Автор Тема: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!  (Прочитано 2525 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Київрада ухвалила перейменувати площу Інтернаціональну на площу імені легендарного українського дисидента та правозахисника Валерія Марченка.

Порошенко своїм указом від 6 жовтня 2017 року №307/2017 нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня «за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм» колишнього суддю Григорія Зубця, який засудив Валерія Марченка в березні 1984 року до 10 років таборів особливого режиму й 5 років заслання. Невдовзі після засудження в Марченка відмовили нирки й він помер у пермському таборі.


Ось  указ Порошенка:
http://www.president.gov.ua/documents/3072017-22778

Порошенко лише показав своє дійсно антиукраїнське нутро.
І оті його слова про “цинічних бандер“ були аж ніяк не випадковими...  :smiley23: :smiley23:
Він - людина без честі і совісті...
« Останнє редагування: Жовтня 12, 2017, 06:52:35 18:52 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #1 : Жовтня 12, 2017, 06:44:04 18:44 »
Вийди зі своєї залупи в гамериці і йди нахуй

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #2 : Жовтня 12, 2017, 06:47:27 18:47 »
Вийди зі своєї залупи в гамериці і йди нахуй

Хто б сумнівався, що всі палкі захисники Порошенка - перважно гебешні стукачі.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #3 : Жовтня 12, 2017, 06:49:26 18:49 »
Вале́рій Ма́рченко (*16 вересня 1947 — †7 жовтня 1984) — український дисидент-правозахисник, літературознавець і перекладач.



Дитинство та юність

Народився 16 вересня 1947 року в Києві. Онук (по матері) Михайла Івановича Марченка (19 вересня 1902 — 22 січня 1983) — українського історика, автора численних праць з історії України доби середньовіччя, першого радянського ректора Львівського університету. [1]

Від народження хлопець отримав прізвище свого батька — Умрилов. Батьки в подальшому розлучилися. Матір у другому шлюбі носила вже прізвище свого нового чоловіка — Смужаниця. В дорослому віці (в 25 років) Валерій змінив своє прізвище і взяв прізвище діда (дівоче прізвище матері). [1]

Навчався на філологічному факультеті Київського університету, одночасно вивчав тюркські мови у Бакинському університеті.

З 1970 року — співробітник газети «Літературна Україна». За сумісництвом викладав українську мову та літературу в середній школі у Києві. Протягом 1971–1972 років опублікував ряд перекладів з азербайджанської творів Сулеймана Сані Ахундова, Джаліла Мамедкулізаде.

В період 1968–1973 були написані, але не опубліковані літературознавчі розвідки про Миколу Зерова (рос. «Русское наследие неоклассика»), публіцистичні статті «Київський діалог», «Страшний якийсь тягар» та інші. Друкувався у молодіжних виданнях Азербайджану і Туркменістану.
Арешти і ув'язнення

25 червня 1973 заарештований співробітниками КДБ. За вироком Київського обласного суду від 27 грудня 1973 року (відповідно до ст. 62 ч. 1 Кримінального кодексу УРСР «Антирадянська пропаґанда та аґітація»), засуджений до 6 років позбавлення волі в колонії суворого режиму і 2-х років заслання.

Відбував покарання у пермському таборі для політв'язнів № 35. У таборах познайомився з українськими правозахисниками — Іваном Світличним, Семеном Глузманом та іншими. В ув'язненні написав ряд публіцистичних нарисів, в яких висвітлював умови існування в'язнів у радянських таборах, трагічні події 1940-50-х років у Західній Україні.

Незважаючи на тяжку хворобу нирок, яка привела до інвалідності, Марченко відмовився писати заяву-каяття. Після звільнення жив у Києві. Довго не міг знайти роботу, згодом працював сторожем. Займався перекладами з англійської, писав публіцистичні статті — «Там, у Київських печерах», «Гулак». Активно займався правозахисною діяльністю, розсилав листи-протести із засудженням існуючої тоталітарної системи. Рішуче виступив проти інструкції Міністерства освіти УРСР «Про посилення вивчення російської мови у школах України», яку назвав «найсвіжішим Валуєвським указом».

