Автор Тема: ПАРЄ затвердила резолюцію, що має зняти політичні санкції з РФ  (Прочитано 218 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 29958
 • Never give in!
http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/10/11/7072202/

Парламентська асамблея Ради Європи переважною більшістю голосів затвердила рішення, яке має на меті зняття політичних санкцій з Російської Федерації.

Про це свідчать результати голосування за резолюцію, проект якої підготовив наступний президент асамблеї Мікеле Ніколетті.

Майже всі поправки, запропоновані українською делегацією, були відхилені. В тому числі у тексті рішення лишилася норма про те, що ПАРЄ та Комітет міністрів (виконавчий орган Ради Європи) мають "гармонізувати правила участі та представництва країн-членів в обох статутних органах".

"Європейська правда" у статті, опублікованій у середу, пояснила, що за задумкою ідеологів цієї норми це має заборонити ПАРЄ продовжувати дію обмежень, що накладаються на РФ, без згоди країн-членів. По суті, це ставить під питання схвалення у ПАРЄ будь-яких санкцій проти РФ. Враховуючи, що санкції мають поновлюватися щороку, обмеження можуть бути зняті вже в січні.

 "У перекладі з дипломатичної мови на людську це означає, що всі обмеження, накладені на росіян в ПАРЄ, мають бути скасовані – бо в КМРЄ санкцій проти РФ немає", - йдеться у публікації "Битва за гроші та за Росію: в Раді Європи запустили новий сценарій скасування санкцій".

Примітно, що дану норму підтримала переважна більшість депутатів ПАРЄ, всі запропоновані Україною поправки  провалилися, при чому голоси розділилися у пропорції 60 на 30. Українські депутати голосували за скасування даних норм (окрім Юлії Льовочкіної, яка підтримала їх)

Конкретний механізм втілення нових положень може бути розроблений керівними органами ПАРЄ у найближчі місяці.

Раніше повідомлялося, що у Раді Європи підготували механізм, який дозволить зняти санкції з РФ і повернути російську делегацію у ПАРЄ.
-------------------------------------------

Мерзота підхуйловська....  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 29958
 • Never give in!
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що повернення делегації Російської Федерації до сесійної зали Ради Європи стане перекривленням реальності.

Про це він заявив на брифінгу у Страсбурзі, який транслювався на телеканалі "112 Україна", повідомляє УНІАН.

Глава МЗС наголосив, що Рада Європи побудована на цінностях. "Якщо повернути Росію, яка порушила все, що можливо, це взагалі перекривлення реальності. Яка вбиває людей в Україні, в Придністров'ї, в Грузії, в Сирії. Це буде теж перекривлення реальності. Тому маємо послідовно доводити свою думку, і аж ніяких компромісів стосовно цього за визначенням не може бути", - сказав Клімкін.

"Ну якщо ми так зробимо (це як Земан казав: давайте щось продамо, давайте Крим продамо за гроші чи за нафту) - це так само: продатися за якусь суму грошей. Нічого такого ніколи не буде", - додав він.

Раніше повідомлялося, що борг росіян перед Радою Європи виявився вдвічі більшим за оголошений Москвою.
---------------------------------------------------

На лайні вона побудована і на хуйловських хабарях, а не на жодних цінностях...  :smilie9: :smilie9: :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 10494
Volodymyr Ariev
32 мин. ·

В ПАРЄ ухвалили одну неприємненьку резолюцію, яка в теорії може відкрити дорогу до змін в регламент щоб повернути РФ. А може і не відкрити. Але ми, грузини і північні країни були проти. Пройшла вона лише тому що документи із загальними речами в Асамблеї проходять значно легше ніж з конкретикою. І якщо в майбутньому делегатам запропонують затвердити механізм, який стане реальною дорожньою картою для безаппеляційного повернення РФ, то це в ПАРЄ буде сприйнято зовсім-зовсім інакше.
Ну і в політкомі Гончаренко і Унгурян провели поправку, в якій залучення до спільної роботи в Асамблеї має базуватися на обов‘язках і виконанні резолюцій. А РФ поки жодної не виконала.
Єдиним механізмом повернення РФ є зміни до регламенту. Цілком конкретні зміни, не загальні фрази. І досі про це мова не йшла.

Offline злата

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 10494
Алексей Гончаренко
48 мин. ·

http://www.eurointegration.com.ua/…/art…/2017/10/11/7072145/

Очень уважаю Сергея Сидоренко, автора этого материала. Но сейчас он очень сильно сгущает краски.
Коротко:
1. Утверждённый сегодня доклад Николетти лишь открывает двери для возможного изменения процедур, которыми могут воспользоваться, чтобы вернуть делегацию РФ в ПАСЕ с полным объёмом полномочий.
И все авторы открещиваются от подобных планов.
2. Потенциальный саммит пока запланирован на 2019 год. Конечно, надо мыслить стратегически, но все-таки пока мы в 2017.
3. Украинская делегация добилась включения в текст очень важной поправки (я имел честь ее представлять в зале) о том, что вовлечение всех сторон возможно только на основе соблюдения обязательств и исполнения резолюций - то есть и резолюций по Крыму, Донбассу, украинским политзаключённым и тд.
Так что «Зрада!» отменяется )

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 29958
 • Never give in!
Ще однин підхуйлятник на палтні у Кремля...  :smilie9: :smiley23:


Колишній президент Австрії Гайнц Фішер підтримав позицію президента Чехії Мілоша Земана щодо необхідності скасування санкцій проти Росії. Відповідаючи на питання Радіо Свобода, чи він як колишній президент Австрії, яка пережила анексію, підтримує позицію президента Земана, Ганйц Фішер зауважив, що не знайомий з точною цитатою і планує розпитати про це у Земана під час зустрічі. Але у питанні санкцій Фішер вважає, що від них потрібно «відійти», бо вони заважають торгівлі.


https://www.radiosvoboda.org/a/28787125.html
If you are going through hell, keep going.

Offline div

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 16910
Ну так исключат русских еще и из КМРЄ  и все "гармонизируется"