Автор Тема: Роман Скрипін: Літайте в сраку.  (Прочитано 744 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« : Жовтня 11, 2017, 11:08:23 23:08 »
"Я летів оце з Гамбурга до Києва рейсом W6 7318. Стюардеса відмовилася обслуговувати мене українською. WTF? Галя звати, якщо не помиляюся. Поліцію вона викликала, але то інша історія", - розповів Скрипін. У коментарях до посту журналіст додав, що після відмови перейти на українську, він "послав" стюардесу якнайдалі, використавши нецензурну лексику, а та викликала поліцію. Правоохоронці, за словами Скрипіна, склали на нього протокол.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/2182119-jurnalist-skripin-vlashtuvav-skandal-na-bortu-litaka-cherez-vidmovu-styuardesi-pereyti-na-ukrajinsku.html

Roman Skrypin
18 hours ago
Поки що по нормальному: компанія wizzair.com ви там притомні? Я летів оце з Гамбурга до Києва рейсом W6 7318. Стюардеса ВІДМОВИЛАСЯ обслуговувати мене українською. WTF? Галя звати, якщо не помиляюся. Поліцію вона викликала, але то інша історія. Літайте в сраку.   :super: :gigi: :smiley15:
If you are going through hell, keep going.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #1 : Жовтня 11, 2017, 11:15:23 23:15 »
Альтернативнва версія говорить, стюардеса з Чехії, говорила англійською.

Обматюкав стюардесу із Чехії, сів на чуже місце й відмовився платити: Wizz Air відповіла на "*уй-скандал" зі Скрипіним Екіпаж компанії неодноразово просив Скрипіна заспокоїтись, та той не реагував.

https://www.unian.ua/society/2183029-obmatyukav-styuardesu-iz-chehiji-siv-na-chuje-mistse-y-vidmovivsya-platiti-wizz-air-vidpovila-na-uy-skandal-zi-skripinim.html

Цілком припускаю, що Скрипін в цій ситуації повівся, як бовдур.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #2 : Жовтня 11, 2017, 11:27:10 23:27 »
Та похєр звідки стюардеса. Якщо літак летить до Києва, то стюардеса зобов“язана вміти спілкуватися українською.
Галя з Чехії, бля.... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #3 : Жовтня 12, 2017, 12:24:31 00:24 »
Якщо літак летить до Києва, то стюардеса зобов“язана вміти спілкуватися українською.

Не думаю, що це загальне правило. Бачив зворотні приклади в інших країнах.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #4 : Жовтня 12, 2017, 12:29:46 00:29 »
Якщо United летить до Німеччини, то стюардеси розмовляють німецькою.
Якщо Wizzair летить до Києва, то стюардеса має говорити українською, а не кацапською. Літак же не до Москви летить.
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #5 : Жовтня 12, 2017, 03:15:29 03:15 »
У епатажних особистостей справжньою метою є не ті сенси що вони знаходять, а вони самі.

Тому коли до цих особистостей зменьшується увага, вони ці сенси вигадують.

А коли ці сенси справжні, епатажні особистості озвучують їх так щоб акцентувати увагу на себе, а не на ці сенси.
В результаті користь нажаль дуже часто мінімальна - увагу до себе привернуто, але сенси загалом по справжньому не почуті і своєчасно не усвідомлені.
Типовий приклад - відомі попередження Корчинського про Крим.

« Останнє редагування: Жовтня 12, 2017, 03:39:15 03:39 від Декодер »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #6 : Жовтня 12, 2017, 08:54:30 08:54 »
Альтернативнва версія говорить, стюардеса з Чехії, говорила англійською.

Обматюкав стюардесу із Чехії, сів на чуже місце й відмовився платити: Wizz Air відповіла на "*уй-скандал" зі Скрипіним Екіпаж компанії неодноразово просив Скрипіна заспокоїтись, та той не реагував.

https://www.unian.ua/society/2183029-obmatyukav-styuardesu-iz-chehiji-siv-na-chuje-mistse-y-vidmovivsya-platiti-wizz-air-vidpovila-na-uy-skandal-zi-skripinim.html