21 жовтня 1983 вже важко хворого Валерія Марченка заарештовують вдруге і 13-14 березня 1984 року судять. Справу розглядав Київський міський суд під головуванням заступника голови Київського міського суду Григорія Івановича Зубця. Винним себе В. Марченко не визнав. В останньому слові він сказав, що «вірить у Бога та в добре начало в людях», що «завжди намагався робити людям добро». Він заявив також, що «держава мільйон разів завинила перед громадянами» та що він протестуватиме проти цього до кінця свого життя. В. МАРЧЕНКА визнали особливо небезпечним рецидивістом та засудили до 10 років таборів особливого режиму і 5 років заслання.[2] Етапом був відправлений у пермські табори, де незабаром відмовили нирки.

Помер 5 жовтня 1984 року у тюремній лікарні в Ленінграді. Мати Валерія змогла добитися видачі тіла сина. Похований у селі Гатному (Києво-Святошинського району Київської області) поруч із прахом діда Михайла. [1]

У Гамбурзі вийшла в перекладі німецькою мовою книга про життя і творчість Валерія Марченка — «Я не маю ні дому, ні вулиці».
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #4 : Жовтня 12, 2017, 07:01:04 19:01 »
Так а може "вагомий особистий внесок у розбудову правової держави" був дійсно вагомий? Що ти про того Зубця знаєш окрім справи Марченка?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #5 : Жовтня 12, 2017, 07:04:13 19:04 »
То хай вже й Медведчукові ордена дає.
Які ж вони все таки паскуди, це остання совєцьке покоління - ні честі, ні совісті, ні елемнтарної національної свідомості.
Жодної освіти, жодного знання про власну ж країну, про її спражніх людей, про її справжню історію і боротьбу.

Одне лише на умі - гроші, гроші, і ще раз гроші.
Але ж суки, на той світ не заберуть усе.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #6 : Жовтня 12, 2017, 07:06:14 19:06 »
То хай вже й Медведчукові ордена дає.
Які ж вони все таки паскуди, це остання совєцьке покоління - ні честі, ні совісті, ні елемінтарної національної свідомості.
Одне лише на умі - гроші, гроші, і ще раз гроші.
Але ж суки, на той світ не заберуть усе.

Це не відповідь, це таке. Ну я також не вітаю нагороду, але я не став би так з плеча рубити, бо про того суддю нічого не знаю. Може він кровью змив ганьбу.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #7 : Жовтня 12, 2017, 07:12:36 19:12 »
Чужою кров“ю хіба що змив.
Принаймі жодної нагороди він не заслужив. Мав би радіти, що взагалі на сводобі ходить.

Я завжди казав і кажу - всі біди України від того, що зло залишається непокараним. І саме це і було причиною Револювії Гідності - люди повстали за честь власної країни і проти заподіяного їй зла.

А він взяв і потоптався по цьому цим своїм указом... :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #8 : Жовтня 12, 2017, 08:34:14 20:34 »
Якщо суддя такий поганий, та розкопай та доведи свою правоту.
Те, що пл. Iнтернац. прейменували iм.Марченко - теж погано?..
Тут теж клятий бендерiвець Порошенко винний?..
Щось у тебя так багато ворогiв, що й життя не висточiть вiд всiх ховатися.
Знаеш, Кiт, в чому твоя помилка?..
Не в тому, що ти жив в Одесi.
А в тому, що кому, як не тобi заткнути рот й не смикатися, коли щось таке йдеться про Украiну.
Хто б що не казав, але не бiглий емiгрант, який 20 рокiв мешкае в США та нi як не заспокоiться.
Не тобi, Ferale, засуджувати тих, хто був й лишився.
Були такi часи, що не було iншого Суду, бо Суди були частиною Системи, яка керувалася не з Верховноi Ради, а iз Староi пл. Москви.
Тож, не варто знову ворошити старе, аби привернути увагу до власних спогадiв.
Назви менi хоч одного суддю 50-90 рокiв, який був святiше за Папу Римського.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #9 : Жовтня 12, 2017, 08:41:30 20:41 »
Ці мерзотники принаймні не заслуговуть на нагороди держави Україна, бо вони зусуджували на смерть тих, хто боровся проти поневолювачів України.

