Автор Тема: Розробка нової зброї і національна ідея  (Прочитано 807 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Уявіть що в українському суспільстві вдалося дати шлях талановитим менеджерам, не обтяженим деструктивними старими ритуалами і вони серед іншого організують розробку, та виробництво сучасної зброї, яка набагато краще російської і нівелює перевагу Росії в чисельності війська.

Сценарій 1.
Московити мають традицію придушувати свободу і таланти, але вони вміють красти чуже - на тому і тримаються. Тому через деякий час вони копіюють українську розробку...

Сценарій 2.
Московити уважно вивчають українську розробку і виготовляють чи модернізують свою, яка буде хоча б частково нівелювати перевагу української.

Звісно в цих "догонялках" присутній певний проміжок часу між українською ініциативою і російською реакцією.
Але  для того хто нападає достатньо лише дочекатись моменту максимального зближення (ініциативи і результатів реакції) і акумулювати свій удар саме в цей момент. А для того хто захищається потрібно постійно триматись попереду на достатній відстані, тобто постійно винаходити щось нове.

Питання 1:
Чи можна розробляти те, що неможливо вкрасти?
Питання 2:
Походить від попереднього - що неможливо вкрасти?
Питання 3:
Чи не доречно відмовлятись від того що потенційно можуть вкрасти?

Саме цікаве - питання 2.
Неможливо вкрасти те що робить українців відмінними від московитів, те що робить українців українцями, а українське суспільство - інакшим, таким що росіянам неможливо скопіювати не знищивши свою "російськість" (а разом з ним свою загрозу Україні).

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #1 : Жовтня 15, 2017, 09:18:19 09:18 »
Насправді п.3 теж надзивчайно важливе.

Тобто може бути таке, що доцільно відмовитись навіть від вигідних розробок тільки тому що їх легко можуть вкрасти московити.
Таких, які розробити важко, а вкрасти легко.

А важко вкрасти ті розробки які можливі завдяки особливим відмінностям суспільства і національного менталітету.
Ось в чому практична доцільність пошуку справжньої національної ідеї.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #2 : Жовтня 15, 2017, 09:40:16 09:40 »
Пане Декодер, даруйте за нескромне питання.
Ви за освітою мабуть філолог?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #3 : Жовтня 15, 2017, 09:54:10 09:54 »
Пане Декодер, даруйте за нескромне питання.
Ви за освітою мабуть філолог?

 :gigi:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #4 : Жовтня 15, 2017, 10:15:22 10:15 »
Пане Декодер, даруйте за нескромне питання.
Ви за освітою мабуть філолог?

Тут досить нескладна логіка, тому вона не потребує посилань на авторитетність висновків, як того вимагає традиційна стара школа.

Зв'язок між національною свідомістью і її практичними наслідками досить очевидний.
Так само як і те що ментальна відмінність між нами і ворогом може бути козирем.

Щодо того щоб враховувати те що ворог може легко копіювати (а що ні) - це теж досить простий висновок.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #5 : Жовтня 15, 2017, 10:24:44 10:24 »
Пане Декодер, даруйте за нескромне питання.
Ви за освітою мабуть філолог?

Тут досить нескладна логіка, тому вона не потребує посилань на авторитетність висновків, як того вимагає традиційна стара школа.

Зв'язок між національною свідомістью і її практичними наслідками досить очевидний.
Так само як і те що ментальна відмінність між нами і ворогом може бути козирем.

Щодо того щоб враховувати те що ворог може легко копіювати (а що ні) - це теж досить простий висновок.
Нескладна логіка приводить до абсурдних висновків, якщо не спирається на глибокі знання справи.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #6 : Жовтня 15, 2017, 12:49:54 12:49 »
Приклад.
Добра воля (на противагу примусу), прозорість, довіра народу - це чинники дотичні сенсів національної ідеї.
Уособлення - волонтери.

Це те що Росія намагалася скопіювати і не змогла!

Завдяки волонтерам з'явилися унікальні військові розробки.
Наприклад система керування артилерією.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #7 : Жовтня 15, 2017, 03:32:34 15:32 »
Пане Декодер, даруйте за нескромне питання.
Ви за освітою мабуть філолог?

Ну чого ти. Коли я ще вчився, то на філологічному найкрасивіші дівчата були. Ну ще економічний міг з ними в цьому потягатись.

У нас, бідних хлопців з математичного, аж штани тріщали, коли випадало десь з ними перетинатись  :smilie5:   

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #8 : Жовтня 15, 2017, 07:07:36 19:07 »
Завдяки волонтерам з'явилися унікальні військові розробки.
Наприклад система керування артилерією.
В Росii досi iснують  софковi понти - Народ и Армия - едины!.
Волонтери iм не потрiбнi, бо у них за 300 рокiв... жодноi Справжньоi Революцii.
 :moskali:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #9 : Жовтня 15, 2017, 08:55:26 20:55 »
Пане Декодер, даруйте за нескромне питання.
Ви за освітою мабуть філолог?

Ну чого ти. Коли я ще вчився, то на філологічному найкрасивіші дівчата були. Ну ще економічний міг з ними в цьому потягатись.

У нас, бідних хлопців з математичного, аж штани тріщали, коли випадало десь з ними перетинатись  :smilie5:
Я не про цицькатих дівчат думав, а чомусь про новоспеченого соціяльного філософа Вольку згадав. Філолога по образованію  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #10 : Жовтня 16, 2017, 12:38:39 00:38 »
Нескладна логіка приводить до абсурдних висновків, якщо не спирається на глибокі знання справи.

Насправді я не був впевнений в тому чи є сенс підіймати цю тему, тому що написане здавалося занадто очевидним.
Звісно якщо немає справжньої віри і впевненості в корінну ментальну відмінность українців від московитів, то висновки можуть викликати підсвідоме заперечення.
Це не дивно - занадто довго уявлення про Україну складалося під російським впливом.
Але ця відмінність справді є.
І це має конкретні наслідки і переваги.

« Останнє редагування: Жовтня 16, 2017, 12:45:05 00:45 від Декодер »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Розробка нової зброї і національна ідея
« Reply #11 : Жовтня 16, 2017, 01:29:10 01:29 »
Пане Декодер, даруйте за нескромне питання.
Ви за освітою мабуть філолог?

Ну чого ти. Коли я ще вчився, то на філологічному найкрасивіші дівчата були. Ну ще економічний міг з ними в цьому потягатись.

У нас, бідних хлопців з математичного, аж штани тріщали, коли випадало десь з ними перетинатись  :smilie5:
Я не про цицькатих дівчат думав, а чомусь про новоспеченого соціяльного філософа Вольку згадав. Філолога по образованію  :laugh:

Поцрєарха хвупу, любителя коал ? :weep: 

Здається, той поцрєарх останнім часом ніяк не може протверезіти до кінця, якусь вже повну херню верзе  :fp2