Цілком припускаю, що Скрипін в цій ситуації повівся, як бовдур.
Швидше за все так і було.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #7 : Жовтня 12, 2017, 09:51:45 09:51 »
Альтернативнва версія говорить, стюардеса з Чехії, говорила англійською.
Обматюкав стюардесу із Чехії, сів на чуже місце й відмовився платити: Wizz Air відповіла на "*уй-скандал" зі Скрипіним Екіпаж компанії неодноразово просив Скрипіна заспокоїтись, та той не реагував.
https://www.unian.ua/society/2183029-obmatyukav-styuardesu-iz-chehiji-siv-na-chuje-mistse-y-vidmovivsya-platiti-wizz-air-vidpovila-na-uy-skandal-zi-skripinim.html
Цілком припускаю, що Скрипін в цій ситуації повівся, як бовдур.
Хто такий Скрипiн -  мiнiстр чi дiпломат?..
Може, стюардесi... треба було оголеною станцювати пред ним?.
Чи секс-ескорт органiзувати?..
Чувака довгi роки переслiдують шкандали.
А вести себе вiн так й не навчився.
То хай купуе собi власний лiтак та лiтае куди завгодно.
Воно ж  добре "Пiднялося" на Громадському...
 :smilie7:   

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #8 : Жовтня 12, 2017, 10:05:32 10:05 »

Воно ж  добре "Пiднялося" на Громадському...
 :smilie7:
От не нагадуйте мені за Хробацьке!
Бо від одної згадки про нього мені хочеться нещадно лупцювати Ромчика арматурним гаком...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #9 : Жовтня 12, 2017, 10:09:21 10:09 »
Воно ж  добре "Пiднялося" на Громадському...
 :smilie7:
От не нагадуйте мені за Хробацьке!
Бо від одної згадки про нього мені хочеться нещадно лупцювати Ромчика арматурним гаком...
:smiley24:
Бiльше не буду.
Лише тому, що  добрий знайомий, який свого часу працював в Медiа... добре знае, що воно таке - Роман Скрипiн.
 :smilie1:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #10 : Жовтня 14, 2017, 04:48:32 16:48 »
Якщо United летить до Німеччини, то стюардеси розмовляють німецькою.
Якщо Wizzair летить до Києва, то стюардеса має говорити українською, а не кацапською. Літак же не до Москви летить.

А коли в травні наступного року МАУ полетить в Делі (Індія), то стюардеси мають вивчити хінді, телугу, гуджараті і обов'язково малаялам.  :laugh:

Треба розбиратись, чи екіпаж того рейсу був з України. Wizzair - угорська компанія, а та стюардеса може бути наприклад з Латвії. Представництва в Україні зараз немає. Декілька років тому у них було 3 чи 4 літаки з українською реєстрацією і екіпаж спілкувався українською.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #11 : Жовтня 14, 2017, 05:16:53 17:16 »
А коли в травні наступного року МАУ полетить в Делі (Індія), то стюардеси мають вивчити хінді, телугу, гуджараті і обов'язково малаялам.
Не зовсім коректне порівняння. В Індії державна, і мова внутрішнього міжетнічного спілкування - англійська. Тому екіпажам літаків достатньо знати англійську. Англійська, де факто, також мова усіх авіадиспетчерів, тому екіпажи міжнародних рейсів просто мусять володіти англійською. Тобто англійська, стала вже міжнародним стандартом, в тому числі і для бортпровідників. Знати мову країни, куди літак виконує рейс - це дуже бажано, але буває, що ставлять екіпаж з інших напрямків. Тоді вони спілкуються англійською.

Абсолютно неприйнятно, якби екіпаж, скажімо, пробував спілкуватися італійською на рейсі Афіни - Копенгаген. Але англійська - ОК.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #12 : Жовтня 14, 2017, 06:18:42 18:18 »
Там десь було відео у Скрипіна. І в присутномті поліції та сучка говорила українською.
Скрипін правий. Але захланні хохлики чомусь звинувачують його.
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Роман Скрипін: Літайте в сраку.
« Reply #13 : Жовтня 14, 2017, 06:38:11 18:38 »
Якщо United летить до Німеччини, то стюардеси розмовляють німецькою.
Якщо Wizzair летить до Києва, то стюардеса має говорити українською, а не кацапською. Літак же не до Москви летить.

А коли в травні наступного року МАУ полетить в Делі (Індія), то стюардеси мають вивчити хінді, телугу, гуджараті і обов'язково малаялам.  :laugh:

Треба розбиратись, чи екіпаж того рейсу був з України. Wizzair - угорська компанія, а та стюардеса може бути наприклад з Латвії. Представництва в Україні зараз немає. Декілька років тому у них було 3 чи 4 літаки з українською реєстрацією і екіпаж спілкувався українською.
Мені абсолютно нема потреби розбиратись в тій ситуації. Скрипін - брехун та злодій, швидше за все свідомо організував скандал лише з метою власного піару.
Хоча не виключено, що просто по п'яні почав бикувати.
Мовне питання для нього навіть не на десятому, а на стоп'ятнадцятому місці.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?