Але хуйловські сраколизи вважають що подібні нагороди - це нормально.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #10 : Жовтня 12, 2017, 08:46:15 20:46 »
Ці мерзотники принаймні не заслуговуть на нагороди держави Україна, бо вони зусуджували на смерть тих, хто боровся проти поневолювачів України.
Але хуйловські сраколизи вважають що подібні нагороди - це нормально.
Для того, аби тебе почули, е Петицiя.
Заходиш на Сайт, строчиш про те, що тебе хвилюе, далi - повнi паспортнi данi та запускаеш голосувалку.
Коли твоя Петицiя назбирае 25 000 пiдписiв пiдтримки, тобi дадуть вiдповiдь - що будуть робити.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #11 : Жовтня 12, 2017, 08:55:57 20:55 »
Знову Іудушка Говнов якусь зраду тулить  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #12 : Жовтня 12, 2017, 08:57:42 20:57 »
Ці мерзотники принаймні не заслуговуть на нагороди держави Україна, бо вони зусуджували на смерть тих, хто боровся проти поневолювачів України.
Але хуйловські сраколизи вважають що подібні нагороди - це нормально.
Для того, аби тебе почули, е Петицiя.
Заходиш на Сайт, строчиш про те, що тебе хвилюе, далi - повнi паспортнi данi та запускаеш голосувалку.
Коли твоя Петицiя назбирае 25 000 пiдписiв пiдтримки, тобi дадуть вiдповiдь - що будуть робити.
 :smilie7:

Ти Януковичу теж петиції писав?

If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #13 : Жовтня 12, 2017, 08:58:21 20:58 »
Це пройоб секретаріату !
Порох не може перевіряти все .



Ось Указ. Там СПИСОК призвищ серед яких цей мудак Зубець.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №307/2017

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня юриста

За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ЗУБЦЯ Григорія Івановича – суддю апеляційного суду міста Києва у відставці

ОНІЩУКА Миколу Васильовича – ректора Національної школи суддів України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

СВЯТОЦЬКОГО Олександра Дмитровича – головного редактора юридичного журналу «Право України»

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

КОРНІЄНКА Миколу Івановича – суддю Конституційного Суду України у відставці

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГРИЦЕНКА Івана Сергійовича – декана юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

КУЗНЄЦОВУ Наталію Семенівну – академіка-секретаря відділення цивільно-правових наук Національної академії правових наук України, професора, м.Київ

Нагородити орденом Данила Галицького

ПОНОМАРЕНКА Володимира Анатолійовича – завідувача відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

СУРМАЧЕВСЬКУ Лідію Львівну – начальника відділу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду

цивільних і кримінальних справ

Присвоїти почесне звання

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

АЛЕКСАНДРОВІЙ Марії Ананіївні – судді Волинського окружного адміністративного суду у відставці

БЕРЕГОВОМУ Юрію Миколайовичу – заступникові директора Департаменту - начальникові управління виконавчого органу Київської міської ради

ВІНДІ Павлу Васильовичу – заступникові прокурора Харківської області

ГОНТАР Аллі Іванівні – головному консультантові Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України

ГРИЦЕНКУ Сергію Івановичу – судді апеляційного суду Запорізької області у відставці

ЄМЦЮ Леоніду Олександровичу – народному депутатові України

КОВТУН Наталії Ярославівні – заступникові голови Союзу юристів України

КОШІЛЮ Андрію Петровичу – начальникові управління державної податкової інспекції у Подільському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві

КРАСНОЩОКУ Андрію Івановичу – заступникові начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

ЛЕВЕНЦЮ Валерію Петровичу– судді апеляційного суду Одеської області у відставці

ЛЕНІВСЬКОМУ Руслану Володимировичу – президентові адвокатського об'єднання «ТИ І ПРАВО», м.Київ

ЛЮБАВСЬКІЙ Ірині Романівні – заступникові керівника відділу Управління юридичного забезпечення Державного управління справами

МІЛЕВСЬКОМУ Андрію Петровичу – заступникові прокурора Київської області

МОСТОВІЙ Ірині Олександрівні – заступникові керівника Департаменту Національного агентства з питань запобігання корупції

МУСТЕЦІ Ігорю Васильовичу – першому заступникові прокурора Чернівецької області

НАЛИВАЙКУ Борису Олександровичу – начальникові Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області

ПЕСОЦЬКІЙ Ларисі Іванівні – судді апеляційного суду Донецької області у відставці

ПЛАХОТНЮК Наталії Григорівні – професорові кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, м.Київ

СТОЯНОВУ Денису Петровичу – прокуророві прокуратури Миколаївської області

ХОЛОДНИЦЬКОМУ Назару Івановичу  – заступникові Генерального прокурора

ЦИЦЮРІ Володимиру Івановичу – начальнику відділу – заступнику начальника Північного територіального юридичного управління

ЧЕРНИЧКУ Валерію Валерійовичу – начальникові відділу прокуратури Закарпатської області

ШИКУ Віктору Володимировичу – судді апеляційного суду Донецької області у відставці

ЮРОВСЬКІЙ Галині Валентинівні – судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці, м.Київ

ЯНЮК Ірині Анатоліївні – начальникові управління Вищого господарського суду України.

 

Президент України П.ПОРОШЕНКО
6 жовтня 2017 року

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #14 : Жовтня 12, 2017, 08:58:22 20:58 »
Знову Іудушка Говнов якусь зраду тулить  :smilie7:
Стiльки нових гiлок вiдкрив.
Прям дiарея.
Не може заспокоiтися.
Чi Контора грошi пiдкiнула...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #15 : Жовтня 12, 2017, 09:02:39 21:02 »
Ага, Порошенко не винний.
Сталін теж розстрільні списки підписував  не читаючи?
Гріш ціна президентові,  у якого гебешне стерво в секретаріаті працює.
Такі як Стус, Марченко, Тихий, Руденко, Григоренко  Порошенкові глибоко до сраки. Він - чєковєк русской культури і звісна річ про них ніхєра не знає і не чув. Хіба то для нього люди? Люди лише ті хто великі гроші має. А тут - борці проти комунізму та за якусь там Україну. Так, “цинічні бандери“ якісь...
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #16 : Жовтня 12, 2017, 09:03:32 21:03 »
Кіт тобі ФСБ розжувало і вклало в писок цю Зраду.
Бо Ти  або
а) легко прогнозований довбойоб
б) сам з спецури по поширюванню

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #17 : Жовтня 12, 2017, 09:06:47 21:06 »
Секретаріат повинен бути жорстко ви...ний.
Тому хто готував прізвища на підпис Першому - Вовчий квиток.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #18 : Жовтня 12, 2017, 09:08:26 21:08 »
Рефлексивним довбойобам - пити заспокійливі пігулки.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #19 : Жовтня 12, 2017, 09:09:31 21:09 »
Кіт тобі ФСБ розжувало і вклало в писок цю Зраду.
Бо Ти  або
а) легко прогнозований довбойоб
б) сам з спецури по поширюванню

Він Іудушка Говнов  :moskali:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #20 : Жовтня 12, 2017, 09:11:34 21:11 »
Подивимося на реакцію. Думаю, що, звичайно, указ готувався секретаріатом, і Порошенко не вивчав біографію кожного зі списку. Що не знімає з нього вини - такі кадри в секретаріаті тримає. Ну а кадрам, зрозуміло, треба навалять і почистить. Подивимося.

Пам'ятаю, що Ющенку багато чого прощалося попервах, коли ще не все було зрозуміло, коли ще ейфорія остаточно не минула. Для мене остаточний цвях в свою політичну труну Ющ загнав, коли дав ордена Підрахую.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #21 : Жовтня 12, 2017, 09:14:47 21:14 »
Ага, Порошенко дає нагороди вбивцям українських дисидентів, а я винний.

Так, мене це дуже обурює, бо свідчить про повну аморальність особи, яка подібні речі робить від імені української держави.
Перш ніж підписувати це подання, Проршено мав просто сказати: - Ретельно перевірнте, чи ніхто із списку не був причетний до переслідувань українських правозахисників  або ж до порушень прав людини під час Майдану.

Яка після цього може бути довіра до найвищої посадової особи України?

« Останнє редагування: Жовтня 12, 2017, 09:42:17 21:42 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #22 : Жовтня 13, 2017, 03:25:21 03:25 »
Ага, Порошенко дає нагороди вбивцям українських дисидентів, а я винний.

Так, мене це дуже обурює, бо свідчить про повну аморальність особи, яка подібні речі робить від імені української держави.
Перш ніж підписувати це подання, Проршено мав просто сказати: - Ретельно перевірнте, чи ніхто із списку не був причетний до переслідувань українських правозахисників  або ж до порушень прав людини під час Майдану.

Яка після цього може бути довіра до найвищої посадової особи України?
Так ти винний
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #23 : Жовтня 14, 2017, 10:40:00 22:40 »
«Перебуваючи в пермських радянських концтаборах, я зіштовхнувся з брехнею та беззаконням. Як людина вільна, тобто така, що вважає себе вільною, де і в яких умовах вона не перебувала б, я не міг мовчати і писав про те. За це мене зараз судять. Я проти брехні і облуди, беззаконня і фальші. Я за вільну розкуту думку, я захищаю гідність людини, відстоюючи високі моральні принципи як християнин, керуюся Божими заповідями. Мені як громадянинові і чоловікові соромно за мою країну, де жінки тільки за переконання відбувають 25 років каторги. За всю історію існування держав не було таких ганебних фактів», – сказав Валерій Марченко у своєму останньому слові на суді."
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #24 : Жовтня 14, 2017, 10:46:51 22:46 »
Ющенко нагородив Марченка посмертно за його жертовний подвиг.

Порошенко нагородив його вбивцю.

Це все шо вам треба знати про відмінність між двома президентами.

Саме подібними вчинками я визначаю своє ставлення до політиків.

Так що вибачайте прихильники Петра Олексійовича. На повагу він не заслуговує.
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #25 : Травня 07, 2020, 11:19:09 11:19 »
.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #26 : Травня 07, 2020, 11:35:06 11:35 »
Насral Cat

Таки насрав!
Аргументи вже приводили.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #27 : Травня 07, 2020, 11:39:14 11:39 »
.


http://ukrpravda.net/index.php?topic=58259.msg1373622#msg1373622


Online злата
Ветеран форума
******
Повідомлень: 13633
Перегляд профілю Особисте повідомлення (Online)

Вобщем так, ребята и девчата.
« : Березня 31, 2020, 08:37:23 20:37 »
Цитувати
Я ухожу с форума.
Спасибо всем супчанам и супчанкам за то, что в трудные минуты мы поддерживали друг друга ,как могли.
Ухожу в ФБ, может, в твиттер.
Всем здоровья, берегите себя !
Ничего не пишите здесь, я все равно читать не буду.
" Стадион, так стадион".
Ухожу - значит ухожу.
Злата

   :Sho_za: 

Ця хуна  все ще "уходіт"  з форуму?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #28 : Травня 07, 2020, 11:57:56 11:57 »

http://ukrpravda.net/index.php?topic=58259.msg1373622#msg1373622


Online злата
Ветеран форума
******
Повідомлень: 13633
Перегляд профілю Особисте повідомлення (Online)
   :Sho_za: 

Ця хуна  все ще "уходіт"  з форуму?
Ушла- ушла,  медведко- дурачок!
Видишь, "не пишу, не звоню"....
Только ушла не из- за тебя, не из- за старого  придурка жоржовича.
Так что не твое собачье дело, обсуждать мои поступки, потворка косноязычная.
Захочу - приду снова и буду тебя гонять  тряпками, и твоего дружбана, матюкливого жоржовича.
Знай свое место,  медведка.
 :smilie5:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ось цього Порошенкові я ніколи не пробачу!
« Reply #29 : Травня 07, 2020, 12:05:14 12:05 »
Всем СУПчикам( кроме медведки - дурачка и Жоржовича -  матюкашки)  большой привет! 
Держитесь  !!!!!!
Времена наступают стремные !!!!!!
Пока - пока !
 :smilie1: