Автор Тема: Написав пост, а тема- заблокована  (Прочитано 216 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Написав пост, а тема- заблокована
« : Жовтня 18, 2017, 09:40:53 09:40 »
Це я про сьогоднішні події (17 жовтня 2017 р.).

Партія Батьківщина формально "підтримала" цю акцію.

Треба негайно це припиняти!!!!!
....................
Хто вожді тієї реолюції? Три ублюдошнні масони - Саака, Кончіта і Залупоголовий афганський чорт.

Вони свої "вимоги" з хуя висмоктали.
Скасувати недоторканість нардепів - це те саме, що заборонити електромонтерам користуватись гумовими рукавицями і гумовими чобітьми.

Антикорупційний суд - це х.з. що. Це звичайнісінька масонська мулька( що пудрити мізки гоям).
Вибори за відкритими списками - це хуєта. Краше поділити країну на округи і в кожному окрузі обирати трьох депутатів( хто посів 1-ше,  2-ге  й 3-тє місця) і ніяких непотрібних  "других турів.

Вибори до ВР проводити кожні 2 роки. "Відклик" поганого депутата - це хуєта, знову ж розвод для тупорилих гоїв.
Краще просто раз в 2 роки проводити вибори і хай вчаться думати головами.
......................................
Я не був і не буду прихильником Петі, краще змінити його на виборах

Якщо знову почнеться революція - то хуйло знову відхопить кусок території.

Щось Вас мотає з однієї крайнощі в іншу
Осипали образами людей, які, може, й заслужили їх,- але не варто до такого опускатись самому...

Що стосується думки, винесеної в заголовок- то при всьому тому, що "революція" зараз не має жодного смислу ( бо вона вже відбулась у 2013-2015 роках ) стверджувати, що "Україна не переживе" там чогось- теж не має сенсу. Хіба що маються на думці якісь конкретні сепарські рухи, що можуть скористатись черговим адміністративним бардаком- Закарпаття, Харків ( навряд чи), Одеса ( навряд чи ), Львів , Буковина... Тобто Україна в будь-якому разі залишиться, але, можливо, на деяких територіях може утворитись двовладдя, як уже було в Донецьку та Луганську