальський пачпорт пацана в фейсбуку виплив   :smilie7:

Журналист обнародовал данные российского паспорта нардепа Левченко

Ну от кому в нашій політиці можна вірити?

Перший, хто спадає на думку -  Порошенко. Є ще інші, кому можна вірити
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Вірити можна в бога. А політикам можна лише довіряти, більше або менше. Чистий прагматизм, тільки й всього.

Керівним тягнипуксам довіряти не можна практично зовсім, хоча би глянувши на це відео


 :smilie7: